Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Hutnik Kraków - Beskid Andrychów, 14.10.2017, godz. 15.00

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stazyja69

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kończąc przynajmniej z mojej strony.
Wielkie brawa za oprawę z Andrychowem , podejrzewam mega duże zaangażowanie w oprawę , przyjęcie zaprzyjaźnionych kibiców itp.
SZACUN !
Ale ......................szkoda np. "meczu" przy ul. Gen. Fieldorfa-Nila Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dUfio

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PAHKS napisał:
Dufio. Według Ciebie gdzie są ci kibice bo na pewno się nie przerzucili którzy potrafili w ponad 100 pojechać do jakiejś niwy czy żembrzyc, czy do jakiegoś Ch wie Balina gdzie przybyło nas z 5stow. Co się stało z wyjazdami nie mówiąc o meczach u siebie. Nie ma ciśnienia na awans? Sukces jako taki jest bo liderujemy więc to powinno nas napędzac. Jutro bardzo ważny mecz a tu nikt nic nie pisze o wyjeździe.wiem pora ale obawiam się że może być gorzej niż na clepardii

nie
mam
zielonego
pojęcia

i w niektórych tematach się poddaje.

sami w gronie kilku aktywnych osob sie wielokrotnie nad tym zastanawialismy i nie znalezlismy odpowiedzi: dlaczego? i co dalej?

wiedzac ilu nas jest na dzielnicy za HKS powinnismy nawet w 4 lidze spokkojnie miec 700 soob na meczach, 200 w mlynie na kazdym, 100 na wyjazd. nawet nie dlatego, ze sponsor, awans, wyniki, ale tak po prostu, dla zajawki. ale nie mamy nie wiem czemu i co zrobic zeby tak bylo

wiem, ze od paru lat jestesmy w stanie sie zebrac tylko od wielkiego dzwona. ale opcje takie jak pierwsze derby z zydami od 12 lat, wyjazd na FCM autokarami, mecz Petry na Legi czy 15 lat GT sie wyczerpują
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
stazyja69

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Hutnik Kraków - Beskid Andrychów (90).
Beskid na tym wyjeździe stawił się w 90 osób, w tym Energie Cottbus (Cool, z sześcioma flagami. Zaprezentowali transparent "StawiaMy na swoim" i odpalili piro. Gospodarze świętowali 15-lecie grupy ultras, prezentując choreografię z hasłem "Takie sceny nie są rzadkością" oraz malowaną sektorówką podwieszaną do dachu. Całość zwieńczył pokaz piro.

http://legionisci.com/news/72333_Na_stadionach_WieRnosc.html
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trochę mniej lakonicznie:
http://www.Hutnik.org/php-files/news.php?readmore=1997
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
lucero

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dUfio napisał:
trochę mniej lakonicznie:
http://www.Hutnik.org/php-files/news.php?readmore=1997

Pełen szacun za działalność
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: