Co sie wydarzylo w Smolensku?

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Co sie wydarzylo w Smolensku?

Postautor: gordi » wt sie 29, 2017 5:28 pm

Jedni gadaja ze tupolew rozpad³ sie w powietrzu,inni ze waln±³ o brzoze i obroci³o go o 180 stopni i tupolew run±³ o glebe.Ciekawe która wersja jest blizsza prawdzie.Zastanawia mnie w tym,czemu nikt do tej pory nie odtajni³ zdjêc satelitarnych z tamtego feralnego dnia do tej pory.

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » wt sie 29, 2017 7:08 pm


lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Re: Co sie wydarzylo w Smolensku?

Postautor: lucero » śr sie 30, 2017 3:36 pm

Szacun za nowy temat ;)

Na razie to jest jedna rzecz która można odtajnic tylko jakoś nikt się do tego nie rwie

Co więcej myślę że to Antoniego taki as który pozwala mu być w polityce tam gdzie obecnie jest

Czekam na temat czy Titanic zatonal czy jednak to był Britannic ;)

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » śr sie 30, 2017 9:51 pm

Bardziej ciekawa byłaby dyskusja czy w Spandau, siedział Rudolf Walter Richard Heß czy jakiś jego sobowtór. Mamy czas do 2041, bo wtedy Brytyjczycy obiecali odtajnić archiwa.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1871
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » śr sie 30, 2017 11:57 pm

Wy tam sobie podśmichujki urządzacie a tu jest poważna sprawa. Ponoć Smokowski i Twarowski odchodzą z C+. Będą własne programy kręcić. Ja mam pomysł jak oglądalność Ligi + Ekstra by zdecydowanie wzrosła gdyby prowadzącą została Paulina Czarnota-Bojarska, oczywiście musiałaby program prowadzić w samych stringach i kozaczkach. Oczywiście jestem dumy, że żyję w zacofanej Polsce, bo jakby to by było na postępowym zachodzie toby jeszcze telewidzowie zagłosowali żeby tak ubrać naszego byłego trenera, tego, co nogi goli, ale jeśli chodzi o cycki to odpada w przedpiegach..
Mówię to co myślę, robię to co mówię

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » śr paź 25, 2017 11:44 pm

Maciar i PIS tak obiecywali sprowadziæ tupolewa do Polski,tak przez tyle lat t³ukli w mediach,ze wrak musi wrócic i ze jak PIS wygra wybory,to tupolew wróci i 2lata rz±dów i sprawa stane³a w miejscu,wielka cichosza,a o ca³ym zdarzeniu ze to sie sta³o przypominaj± jedynie mesiecznice,a wraz z nimi protesty opozycji próbuj±cej co¶ ugrac w s³upkach sondazowych.Zastanawia mnie na ile ten sondaz jest prawdziwy ze jakoby PIS mia³ az 47 pr. poparcia :shock: a dalej straszna przepa¶c i druga PO co¶ 19pr.,trzecia Nowoczesna 10pr.,potem Kukiz 8pr.,a dalej PSL 5pr.

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pt lut 23, 2018 4:17 pm

Wci±z nie ma tupolewa w Polsce,wiele nowych wydarzen w zwiazku z ty co mog³o sie wydarzyc,a to wybuch,³adunek w skrzydle,zawadzona brzoza,pilot lecacy na slepo ³ami±cy skrzyd³o,a ostatnio nowosc ze co¶ odkrecano w Polsce jakies srubki w skrzydle przed odlotem i ze jakoby to mog³o doprowadzic do jakiejs awari,czy zwarcia i pierdyklo to w powietrzu :roll: