Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Mundial 2018

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gordi

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Repr Polski czarowała gra i imponowała motorycznie podczas euro 2016 zachodzac az do cwiercfinału i mineły 2lata kolejny duzy turniej i zawodnicy prezentuja forme o 180 stopni gorsza Rolling Eyes beda zmiany na Kolumbie i moze cos ruszy gra,ale jak pokazuje mundial strata gola jako pierwszemu powoduje,ze mało ktora druzyna jest potem w stanie doprowadzic do remisu i najczesciej konczy sie mecz porazka 0-1 Confused do grona druzyn które przekonująco grają zaliczam Ruskie,Urugwaj,Portugalia,Hiszpania,Belgia,Francja,grozna jest tez Anglia,dodam Chorwacje,bo chorwaci wczoraj robili co chcieli z aktualnym wicemistrzem swiata wielka Argentyna jadąc z rywalem jak z dzieciakami 3-0,Leo Messi pokazał piach tak samo jak cała reszta repr Argentyny.Dzis mecz wielkiej Brazyli z Kostaryka,forma kanarków i Nejmara tez mocno wakacyjna.Mistrz swiata Niemcy mecz o wszystko jutro ze Szwecja.Rewelacyjny Meksyk moze naciąc sie na Koree,bo niby ograli mistrzow swiata,ale Korea jest niebezpieczna Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Obłomow

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serbia - "Szwajcaria" 1-2. Ewidentny faul na Mitrovicu i mimo techologii VAR brak karnego dla Serbii...
W tej reprezentacji Szwajcarii to grało tak ze 3 Szwajcarów. Reszta piłkarze z byłej Jugosławii (Albańczycy). A po strzelonych golach Xhaka i Shaqiri pokazują rękami herb Kosowa...
Powrót do góry
enhaman

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakim składem jutro wyjdziemy?Zagrają Kownacki, Bereszynski, Góralski, Kurzawa,Bednarek? Question

Hutnik70-Tradycja i Ambicja

Hutnik70-Zadna droga za daleka.Zadna góra za wysoka.
Hutnik - najlepiej rokujący klub w Polsce.
Każdy/a na Stawy.

1918 - 2018 100 lat Niepodległości Polski.
Powrót do góry
gordi

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obłomow napisał:
Serbia - "Szwajcaria" 1-2. Ewidentny faul na Mitrovicu i mimo techologii VAR brak karnego dla Serbii...
W tej reprezentacji Szwajcarii to grało tak ze 3 Szwajcarów. Reszta piłkarze z byłej Jugosławii (Albańczycy). A po strzelonych golach Xhaka i Shaqiri pokazują rękami herb Kosowa...
Takich podobnych sytuacji na szczeblu duzego turnieju jest wiele,osobiscie uwazam ze sedzia mógł tego nie odgwizdac,gdyz szwajcar w ostatnim momencie cofał te reke i VAR tez nie zareagował,gdyby ta piątka osób co siedzi w tym VARze uznała,ze to było mocne to by zawiadomili słuchawka głownego sedziego,ale jednak tego nie zrobili.Cóz mecz typowo na remis,ale brak koncentracji Serbów i zostawiony Szakiri z jednym obronca pognał na bramke.Co do reakcji graczy Szwajcari uwazam ze zolta kartke powinni otrzymac i mozliwe,ze fifa jakas grzywna pokaze.Jutro Polska z Kolumbia,przeczuwam raczej najgorsze,czy zmiana składu cokolwiek cos da to nieco wątpie.Zapewne wejdzie Kownacki za Milika,Bereszynski za Kube i Bednarek za Cionka,no bo z Glikiem chyba jeszcze nie jest cos Rolling Eyes chciałbym sie mylic,ale obawy mam repr Polski znowu to przegra,a latynosi zagonia orły tak jak Senegalczycy w 1meczu Confused
Powrót do góry
KSH74NH

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

enhaman napisał:
Jakim składem jutro wyjdziemy?Zagrają Kownacki, Bereszynski, Góralski, Kurzawa,Bednarek? Question

najwazniejszy mecz jutro to ten
Jękot - Makuch, Jaklik, Bienias , Tetych - Sobala , Kędziora, Gawęcki, Guja . Antoniak - Pachowicz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
gordi

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i tak jak przeczuwałem juz po 1meczu z Senegalem,ze repr Polski zakonczy mundial po 3 meczach,a wiec tradycji stało sie zadosc,2002 pamietna Korrea,2006 Niemcy,2018 mundial w Rosji.Takiej zenady w wykonaniu repr Polski pod wodza trenera Nawalki jeszcze nie oglądalem,aha oprocz batów w Danii Rolling Eyes udane euro 20167 rozbudziły apetyty,ale mundial to trudniejsza przeszkoda.Repr Polski nie lezy gra z krajami z innych kontynentow i 2002 mecz Korea,2006 z Ekwadorem,pierwszy mecz otwarcia przegrany na mundialu i potem drugi i po wszystkim Rolling Eyes trzeba zrezygnowac i odsunac kilku graczy repr Polski od kadry i pytanie co dalej z Nawalka i jak zmotywowac graczy na mecz o nic z Japonia Confused
Powrót do góry
HAMAS

