Mundial 2018

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Mundial 2018

Postautor: gordi » pn cze 11, 2018 8:38 pm

3dni do otwarcia,atmosfera gêstnieje,Rosja juz przygotowana na turniej i zaczn± jako pierwsi meczem z Arabia.Polska w trudnej i egzotycznej grupie,Senegal 19 czerwca,Kolumbia24 czerwca,Japonia28 czerwca.Pierwszy mecz sporo wyjasni o co tak naprawde moga bialo-czerwoni graæ na tym trudnym turnieju.Przypominam repr Polski nie by³o na mundialu od 12lat :shock: faworyci mundialu do gry w finale to europa i ameryk± poludniowa :roll:

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » wt cze 12, 2018 4:05 pm

No to od czwartku zaczynamy

Pierwsza kolejka:

Rosja - Arabia S.
Egipt - Urugwaj
Maroko - Iran
Portugalia - Hiszpania
Francja - Australia
Argentyna - Islandia
Peru - Dania
Chorwacja - Nigeria
Kostaryka - Serbia
Niemcy - Meksyk
Brazylia - Szwajcaria
Szwecja - Korea
Belgia - Panama
Tunezja - Anglia
Kolumbia - Japonia
Polska - Senegal

Najciekawiej PORTUGALIA-HISZPANIA
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » śr cze 13, 2018 9:48 am

Jutro mundial zbliza sie godzina zero,chociaz repr Polski troche jeszcze poczeka na pierwszy mecz.Co ten Senegal nikt tego nie wie,w sparingach grali cienko,ale teraz ograli wymagaj±ca Koree 2-0,Polska tez roznie gra³a w tych sparingach przegra³a z Meksykiem i z Nigeria,wczoraj wygrana 4-0 z Litwa :roll: ale s³abi ci litwini.Kieruj±c sie patriotyzmem cos mi podpowiada ze repr Polski wygra po trudnym boju ten mecz z Senegalem,ale realia mog± byc duzo ciezsze i nakazuje mi to obstawiac remisik,porazki Polski z Senegalem nie biore pod uwage.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » śr cze 13, 2018 5:45 pm

Ja juz to pisalem zaraz po losowaniu grup w grudniu. Przegramy z Senegalem (tak samo jak kiedys z Ekwadorem), przegramy z Kolumbia i remis z Japonia. Potem szybki spadek poza top 20 w ranking FIFA.

stazyja69
Posty: 4488
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr cze 13, 2018 5:52 pm

Winnetou pisze:Ja juz to pisalem zaraz po losowaniu grup w grudniu. Przegramy z Senegalem (tak samo jak kiedys z Ekwadorem), przegramy z Kolumbia i remis z Japonia. Potem szybki spadek poza top 20 w ranking FIFA.


eeeeeeee więcej optymizmu

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » śr cze 13, 2018 6:05 pm

Winnetou pisze:Ja juz to pisalem zaraz po losowaniu grup w grudniu. Przegramy z Senegalem (tak samo jak kiedys z Ekwadorem), przegramy z Kolumbia i remis z Japonia. Potem szybki spadek poza top 20 w ranking FIFA.
Ja licze na wyjscie z grupy repr Polski,zawodnicy sa w niezlej dyspozycji,kazdy chce grac i licze nawet na wygrana z Senegalem,a najgorszym razie na remis z Senegalem.Z Kolumbia bedzie jeszcze trudniej,ale wydaje mi sie ze Polacy przy m±drej grze moga tego meczu z latynosami nie przegrac.Ostatni mecz z Japonia uwazam,ze powinni wygrac :roll: troche problemem brak Glika w pierwszych meczach i pytanie jak zafunkcjonuje kadra w meczu o duza stawke z innym graczem na jego miejsce.Obstawiam ze Polacy powinni wyjsc z grupy na 2miejscu.Jesli repr Polski nie wyjdzie to cos jest nie tak z druzyna i trzeba bedzie zrezygnowac z paru pilkarzy z tej kadry.Jutro otwarcie mundialu na otkryje arena Ruskie podejma Arabie.

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » ndz cze 17, 2018 9:15 am

Faworyci typowani w przed mundialowych prognozach najczêsciej wywiazuja sie z roli bycia faworytem,chociaz niemi³osiernie mecza te wygrane.Wezmy taka Francje ograli bardzo skromnie Australie,czy Urugwaj w 90min ledwo ogrywaj±cy Egipt :roll: Chorwacja wczoraj niby 2-0 z Nigeria,ale nigeryjczyky bardzo cieniutkie i samobojke sami pykneli.Najlepiej na te chwile wygladaja Ruskie,bo wygrali 5-0 tyle ze pukneli cienka Arabie,dobra forme pokazala Portugalia z starciu z Hiszpania 3-3.Dzis do akcji wkracza wielka Brazylia podejmie Szwajcarie,oraz mistrz swiata Niemcy zagra z Meksykiem,dzis jeszcze rewalacja tamtego mundialu Kostaryka zagra z Serbia.Jutro silna Anglia podejmie Tunezje,a mocna Belgia z Panama.Odliczamy dni do meczu Polski z Senegalem,wielkie oczekiwania w kraju,duza presja,ale czuje ze mecz bedzie potezna nerwówka i radze zaopatrzyc sie w aptece w nerwosan i wypic pare kaw we wtorkowe popoludnie :P

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » wt cze 19, 2018 7:56 pm

O maj gat,porazka repr Polski z Senegalem 1-2,dramat to co pokaza³a repr Polski grali w jednostajnym tempie,bez pomys³u na rozerwanie szeregów Senegalu i w dodatku dwa prezenty,najpierw Cionek,potem Krychowiak i w zasadzie przy stanie 0-2 by³o po ptokach :? gol na 1-2 nie mial wiêkszego znaczenia i gonienie wyniku przy stanie 0-2 to by³ juz ³abedzi spiew.Nawa³kas ma problem,gracze nie wygladaj± za dobrze pod wzgledem motoryki,a gra jest za czytelna dla rywala.Bez dobrego pocz±tku w drugim meczu w niedziele z Kolumbia to ja cienko widze zeby udalo sie wyjsc z grupy.A Kolumbia dzis nieoczekiwanie poleg³a z Japonia 1-2 :shock:

mr.Vitaminka
Posty: 1858
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » śr cze 20, 2018 11:08 am

Gordi - jak powszechnie wiadomo, asystenci selekcjonera przeglądają fora internetowe, tweetery i fejbuski w celu pozyskania informacji o naszych najbliższych rywalach. Kto wie-może ktoś zagląda również i tutaj.

W związku z tym, jak scharakteryzujesz Kolumbię?
Na co i kogo zwrócić uwagę?
Jak powinniśmy zagrać (ustawienie, taktyka)?
Jakich zmian powinien dokonać selekcjoner?

Z uwagi na twoją wiedzę dot. futbolu sądzę, że te uwagi będą bardzo cenne i mogą przyczynić się do osiągnięcia dobrego rezultatu w niedzielę.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

ZBYCHO
Posty: 669
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » śr cze 20, 2018 1:05 pm

mr.Vitaminka pisze:Gordi - jak powszechnie wiadomo, asystenci selekcjonera przeglądają fora internetowe, tweetery i fejbuski w celu pozyskania informacji o naszych najbliższych rywalach. Kto wie-może ktoś zagląda również i tutaj.

W związku z tym, jak scharakteryzujesz Kolumbię?
Na co i kogo zwrócić uwagę?
Jak powinniśmy zagrać (ustawienie, taktyka)?
Jakich zmian powinien dokonać selekcjoner?

Z uwagi na twoją wiedzę dot. futbolu sądzę, że te uwagi będą bardzo cenne i mogą przyczynić się do osiągnięcia dobrego rezultatu w niedzielę.


Gordi na selekcjonera :D

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » czw cze 21, 2018 8:42 am

Pompowanie balona i na dzien dobry wtop od Senegalu.Teraz s³ysze wypowiedzi mediow Polskich,ze z Kolumbia i z Japonia to juz repr Polski powinna wygrac :roll: osobiscie cienko to widze.Zawodnicy s³abo wygladaja motorycznie,beda zmiany w skladzie,ale brakuje pomys³u w ofensywie.Kolumbia tez wkurzona porazka na starcie i James od 1min z pewnoscia wyjdzie.Wejdzie zapewne Bednarek za Cionka,Goralski i Kownacki za Milika.Mundial trwa w najlepsze potegi sie strasznie mêcza,ale jednak wygrywaja zarówno Portugalia,Urugwaj,Anglia jak tez Hiszpania,a Ruskie i Belgowie w strasznym gazie.Argentyna,Brazylia czy Niemcy beda chcia³y odkuc sie za pierwszy tragiczny mecz,ale oni maj± praktycznie dwie wyrównane jedenastki,czego nie mozna powiedziec o repr Polski.Najwieksze zaskoczenie jak do tej pory to Meksyk,Szwajcaria,Islandia.Polska potrzeba cudu zeby wygrac z Kolumbia,remisik raczej niewiele daje i zniweluje mocno szanse wyjscia z grupy,a porazka to po balu :?

mr.Vitaminka
Posty: 1858
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » czw cze 21, 2018 5:03 pm

gordi pisze:Goralski i Kownacki za Milika.


ciekawe rozwiązanie. skoro sędzia wpuścił gracza Senegalu w trakcie akcji to może następny nie zauważy że zagramy w dwunastu.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » czw cze 21, 2018 5:41 pm

Winnetou pisze:Ja juz to pisalem zaraz po losowaniu grup w grudniu. Przegramy z Senegalem (tak samo jak kiedys z Ekwadorem), przegramy z Kolumbia i remis z Japonia. Potem szybki spadek poza top 20 w ranking FIFA.


Mam ochote napisac A NIE MOWILEM? Ale z grzecznosci tego nie zrobie
:wink: Dodam tylko, ze w niedziele naladowani kokaina i przegrana z Japonia Kolumbijczycy zgwalca Polakow wynikiem 3-0.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » czw cze 21, 2018 10:21 pm

Winnetou pisze:
Winnetou pisze:Ja juz to pisalem zaraz po losowaniu grup w grudniu. Przegramy z Senegalem (tak samo jak kiedys z Ekwadorem), przegramy z Kolumbia i remis z Japonia. Potem szybki spadek poza top 20 w ranking FIFA.


Mam ochote napisac A NIE MOWILEM? Ale z grzecznosci tego nie zrobie
:wink: Dodam tylko, ze w niedziele naladowani kokaina i przegrana z Japonia Kolumbijczycy zgwalca Polakow wynikiem 3-0.


Żeby nie była to czarna niedziela i na dokładkę 1-0 dla Barciczanki. Katastrofa jakich mało...
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » czw cze 21, 2018 10:28 pm

Aldaris pisze:
Winnetou pisze:
Winnetou pisze:Ja juz to pisalem zaraz po losowaniu grup w grudniu. Przegramy z Senegalem (tak samo jak kiedys z Ekwadorem), przegramy z Kolumbia i remis z Japonia. Potem szybki spadek poza top 20 w ranking FIFA.


Mam ochote napisac A NIE MOWILEM? Ale z grzecznosci tego nie zrobie
:wink: Dodam tylko, ze w niedziele naladowani kokaina i przegrana z Japonia Kolumbijczycy zgwalca Polakow wynikiem 3-0.


Żeby nie była to czarna niedziela i na dokładkę 1-0 dla Barciczanki. Katastrofa jakich mało...


weżże nie krakaj, już po środzie dość katastrof choć ten puchar to taki lekki dramat , limit wyczerpany