Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Wystartowała runda wiosenna ekstraklasy.

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
enhaman

PostWysłany: Pią Lut 10, 2017 8:32 pm    Temat postu: Wystartowała runda wiosenna ekstraklasy. Odpowiedz z cytatem

Kilka ciekawostek z dzisiejszego wydania " Superexpressu".Gazeta wytypowana wyjściowe jedenastki 16 drużyn ekstraklasy jakie jej zdaniem wybiegną w pierwszym meczu rundy wiosennej.Ja zwróciłem uwagę na wiek piłkarzy.Generalnie rzecz biorąc drużyny się powtarzały, choć są też młodzi gracze.Najmłodsi to: Kownacki z Lecha i Jagiełło z Zagłębia po 20 lat,jest też kilku 21 latków.Wśród najstarszych ,których gazeta wytypowołała do pierwszego składu, na czele Głowacki z Wisły 38 wiosen,Malarz z Legii 37,Pilarz z Termalici tyle samo.W kadrze Ruchu jest Łukasz Surma i on chyba jest najstarszym zawodnikiem ligi,ale Ruch jest najmłodszą ekipą,24,6 lat,później Lech 26,7 i Zagłębie 26,9.Najstarsze drużyny to Wisła 30,4 lat,Legia 29,5,Śląsk tyle samo.Generalny wniosek: ekstraklasa się powtarzała,starsi na pewno blokują młodym miejsca w składach.Może to mieć zły skutek dla reprezentacji,która też się starzeje.Na pewno może w obecnym składzie odnieść sukces na MŚ w Rosji,ale później może być dużo gorzej.Młodzi mało grają,co prowadzi do średniactwa.Innym powodem blokady jest spory udział graczy zagranicznych w naszych klubach.Nie ma w nich raczej piłkarzy na dobrym europejskim poziomie,którzy byliby wzorem.Z zagranicy często wrócili zawodnicy,którzy grali już u nas.Nie dlatego,że chcieli tylko dlatego,że tam ich nie chciano.Po prostu okazali się za słabi.U nas jednak ich powitano i zajęli miejsce na boisku młodym.Obecnie jesteśmy na 14 miejscu rankingu FIFA,najwyższym w historii.Jednak tendencja nie wydaje mi się pozytywna.Dowodzi tego też brak transferów polskich ligowców do dobrych klubów europejskich.Chyba,że o kimś nie wiem.Nie mamy młodych ,dobrych piłkarzy,którzy mogliby jak Lewandowski zawojować świat,czy choćby Europę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aldaris

PostWysłany: Pią Lut 10, 2017 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie oglądnąłem dziś Ruch - Cracovia.

Poziom bardzo niski. Cracovia wygrywa w końcówce. Źle grała, ale usprawiedliwieniem jest to, że był to wyjazd. Ruch natomiast to katastrofa. Tak dziadowska ekipa na boisku będzie pierwszą do spadku.
enhaman

PostWysłany: Pią Lut 10, 2017 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruch spada.Gra słabo.Na dodatek dostali minus 4 punkty za braki licencyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Troublemaker

PostWysłany: Sob Lut 11, 2017 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile razy można tłumaczyć?!

http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic.php?t=3025&postdays=0&postorder=asc&start=420
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: