Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Puchar Polski 2017/2018

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gordi

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 12:09 pm    Temat postu: Puchar Polski 2017/2018 Odpowiedz z cytatem

Awansowala juz Bytowia z 1 ligi,Arka,Legia,Zagłebie Lubin,Górnik Zabrze i Korona.Do rozegrania są Chrobry z 1 ligi z Piastem i wydaje mi sie ze giwiczanie powinni zrobić awans.Ostatni mecz Chojniczanka 1ligowa z Termalika i raczej obstawiam tez druzyne z ekstraklasy.Drabinka pucharowa dalej układa sie w nastepujacy sposób,Górnik zmierzy sie z Chojniczanka lub Termalika.Legia z Bytowia Bytów,Zaglębie z Korona i Arka z Chrobrym lub Piastem.Wygląda mnie to chyba na finał na narodowym Arka z Legia,względnie Legia z Zagłebiem Rolling Eyes chociaz w cwiercfinale juz tym słabszym druzynom,oraz ewentualnie tym z pierwszej ligi cięzej bedzie przejśc ekstraklasowicza Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FAN86

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego w finale widzisz Arkę lub Zagłębie, a a nie np. Górnik?

Zdradzisz mi na czym oparłeś swoją analizę?
Powrót do góry
gordi

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FAN86 napisał:
Dlaczego w finale widzisz Arkę lub Zagłębie, a a nie np. Górnik?

Zdradzisz mi na czym oparłeś swoją analizę?
Kupiłem se przeglad sportowy obejrzałem drabinke pucharowa i na podstawie aktualnej formy druzyn oparłem swoją hipoteze.Warszawiaki w cwiartce przejdą Bytowie,Lubinki raczej przejdą Korone.Chojniczanka lub Termalika to para dla Górnika i zabrzanie ich ograją.Pozostaje jeszcze Chrobry lub Piast dla Arki Gdynia i arkowcy myśle ze powinni przejśc.Drabinka następnie pokazuje ze potencjalny Górnik trafiłby na potencjalna Legie w pólfinale.Natomiast Arka zagrała by z Zagłębiem Lubin.Więc wnioskuje ze finał mi wychodzi Arka z Legia,lub Zagłębie Lubin z Legia na narodowym Rolling Eyes jeśli chodzi o ten etap co jest,to nie powala on na kolana,ale tak zwłaszcza od pólfinały powinno juz sie zrobić bardzo ciekawie.Tez uwazam ze jakiś jeden mecz powinni pokazac w zwykłym polsacie,tak zeby nieco wypromowac te rozgrywki.Ale co tam polsat wszystko wali na płatne kodowane polsat sporty.
Powrót do góry
FAN86

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak myślałem. Informuję więc, że w półfinałach nie ma drabinki tylko jest losowanie więc możliwy jest finał Górnik Legia.

Nie musisz dziękować.
Powrót do góry
gordi

PostWysłany: Sob Paź 07, 2017 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chojniczanka-Górnik,Chrobry-Arka,Bytowia-Legia,Zagłebie Lubin-Korona.Nie są w tych parach jakieś strasznie ciekawe mecze,czy jakoś specjalnie medialnie wyglądające.Zapewne Zabrze,Legia,Lubinki i Arkowcy awansują i dalej juz bedzie cięzej powiedziec.Legia na te chwile wygląda jak potęzny cienias ekstraklasowy,chociaz wydaje mi sie ze jeszcze te pierwszoligowa jakos tam przejdą.Lubinki wysoko w ekstraklasie,tyle ze sie coś zacieły ostatnio.Arka obronca pucharu i zapewne będa chcieli obronic PP.Górnik to chyba najwieksza zagadka jak oni będą wyglądac na wiosne,gdyz mogą sprzedac w zimie Angulo,a wtedy ta maszynka zabrzanska sie moze zaciąć.Niewiem czemu ale widze finał Zagłębie z Arka na narodowym.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: