Figo znowu w Barcelonie ?!

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Figo znowu w Barcelonie ?!

Postautor: HaKaeS » wt lut 01, 2005 1:56 pm

Obrazek Obrazek

Jak podał internetowy portal libredirecto.com nastąpił niejaki 'rozwód' między Luisem Figo a Florentino Pérezem. Obaj panowie ponoć mocno się pokłócili, a Portugalczyk wyraził nawet chęć powrotu do Barçy. Gotów by był na publiczne przeproszenie klubu, za zdradę, czyli przejście do odwiecznego rywala - Realu Madryt.

Luis ponoć nie widzi swej dalszej przyszłości w klubie ze stolicy Hiszpanii i już w przerwie letniej chce opuścić szeregi 'Blancos', mimo iż kontrakt obowiązuje go do końca sez. 2006-2007. Teraz wszystko w rękach agenta zawodnika - Luisa Douensa - który reprezentuje także Ronaldo.

Prezydent Barcelony - Laporta ma z nim bardzo dobre kontakty, co dodatkowo mogłoby ułatwić negocjacje. Figo o swoim odejściu zaczął głośno mówić już w połowie stycznia, także informacja o przejściu do Barçy nie jest bezpodstawna. W końcu chciałby on zrzucić z siebie brzemię Judasza, które od lata 2000 roku ciąży na nim nieustannie.

Wiele osób z otoczenia piłkarza starało się odwieść go od tej decyzji, jednak Figo pozostaje nieugięty i nie zamierza ustępować, mimo iż jego plan graniczy z absurdem. Powstaje jednak pytanie, "Co na to Laporta?". Dla prezydenta Barcelony rok 2000 zapewne także kojarzy się z zawodem i wielkim rozczarowaniem, jakie udzieliło się 'cules' kiedy po raz pierwszy ujrzeli Portugalczyka w brawach ich odwiecznego rywala.

Tymczasem sytuacja Figo na Santiago Bernabeu nie wygląda najlepiej. Zawodnik jest sfrustrowany czekaniem na nową ofertę kontraktu, kiedy inni 'galacticos' jak Zidane czy Roberto Carlos dawno złożyli podpisy na nowych umowach. Jest zdesperowany do tego stopnia, iż gotowy jest publicznie przeprosić katalońskich kibiców i za pomocą mediów poprawić, swój i tak już mocno nadszarpnięty, wizerunek.

Lecz tutaj rodzą się kolejne pytania. Być może jest to gra podobna do tej z 2000 roku, kiedy Portugalczyk chciał wymusić na ówczesnym prezydencie, Nunezie, wyższe apanaże, nie spodziewając się, iż Florentino Perez gotów jest wyłożyć sumę równą, zapisanej w kontakcie, klauzuli odejścia. Po buńczucznych zapowiedziach mówiących o zakończeniu kariery w Barcelonie, możemy być pewni jednego - kiedy nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze.

Sam Figo stwierdził ponoć: "Jeżeli ktoś z Barcelony skontaktuje się ze mną przed upłynięciem ważności mojego kontraktu z Realem, a mój obecny klub nadal nie będzie się kwapił by zaoferować mi nową umowę, to 2006 roku znów będę występował w trykocie Blaugrana". Ciekawe...

źródło [www.blaugrana.pl]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja osobiście bym podziękował temu panu - jako wierny kibic Blaugrany nie chce aby Juda$ grał w tym klubie znowu. Jak raz zdradził to następnym razem jak mu ktoś zaproponuje wyższe zarobki to odejdzie. A jakiś wielki gwiazdor z niego też nie jest. Za te pieniądze wole już Joaquina z Betisu Sevilla.
Obrazek

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » wt lut 01, 2005 2:13 pm

Poszedł do realu to teraz niech sp..... . Niech się zdecyduje . Dwa kluby rywalizujące finansowo i piłkarsko i sobie debil skacze . Ja na miejscu kibiców Barcy bym go wygwizdał hehe . Narka

Awatar użytkownika
Daro
Posty: 751
Rejestracja: czw gru 23, 2004 10:12 pm
Lokalizacja: noWa Huta

Postautor: Daro » wt lut 01, 2005 2:15 pm

Nie wróci do Barcelony to tylko taka gra jak już coś to kariere zakończy w Benfice Lizbona.
Hutnik 1950 KRAKÓW-wiara która przetrwała wszystko

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » wt lut 01, 2005 2:30 pm

Wiem o tym że to jest gra, żeby wywrzeć na Perezie presje i otrzymać wyższy kontrakt, ale niech Juda$ nie wykorzystuje Barcelony do zdobycia lepszego kontraktu.
Obrazek

Tomek1950
Posty: 798
Rejestracja: pn sie 30, 2004 1:28 pm
Lokalizacja: Nowa - Huta

Postautor: Tomek1950 » wt lut 01, 2005 3:05 pm

Figo jest niepotrzebny w Barcelonie,wiec śmieszne sa jego zapowiedzi :lol: :lol: :lol:

-------------------------
Hutnik NH 1950

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » wt lut 01, 2005 9:45 pm

Nie wróci do Barcelony to tylko taka gra jak już coś to kariere zakończy w Benfice Lizbona...

Nie w Benfice tylko Sportingu ewentualnie. I nie ma co się pchac do Barcy bo by go tam kibice zajebali-przynajmniej powinni. po za tym jest za słaby na grę w Katalonii..
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » wt lut 01, 2005 10:04 pm

mnie doszly sluchy ze bierze pod uwage gre w Hutniku Krakow mam nadzieje ze to nie ploty :D

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » wt lut 01, 2005 10:22 pm

Nie chce tego pedała u nas :twisted:
Obrazek

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » wt lut 01, 2005 10:26 pm

skad wiesz ze on jest pedalem ?
:D

RAFAL_HUTNIK
Posty: 195
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:51 pm

Postautor: RAFAL_HUTNIK » wt lut 01, 2005 10:26 pm

Czego ten debil znow w Barcelonie szuka :?: :!: Najpierw ich sprzedal a teraz chce wrocic :lol:

Awatar użytkownika
dareknh
Posty: 475
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 5:52 pm
Lokalizacja: wziąść na wino?

Postautor: dareknh » wt lut 01, 2005 11:02 pm

KSH74NH pisze:skad wiesz ze on jest pedalem ?
:D


Jak myślisz skąd może wiedzieć takie rzeczy :wink: Żarcik:]
Poza tym, że ma żone i bodajże 2 synów isnieje także jeszcze jego drugie ukryte, znane nielicznym życie :lol:
Obrazek

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » wt lut 01, 2005 11:46 pm

Darek Ty tak nie kozacz :P
A odnośnie tego określenia, to może zastąpie je innym "szmata"
Bo każdy przerzut jest szmatą.
Obrazek

Awatar użytkownika
dareknh
Posty: 475
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 5:52 pm
Lokalizacja: wziąść na wino?

Postautor: dareknh » śr lut 02, 2005 12:13 am

HaKaeS pisze:Darek Ty tak nie kozacz :P
.


Spokojnie ziomek :wink: Ale czy nie jest akuratnie prawdą to co napisałem wyrzej w moim poście ?? Sam się mi po pijaku przyznałeś :lol:
Obrazek

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » śr lut 02, 2005 12:16 am

Wychodząc z koncepcji, dochodze do konkluzji, iż dalsza polemika z Tobą nie ma najmniejszych podstaw merytorycznych, ponieważ Twój niski poziom intelektualny stanowczo koliduje z moją wysublimowaną wiedzą na każdy temat :D

Pozdro Ziomuś :D
Obrazek

Awatar użytkownika
dareknh
Posty: 475
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 5:52 pm
Lokalizacja: wziąść na wino?

Postautor: dareknh » śr lut 02, 2005 12:22 am

HaKaeS pisze:Wychodząc z koncepcji, dochodze do konkluzji, iż dalsza polemika z Tobą nie ma najmniejszych podstaw merytorycznych, ponieważ Twój niski poziom intelektualny stanowczo koliduje z moją wysublimowaną wiedzą na każdy temat :D

Pozdro Ziomuś :D


Przepraszam panie profesorze iż wdałem się z panem w taką dyskusje. A w sprawie wykładów dogadamy się już na priv :lol:
Obrazek