Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Cracovia II -Hutnik Kraków, 07.05.2017, godz. 11.00

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
HKS1978

PostWysłany: Nie Maj 07, 2017 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno ich strata. Ja bylem ty byles i jeszcze 20 bylo. Po czynach ich poznacie jak mowil klasyk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alex

PostWysłany: Nie Maj 07, 2017 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet jak ktoś nie miał tej głupiej piątki, to albo mógł oglądać mecz zza siatki, albo przez nią wejść bo była dziura tuż za kamerami z których leciała transmisja. Więc zgadzam się tutaj z HAMASEM. Nie wiem gdzie nie którzy naliczyli te 20 osób? Dla mnie było ich nie więcej niż 10. Najwierniejsi zeszli podziękować piłkarzom po meczu. Na meczu widziany nasz były treneiro - Paszkiewicz. Dla wieeeeeelu osób, ten wyjazd okazał się za daleki...
Powrót do góry
Siódmy

PostWysłany: Nie Maj 07, 2017 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porter_HKS napisał:
Hutnik wczoraj w 66 osób na Sandecji.
Ile Stomilu dzisiaj na jednam za ważniejszych meczy w Krakowie??

TYLKO MAGDEBURG!

Stomilem sobie mordy nie wycieraj. Nie Ty będziesz wybierał kto, gdzie, i w ilu będzie jechał. A jeśli masz co do tego jakieś obiekcje to zapraszam na naszym meczu do dyskusji na żywo.
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Nie Maj 07, 2017 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alex, Porter HKS1978, Hamas wymiencie najpierw wszystkie wyjazdy, które zaliczyliście w tym sezonie zanim zaczniecie jakąkolwiek dyskusje o zalicznaiu lub odpuszczaniu meczów.

huteusz napisał:
Inna sprawa że gwarantuje że jakby poszło info o zorganizowanym wyjeździe to by już tak różowo to nie wyglądało.

i tyle w temacie
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
HKS1978

PostWysłany: Nie Maj 07, 2017 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie było mnie w Pcimiu to fakt
Powrót do góry
Alex

PostWysłany: Nie Maj 07, 2017 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznie się zaraz schodzenie z tematu. A chodzi tylko o RYWALA, ODLEGŁOŚĆ, WALKA O PUNKTY. Szczerze mnie gówno obchodzi, która to będzie Cracovia. 1 czy 10. Derby to derby. Cała "podróż" na ten wyjazd zajęła 25 minut. Z dwoma przesiadkami. Dodatkowo cały czas mamy mniejsze czy większe szanse na 1 miejsce. Więc jest o co grać. Ktoś wrzucił info o nie wpuszczaniu kibiców gości. Tylko zdrowo stuknięta osoba mogła w to uwierzyć. Szczególnie na kilkanaście godzin przed meczem. Poza tym pojawił się link do meczu więc też można było sobie odpuścić przychodzenie na mecz. Lepiej pierdzieć w fotel niż oglądać HKS-ów na daaaalekim wyjeździe. Nawet grajki przybijając piątki po meczu byli trochę zaskoczeni "liczbą" kibiców. A mina smutnego Filipiaka opuszczającego mecz w 85 minucie bezcenna. Mimo, że pewnie w dupie ma rezerwy Smile
Powrót do góry
Siódmy

PostWysłany: Nie Maj 07, 2017 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alex napisał:
Zacznie się zaraz schodzenie z tematu. A chodzi tylko o RYWALA, ODLEGŁOŚĆ, WALKA O PUNKTY. Szczerze mnie gówno obchodzi, która to będzie Cracovia. 1 czy 10. Derby to derby. Cała "podróż" na ten wyjazd zajęła 25 minut. Z dwoma przesiadkami. Dodatkowo cały czas mamy mniejsze czy większe szanse na 1 miejsce. Więc jest o co grać. Ktoś wrzucił info o nie wpuszczaniu kibiców gości. Tylko zdrowo stuknięta osoba mogła w to uwierzyć. Szczególnie na kilkanaście godzin przed meczem. Poza tym pojawił się link do meczu więc też można było sobie odpuścić przychodzenie na mecz. Lepiej pierdzieć w fotel niż oglądać HKS-ów na daaaalekim wyjeździe. Nawet grajki przybijając piątki po meczu byli trochę zaskoczeni "liczbą" kibiców. A mina smutnego Filipiaka opuszczającego mecz w 85 minucie bezcenna. Mimo, że pewnie w dupie ma rezerwy Smile

akurat biorac pod uwage jak bylo przy poprzednich meczach z Cracovia to chyba mozna bylo latwo uwierzyc w to nie wpuszczanie.. wiec nie wyskakuj tutaj ze stuknietymi osobami... bo wychodzi na to ze duza czesc osob wlasnie w to uwierzyl.. jezdzimy na rozne wioski wieksza iloscia osob niz ta ktora poakzala sie wczoraj np w Saczu wiec gdyby wszyscy mieli pewnosc ze bedzie mozna obejrzec dzis ten mecz to pewnie bysmy sie pojawili w liczbie na pewno wiekszej niz w tkaim Giebultowie.. wiec ja uwazam ze trzeba byc zdrowo stuknietym zeby wysnuwac takie teorie jak twoja.
mysle ze link do relacji live tym bardziej mogl utwierdzic ludzi w przekonaniu ze mecz bedzie bez kibicow.. ja o tmy ze jacys sa dowiedzialem sie wlasnie ogladajac relacje..
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Nie Maj 07, 2017 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

info o tym, ze zydy graja na Wielickiej bez gosci bylo juz od dawna wiec nie pierdolcie ze to po poscie centrum nh

nie bylo nic organizowane, zadnej zbiorki, kto sobie chcial jechac to pojechal, zadnego wewnetrznego zakazu nie bylo

pojechaliscie sobie w pare osob na mecz, obejrzeliscie zwyciesstwo Hutnika i zajebiscie, ale dopierdalanie sie do Stomilu i oswob, ktore go wczoraj wsparly jest chujowym zagraniem bo akurat tego typiu akcje to jedyna szansa trzymania się kibiciwskiej powierzchni

realia piknikowego kibicowania diametralnie roznia sie od zorganizowanego, kto tego nie rozumie to trudno.
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]

Ostatnio zmieniony przez dUfio dnia Pon Maj 08, 2017 7:43 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
enhaman

PostWysłany: Nie Maj 07, 2017 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stazyja69 napisał:
1:2 i gitara Wink

Tak gitara.I to nawet elektryczna. Wink
Powrót do góry
huteusz

PostWysłany: Nie Maj 07, 2017 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siódmy i dUfio podsumowali moim zdaniem temat w 100%.
kurant

PostWysłany: Nie Maj 07, 2017 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mialem nie zabierac glosu ale.. przypomnialem sobie wyjazd na mecz bez kibicow gosci na Dalin. Dwa lata temu? Mecz bez podtekstow kibicowskich, duzo wczesniej bylo wiadomo, ze nie wejdziemy, a jednak pojechala spora grupa i ogladala zza ogrodzenia. Tutaj oprocz starszyzny nie widzialem nikogo.. wg mnie troche wstyd..
Powrót do góry
PITROL

PostWysłany: Nie Maj 07, 2017 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucero napisał:
Jaskowice awans, Sandecja do eksraklasy- ja pierdole co za czasy

a co do derbów. kiedyś jak pół Polski śmiało się z naszej H to się lecialo chociażby na koszykówkę na Koronę co graniczylo wtedy z mega kozactwem Smile

Derby w kosza na koronie kraków?Pełen spontan powrót do huty tramwajem?To było w zimie więc ktoś tam za jakimś zabłąkanym w szaliku z tramwaju wyskoczył w okolicach rynku?Takie coś było,ale to zima i wo ogóle dawno.A jakbym miał do wyboru to też bym wolał pojechać do sącza(byłem tam raz) niż oglądać 4 ligową piłkę bo chyba nikt się nie łudzi że w tym sezonie awansujemy.A że jedno drugiemu nie przeczy to wytłumaczę to łopatogolicznie..Gdybyśmy się dzisiaj ogarneli w jakąś sensowną 60 osobową grupę zaraz by się pewnie prewencja zjarzyła i pewnie pare mandatów za nieprzechodzenie na zielonym świetle by wpadło..Myślę że niekażdy sra pieniędzmi ,a zysku w tym żadnego bo choćbyśmy przejeli sadion to i tak było by napisane że 4 ligę nikt niechodzi i co to za odwaga zebrać się w centrum miasta w południe w niedziele..Więc bronie młodych a że wspomogli Stomil to dobrze …
lucero

PostWysłany: Nie Maj 07, 2017 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PITROL napisał:

Derby w kosza na koronie kraków?Pełen spontan powrót do huty tramwajem?To było w zimie więc ktoś tam za jakimś zabłąkanym w szaliku z tramwaju wyskoczył w okolicach rynku?Takie coś było,ale to zima i wo ogóle dawno

Wiem ze dawno i spontan
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Pon Maj 08, 2017 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurant napisał:
Mialem nie zabierac glosu ale.. przypomnialem sobie wyjazd na mecz bez kibicow gosci na Dalin. Dwa lata temu? Mecz bez podtekstow kibicowskich, duzo wczesniej bylo wiadomo, ze nie wejdziemy, a jednak pojechala spora grupa i ogladala zza ogrodzenia. Tutaj oprocz starszyzny nie widzialem nikogo.. wg mnie troche wstyd..

To fakt

Też mi się marzy żeby na takie mecze jak wczoraj jechać w 300 400 osób na zakazie i w 600 normalie ale na chwilę obecną realia są inne.

Inna sprawa że kompletny brak zainteresowania choćby tej piknikowe jak części trybun której nie powinno interesować to czy sektor gości jest otwarty czy nie, której nie dotyczy rozkminianie policji czy rywali kto co był świadczy o tym w jakiej kondycji jesteśmy i jakie jest "ciśnienie na awans"
Powrót do góry
enhaman

PostWysłany: Pon Maj 08, 2017 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alex napisał:

Ciekawe jaka minę będzie miał Filipiak po dzisiejszym meczu z Arka?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: