Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Hutnik Kraków - Iskra Klecza, 18.03.2017 godz. 16.00

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawcio

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie Gila miałem przypomnieć.

W tamtym okresie (schyłku SSA) ogólnie na brak napastników nie mogliśmy narzekać. Był wspomniany Gil- wg 90minut: 13 bramek w 27 meczach na dwie rundy. Dawid szewczyk wchodził z juniorów- 11 bramek w 29 meczach.

Ale zapamiętałem przede wszystkim Michała Suchana- Zagrał tylko w 7 meczach, a dorzucił 6 bramek, o ile pamiętam to jakąś kontuzję chyba złapał? Po rundzie u nas nie grał w piłkę chyba przez dwa lata. Ten się mógł rozwinąć...

No i Szymon zawsze coś ukłuł Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dUfio

PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie ładnie strzelali ale nie zapomnijmy o tym, że wynik śróbowany na Lubrzankach kajetanów i Nieptunach Końskie:) i inaczje to wygląda z królem strzelców Sosina gdy Hutnik bronił się przed spadkiem ale gol to gol, nie umniejszam wyczynu Gila, czy też Świątka (14 goli samej jesieni 09). liczę że to wlaśnie do nich nawiąze Sobala i wpierdoli 20 goli w przyszłym sezonie a Hutnik awansuje. A moze w tym:P
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
pawcio

PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak zwykle jestem umiarkowanym realista i boje sie innego scenariusza. W tym sezonie pejsow ciezko bedzie dogonic, zajmiemy wiec 2 miejsce z minimalna strata, napaleni na awans za rok, az nam Garbarnia czy inne zaprawione w trzecioligowych bojach zespolu pokroju Daleszyce pozabieraja nam co lepszych grajkow i bedzie budowanie skladu od zera :/

Licze na to, ze bede sie wstydzil tych slow Smile
Powrót do góry
Alex

PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawcio napisał:
Ja jak zwykle jestem umiarkowanym realista i boje sie innego scenariusza. W tym sezonie pejsow ciezko bedzie dogonic, zajmiemy wiec 2 miejsce z minimalna strata, napaleni na awans za rok, az nam Garbarnia czy inne zaprawione w trzecioligowych bojach zespolu pokroju Daleszyce pozabieraja nam co lepszych grajkow i bedzie budowanie skladu od zera :/

Licze na to, ze bede sie wstydzil tych slow Smile

Mam dokładnie takie samo zdanie. Różnica wyniesie max 3, 4 punkty.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: