Nowy sponsor Hutnika

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Nowy sponsor Hutnika

Postautor: enhaman » pt paź 07, 2016 11:38 am

Na meczu z Cracovią II zaprezentował się nowy sponsor klubu firma " Krakowskie Wypieki". Zaprezentował się dosłownie, swoimi ciastami i tortami, bo kibiców poczęstowano ich smakołykami.Były wybitne.Każde zakupione ciacho w tej firmie, to dodatkowy grosz dla klubu,a każdy grosz się liczy.

:lol:

TNH
Posty: 56
Rejestracja: sob sty 24, 2009 7:06 pm

Postautor: TNH » czw paź 27, 2016 11:10 pm

Kolego zacząłeś temat nowego sponsora, to pociagnijmy go dalej. Jako Nowy zarząd chcielibyśmy udać się do wielu firm. Trochę spotkań juz odbyliśmy, mamy też trochę zaplanowanych, ale jeśli ktoś z was ma jakiś pomysł lub jest w stanie umożliwić spotkanie ze swoim Szefem, Szefową, Prezesem, Dyrektorem lub z kimś decyzyjnym jesteśmy otwarci.Jest nas tylu w zarządzie, że na pewno do wszystkich dotrzemy. Mam na myśli numer do kogoś do kogo zdzwonimy i powołamy się na konkretną osobę. Pozdrawiam

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » pn lis 07, 2016 7:32 pm

Jakoś nikt się nie odezwał. Przynajmniej na forum. Możew kulisach coś się dzieje. Na pewno przyjdzie czas,że sponsorzy będą walić drzwiami i oknami. :lol:

Fan Hutnika
Posty: 1526
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » sob lut 18, 2017 10:29 pm

Czy mi się wydaje , czy zniknął temat pt "Nowy Prezes Hutnika" czy cos w tym podobnego
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » sob lut 18, 2017 11:15 pm

Fan Hutnika pisze:Czy mi się wydaje , czy zniknął temat pt "Nowy Prezes Hutnika" czy cos w tym podobnego

Było info że temat zostaje zakończony i zamknięty.

ultor
Posty: 66
Rejestracja: wt gru 02, 2008 5:54 pm
Lokalizacja: Kraków-Kliny

Postautor: ultor » ndz lut 19, 2017 8:50 am

centrum nh pisze:
Fan Hutnika pisze:Czy mi się wydaje , czy zniknął temat pt "Nowy Prezes Hutnika" czy cos w tym podobnego

Było info że temat zostaje zakończony i zamknięty.


Zamknięty przez kogo???
Czyli obowiązuje prawda i tylko punkt widzenia jednej strony, pozostali z niewygodnymi pytaniami i uzasadnionymi pretensjami - siedzieć cicho.
Robi się ciekawie...

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz lut 19, 2017 9:48 am

ultor pisze:
centrum nh pisze:
Fan Hutnika pisze:Czy mi się wydaje , czy zniknął temat pt "Nowy Prezes Hutnika" czy cos w tym podobnego

Było info że temat zostaje zakończony i zamknięty.


Zamknięty przez kogo???
Czyli obowiązuje prawda i tylko punkt widzenia jednej strony, pozostali z niewygodnymi pytaniami i uzasadnionymi pretensjami - siedzieć cicho.
Robi się ciekawie...

Wydaje mi się że tu chodzi o to że niby z kimś jest rozmawiane przez prezesa a obcy widzą co tu wypisujemy, tracimy takimi wpisami wiarygodność itp. Co do pytań i szczegółów to w środę na żywo na zarządzie łatwiej pogadać z prezesem. Ja się wybieram. Wpadajcie z pytaniami o tą prawdę.

lucero
Posty: 1290
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz lut 19, 2017 9:50 am

ultor pisze:Zamknięty przez kogo???
Czyli obowiązuje prawda i tylko punkt widzenia jednej strony, pozostali z niewygodnymi pytaniami i uzasadnionymi pretensjami - siedzieć cicho.
Robi się ciekawie...


Nie wiem czy wiecie ale w Warszawie tez firmy mają internet. Jak jest jeszcze jakiś łut nadziei, iż owa obiecana firma się zdecyduje to po przeczytaniu tego wątku jej zapał raczej spadłby do zera, szczególnie po ostatniej wypowiedzi przed zamknięciem. Więc generalnie dobrze ze temat polecial

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz lut 19, 2017 9:56 am

lucero pisze:
ultor pisze:Zamknięty przez kogo???
Czyli obowiązuje prawda i tylko punkt widzenia jednej strony, pozostali z niewygodnymi pytaniami i uzasadnionymi pretensjami - siedzieć cicho.
Robi się ciekawie...


Nie wiem czy wiecie ale w Warszawie tez firmy mają internet. Jak jest jeszcze jakiś łut nadziei, iż owa obiecana firma się zdecyduje to po przeczytaniu tego wątku jej zapał raczej spadłby do zera, szczególnie po ostatniej wypowiedzi przed zamknięciem. Więc generalnie dobrze ze temat polecial

Tu się zgadzam z Lucero w 100%.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz lut 19, 2017 10:43 am

ultor pisze:
centrum nh pisze:
Fan Hutnika pisze:Czy mi się wydaje , czy zniknął temat pt "Nowy Prezes Hutnika" czy cos w tym podobnego

Było info że temat zostaje zakończony i zamknięty.


Zamknięty przez kogo???
Czyli obowiązuje prawda i tylko punkt widzenia jednej strony, pozostali z niewygodnymi pytaniami i uzasadnionymi pretensjami - siedzieć cicho.
Robi się ciekawie...


przeze mnie po konsultacji z zarządem dla dobra Hutnika