Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Podsumowanie 16/17

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
HKS1978

PostWysłany: Pią Cze 23, 2017 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na 90 minut sa takie narzedzia. Trzeba wejsc w dana ligę potem statystyki i wpisac zakres dat. Wiosna: Wislanie 37 Hutnik 36
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gordi

PostWysłany: Sob Cze 24, 2017 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzis poznamy odpowiedz kto bedzie ostatnim trzecioligowcem,a kto dalej bedzie tym czwartoligowcem.Paszkiewicz lubi robic awanse i gdyby z Limanovią zrobił awans do trzeciej ligi,to zostanie bohaterem Limanowej.W przypadku awansu Jaśkowic grających na obiekcie Skawinki bohaterem zostać może trener Ankowski.Swego rodzaju to paradoks by był,dwie drużyny grające na tym samym stadionie i to w jednej lidze i jedna z nich zalicza spadek,a druga ma możliwośc awansu lige wyżej.Z dużą niecierpliwością czekam na wynik tego barażu,no bo wiadomo ze gdyby Jaśkowice awansowały,to wtedy Hutnik miałby prościej w przyszłym sezonie ze zrobieniem awansu.Tym bardziej że podobno Cracovia ma wycofywać rezerwe i niewiem na ile to są plotki,a na ile prezes Filipiak wszystkie siły chce rzucic na ekstraklase i tam pchać sie na europejskie puchary,oby taki cel nie udał sie pasom.Pozostałe drużyny zachodniej grupy myśle,że raczej ich awans wyżej nie będzie interesował,ponieważ krucho z kasą i w dodatku wiele klubów obiekty nie puszcza na trzecią lige.Teraz kluby czwartych lig już nie są takie do awansu,jak jeszcze ze dwa lata temu kiedy jezdziło sie tylko do dwóch województw,a teraz jezdzi sie do czterech i wyjazd do Białej Podlaskiej jest naprawde nieprzyjemny i męczący,a koszty gry w trzeciej lidze z chwilą reformy sie praktycznie podwoiły.
Powrót do góry
bn

PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zauważyć że obecna drużyna choć dobrze rokuje nie jest tą na awans. Aby dostać się do barażu, należy taśmowo wygrywać ze średniakami co nie zawsze się udawało (Unia O, Dalin). Poza tym przydałoby się wzmocnienie w obronie bo tu czasami byłyby wpadki, poza tym M. Makuch nie będzie grać wiecznie : )
Powrót do góry
centrum nh

PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat Makuch powiedział cytuję: będę grał dopóki nie padne na boisku Smile)))
Powrót do góry
gordi

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy ucichli,ale pytanie mam,czy rezerwa Cracovii wycofuje sie z tej czwartej ligi,czy jednak pasy grają dalej?
Powrót do góry
dandi 79

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gordi na twoje pytanie odpowie tylko prezes Filipiak!
Powrót do góry
gordi

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygranie grupy zachodniej czwartej ligi w zasadzie oznacza praktycznie awans do trzeciej ligi.Rok temu również przedstawiciel zach. grupy ograł zwycięzce gr. wschodniej.Ciekawe ile te Jaśkowice pograją w tej trzeciej lidze,rok,moze dwa i potem zapewne wylądują w A klasie,albo jak Iskra z tej ligi gdzie praktycznie klub nie ma nawet już sekcji seniorskiej.Obstawiam że jak cos pieprznie w Sosnowiance,to tam również nawet drużyny seniorskiej nie bedzie,bo zaplecza te kluby nie mają właściwie żadnego i jak sie komuś coś odwidzi to ani C klasy nie bedzie i zostana najwyżej sekcje młodzieżowe ponieważ jedynie na to państwo wykłada pieniądze,a na sekcje seniorskie już nie.Natomiast Hutnik powinien w tym sezonie zrobić awans i nieważne,czy ta rezerwa Cracovii przystąpi do rozgrywek,czy Michał Probierz to wycofa.Na jesieni Hutnik wypracuje kilka punktów przewagi,żeby na wiosne przypilnować tej przewagi.
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Pią Cze 30, 2017 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w którymś z tematów skrytykowałeś podział 3 ligi na 4 grupy, postulując zostawenie grupy malopolsko-swietokrzyskiej. a ja uważam że taki podział jest dużo naturalniejszy. wg mnie laczenie w 3 lidze wojewodztw malopolskiego i swietokrzyskiego jest o prostu sztuczne. teraz bedzie lepiej - kto chce kopac chopokami-amatorami w 4 lidze wojewodzkiej to bedzie to robil, kto chce liznac szczebla centralniejszego szarpie sie na 3 lige, gdzie gra po kilka najsolidniejszych klubów z danego wojewodztwa ktore wiedza co robią porywajac sie a grę w ćwiartce Polski. unikniemy szklagierów Lubrzanka Kajetanów-Górnik Wieliczka. Po prostu 3 liga predzje czy pozniej oczysci sie z przypadkowych lub biednych klubów, a ci mniejsi beda sobie po kosztach grac we wlasnym wojewodztwie (z 3 ligi na dzien dobry wypierdala Cosmos Nowotaniec i Wierna Malogoszcz)
dla nas to tez lepsze rozwiazanie. albo sobie spokojnie gramy w 4 lidze, albo wszystkie stery i sily na rozgrywki centralne. 4 liga to wbrew pozorom dobra pozycja do ataku.

o kibicowskich roznicach nie wspominam, bo liga malopolsko-swietokrzyska a ćwiartka poludniowo wschodnia to po prostu przepasc.
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
enhaman

PostWysłany: Pią Cze 30, 2017 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabawa plebiscyt.

Najlepszy zawodnik.

Najlepszy trener

Odkrycie sezonu.

najlepszy chwyt marketingowy.
Powrót do góry
flagus

PostWysłany: Pią Cze 30, 2017 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gordi napisał:
Wszyscy ucichli,ale pytanie mam,czy rezerwa Cracovii wycofuje sie z tej czwartej ligi,czy jednak pasy grają dalej?

zWisła wycofała się po kilku kolejkach.
Zawsze mogą to zrobić.
Powrót do góry
gordi

PostWysłany: Pią Cze 30, 2017 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dUfio napisał:
w którymś z tematów skrytykowałeś podział 3 ligi na 4 grupy, postulując zostawenie grupy malopolsko-swietokrzyskiej. a ja uważam że taki podział jest dużo naturalniejszy. wg mnie laczenie w 3 lidze wojewodztw malopolskiego i swietokrzyskiego jest o prostu sztuczne. teraz bedzie lepiej - kto chce kopac chopokami-amatorami w 4 lidze wojewodzkiej to bedzie to robil, kto chce liznac szczebla centralniejszego szarpie sie na 3 lige, gdzie gra po kilka najsolidniejszych klubów z danego wojewodztwa ktore wiedza co robią porywajac sie a grę w ćwiartce Polski. unikniemy szklagierów Lubrzanka Kajetanów-Górnik Wieliczka. Po prostu 3 liga predzje czy pozniej oczysci sie z przypadkowych lub biednych klubów, a ci mniejsi beda sobie po kosztach grac we wlasnym wojewodztwie (z 3 ligi na dzien dobry wypierdala Cosmos Nowotaniec i Wierna Malogoszcz)
dla nas to tez lepsze rozwiazanie. albo sobie spokojnie gramy w 4 lidze, albo wszystkie stery i sily na rozgrywki centralne. 4 liga to wbrew pozorom dobra pozycja do ataku.

o kibicowskich roznicach nie wspominam, bo liga malopolsko-swietokrzyska a ćwiartka poludniowo wschodnia to po prostu przepasc.
Teraz Hutnik klepie i pyka wiele drużyn czwartej ligi róznicą kilku goli,ale nie może wygrać zach. grupy,bo jest jeden,czy dwa kluby przewyzszające składem Hutnika i jak takie mecze wygladają to widzimy,gra na jedna bramke praktycznie w każdym meczu jest.Liga trzecia w starym kształcie moim zdaniem była by dla Hutnika lepsza pod względem łatwości tam sie dostania.Wraz z wprowadzeniem reformy trzecich lig wiele klubów umarło i sie posypało,wielu piłkarzy zostało skazanych na wylot z trzeciej,do czwartej ligi,ze nie wspomne jeszcze do tego,że koszty gry w jednej lidze z grupy składajacej sie z czterech województw w stosunku do dwóch jak dawniej sie podwoiły.Natomiast owszem jeśli idzie o sfere kibicowską to niewątpliwie trzecia liga jest duzo atrakcyjniejsza niż przed reforma.Ja równie dobrze sztucznością moge nazwac stworzenie z ośmiu trzecich lig na cztery grupy trzeciej ligi.Ciekawe jak wytłumaczysz fakt,iż zwcięzcy jak teraz obu grup czwartej ligi muszą jeszcze grać dodatkowo baraż o awans, to przeciez jakaś paranoja,żeby zwycięzca ligi nie miał zagwarantowanego awansu do wyższej ligi.
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Pią Cze 30, 2017 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. "Hutnik nie może wygrać ligi bo są jakieś tam kluby" tak można było pisać kilka lat temu za Kasperczyka czy Sieklinskiego gdy faktycznie zawsze ktoś nam stawał na drodze (korona, zydy, heko, motor itd). Ocenianie, ze nie mozmey awansowac na podstawie poprzedniego sezonu jest naduzyciem bo nie da siwe tego sezonu oceniac bez brania pod uwage, ze rowno rok temu kilka osob dwoilo sie i troilo nie po to zebysmy grali o awans tylko o przetrwanie. wiewrze, ze gdybysmy grali takim skaldem i z tym trenerem jak na wiosne clay seozn to bysmy ta lige wygrali. najblizszy sezon wiele wyjasni

2. czwarta liga faktycznie powinna skaldac sie z jednej grupy wojewodzkiej

3. o trzeciej lidze malopolsko-swietokrzyskiej zdania nie zmienie. wieczne granie w niej to marazm na kazdym froncie. za to granie w 3 lidze 1/4 to szansa na sporego kopa pod kazdym wzgledem. a koszty wcale nie nie byly male.
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]

Ostatnio zmieniony przez dUfio dnia Pią Cze 30, 2017 6:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
gordi

PostWysłany: Pią Cze 30, 2017 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dUfio napisał:
1. "Hutnik nie może wygrać ligi bo są jakieś tam kluby" tak można było pisać kilka lat temu za Kasperczyka czy Sieklinskiego gdy faktycznie zawsze ktoś nam stawał na drodze (korona, zydy, heko, motor itd). Ocenianie, ze nie mozmey awansowac na podstawie poprzedniego sezonu jest naduzyciem bo nie da siwe tego sezonu oceniac bez brania pod uwage, ze rowno rok temu kilka osob dwoilo sie i troilo nie po to zebysmy grali o awans tylko o przetrwanie. wiewrze, ze gdybysmy grali takim skaldem i z tym trenerem jak na wiosne clay seozn to bysmy ta lige wygrali. najblizszy sezon wiele wyjasni

2. czwarta liga faktycznie powinna skaldac sie z jednej grupy wojewodzkiej

3. o trzeciej lidze malopolsko-swietokrzyskiej zdania nie zmienie. wieczne granie w niej to marazm na kazdym froncie. za to granie w 3 lidze 1/4 to szansa na sporego kopa pod kazdym wzgledem. a koszty wcale nie nie byly male.
Cóz ja zdanie mam raczej odmienne.Ale wkurza mnie potwornie ze zwycięzcy grup muszą grac baraż o awans,bo wygranie grup,to awans do trzeciej ligi powinien byc z automatu.Piłkarze po 30 kolejkach są już wystarczającoi zajechani meczami,tymczasem skazuje sie ich jeszcze na dwa dodatkowe mecze i to jest uwazam jakiś absurd tej reformy.
Powrót do góry
kurant

PostWysłany: Pią Cze 30, 2017 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta paranoja skonczy sie za dwa sezony. Wg mnie to dobrze, ze jest ta reforma. Popatrzmy na Niemcy, tam kluby na naszym poziomie nie sa amatorskie, maja duze budzety, kibicow. Wg mnie reforma Bonka zmierza do tego, aby pilka w Polsce juz od 3 ligi byla profesjonalna, a nie amatorska. Tak jak napisal Dufio, skoncza sie twory typu Cosmos, Wierna, Spartakusy i inne wynalazki. Ja jestem za tym, aby zwiekszac profesjonalizm w pilce, klubom, pilkarzom jak i samej reprezentacji wyjdzie to tylko na dobre.
Powrót do góry
gordi

PostWysłany: Pią Cze 30, 2017 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurant napisał:
Ta paranoja skonczy sie za dwa sezony. Wg mnie to dobrze, ze jest ta reforma. Popatrzmy na Niemcy, tam kluby na naszym poziomie nie sa amatorskie, maja duze budzety, kibicow. Wg mnie reforma Bonka zmierza do tego, aby pilka w Polsce juz od 3 ligi byla profesjonalna, a nie amatorska. Tak jak napisal Dufio, skoncza sie twory typu Cosmos, Wierna, Spartakusy i inne wynalazki. Ja jestem za tym, aby zwiekszac profesjonalizm w pilce, klubom, pilkarzom jak i samej reprezentacji wyjdzie to tylko na dobre.
No ale nie możesz Niemców przyrównywac do Polski,kraju czterokrotnie bogatszego,mającego dużo bogatszych ludzi tzw. potenmcjalnych sponsorów,od polaków i co za tym idzie jak masz dużo wiecej kasy w klubach,to masz duży wachlarz możliwosci np. kupna graczy za gruba kase,oraz sprowadzenia znanych trenerów.Wg mnie Polske raczej powinno sie z zupełnie innymi krajami przyrównywać o podobnym stanie finansowym np. Czechy,Węgry itp. a ty myślisz że czemu taki Bayern,cy Borussia są mocni,dzieki masy sponsorów dającym na ten klub wiele kasy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: