Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Eliminacje do mundialu w Rosji 2018

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stazyja69

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Winnetou napisał:
bn napisał:
Marek Koniarek - he he. To były czasy : )

Co do Marka Koniarka to byl to chyba najwiekszy-niedoszly transfer do Hutnika. Bylo to przed 1.sezonem po spadku z Ekstraklasy. Rozmowy z nim byly naprawde na bardzo zaawansowanym poziomie, ale do dzisiaj nie wiem dlaczego nie powiodlo sie go sprowadzic do Hutnika.

z wywiadu:
Cytat:
Po powrocie do kraju wybrałeś walczący o ligowy byt Sosnowiec. Dlaczego?

Najpierw wróciłem i trenowałem z GKS-em Katowice, ale miałem rok karencji ze względu na zagraniczny wyjazd. W Katowicach był wówczas trener Lenczyk, który miał trochę inne spojrzenie na zespół. Mogłem iść do innych klubów, na przykład do Hutnika Kraków, ale Sosnowiec był blisko.

żeby było w temacie:
Trzech Polaków w najlepszej jedenastce el. MŚ 2018
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gordi

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duzo osob w Polsce,po awansie z utęsknieniem wypatruje losowania grup,ale wszyscy zapominają w tej calej eufori,ze awansu nie robi sie przy losowaniu kul,ale na boisku,a samo losowanie to jest zwykła zabawa,niz cokolwiek konkretnego.Nie mozna patrzec na rywali,czy opowiadac o grupie marzen,zreszta jak ta pozorna grupa marzen sie skonczyła na euro 2012 wszyscy widzieliśmy.Przede wszystkim uwazam ze kluczowa sprawa,to własna dobra forma,euro pokazało ze kluczem do sukcesu jest przede wszystkim dobre przygotowanie motoryczne i taktyczne,o te druga wersje mozna byc w miare spokojniejszym,gdyz grupa eliminacyjna wręcz w cuglach polacy wygrali,ale własnie czerwiec to trudny okres,zakonczony trudny sezon w klubach,wielu graczy ledwo dycha,lub ma kontuzje,zajechani cięzkimi meczami,a tutaj trzeba bedzie jeszcze zasuwac jak wilki na mundialu Rolling Eyes
Powrót do góry
stazyja69

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A formę trzeba szlifować bo niebawem : da dam
Eliminacje do Euro 2020 będą odbywać się od września 2018 r. do listopada 2019.
A żeby awansować drużyna "x" musi mieć większą liczbę zdobytych punktów , a następnie zadecyduje lepszy bilans (większa różnica) bramek zdobytych i straconych.
cdn
Powrót do góry
gordi

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chce poruszyc troche inna sprawe,ale tez sfera reprezentacyjna,a mianowicie chodzi mi o te durna Lige Narodów ktora uefa zaproponowała i niewiem czy sie te rozgrywki sprawdza,a co jesli trenerzy reprezentacji narodowych będa wystawiac rezerwowych graczy i siadnie ranga tego czegos nowego co proponuja.Ja przypomne Liga narodow to rozgrywki ktore zastepiły mecze towarzyskie.Pytam zasadnicze mam,to skoro nie ma meczy juz toarzyskich,to gdzie ci trenerzy kadry mają testowac i sprawdzac graczy mlodych pukajacych do kadry? Rolling Eyes
Powrót do góry
PITROL

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stazyja69 napisał:
Winnetou napisał:
bn napisał:

Co do Marka Koniarka to byl to chyba najwiekszy-niedoszly transfer do Hutnika. Bylo to przed 1.sezonem po spadku z Ekstraklasy. Rozmowy z nim byly naprawde na bardzo zaawansowanym poziomie, ale do dzisiaj nie wiem dlaczego nie powiodlo sie go sprowadzic do Hutnika.

z wywiadu:
Cytat:

Najpierw wróciłem i trenowałem z GKS-em Katowice, ale miałem rok karencji ze względu na zagraniczny wyjazd. W Katowicach był wówczas trener Lenczyk, który miał trochę inne spojrzenie na zespół. Mogłem iść do innych klubów, na przykład do Hutnika Kraków, ale Sosnowiec był blisko.

żeby było w temacie:

Ech ja to nazwisko tak dla podpuchy trochę puściłem,ale może ktoś z was napisze coś o idolu wówczas małoletnich kibiców Hutnika, którzy wówczas do podstawówki uczęszczali, czyli o niejakim Mirku Waligóra, bo tak mi się jakoś przypomniało. Zeszedł na psy, żyje jeszcze?On się o kadrę ocierał jako zawodnik Hutnika
flagus

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PITROL napisał:
stazyja69 napisał:
Winnetou napisał:
bn napisał:

z wywiadu:
Cytat:

żeby było w temacie:

Ech ja to nazwisko tak dla podpuchy trochę puściłem,ale może ktoś z was napisze coś o idolu wówczas małoletnich kibiców Hutnika, którzy wówczas do podstawówki uczęszczali, czyli o niejakim Mirku Waligóra, bo tak mi się jakoś przypomniało. Zeszedł na psy, żyje jeszcze?On się o kadrę ocierał jako zawodnik Hutnika

Z 2016 roku
http://weszlo.com/2016/02/04/czy-to-najlepszy-polski-napastnik-ktory-nigdy-nie-zagral-w-kadrze/
Powrót do góry
MAX

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie byloby zagrac w grupie z Arabia Saudyjska ktorej od MS w 94 pilkarsko kibicuje Smile
Powrót do góry
gordi

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibice z pióropuszami na łebach i z trabka wuwuzeli w ręce z landem na ustach spiewaja-a juz tego lata Polska bedzie mistrzem swiata Shocked tak bedzie owszem,ale najwyzej misiem świata.Niech z grupy chociaz wyjdą,a po jesli po grupach repr Polski trafi sie gra z jakąs super europejska,lub latynosamerykanska potega i nie mam na mysli tylko dwóch kolosów,bo Urugwaj,Kolumbia,czy pólnocnoamerykanski Meksyk to tez jednak latynosi.Ku przestrodze MUNDIAL 2002 I 2006 Rolling Eyes
Powrót do góry
PITROL

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=mF4hlgEnE7Y
gordi

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuszne to co spiewa na tym jutuberku Pan Robert,ze sie wyłączaja czasami w czasie meczu.Cop by nie mówic to grupa eliminacyjna w której grala repr Polski to jednak nie powala na kolana gdy sie tak czyta jakie druzyny grały w tej grupie i to wygranie grupy troche zaciemnia obraz faktycznego wykładnika siły i mocny kadry.Media pompują co rusza balon,kibice spiewają juz o mistrzostwie swiata i niewiem po jaką chjolere i czemu to ma słuzyć,bo realia są i będa duzo twardsze i mundial to pokarze jak cięzki bedzie kazdy mecz.Dlatego trzeba wyłączyc grzałe i przestac myslec o mocarstwowych celach typu półfinał,nie mówiąc o mistrz swiata.Mnie obecny poziom tej repr Polski przypomina w duzej mierze czasy Engela i tez pewnie wygrana grupa eliminacyjna,potem gadanie o super losowaniu i przyszedł mundial i te całe mocarstwowe gadanie szybko wzieło w łeb Rolling Eyes wtedy gwiazda tamtej repr byl Olisadebe,a w lini pomocy gracze zagr klubow jak Kozminski,Swierczewski,Waldoch,Hajto,Kaluzny,Dudek,Zewlakow i na tamte czasy tez była to paka porównywalna z dzisiejszym składem repr Polski gdzie gra Lewandowski,Krychowiak,Glik,Piszczek,Grosicki,Milik,czy Blaszczykowski.
Powrót do góry
stazyja69

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Irlandia Płn - Szwajcaria
Chorwacja - Grecja
Dania - Irlandia
Szwecja - Włochy

Gorgi , jakieś sugestie ?
Powrót do góry
flagus

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stazyja69 napisał:
Chorwacja - Grecja
Dania - Irlandia
Szwecja - Włochy

Chorwacja to pewnie Legia tych baraży choć mogę się mylić....
Powrót do góry
stazyja69

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba Legią tych barazy jest ITALIA
Powrót do góry
flagus

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stazyja69 napisał:
Chyba Legią tych barazy jest ITALIA

Gordi wie najlepiej.
Poczekajmy co powie.
Powrót do góry
gordi

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 6:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stazyja69 napisał:
Chorwacja - Grecja
Dania - Irlandia
Szwecja - Włochy

W 1 meczu wieksze szanse daje jednak Szwajcari.Drugie spotkanie moim zdaniem Chorwacja.W trzecim pojedynku najbardziej kłopotliwym obstawiałbym Danie.Jesli chodzi o ten czwarty mecz wydaje mi sie ze chyba Włochy,bo mają nieco wiecej argumentow od szwedów,ktorzy Ibrahimowicza chyba juz nie mają.Sporo z tych krajów europy co grają baraze,to znajomi repr. Polski,czy to z poprzednich eliminacji,czy z euro 2016,lub jak Dania z tych eliminacji.Z barazy spoza europy Australia z Hondurasem i Nowa Zelandia z Peru.W pierwszym przypadku obstawiam Australi awans,w drugim przypadku postawiłbym na latynoskie Peru,bo jednak obycie z najlepszymi druzynami z ameryki południowej moze odegrac istotne znaczenie.Wciąż jeszcze czekamy na awanse krajów afrykanskich,póki co awans ma tylko Egipt i Nigeria.Przestrzegałbym przed nie docenianiem krajów z afryki bo cięzko je bedzie ograc i tam poziom stale sie poprawia,o czym swiadczy wyjscie z grupy na mundialu Nigeri i Algieri w 2014r,a w 2010 Ghana doszła az do cwiercfinału gdzie po karnych odpadła z 3 milionowym Urugwajem Rolling Eyes Ale Panama która weszła na mundial tez ma niewiele więcej ludności.Jedynie Islandia z 300 tys to ewenement na skale światowa zeby tak mały kraj sie dostał na mundial i cięzko będzie kiedykolwiek innemu krajowi przebić te Islandie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do: