Wiślanie - Hutnik 20.08.2016

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1871
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » ndz sie 21, 2016 11:19 pm

dUfio pisze:...
porazka na wsi zawsze boli ale z tego co widze jaskowice to czub tej ligi. a pierwsze mecze pokazuja ze jestesmy w stanie grac o srodek tabeli i tyle...

Cytuję tylko to, do czego się odnoszę.
Ten czub ligi przegrał tracąc trzy bramki w Proszowicach, tych samych z którymi graliśmy tydzień temu.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » ndz sie 21, 2016 11:52 pm

dUfio pisze:
ksh72 pisze:
wojo77 pisze:Bardzo proszę zarząd o argumenty za obecnym trenerem


Najważniejszym chyba iczba gumiorów wśrod znajomych na fb.

U nas trener nie jest rozliczany przede wszystkim z wyników
dUfio pisze:decyzji o zmianie/zostawieniu trenera Hutnika nie można było podejmować tylko i wylacznie przez pryzmat wyników w zeszłej rundy



wyrywasz zdanie z kontekstu gdzie byly mniej wiecej napisane intencje przy zostawieniu trenera latem a dodajesz od siebie cos o fb nie wiem na chuj


Każdy może sobie całość przeczytać. Wynika z tego że jest trenerem nie dlatego że dobrze szkoli, przygotowuje drużynę, ma pojęcie o taktyce itd.
Nie odmawiam mu innych talentów - dlaczego nie został dyrektorem sportowym jak tak sprawnie organizował drużynę?

Już mieliśmy trenera za zasługi i straciliśmy przez to półtora sezonu, a potem jeszcze się okazało że te zasługi nie były, aż tak duże.
Uczmy się na ę.

Do obniżenia wpływu ze składek z powodu wyników drużyny M.Stańca się nie odniosłeś, więc wnioskuje że to prawda.


dUfio pisze:co do pytań, na kilka aktualnych były udzielone odpowiedzi, ktores przeoczylem?



lucero pisze:Czekam jeszcze na zapowiadany tutaj audyt.


w zarządzie nie byłem, ale też chętnie się dowiem o trupach.

gicor
Posty: 61
Rejestracja: pn maja 09, 2005 5:45 pm

Postautor: gicor » pn sie 22, 2016 10:00 pm

gdzie muj post?
dalej uwazacie ze Staniec to trener?
ewennement w całej Polscetrener spuszcza druzyne o klase nizej i jest dalej trenerem.takie rzeczy to tylko w Hutniku!Zarządowi nie zalezy na utrzymaniu druzyny w 3 lidze

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn sie 22, 2016 10:07 pm

Niestety chyba każdy widzi jak jest. Obecny trener kompromituje się, ale co gorsze też Hutnika na każdym kroku. Blamaż goni blamaż. 1-6 z Wisłą, 0-3 z Garbarnią, frajerskie 2-2 z Kazimierzą wielką, 0-2 z Czarnymi z kulawym Obierakiem, 1-5 z Cracovią, 0-5 z Wiślanami Jaśkowice i tak jeszcze mógłbym wymieniać długo...
Trochę sporo tych wtop aby był to przypadek. Chyba nawet za niewiele więcej niż minimalna krajowa (ponoć) nie przystoi tak szargać imienia Hutnika?
Gość przez rok uparcie widzi napastnika w Sierakowskim, kiedy wszyscy wokół się z tego nabijają. Teraz upatrzył sobie kolejną "ofiarę napadu" w nominalnym obrońcy Antoniaku. Ściąga do klubu takich wynalazków jakich Hutnik w historii nie widział, typu człapiący Anioł, ciężki i wolny Tyrpuła czy nieudolne nabytki z ub. rundy Mrożek i Kotwica. Miał do dyspozycji ponoć pakę "supergrajków" wiosną i co osiągnął?
Niestety opcja trenera kumpla zarządzających nie sprawdza się.

PS1: Wpierdol z zza przeproszeniem Wiślanami Jaśkowice ląduje w czołówce na liście historycznych wpierdolów HKS. W tym wieku i roku trener Staniec ustrzelił dublet. Największa porażka w historii Suchych Stawów...
14.11.1992 Lech Poznań – Hutnik 7-1 (I liga)
09.02.2008 Puszcza Niepołomice – Hutnik 6-0 (Puchar Polski)
11.10.1967 Górnik Czerwionka – Hutnik 6-1 (Puchar Polski)
20.09.1995 Legia Warszawa – Hutnik 6-1 (I liga)
26.03.2016 Hutnik – Wisła II Kraków 1-6 (IV liga – tzw. III)
09.06.1977 GKS Katowice – Hutnik 5-0 (II liga)
19.03.1994 Legia Warszawa – Hutnik 5-0 (I liga)
20.08.2016 Wiślanie Jaśkowce -Hutnik 5-0 (V liga - tzw. IV)

PS2: A no i co z tymi trupami z szafy!? Chętnie też posłucham...

Fan Hutnika
Posty: 1528
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » pn sie 22, 2016 10:50 pm

czesto tez mysle i wymyslam czy nasz zarzad to nie wielcy przyjaciele z obecnym trenerem
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » wt sie 23, 2016 10:13 am

lucero pisze:
KSH74NH pisze:A co z przyspiewka byl bedzie jest wtedy. Totalne wkurwienie jescze rozumiem 1 bramka


Nawet Turpula nie pomógł. Smuteczek


Nie bardzo rozumiem, cieszysz się z porażki Hutnika, bo w drużynie jest Tyrpuła?

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » wt sie 23, 2016 10:54 am

HZA_Hutnik pisze:
Nie bardzo rozumiem, cieszysz się z porażki Hutnika, bo w drużynie jest Tyrpuła?


Też się dziwie z tym Tyrpułą. Co komu przeszkadza że to wiślak, kumpel miśka
Nam piknikom ma to przeszkadzać? Co innego jakby na treningi w kurtce Wisły wbijał jak swego czasu Kruk.
A tak merytorycznie to Tyrpuła słaby jest, co najwyżej alternatywa dla Anioła (nie tego z Alternatyw)...
:lol:
Ostatnio zmieniony pt sie 26, 2016 4:29 pm przez HKS1978, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » wt sie 23, 2016 11:02 am

Oby usiadł teraz na ławie a Tyrpi zagrał na stoperze a nie na bazie i wydaje mi się że wyjdzie to na dobre bo potrafi choćby morde wydzierać i mobilizować a Anioł jakiś niemowa ;)

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » wt sie 23, 2016 2:19 pm

HZA_Hutnik pisze:
Nie bardzo rozumiem, cieszysz się z porażki Hutnika, bo w drużynie jest Tyrpuła?


Ja nie wymagam od Ciebie, abys cokolwiek rozumial

Jak z mojego zdania wyniosles taka mysl, to boje sie, ze w owym slawnym audycie bedzie, ze mielismy kase na lige mistrzow a spadlismy do 4 ligi

Co do Tyrpuly jak komus nie przeszkadza ze mamy takiego grajka to luzik. Mi przeszkadza dlatego sobie 117 wyjazdu nie zalicze. Z Tyrpula dostalismy 5, ja wolalbym 6 z kimkolwiek innym.

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt sie 23, 2016 2:30 pm

ksh72 pisze:
dUfio pisze:
ksh72 pisze:
wojo77 pisze:Bardzo proszę zarząd o argumenty za obecnym trenerem


Najważniejszym chyba iczba gumiorów wśrod znajomych na fb.

U nas trener nie jest rozliczany przede wszystkim z wyników
dUfio pisze:decyzji o zmianie/zostawieniu trenera Hutnika nie można było podejmować tylko i wylacznie przez pryzmat wyników w zeszłej rundy



wyrywasz zdanie z kontekstu gdzie byly mniej wiecej napisane intencje przy zostawieniu trenera latem a dodajesz od siebie cos o fb nie wiem na chuj


Każdy może sobie całość przeczytać. Wynika z tego że jest trenerem nie dlatego że dobrze szkoli, przygotowuje drużynę, ma pojęcie o taktyce itd.
Nie odmawiam mu innych talentów - dlaczego nie został dyrektorem sportowym jak tak sprawnie organizował drużynę?

Już mieliśmy trenera za zasługi i straciliśmy przez to półtora sezonu, a potem jeszcze się okazało że te zasługi nie były, aż tak duże.
Uczmy się na ę.

Do obniżenia wpływu ze składek z powodu wyników drużyny M.Stańca się nie odniosłeś, więc wnioskuje że to prawda.


dUfio pisze:co do pytań, na kilka aktualnych były udzielone odpowiedzi, ktores przeoczylem?



lucero pisze:Czekam jeszcze na zapowiadany tutaj audyt.


w zarządzie nie byłem, ale też chętnie się dowiem o trupach.



Jeśli taka informację uzyskam od zarządu to ja tu umiescze, natomiast zagwarantować tego nie mogę

gicor
Posty: 61
Rejestracja: pn maja 09, 2005 5:45 pm

Postautor: gicor » śr sie 24, 2016 6:45 pm

Dufio przestan owijac w bawełne!wiekszosc wie o co chodzi!trener jest bo musi byc!najwiekszym błedem było odejscie D.Sieklinskiego który naprawde był trenerem w hisorii naszego Hutnika. Co do baranzu z jeziorakiem wiele pozostaje do zyczenia.Schodzimy na dno coraz bardziej!A dlaczego napisz sam!

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr sie 24, 2016 11:40 pm

Szukasz afery a to juz na Hutniku nie jest modne

Trener dostal znow szanse bo taka była sytuacja że od 4 czerwca do połowy lipca 99% środowiska miało wyjebane i se oglądało euro, Stary zarząd zrezygnował, nowy dopiero się krystalizowal i nie miał kto decyzji podjąć

Wyobraża sobie ktoś znalezienie trenera 2 tygodnie przed ligą który ma za zadanie skompletować 90% składu i przygotować do rundy? Ja nie. A taka była sytuacja największego klubu 300-tys dzielnicy AD 2016.


Dno jest bo na necie full znawców a gdy na walnym jest "sprawdzam" to nagle cisza i Las rąk do dzialania

---

Dziś drużyna została bardzo krytycznie oceniona przez zarząd i przełożonych za mecz z Wiślanymi

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » czw sie 25, 2016 12:56 am

dUfio pisze:Dno jest bo na necie full znawców a gdy na walnym jest "sprawdzam" to nagle cisza i Las rąk do dzialania
i

Czy żeby pisać na forum trzeba chodzić na walne i działać? Myślałem że wystarczy kupić bilet i oglądać mecze, żeby wiedzieć co się komentuje.
Można zbanować krytyków (jak już bywało) i wszystko będzie git.
Od tego się zrobi lepiej w klubie?

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw sie 25, 2016 7:19 am

ksh72 pisze:
dUfio pisze:Dno jest bo na necie full znawców a gdy na walnym jest "sprawdzam" to nagle cisza i Las rąk do dzialania
i

Czy żeby pisać na forum trzeba chodzić na walne i działać? Myślałem że wystarczy kupić bilet i oglądać mecze, żeby wiedzieć co się komentuje.



mozna pisać co się chce ale nie znajac kontekstu czy sytuacji pisze sie bery w stylu "zostawienie za zaslugi jak to juz kiedys bywalo"

powtorze po raz ostatni: zostawienie Stanca w tej przerwie a zostawienie go w trakcie poprzednej rundy czy chocby zostawienie Paszkiewicza w poprzednich sezonach to dwie (w sumie trzy) rozne decyzje podejmowanie w roznych sytuacjach i z innych pobudek. Hutnik to nie jest jeszcze normalny klub gdzie sie zarzad po rundzie zbiera, zbiera argumenty (takze z forum) i decyduje na podstawie wyników i gry czy zostawia czy zmienia trenera, przynajmniej tak nie bylo teraz





ksh72 pisze:
dUfio pisze:
Można zbanować krytyków (jak już bywało) i wszystko będzie git.
Od tego się zrobi lepiej w klubie?



rzucasz powazne oskarzenia wobec zarzadzajacych tym forum, podaj przyklady, daty itd albo zamknij ryj



czystka na forum to chyba byla w tym temacie:

http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic ... &start=180

miedzy sierpniem a grudniem 2015 nie bylo ani jednego posta. ja rozumiem, ze laska kibica na pstrym koniu jezdzi, sam jestem mega wkurwiony po pprzednim sezonie, no ale bez kontrast jaki jest u nas w opiniach forumowych przekracza wszelkie granice

TNH
Posty: 56
Rejestracja: sob sty 24, 2009 7:06 pm

Postautor: TNH » sob sie 27, 2016 11:25 pm

Ja powiem tylko jedno chcecie się dowiedzieć co zastalismy po poprzednim zarządzie to zapraszam na zarząd. Jedyne co teraz powiem to, że sytuacja finansowa poprawia się jak i grono naszych sponsorów się powiększa. Mam nadzieję, że co mecz na naszym stadionie do końca rundy uda się przedstawić nowego sponsora.