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawałka powinien zostać dalej trenerem wypieprzyć wszystkich którzy nie grają w klubach i postawić na tych co grają.
Powrót do góry
gordi

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jurata,Bieszczady,Soczi repr Polski miała wypasione osrodki treningowo-wypoczynkowe,baseny,tapczany do opalania,tyle ze forma na boisku to była mizeria i brak jakosci.Mozna tez powiedziec,skoro było od dawna juz wiadomo,ze w Soczi w czerwcu i lipcu panuja wysokie temp 30 plus i potezny skwar i spiekita utrudnia trenowanie i ciezko sie w tym upale egzystuje,to czemu i po kiego grzyba pzpn wybrał Soczi jako baze na mundial Rolling Eyes moze lepiej wybrac było baze gdzies na Syberi,przynamniej chłód by sprawil,zeby wydolnosc i kondycja była lepsza Rolling Eyes ciekawe jakie beda wychodzic rzeczy na swiatlo dziennie za kilka dni co sie stało z repr Polski na tym mundialu i co naprawde zawiniło.Czarny dzien Polskiej piłki noznej i bez wyciagniecia wnioskow moze czekac repr Polski potezny kryzys porównywalny z tym co jest z repr Holandi,Włoch,Czech,Ukrainy lub Turcji.
Powrót do góry
Qlawy

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gordi napisał:
Jurata,Bieszczady,Soczi repr Polski miała wypasione osrodki treningowo-wypoczynkowe,baseny,tapczany do opalania,tyle ze forma na boisku to była mizeria i brak jakosci.Mozna tez powiedziec,skoro było od dawna juz wiadomo,ze w Soczi w czerwcu i lipcu panuja wysokie temp 30 plus i potezny skwar i spiekita utrudnia trenowanie i ciezko sie w tym upale egzystuje,to czemu i po kiego grzyba pzpn wybrał Soczi jako baze na mundial Rolling Eyes moze lepiej wybrac było baze gdzies na Syberi,przynamniej chłód by sprawil,zeby wydolnosc i kondycja była lepsza Rolling Eyes ciekawe jakie beda wychodzic rzeczy na swiatlo dziennie za kilka dni co sie stało z repr Polski na tym mundialu i co naprawde zawiniło.Czarny dzien Polskiej piłki noznej i bez wyciagniecia wnioskow moze czekac repr Polski potezny kryzys porównywalny z tym co jest z repr Holandi,Włoch,Czech,Ukrainy lub Turcji.

Chuj z reprezentacją.
Mamy awans!!! To jest najważniejsze,
Bójcie się chamy do 3 ligi wracamy!!!!
Powrót do góry
gordi

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zewsząd slysze ze to wina Lewandowskiego ze repr Polski po 2 meczach mundial ma z głowy,ale przeciez gra jedenastu graczy i kilku rezerwowych wchodzi z lawki.Zielinski,Kuba,Grosicki,Rybus,Bereszynski,Krychowiak pokazali ze nie potrafia dograc pilki do napastników.Lewandowski nie otrzymywał pilek,a sam nie umiał nic wskorac.Postawa Milika kiepska,a wystawienie Cionka na Senegal to była katastrofa,wczoraj Kolumbia poklepywała na małej przestrzeni z Polskimi obroncami i Polacy nie umieli sie zaryglowac.Pazdan i Piszczek dalecy od dobrej formy,Bednarek niby sie starał,ale nie potrafil w ryzach utrzymac sam tego wózka Confused mecz o honor z Japonia,ale morale druzyny siadniete,zawodnicy bardziej mysla o tym jak pakowac manatki,niz o meczu z Japonia i jak oni sie zmobilizuja.Do grona najsłabszych druzyn na mundialu do Egiptu,Arabi,Kostaryki,Maroka dołacza repr Polski Rolling Eyes
Powrót do góry
Qlawy

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat tu ci przyznam rację wszyscy zwalają na Lewego jakby on był wszystkiemu winien.

To Gordi mam do Ciebie szybkie pytanie.
Anglia Belgia remis i kto wygrywa grupę?
Powrót do góry
gordi

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qlawy napisał:
Akurat tu ci przyznam rację wszyscy zwalają na Lewego jakby on był wszystkiemu winien.

Moiim zdaniem raczej Anglia wygra te grupe,co prawda Belgia imponuje w ofensywie i ma wiecej gwiazd od repr Anglii,tyle ze jak obejrzałem ze mecze Belgów,to nie przekonuje mnie ich nie najlepsza defensywa.Anglia mimo ze moze w ofensywie odstaje od Belgów,to jednak wydaje mi sie ze jako całośc prezentuje sie nieco lepiej.Cóz zadecyduje dyspozycja dnia Rolling Eyes mnie najbardziej ciekawi sytuacja w grupie D najciezszej z grup na mundialu,czy wyjdzie Argentyna,czy tez Nigeria badz Islandia.Prawdziwy turniej zaczyna sie dopiero wtedy,gdy konczy sie faza grupowa.Bardzo ciekawi mnie tez kto wyjdzie z Polskiej grupy,czy Senegal czy Kolumbia,a moze te Japonce,o ile Polacy nie przyłoza sie do ostatniego meczu to Japonczyki wejda,ale jesli Polska przyłozy sie do Japoncow to azjaci nie wejda Rolling Eyes
Powrót do góry
Qlawy

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gordi napisał:
Qlawy napisał:

Moiim zdaniem raczej Anglia wygra te grupe,co prawda Belgia imponuje w ofensywie i ma wiecej gwiazd od repr Anglii,tyle ze jak obejrzałem ze mecze Belgów,to nie przekonuje mnie ich nie najlepsza defensywa.Anglia mimo ze moze w ofensywie odstaje od Belgów,to jednak wydaje mi sie ze jako całośc prezentuje sie nieco lepiej.Cóz zadecyduje dyspozycja dnia Rolling Eyes mnie najbardziej ciekawi sytuacja w grupie D najciezszej z grup na mundialu,czy wyjdzie Argentyna,czy tez Nigeria badz Islandia.Prawdziwy turniej zaczyna sie dopiero wtedy,gdy konczy sie faza grupowa.Bardzo ciekawi mnie tez kto wyjdzie z Polskiej grupy,czy Senegal czy Kolumbia,a moze te Japonce,o ile Polacy nie przyłoza sie do ostatniego meczu to Japonczyki wejda,ale jesli Polska przyłozy sie do Japoncow to azjaci nie wejda Rolling Eyes

Ale nie o to pytam
Pada remis w meczu Belgia - Anglia.
Kto wygrywa grupę?

Spójrz na tabelę po 2 meczach mają taki sami blalns bramek i po 6 pkt
Powrót do góry
gordi

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qlawy napisał:
gordi napisał:
Qlawy napisał:

Ale nie o to pytam
Kto wygrywa grupę?

Zdecyduje mniejsza ilosc zoltych kartek,a jak bedzie po równo to nastapi losowanie.Zasadnicze pytanie na ile gracze Angli i Belgii beda chcieli grac na całego i komu bardziej bedzie zalezało na wygranej,czy tez podejda oszczednie do tego meczu,wszak awans z grupy mają i czy beda chciec za wszelka cene wygrac grupe,wszak w fazie plaj of nie bedzie miało zadnego znaczenia z którego miejsca w grupie sie wykdzie,a moga pomyslec zeby przyoszczedzic siły na faze plaj of,albo trenerzy moga wystawic nieco rezerwowe składy Rolling Eyes wiadomon ze trafia na kogos z trójki Senegal,Kolumbia i Japonia.Najsilniejsza na papierze wydaje mi sie Kolumbia,najsłabsza na papierze Japonia,tyle ze to sa wyliczenia papierowe.Japonczyków nikt powaznie przed mundialem nie brał pod uwage do wyjscia z grupy i mają duze szanse,gdyz Polska gra tylko o honor Confused
Powrót do góry
Qlawy

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gordi napisał:
Qlawy napisał:
gordi napisał:
Qlawy napisał:

Ale nie o to pytam
Kto wygrywa grupę?

Zdecyduje mniejsza ilosc zoltych kartek,a jak bedzie po równo to nastapi losowanie.Zasadnicze pytanie na ile gracze Angli i Belgii beda chcieli grac na całego i komu bardziej bedzie zalezało na wygranej,czy tez podejda oszczednie do tego meczu,wszak awans z grupy mają i czy beda chciec za wszelka cene wygrac grupe,wszak w fazie plaj of nie bedzie miało zadnego znaczenia z którego miejsca w grupie sie wykdzie,a moga pomyslec zeby przyoszczedzic siły na faze plaj of,albo trenerzy moga wystawic nieco rezerwowe składy Rolling Eyes wiadomon ze trafia na kogos z trójki Senegal,Kolumbia i Japonia.Najsilniejsza na papierze wydaje mi sie Kolumbia,najsłabsza na papierze Japonia,tyle ze to sa wyliczenia papierowe.Japonczyków nikt powaznie przed mundialem nie brał pod uwage do wyjscia z grupy i mają duze szanse,gdyz Polska gra tylko o honor Confused

Brawo. Masz rację.
Ale tu nie chodzi o Kolumbie Japonie czy Senegal tylko ułożenie sobie drabinki dalej. Więc kombinację będą
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Skocz do: