Europuchary polskich klubówek

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

MAX
Posty: 905
Rejestracja: śr lut 09, 2005 12:04 pm
Lokalizacja: spoza Nowej Huty

Postautor: MAX » czw sie 24, 2017 9:24 pm

Polskie kluby w europie to juz dawno kurwa ponizej marginesu przyzwoitosci pajace oplacani gruba kasa, wszyscy sie podniecaja, ze w lidze poziom wyrownany, emocje do ostatniej kolejki itp a jaki jest poziom ligi weryfikuja co roku kolejne kluby w europie

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pt sie 25, 2017 8:33 am

MAX pisze:Polskie kluby w europie to juz dawno kurwa ponizej marginesu przyzwoitosci pajace oplacani gruba kasa, wszyscy sie podniecaja, ze w lidze poziom wyrownany, emocje do ostatniej kolejki itp a jaki jest poziom ligi weryfikuja co roku kolejne kluby w europie
No tak emocje do ostatniej kolejki,a poziom ekstraklasy marny.Zadna druzyna nie jest w stanie wybic sie ponad szara ekstraklase i potem to wychodzi w europie,ale nawet pomimo marnego poziomu polskiej ligi to nie przystoi odpadac z klubem z Moldawi.Tym bardziej,ze rok temu Legia gra³a w lidze mistrzów i to zachowuje ich do nie schodzenia ponizej poziomu przyzwoitosci.Tymczasem z kretesem odpadli z Astana,a teraz z Szeryfem Tyraspol.Kompletny brak ambicji pilkarzy,wyczerpuj±ca sie formu³a trenera Magiera,a prezes Mioduski po za pompowaniem balona i przekonaniem o wyzszosci najpierw nad Astana,a potem po wylosowaniu Szeryfa,to prezes Cwks zachowuje sie jakby by³ totalnie niewidomy.Tak wielkiej kompromitacji polskiego klubu w europucharach nie by³o od 30lat.Zdarza³y sie,ze polskie kluby odpada³y z gruzinskimi,azerskimi,kazachskimi,litewskim,czy estonskimi,ale zeby odpa¶c z klubem z Moldawi to jest wielki wstyd.Ciekaw jestem jakich s³ów uzyj± polskie media po odpadniêciu Legii z Szeryfem.Kibice Legii spiewaj± "Nie poddawaj sie ukochana ma,mistrzem Polski jest Legia Warszawa.A ta spiewka powinna zmienic nazwe na "Upokarzaj sie ukochana ma,misiem Polski jest Leg³a Warszawa.Cofnijmy sie do przesz³osci,dwa lata temu 2polskie kluby zagra³y w fazie grupowe LE,rok temu jeden klub znalaz³ sie w LM,ten rok nico¶æ.Jak s³ysze glosy mediow,ze podnosi sie poziom ekstraklasy to zaczyna mnie szlag trafiaæ.

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » pt sie 25, 2017 10:20 am

Co Mioduski na to można znaleźć w jego durnych tweketach.

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pt sie 25, 2017 10:58 am

Zachowanie Mioduskiego jest co najmniej dziwne i niepowazne,gosc czyli prezes nie widzi,ze pilkarze lec± ewidetnie w coraz wieksze kulki,trener stracil panowanie nad druzyn±.Pilkarze odwalaj± coraz wiêksza padline,tymczasem Mioduski pompuje coraz wiêksze nadzieje na potencjalny jakis wynik i to sie wszystko wali na ³eb na szyje z coraz wiêksz± prêdko¶ci±.Niewiem ile jeszcze musi Legia odwalic kichy i ile razy musi polec Magiera,zeby Mioduski zrozumia³ ze wygas³a formu³a przy tym trenerze i pilkarze nie bêda chcieli juz zasuwac z tym trenerem.Ale Mioduski jest odrealniony i zyje dalej w swiecie science fiction i liczy chyba na jakis armagedon,ktory moim zdaniem z tym trenerem nie nast±pi.Natomiast fakty s± zenuj±ce,Legia przesz³a tylko 1 rywala w europucharach w tej edycji.

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » ndz sie 27, 2017 2:43 pm

Fan Hutnika pisze:
Troublemaker pisze:
gordi pisze:To w koncu sie wkurza i prywaciarz zwinie interes i Cwks stanie sie ligowym sredniakiem.


Martwi Cię to? Legia postąpiła bezsprzecznie słusznie. Po tym co ta mafia z nimi uczyniła po meczu z Astaną. Ex definitione.
Nie liczą się wyniki tylko przywiązanie" cytując klasyka.



mnie martwi ,wole jednak zeby im sie powodzilo i finansowo i sukcesowo,
majac na mysli 2 krakowsko myslenickie druzyny ekstraklasowe, ktore poki legia jest silna finansowo i sukcesowo to moga jej podskoczyc ;)
chyba nie chcialbys aby myslenicki klub nagle zaczal wygrywac w lidze bo odpada jej mocny przeciwnik . za tym ida kibice, zyski z biletow itd
a tak
szary sredniaczek ligi ;)


Wyciągnąłeś niejako moje zdanie z szerokiego kontekstu.
Oczywiście, że nie chciałbym, aby lokalnym rywalkom zaczęło się zbyt dobrze powodzić, chociaż na początku wieku de facto tak było (awans starozakonnych, mistrzostwa wiernych, honorowych i bezprzerzutowych) i jakoś nie czułem się bardzo źle kolokwialnie pisząc. Mam(y) swój klub i na nim się koncentruję(my).

Ad rem. Odniosłem się - przypuszczam, że niepotrzebnie - do tych dwóch wręcz irracjonalnych wypowiedzi:


gordi pisze:Kibice Legii jednym slowem sami niszczą ten klub.

gordi pisze:To w koncu sie wkurza i prywaciarz zwinie interes i Cwks stanie sie ligowym sredniakiem.


Pierwsze zdanie już pozostawię bez komentarza.
W kontekście drugiego. Nie, ja się raczej nie martwię. Fani Legii słyną w całej Europie ze swoistej bezkompromisowości i nie jest to żadne novum. Właściciele i sponsorzy mają tego pełną świadomość. Zamiast zastanawiać się nad "rozwiązaniem problemu kar" w pierwszej kolejności zabiorą się/powinni zabrać za "rewaloryzację" pensji kopaczy.
Jeżeli natomiast "prywaciarz zwinie interes", to jestem przekonany, że przy takiej firmie jak Legia zaraz się pojawią kolejni, dysponujący nie mniejszymi funduszami.
Liga nie rządzi się systemem zerojedynkowym. Drastyczna obniżka formy piłkarzy Legii nie oznacza z definicji szczytowej formy kopaczy z Błoń.
Quam dulce et decorum est pro patria mori

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » ndz sie 27, 2017 4:21 pm

Troublemaker pisze:
Fan Hutnika pisze:
Troublemaker pisze:
gordi pisze:To w koncu sie wkurza i prywaciarz zwinie interes i Cwks stanie sie ligowym sredniakiem.


Martwi Ciê to? Legia post±pi³a bezsprzecznie s³usznie. Po tym co ta mafia z nimi uczyni³a po meczu z Astan±. Ex definitione.
Nie licz± siê wyniki tylko przywi±zanie" cytuj±c klasyka.



mnie martwi ,wole jednak zeby im sie powodzilo i finansowo i sukcesowo,
majac na mysli 2 krakowsko myslenickie druzyny ekstraklasowe, ktore poki legia jest silna finansowo i sukcesowo to moga jej podskoczyc ;)
chyba nie chcialbys aby myslenicki klub nagle zaczal wygrywac w lidze bo odpada jej mocny przeciwnik . za tym ida kibice, zyski z biletow itd
a tak
szary sredniaczek ligi ;)


Wyci±gn±³e¶ niejako moje zdanie z szerokiego kontekstu.
Oczywi¶cie, ¿e nie chcia³bym, aby lokalnym rywalkom zaczê³o siê zbyt dobrze powodziæ, chocia¿ na pocz±tku wieku de facto tak by³o (awans starozakonnych, mistrzostwa wiernych, honorowych i bezprzerzutowych) i jako¶ nie czu³em siê bardzo ¼le kolokwialnie pisz±c. Mam(y) swój klub i na nim siê koncentrujê(my).

Ad rem. Odnios³em siê - przypuszczam, ¿e niepotrzebnie - do tych dwóch wrêcz irracjonalnych wypowiedzi:


gordi pisze:Kibice Legii jednym slowem sami niszcz± ten klub.

gordi pisze:To w koncu sie wkurza i prywaciarz zwinie interes i Cwks stanie sie ligowym sredniakiem.


Pierwsze zdanie ju¿ pozostawiê bez komentarza.
W kontek¶cie drugiego. Nie, ja siê raczej nie martwiê. Fani Legii s³yn± w ca³ej Europie ze swoistej bezkompromisowo¶ci i nie jest to ¿adne novum. W³a¶ciciele i sponsorzy maj± tego pe³n± ¶wiadomo¶æ. Zamiast zastanawiaæ siê nad "rozwi±zaniem problemu kar" w pierwszej kolejno¶ci zabior± siê/powinni zabraæ za "rewaloryzacjê" pensji kopaczy.
Je¿eli natomiast "prywaciarz zwinie interes", to jestem przekonany, ¿e przy takiej firmie jak Legia zaraz siê pojawi± kolejni, dysponuj±cy nie mniejszymi funduszami.
Liga nie rz±dzi siê systemem zerojedynkowym. Drastyczna obni¿ka formy pi³karzy Legii nie oznacza z definicji szczytowej formy kopaczy z B³oñ.
Mioduski wywala 35 tys grzywny euro za jedna oprawe kibicow,potem za niedrozne przejscia,teraz buli grzywne za swinke.To wreszcie sie wkurzy i powie basta,kibice niszcza mi interes i ja pieprze to wszystko i rzucam Legie.A ty myslisz,ze nastepny prywaciarz bedzie chcia³ bulic czêste grzywny za oprawy kibiców.To zaden interes nie jest jak sie dop³aca ciagle.Kij z tego ze Legia firma,jak straci prywaciarza mocnego w kase,to stanie sie sredniakiem ligowym.Jedyne co sie zgadzam,ze trzeba pilkarzom Cwks obnizyc pensje,gdyz za duze ich zarobki powoduj± rozwolnienie,brak chciejstwa i zobojetnienie.Pi³karze Legii wiedz±c,ze musieli by grac jeszcze 6 meczy gdyby przeszli moldawian,to postanowili sobie odpu¶ciæ,zeby nie miec balastu ligi europy i miec wolne czwartki.Taka Albania,Macedonia,Cypr,Izrael,Bialorus,Ukraina,Moldawia,Azerbejdzan,Kazachstan,Rumunia,Bulgaria,Serbia,Chorwacja maj± kogos w lidze europy,a Czechy maj± az 3 kluby w fazie grupowej LE,bo im chce sie zasuwac w LE,a polskim klubom sie nie chce i jak odpadn± zwlaszcza z marzen o awansie do LM,to gra w LE nie jest dla nich atrakcyjna.Ale wynik idzie w swiat i odpa¶c polskiemu klubowi z moldawskim klubem to straszny wstyd i kompromitacja.Cztery polskie kluby w tej edycji europucharow przesz³y razem 4 rywali :shock: naprawde zgroza i dramat.