Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Hutnik Kraków - Wiślanie Jaśkowice, 2.04.2017, godz. 17.00

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patryk

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2017 6:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka za i przeciw wczorajszego meczu:

Plusy:
+ gra piłkarzy i decyzje trenera /jest moc, i niech piękny sen nadal trwa/
+ dużo starych mord widzianych już głównie z dziećmi
+ fajna atmosfera

Minusy:
- mimo, że frekwencja rośnie, to stać nas na więcej
- ze starych mord jedna mi się nie spodobała /niezniszczalny Mieczysław G. ugoszczony w "honorowym pokoju"/

Podsumowując:
Kolejny mecz gdzie miło się patrzy jak chłopaki potrafią dojrzale zagrać. Trener czuje grę, dobrze koryguje błędy i właściwie reaguje na wydarzenia boiskowe. Oby tak dalej, BRAWO!!!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KSH74NH

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2017 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy naprawde super druzyne, balem sie tego meczu ,ale mamy sklad ktory dominuje nad rywalami Wink
naprawde niech zaluja ci co sledza wynik na fejsie czy polskich ligach a nie ma ich na ss
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PITROL

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2017 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patryk napisał:

+ dużo starych mord widzianych już głównie z dziećmi

To dobrze, ale jak dla mnie za mało 13, 15 czy 17 latków na tym stadionie. Czy przyprowadziłem ja małolata? Nie.Tylko żeby się nie skończyło jak z Bałtykiem Gdynia, gdy starym się odechce będzie wiatr hulał..I poto jest forum, aby o tym rozmawiać Lepiej być mądrym przed niż po…
dUfio

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2017 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też to zauważyłem. Na przykładzie wczorajszej frekwencji można stwierdzić że mocno nam się zmieniła struktura wieku. Osoby w wieku 25-35 które 6-7 lat temu stały w młynie teraz idą z dziećmi na drugą stronę. Rokuje to nieźle ale za. 10 lat. Co teraz?

W rocznikowych bitwach osiedli w 2010 wygrywał rocznik 91 i ościenne, na meczach było po 200-300 osób w wieku 16-20. Teraz takich jest garstka, co odbija się na dopingu, młynie itd. Wczoraj klimat uratował wynik i ogólnie niezła frekwencja ale co dalej???
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: