Hutnik Kraków-Sosnowianka 2017-10-29 14:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » ndz paź 29, 2017 6:49 pm

Gordi proszę rozrysuj to dla mnie, bo aż mnie zatkało.. :shock:
Ostatnio zmieniony ndz paź 29, 2017 7:09 pm przez 1950N-H, łącznie zmieniany 1 raz.
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1870
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » ndz paź 29, 2017 6:54 pm

stazyja69 pisze:
kurant pisze:Tak, rekord w oficjalnym meczu poboty. Wczesniejszy byl 13-0.
Swiatek z najwyzsza liczba bramek jednego zawodnika w meczu.
Dzis pobite wszystkie rekordy :)

Z wyjątkiem frekwencji 😋

To może lepiej, bo Tylko Elita była na historycznym meczu. Zachowaj bilet dla wnuków, bo będzie wart Fortune :wink:
Ostatnio zmieniony ndz paź 29, 2017 6:55 pm przez PITROL, łącznie zmieniany 1 raz.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » ndz paź 29, 2017 6:55 pm

Za³ozmy ze Sosnowianka wycofa sie w zimie i czy wtedy spadnie lige czy dwie ligi nizej? :roll:

kurant
Posty: 146
Rejestracja: czw gru 20, 2012 9:49 am

Postautor: kurant » ndz paź 29, 2017 6:59 pm

gordi pisze:Załozmy ze Sosnowianka wycofa sie w zimie i czy wtedy spadnie lige czy dwie ligi nizej? :roll:


Jakie to ma k...a znaczenie?

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz paź 29, 2017 7:05 pm

gordi pisze:Załozmy ze Sosnowianka wycofa sie w zimie i czy wtedy spadnie lige czy dwie ligi nizej? :roll:

Słyszałem , że Sosnowianka chce kupić licencje od Pogoni Szczecin , więc raczej idzie w górę . Ciekawe jaką będzie nosić nazwę .

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » ndz paź 29, 2017 7:08 pm

stazyja69 pisze:
gordi pisze:Załozmy ze Sosnowianka wycofa sie w zimie i czy wtedy spadnie lige czy dwie ligi nizej? :roll:

Słyszałem , że Sosnowianka chce kupić licencje od Pogoni Szczecin , więc raczej idzie w górę . Ciekawe jaką będzie nosić nazwę .


z tego co się mówi w kuluarach to Porto Stanisław Dolny
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz paź 29, 2017 7:12 pm

1950N-H pisze:
stazyja69 pisze:
gordi pisze:Załozmy ze Sosnowianka wycofa sie w zimie i czy wtedy spadnie lige czy dwie ligi nizej? :roll:

Słyszałem , że Sosnowianka chce kupić licencje od Pogoni Szczecin , więc raczej idzie w górę . Ciekawe jaką będzie nosić nazwę .


z tego co się mówi w kuluarach to Porto Stanisław Dolny

Po spotkaniu z kibicami , jednak ma być Portowiec Stanisław Dolny

Awatar użytkownika
dziadekrk
Posty: 569
Rejestracja: pt cze 24, 2005 4:39 pm

Postautor: dziadekrk » ndz paź 29, 2017 7:16 pm

Szacunek dla Sosnowianki, że nie polowali na kości. Wyjątkowo czysty mecz, jak nic nie przeoczyłem to nikt nie zarobił kartki. Tych rekordów chyba sporo dzisiaj padło, nie jestem wszystkich pewien,ale obstawiam, że:
- najwyższa wygrana, (17-0)
- najwięcej bramek w meczu, (17)
- najwyższe prowadzenie do przerwy, (8-0)
- najwyżej wygrana połowa, (9-0)
- najwięcej wygranych oficjalnych meczów z rzędu (13?)
- najwięcej wygranych meczów ligowych z rzędu (10?)
- najwięcej goli jednego zawodnika w maczu, (Święty 6)
- najwięcej zdobytych goli przez jednego zawodnika w historii klubu (Święty 107?)

Życzymy wszyscy Krzyśkowi, żeby ten ostatni rekord śrubował w każdym kolejnym spotkaniu, podobnie jak cały zespół passę zwycięstw.
Obrazek
Hinduskie ścierwo won z Nowej Huty!!

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz paź 29, 2017 8:08 pm

dziadekrk pisze:Szacunek dla Sosnowianki, że nie polowali na kości. Wyjątkowo czysty mecz, jak nic nie przeoczyłem to nikt nie zarobił kartki. Tych rekordów chyba sporo dzisiaj padło, nie jestem wszystkich pewien,ale obstawiam, że:
- najwyższa wygrana, (17-0)
- najwięcej bramek w meczu, (17)
- najwyższe prowadzenie do przerwy, (8-0)
- najwyżej wygrana połowa, (9-0)
- najwięcej wygranych oficjalnych meczów z rzędu (13?)
- najwięcej wygranych meczów ligowych z rzędu (10?)
- najwięcej goli jednego zawodnika w maczu, (Święty 6)
- najwięcej zdobytych goli przez jednego zawodnika w historii klubu (Święty 107?)

Życzymy wszyscy Krzyśkowi, żeby ten ostatni rekord śrubował w każdym kolejnym spotkaniu, podobnie jak cały zespół passę zwycięstw.


Święty 107 oczywiście i reszta też tak jak piszesz ;) Sam się zakręciłem w tych liczbach
Trzech hattricków w jednym meczu też jeszcze nie grali.

Awatar użytkownika
dziadekrk
Posty: 569
Rejestracja: pt cze 24, 2005 4:39 pm

Postautor: dziadekrk » ndz paź 29, 2017 8:43 pm

HKS1978 pisze:Trzech hattricków w jednym meczu też jeszcze nie grali.


Właściwie to czterech, bo Święty dwa, a Sobala i Guja po jednym. :wink:

stazyja69 pisze:
1950N-H pisze:
stazyja69 pisze:
gordi pisze:Załozmy ze Sosnowianka wycofa sie w zimie i czy wtedy spadnie lige czy dwie ligi nizej? :roll:

Słyszałem , że Sosnowianka chce kupić licencje od Pogoni Szczecin , więc raczej idzie w górę . Ciekawe jaką będzie nosić nazwę .


z tego co się mówi w kuluarach to Porto Stanisław Dolny

Po spotkaniu z kibicami , jednak ma być Portowiec Stanisław Dolny


W slangu gordersów i tak będą to Porciorze lub Portersi.
Obrazek

Hinduskie ścierwo won z Nowej Huty!!

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » ndz paź 29, 2017 8:50 pm

Pcimianka to bedzie zupe³nie inny poziom,wczoraj wygra³a w Olkuszu 2-1 i zapewne podejd± do meczu z Hutnikiem bardzo zmotywowani bo przyjezdza Legia tej ligi.Dla wielu pilkarzy Pcimianki bedzie to mecz zycia gdzie bêd± sie strasznie chcieli pokazali i zrobiæ se miejsce w lokalnych gazetach,czy na lokalnych portalach tej gminy.

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » ndz paź 29, 2017 9:12 pm

gordi pisze:Pcimianka to bedzie zupełnie inny poziom,wczoraj wygrała w Olkuszu 2-1 i zapewne podejdą do meczu z Hutnikiem bardzo zmotywowani bo przyjezdza Legia tej ligi.Dla wielu pilkarzy Pcimianki bedzie to mecz zycia gdzie będą sie strasznie chcieli pokazali i zrobić se miejsce w lokalnych gazetach,czy na lokalnych portalach tej gminy.


Zmień lekarza -'-'-idź prywatnie nie na NFZ.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » ndz paź 29, 2017 9:33 pm

CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » ndz paź 29, 2017 11:20 pm

1950N-H pisze:http://www.radiokrakow.pl/sport/niezwykly-mecz-w-czwartej-lidze-17-goli-hutnika/


To prawda. Kto był dziś na SS był świadkiem historii. Zawsze zycząc naszym piłkarzom jak najlepiej, śmiem wątpić ze taki wynik jeszcze się kiedyś powtórzy. (Mówię o oficjalnym meczu).
Tak jak w pamięć wbilo się 9:0 z Chazri Buzowna Baku, tak i o dzisiejszym 17:0 zapomniec się nie da.
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

PoMpOn eNHa
Posty: 726
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 12:20 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: PoMpOn eNHa » pn paź 30, 2017 10:59 am

Ciężko ubrać w słowa to co wydarzyło się wczoraj na Suchych Stawach. Ciesze się niezmiernie że mogłem uczestniczyć w tym spotkaniu i na własne oczy doświadczyć tak wyjątkowej chwili. Myślę że podobnego wyniku już na naszym stadionie nie zobaczymy przez bardzo długi czas. Jeżeli Sosnowianka się nie wycofa z rozgrywek jestem ciekaw rezultatu na wiosnę u nich (:D ). Ich bramkarz prawdopodobnie miał problemy ze snem wczorajszego wieczoru. To wszystko pokazuje w jakiej aktualnie jesteśmy formie i powoli można zacząć marzyć o barażach i radości, która będzie towarzyszyć w momencie awansu. Oby na wiosnę wszystko poszło tak jak do tej pory i żegnamy się na zawsze z tymi klepiskami i dziwnymi klubami. Najwyższy czas zdobyć miejsce w futbolowej hierarchii, które do nas należy i na które tyle lat czekamy. Ten rok jak i sezon jest wyjątkowy pod każdym względem a jego ukoronowaniem będzie tylko mistrzostwo ligi.

Odnosząc się do trybun, frekwencji i pogodowych anomalii stwierdzam że mogło być o wiele gorzej, na pewno nie był to typowy piknik.
Z mojej strony wrażenia jak najbardziej pozytywne.

Wielki Hutnik'17
Fanatyczna Emigracja - Hutnik Nowa Huta