Hutnik II Kraków czyli wszystko o rezerwach

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

fan
Posty: 960
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » czw maja 13, 2021 7:51 am

W tym składzie wieczysta z 3 ligi nie wyjdzie, ale niestety wiadomo, że kasa to dla nich nie problem :evil:
Ciekawe kiedy kwietniowi się znudzi bo wiadomo, że pewnego poziomu nie przeskoczy...

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » czw maja 13, 2021 8:22 am

Kwiecień robi to na co ma ochotę. Ma pieniądze i jego prawo. To jest sport i pieniądze nie grają na boisku, ale raczej kwestią czasu jest awans do 3 ligi. Potem pewnie do 2... itd. Jeśli będzie konsekwentnie tak działał.
Chce pokazać, że może wyprowadzić klub z okręgowej do ekstraklasy. Pewnie jakieś ambicje w kontrze do GTSu. Nie wiem, nie mój cyrk. Jest w stanie. Tylko co z tego? Dla mnie średnie wow, bo średnio mnie interesuje Wieczysta. Ktoś tu pisał o zazdrości... Kompletnie nie w tym rzecz.
Owszem było to dla nas bolesne, gdy odchodzili Gamrot i Kołodziej.
Teraz jakby poszedł tam Linca to żadna strata, zawodnik z ławki. 16-17 w kadrze. Do tego bez ambicji...
Widać, że mają tam bardzo słabe rozeznanie skoro go chcą.
Jedyne co by zmartwiło to gdyby podebral nam trenera Szydełko, ale ten pewnie będzie wybierał z ofert lig wyższych a nie niższych.

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » czw maja 13, 2021 2:50 pm

HKS1978 pisze:.....Owszem było to dla nas bolesne, gdy odchodzili Gamrot i Kołodziej.
Teraz jakby poszedł tam Linca to żadna strata, zawodnik z ławki. 16-17 w kadrze. Do tego bez ambicji...
Widać, że mają tam bardzo słabe rozeznanie skoro go chcą.
Jedyne co by zmartwiło to gdyby podebrał nam trenera Szydełko, ale ten pewnie będzie wybierał z ofert lig wyższych a nie niższych.

Moim skromnym zdaniem pierwsze problemy Wieczystej pojawią się w III-lidze. To już będzie dość sroga kopanina i naprawdę kilku godnych przeciwników w drodze do awansu: Stal Stalowa Wola, Podhale, KSZO, Siarka Tarnobrzeg i spadkowicze (byle nie my!). Przejście przez "młóckę" III-ligową będzie pierwszym prawdziwym testem dla tego klubu.
P.S. Co do odbierania Nam zawodników zauważyłem, że nikt z Was nie widzi największego niebezpieczeństwa, czyli podbierania Nam młodzieży z Akademii. Wieczysta choćby się w tym 10-leciu zes.ała w majtki to nie zbuduje takiej Akademii jaką my posiadamy, ale pieniądz robi swoje i wielu rodziców może delikatnie mówiąc -> "oszaleć". Obym nie miał racji. :roll:

KSH74NH
Posty: 4340
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » czw maja 13, 2021 2:53 pm

do przejscia jeszcze mają 4 lige :D
także jeszcze z rok ich nie zobacze w 3 lidze

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 565
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » czw maja 13, 2021 3:44 pm

sudione pisze:Moim skromnym zdaniem pierwsze problemy Wieczystej pojawią się w III-lidze. To już będzie dość sroga kopanina i naprawdę kilku godnych przeciwników w drodze do awansu: Stal Stalowa Wola, Podhale, KSZO, Siarka Tarnobrzeg i spadkowicze (byle nie my!). Przejście przez "młóckę" III-ligową będzie pierwszym prawdziwym testem dla tego klubu.
P.S. Co do odbierania Nam zawodników zauważyłem, że nikt z Was nie widzi największego niebezpieczeństwa, czyli podbierania Nam młodzieży z Akademii. Wieczysta choćby się w tym 10-leciu zes.ała w majtki to nie zbuduje takiej Akademii jaką my posiadamy, ale pieniądz robi swoje i wielu rodziców może delikatnie mówiąc -> "oszaleć". Obym nie miał racji. :roll:
Akurat Podhale,to niedawno ograli 3:1 w 1/8 pucharu.Z KSZO z tego co pamiętam,też wygrali,dlatego pewnie w okolicach 4-6(może wyżej,ale o awans z Wisłą Puławy nie mieli by szans)by się zakręcili.Co do transferów od nas,to myślałem że Gamrot i Kołodziej będą przerastać tą ligę,a tak jak widać nie jest.Mały jest po kontuzji,to jeszcze go można usprawiedliwić,ale Kołodziej szału tam nie robi.

Andrew
Posty: 213
Rejestracja: wt sie 31, 2004 10:56 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Andrew » czw maja 13, 2021 5:26 pm

Co do podbierania mlodziezy o ktorych rocznikach mowisz? Do trampkarza Wieczystej przyszlo bodajze 3 chlopcow z Hutnika 2/3 . I tutaj nie lapali sie nawet do 18 meczowej i juz ich niema. Na ten moment wsrod nastolatkow w Wieczystej raczej panuja nastroje ze chetnie by chcieli grac w Hutniku a nie odwrot. Tylko ze na gre w Hutniku 1 praktycznie zaden nie mial by szans. Widzac ze w seniorach tez graja tylko sprowadzeni a swoja mlodziez nie ma szans to wydaje mi ze z tej mlodziezy nastawionej na pilke a nie na zabawe nie będzie chetnych do tych transferów. Oczywiscie po przyjsciu Kwietnia w Wieczystej wsrod mlodziezy tez duzo zmienilo sie na plus. 2 male boiska sztuczne plus odnowione to klepisko kolo kościoła na ktorym mlodziez ma lige grac. 2 trenerow do kazdej grupy. Ale niema sie co martwić na teraz i najbliższa przyszlosc poziomem sportowym odbiegają znacznie od nas. I graja tu tylko chlopcy z osiedli okolicznych. Nie ma jakiegos zrywu na mloda Wieczysta.

luke.krak
Posty: 929
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » czw maja 13, 2021 9:42 pm

FenRiR pisze:
sudione pisze:Moim skromnym zdaniem pierwsze problemy Wieczystej pojawią się w III-lidze. To już będzie dość sroga kopanina i naprawdę kilku godnych przeciwników w drodze do awansu: Stal Stalowa Wola, Podhale, KSZO, Siarka Tarnobrzeg i spadkowicze (byle nie my!). Przejście przez "młóckę" III-ligową będzie pierwszym prawdziwym testem dla tego klubu.
P.S. Co do odbierania Nam zawodników zauważyłem, że nikt z Was nie widzi największego niebezpieczeństwa, czyli podbierania Nam młodzieży z Akademii. Wieczysta choćby się w tym 10-leciu zes.ała w majtki to nie zbuduje takiej Akademii jaką my posiadamy, ale pieniądz robi swoje i wielu rodziców może delikatnie mówiąc -> "oszaleć". Obym nie miał racji. :roll:
Akurat Podhale,to niedawno ograli 3:1 w 1/8 pucharu.Z KSZO z tego co pamiętam,też wygrali,dlatego pewnie w okolicach 4-6(może wyżej,ale o awans z Wisłą Puławy nie mieli by szans)by się zakręcili.Co do transferów od nas,to myślałem że Gamrot i Kołodziej będą przerastać tą ligę,a tak jak widać nie jest.Mały jest po kontuzji,to jeszcze go można usprawiedliwić,ale Kołodziej szału tam nie robi.


nie robi bo przed rundą nabawił się poważniejszej jak sie okazało kontuzji, w Dubaju z nimi nie był tylko się leczy do tej pory

luke.krak
Posty: 929
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » ndz sie 15, 2021 12:39 pm

Dzisiaj rezerwy rozpoczynają sezon pierwszy mecz ze Skawinką o 17. Ktoś wie na którym boisku?

bn
Posty: 2981
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz sie 15, 2021 1:47 pm

Warto wspomnieć że z powodu reorganizacji aby się utrzymać na obcenym szóstym poziomie rozgrywek (tzw. Nowej v lidze za rok) należy zająć co najmniej drugie miejsce. Cała reszta zagra w "nowej okregowce" która będzie siódmym poziomem czyli poziom niżej niż teraz. Z kolei aby awansować do czwartej ligi (za rok będzie jedna grupa jak to było kiedyś) trzeba nie tylko wygrać grupę ale jeszcze baraże.

luke.krak
Posty: 929
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » ndz sie 15, 2021 8:24 pm

Rezerwy 2:5 w plecy, ciekawe czy ktoś grał z pierwszego składu

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz sie 15, 2021 9:00 pm

luke.krak pisze:Rezerwy 2:5 w plecy, ciekawe czy ktoś grał z pierwszego składu


Tylko Chmiel, reszta oszczędzana na Lublin
Nie grał tez Ozimek, ale z jakiego powodu nie wiem (byl na meczu)

wojo77
Posty: 1061
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pn sie 16, 2021 7:34 am

dUfio pisze:
luke.krak pisze:Rezerwy 2:5 w plecy, ciekawe czy ktoś grał z pierwszego składu


Tylko Chmiel, reszta oszczędzana na Lublin
Nie grał tez Ozimek, ale z jakiego powodu nie wiem (byl na meczu)


Był na meczu i nie grał może też oszczędzany na Lublin :wink: tajna broń

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn sie 16, 2021 1:06 pm

Szkoda Ozimka. Chłopak wiosną dostarczył wiele pięknych chwil jak te w Rzeszowie.
Podpisano z nim nowy kontrakt i nagle go olano.
Słabo to wygląda...
W zamian jakiś denny Chmiel z gtsu.
https://nh2010.pl/mateusz-ozimek-na-dlu ... iku-63-589

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn sie 16, 2021 1:08 pm

wojo77 pisze:
dUfio pisze:
luke.krak pisze:Rezerwy 2:5 w plecy, ciekawe czy ktoś grał z pierwszego składu


Tylko Chmiel, reszta oszczędzana na Lublin
Nie grał tez Ozimek, ale z jakiego powodu nie wiem (byl na meczu)


Był na meczu i nie grał może też oszczędzany na Lublin :wink: tajna broń


O ile jest zgłoszony do 2 ligi

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » śr sie 25, 2021 10:05 am

Według terminarza dziś puchar polski grają nasze rezerwy z TS Węgrzce. Na 90minut jest napisane, że o 17:00. Prawda to ? bo nie znajduje innych informacji.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo