pomóżcie, proszę!

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
RSG
Posty: 1087
Rejestracja: wt sie 24, 2004 7:59 am

pomóżcie, proszę!

Postautor: RSG » ndz sty 30, 2005 10:52 pm

wiem że niektórzy mają ferie

wiem że niektórzy mają sesję

rozumiem wszystko

ale mam do was gigantyczną prośbę!

przez kilkanaście lat borykam sie z pewnym problemem

chodzi mianowicie o to

że

nie wiem jak skńczyła się "Dynastia" !!

pytałem już wielu ludzi, nkt nie wie :(

może ktoś z was mi pomoże?

może wam przybliżę sytuację którą kojarze z ostatnich odcinków

mianowicie Crystal została porwana i "prali jej mózg"

odnaleziono ją, niby wszystko cacy, ale okazało się że coś było nieteges

i własnie nie wiem co! kurcze, nurtuje mnie to, nie moge spać i takie tam.

Crystal to była druga żona Blake'a, tego co miał 2 synów - jeden Steven był gejem. pamiętacie może cokolwiek?


dzięki!!!

P.S. to nie jest temat do strojenia głupich żartów - pytanie jak najbardziej serio :)

Awatar użytkownika
Daro
Posty: 751
Rejestracja: czw gru 23, 2004 10:12 pm
Lokalizacja: noWa Huta

Postautor: Daro » ndz sty 30, 2005 11:19 pm

Wszyscy bohaterowie tej opery mydlanej zmarli w strasznych mękach na cholere
Hutnik 1950 KRAKÓW-wiara która przetrwała wszystko

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » ndz sty 30, 2005 11:29 pm

niech wypowie sie jakas kobieta pomozcie drogie Panie koledze :D

Awatar użytkownika
NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C.
Posty: 409
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 11:36 pm

Postautor: NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C. » pn sty 31, 2005 12:29 am

Dziewczyny pomozcie koledze bo popadnie nam w jakas depresje :D :D :D

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » pn sty 31, 2005 1:24 am

wróciła do domu i nie poznawała swojego siwowłosego Blake'a próbowała to wykorzystać Alexis i podbijała do Blake'a jednak cos się zaczeło przypominać Cristal i....też nie pamiętam. A wiem że na pewno ostatni odcinek oglądałem... :roll:
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

1979
Posty: 1901
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » pn sty 31, 2005 1:54 am

Blake spadł ze schodów w swoim domu i zmarł...a historia z Crystal byla kiklanascie (dziesiat) odcinków wczesniej
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
RSG
Posty: 1087
Rejestracja: wt sie 24, 2004 7:59 am

Postautor: RSG » pn sty 31, 2005 8:42 am

Junior - tyle tez wem :)

wiem że były jakies 3 czy 4 specjalne odcinki na koncu, ale za cholere nie wiem o co w nich biegało

1979 - to Blake umarł... :( ale nie wiesz może jak do tego doszło? zaszwe jest jakiś powoód. no chyba że wyjebał przez przypadek i skonczyli serial :)

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » pn sty 31, 2005 10:45 am

RSG spróbuj sciągnąć Dynastie z Kazzy :D albo DC :)
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Awatar użytkownika
DorotkaHKS
Posty: 546
Rejestracja: wt sie 24, 2004 9:22 am
Lokalizacja: Piastów

Postautor: DorotkaHKS » pn sty 31, 2005 10:49 am

Ja nie mam pojęcia, ale pytałam się Mamy i Ona powiedziała mi tyle, że jakaś laska była podobna do Crystal i się za nią podawała i nikt się nie kapnął, że to nie Crystal tyle, co pamięta z tego filmu...
Ale jak chcecie wiedzieć coś o filmach np. „Zbuntowany Anioł” lub „Brzydula” i wiele innych filmów to zawsze mogę Wam przewinąć jak się skończyły :)

pozdrawiam
HKS ---=== Zawsze i wszędzie nieważne jak będzie ===--- HKS

1979
Posty: 1901
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » pn sty 31, 2005 11:36 am

RSG pisze:
1979 - to Blake umarł... :( ale nie wiesz może jak do tego doszło? zaszwe jest jakiś powoód. no chyba że wyjebał przez przypadek i skonczyli serial :)

nie mam zielonego pojecia - swego czasu bylem "skazany" na ogladanie niektorych odcinków w domu (Dynastia i Pokolenia do tej pory mi sie snia :wink: )ze wzgledu na to ze wszyscy ja ogladali i wiem ze ogladalem ostatni odcinek w ktorym Carington zmarł po wypadku na schodach co bylo chyba najlepsza wiadomoscia z telewizji od kilku lat bo wkoncu juz tego nie musialem ogladac
od swych narodzin przez wszystkie lata

NA ZAWSZE Hutnik

powstrzyma nas tylko koniec świata



BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » pn sty 31, 2005 12:07 pm

1979 pisze:
RSG pisze:
1979 - to Blake umarł... :( ale nie wiesz może jak do tego doszło? zaszwe jest jakiś powoód. no chyba że wyjebał przez przypadek i skonczyli serial :)

nie mam zielonego pojecia - swego czasu bylem "skazany" na ogladanie niektorych odcinków w domu (Dynastia i Pokolenia do tej pory mi sie snia :wink: )ze wzgledu na to ze wszyscy ja ogladali i wiem ze ogladalem ostatni odcinek w ktorym Carington zmarł po wypadku na schodach co bylo chyba najlepsza wiadomoscia z telewizji od kilku lat bo wkoncu juz tego nie musialem ogladac


Okrutny jesteś :P Cieszyć się że Carington zmarł :twisted:
A wracając do pytania autora to nie mam zielonego pojęcia, poszukaj w necie gdzieś stronek o Dynastii
Obrazek

Awatar użytkownika
RSG
Posty: 1087
Rejestracja: wt sie 24, 2004 7:59 am

Postautor: RSG » pn sty 31, 2005 12:36 pm

Dorotka- faktycznie coś było że jakaś babka sie za Crysal podawała! brawo! ale weź jeszcze przyciśnij mame - może coś pamięta...

Bimber - ja tego nie chce oglądać! ja chce wiedzieć jak się skończyło :)

1979 - też u mnie wszyscy to oglądali...ale nikt nie kojarzy jaki był finał, ehhh

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » pn sty 31, 2005 12:37 pm

18. (FINAL EPISODE) Blake and Alexis start talking about burying the hatchet. Dex tries to make up with Alexis, but she's not interested. Blake, Jeff and Dex find out that Handler is co-operating with someone outside the police. Fallon and Krystina find a tunnel down to the old mine shafts under the Carrington estate, where the treasures are buried. While exploring this, they are captured by Dennis Grimes. Shortly after, there's an avalanche, and the entrance is blocked. Sable and Alexis sign an agreement; Alexis will not publicize the facts about the treasures and Sable will not attack ColbyCo with the information from Heath. As a result from a wild argument, Dex and Alexis are pushed off the balcony on the second floor at The Carlton. With a whole police force as backup, Handler surrounds the mansion to search it. This causes Blake to loose control, and it ends with a series of gunshots, causing Blake and Handler getting shot....

to i wiele wiecj na http://www.ultimatedynasty.net :D
...aha i polecam jeszcze to zdjecie - http://www.ultimatedynasty.net/photogallery/sensual/gh044.jpg :wink:
Wasting time is an important part of living.

Awatar użytkownika
RSG
Posty: 1087
Rejestracja: wt sie 24, 2004 7:59 am

Postautor: RSG » pn sty 31, 2005 12:41 pm

"Blake... getting shot" tzn że dostał kulkę ?? więc jak w koncu było? :)

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » pn sty 31, 2005 12:48 pm

no dostal on i ten kapitan William Handler. byla strzelanina i wiesz kule smigaja...
Wasting time is an important part of living.