Mundial 2018

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pt cze 22, 2018 8:07 am

Repr Polski czarowa³a gra i imponowa³a motorycznie podczas euro 2016 zachodzac az do cwiercfina³u i mine³y 2lata kolejny duzy turniej i zawodnicy prezentuja forme o 180 stopni gorsza :roll: beda zmiany na Kolumbie i moze cos ruszy gra,ale jak pokazuje mundial strata gola jako pierwszemu powoduje,ze ma³o ktora druzyna jest potem w stanie doprowadzic do remisu i najczesciej konczy sie mecz porazka 0-1 :? do grona druzyn które przekonuj±co graj± zaliczam Ruskie,Urugwaj,Portugalia,Hiszpania,Belgia,Francja,grozna jest tez Anglia,dodam Chorwacje,bo chorwaci wczoraj robili co chcieli z aktualnym wicemistrzem swiata wielka Argentyna jad±c z rywalem jak z dzieciakami 3-0,Leo Messi pokaza³ piach tak samo jak ca³a reszta repr Argentyny.Dzis mecz wielkiej Brazyli z Kostaryka,forma kanarków i Nejmara tez mocno wakacyjna.Mistrz swiata Niemcy mecz o wszystko jutro ze Szwecja.Rewelacyjny Meksyk moze naci±c sie na Koree,bo niby ograli mistrzow swiata,ale Korea jest niebezpieczna :roll:

Obłomow
Posty: 353
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 8:47 pm
Lokalizacja: Oświecenia NH

Postautor: Obłomow » sob cze 23, 2018 2:04 pm

Serbia - "Szwajcaria" 1-2. Ewidentny faul na Mitrovicu i mimo techologii VAR brak karnego dla Serbii...
W tej reprezentacji Szwajcarii to grało tak ze 3 Szwajcarów. Reszta piłkarze z byłej Jugosławii (Albańczycy). A po strzelonych golach Xhaka i Shaqiri pokazują rękami herb Kosowa...

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » sob cze 23, 2018 3:49 pm

Jakim składem jutro wyjdziemy?Zagrają Kownacki, Bereszynski, Góralski, Kurzawa,Bednarek? :?:
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » sob cze 23, 2018 7:47 pm

Ob³omow pisze:Serbia - "Szwajcaria" 1-2. Ewidentny faul na Mitrovicu i mimo techologii VAR brak karnego dla Serbii...
W tej reprezentacji Szwajcarii to gra³o tak ze 3 Szwajcarów. Reszta pi³karze z by³ej Jugos³awii (Albañczycy). A po strzelonych golach Xhaka i Shaqiri pokazuj± rêkami herb Kosowa...
Takich podobnych sytuacji na szczeblu duzego turnieju jest wiele,osobiscie uwazam ze sedzia móg³ tego nie odgwizdac,gdyz szwajcar w ostatnim momencie cofa³ te reke i VAR tez nie zareagowa³,gdyby ta pi±tka osób co siedzi w tym VARze uzna³a,ze to by³o mocne to by zawiadomili s³uchawka g³ownego sedziego,ale jednak tego nie zrobili.Cóz mecz typowo na remis,ale brak koncentracji Serbów i zostawiony Szakiri z jednym obronca pogna³ na bramke.Co do reakcji graczy Szwajcari uwazam ze zolta kartke powinni otrzymac i mozliwe,ze fifa jakas grzywna pokaze.Jutro Polska z Kolumbia,przeczuwam raczej najgorsze,czy zmiana sk³adu cokolwiek cos da to nieco w±tpie.Zapewne wejdzie Kownacki za Milika,Bereszynski za Kube i Bednarek za Cionka,no bo z Glikiem chyba jeszcze nie jest cos :roll: chcia³bym sie mylic,ale obawy mam repr Polski znowu to przegra,a latynosi zagonia or³y tak jak Senegalczycy w 1meczu :?

KSH74NH
Posty: 4347
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » sob cze 23, 2018 9:35 pm

enhaman pisze:Jakim składem jutro wyjdziemy?Zagrają Kownacki, Bereszynski, Góralski, Kurzawa,Bednarek? :?:

najwazniejszy mecz jutro to ten
Jękot - Makuch, Jaklik, Bienias , Tetych - Sobala , Kędziora, Gawęcki, Guja . Antoniak - Pachowicz

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » ndz cze 24, 2018 10:36 pm

No i tak jak przeczuwa³em juz po 1meczu z Senegalem,ze repr Polski zakonczy mundial po 3 meczach,a wiec tradycji sta³o sie zadosc,2002 pamietna Korrea,2006 Niemcy,2018 mundial w Rosji.Takiej zenady w wykonaniu repr Polski pod wodza trenera Nawalki jeszcze nie ogl±dalem,aha oprocz batów w Danii :roll: udane euro 20167 rozbudzi³y apetyty,ale mundial to trudniejsza przeszkoda.Repr Polski nie lezy gra z krajami z innych kontynentow i 2002 mecz Korea,2006 z Ekwadorem,pierwszy mecz otwarcia przegrany na mundialu i potem drugi i po wszystkim :roll: trzeba zrezygnowac i odsunac kilku graczy repr Polski od kadry i pytanie co dalej z Nawalka i jak zmotywowac graczy na mecz o nic z Japonia :?

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz cze 24, 2018 10:56 pm

Nawałka powinien zostać dalej trenerem wypieprzyć wszystkich którzy nie grają w klubach i postawić na tych co grają.

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pn cze 25, 2018 12:22 am

Jurata,Bieszczady,Soczi repr Polski mia³a wypasione osrodki treningowo-wypoczynkowe,baseny,tapczany do opalania,tyle ze forma na boisku to by³a mizeria i brak jakosci.Mozna tez powiedziec,skoro by³o od dawna juz wiadomo,ze w Soczi w czerwcu i lipcu panuja wysokie temp 30 plus i potezny skwar i spiekita utrudnia trenowanie i ciezko sie w tym upale egzystuje,to czemu i po kiego grzyba pzpn wybra³ Soczi jako baze na mundial :roll: moze lepiej wybrac by³o baze gdzies na Syberi,przynamniej ch³ód by sprawil,zeby wydolnosc i kondycja by³a lepsza :roll: ciekawe jakie beda wychodzic rzeczy na swiatlo dziennie za kilka dni co sie sta³o z repr Polski na tym mundialu i co naprawde zawini³o.Czarny dzien Polskiej pi³ki noznej i bez wyciagniecia wnioskow moze czekac repr Polski potezny kryzys porównywalny z tym co jest z repr Holandi,W³och,Czech,Ukrainy lub Turcji.

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » pn cze 25, 2018 12:48 am

gordi pisze:Jurata,Bieszczady,Soczi repr Polski miała wypasione osrodki treningowo-wypoczynkowe,baseny,tapczany do opalania,tyle ze forma na boisku to była mizeria i brak jakosci.Mozna tez powiedziec,skoro było od dawna juz wiadomo,ze w Soczi w czerwcu i lipcu panuja wysokie temp 30 plus i potezny skwar i spiekita utrudnia trenowanie i ciezko sie w tym upale egzystuje,to czemu i po kiego grzyba pzpn wybrał Soczi jako baze na mundial :roll: moze lepiej wybrac było baze gdzies na Syberi,przynamniej chłód by sprawil,zeby wydolnosc i kondycja była lepsza :roll: ciekawe jakie beda wychodzic rzeczy na swiatlo dziennie za kilka dni co sie stało z repr Polski na tym mundialu i co naprawde zawiniło.Czarny dzien Polskiej piłki noznej i bez wyciagniecia wnioskow moze czekac repr Polski potezny kryzys porównywalny z tym co jest z repr Holandi,Włoch,Czech,Ukrainy lub Turcji.


Chuj z reprezentacją.
Mamy awans!!! To jest najważniejsze,
Bójcie się chamy do 3 ligi wracamy!!!!

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pn cze 25, 2018 8:57 am

Zewsz±d slysze ze to wina Lewandowskiego ze repr Polski po 2 meczach mundial ma z g³owy,ale przeciez gra jedenastu graczy i kilku rezerwowych wchodzi z lawki.Zielinski,Kuba,Grosicki,Rybus,Bereszynski,Krychowiak pokazali ze nie potrafia dograc pilki do napastników.Lewandowski nie otrzymywa³ pilek,a sam nie umia³ nic wskorac.Postawa Milika kiepska,a wystawienie Cionka na Senegal to by³a katastrofa,wczoraj Kolumbia poklepywa³a na ma³ej przestrzeni z Polskimi obroncami i Polacy nie umieli sie zaryglowac.Pazdan i Piszczek dalecy od dobrej formy,Bednarek niby sie stara³,ale nie potrafil w ryzach utrzymac sam tego wózka :? mecz o honor z Japonia,ale morale druzyny siadniete,zawodnicy bardziej mysla o tym jak pakowac manatki,niz o meczu z Japonia i jak oni sie zmobilizuja.Do grona najs³abszych druzyn na mundialu do Egiptu,Arabi,Kostaryki,Maroka do³acza repr Polski :roll:

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » pn cze 25, 2018 9:15 am

Akurat tu ci przyznam rację wszyscy zwalają na Lewego jakby on był wszystkiemu winien.

To Gordi mam do Ciebie szybkie pytanie.
Anglia Belgia remis i kto wygrywa grupę?

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pn cze 25, 2018 9:23 am

Qlawy pisze:Akurat tu ci przyznam racjê wszyscy zwalaj± na Lewego jakby on by³ wszystkiemu winien.

To Gordi mam do Ciebie szybkie pytanie.
Anglia Belgia remis i kto wygrywa grupê?
Moiim zdaniem raczej Anglia wygra te grupe,co prawda Belgia imponuje w ofensywie i ma wiecej gwiazd od repr Anglii,tyle ze jak obejrza³em ze mecze Belgów,to nie przekonuje mnie ich nie najlepsza defensywa.Anglia mimo ze moze w ofensywie odstaje od Belgów,to jednak wydaje mi sie ze jako ca³o¶c prezentuje sie nieco lepiej.Cóz zadecyduje dyspozycja dnia :roll: mnie najbardziej ciekawi sytuacja w grupie D najciezszej z grup na mundialu,czy wyjdzie Argentyna,czy tez Nigeria badz Islandia.Prawdziwy turniej zaczyna sie dopiero wtedy,gdy konczy sie faza grupowa.Bardzo ciekawi mnie tez kto wyjdzie z Polskiej grupy,czy Senegal czy Kolumbia,a moze te Japonce,o ile Polacy nie przy³oza sie do ostatniego meczu to Japonczyki wejda,ale jesli Polska przy³ozy sie do Japoncow to azjaci nie wejda :roll:

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » pn cze 25, 2018 9:26 am

gordi pisze:
Qlawy pisze:Akurat tu ci przyznam rację wszyscy zwalają na Lewego jakby on był wszystkiemu winien.

To Gordi mam do Ciebie szybkie pytanie.
Anglia Belgia remis i kto wygrywa grupę?
Moiim zdaniem raczej Anglia wygra te grupe,co prawda Belgia imponuje w ofensywie i ma wiecej gwiazd od repr Anglii,tyle ze jak obejrzałem ze mecze Belgów,to nie przekonuje mnie ich nie najlepsza defensywa.Anglia mimo ze moze w ofensywie odstaje od Belgów,to jednak wydaje mi sie ze jako całośc prezentuje sie nieco lepiej.Cóz zadecyduje dyspozycja dnia :roll: mnie najbardziej ciekawi sytuacja w grupie D najciezszej z grup na mundialu,czy wyjdzie Argentyna,czy tez Nigeria badz Islandia.Prawdziwy turniej zaczyna sie dopiero wtedy,gdy konczy sie faza grupowa.Bardzo ciekawi mnie tez kto wyjdzie z Polskiej grupy,czy Senegal czy Kolumbia,a moze te Japonce,o ile Polacy nie przyłoza sie do ostatniego meczu to Japonczyki wejda,ale jesli Polska przyłozy sie do Japoncow to azjaci nie wejda :roll:


Ale nie o to pytam
Pada remis w meczu Belgia - Anglia.
Kto wygrywa grupę?

Spójrz na tabelę po 2 meczach mają taki sami blalns bramek i po 6 pkt

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pn cze 25, 2018 9:35 am

Qlawy pisze:
gordi pisze:
Qlawy pisze:Akurat tu ci przyznam racjê wszyscy zwalaj± na Lewego jakby on by³ wszystkiemu winien.

To Gordi mam do Ciebie szybkie pytanie.
Anglia Belgia remis i kto wygrywa grupê?
Moiim zdaniem raczej Anglia wygra te grupe,co prawda Belgia imponuje w ofensywie i ma wiecej gwiazd od repr Anglii,tyle ze jak obejrza³em ze mecze Belgów,to nie przekonuje mnie ich nie najlepsza defensywa.Anglia mimo ze moze w ofensywie odstaje od Belgów,to jednak wydaje mi sie ze jako ca³o¶c prezentuje sie nieco lepiej.Cóz zadecyduje dyspozycja dnia :roll: mnie najbardziej ciekawi sytuacja w grupie D najciezszej z grup na mundialu,czy wyjdzie Argentyna,czy tez Nigeria badz Islandia.Prawdziwy turniej zaczyna sie dopiero wtedy,gdy konczy sie faza grupowa.Bardzo ciekawi mnie tez kto wyjdzie z Polskiej grupy,czy Senegal czy Kolumbia,a moze te Japonce,o ile Polacy nie przy³oza sie do ostatniego meczu to Japonczyki wejda,ale jesli Polska przy³ozy sie do Japoncow to azjaci nie wejda :roll:


Ale nie o to pytam
Pada remis w meczu Belgia - Anglia.
Kto wygrywa grupê?

Spójrz na tabelê po 2 meczach maj± taki sami blalns bramek i po 6 pkt
Zdecyduje mniejsza ilosc zoltych kartek,a jak bedzie po równo to nastapi losowanie.Zasadnicze pytanie na ile gracze Angli i Belgii beda chcieli grac na ca³ego i komu bardziej bedzie zaleza³o na wygranej,czy tez podejda oszczednie do tego meczu,wszak awans z grupy maj± i czy beda chciec za wszelka cene wygrac grupe,wszak w fazie plaj of nie bedzie mia³o zadnego znaczenia z którego miejsca w grupie sie wykdzie,a moga pomyslec zeby przyoszczedzic si³y na faze plaj of,albo trenerzy moga wystawic nieco rezerwowe sk³ady :roll: wiadomon ze trafia na kogos z trójki Senegal,Kolumbia i Japonia.Najsilniejsza na papierze wydaje mi sie Kolumbia,najs³absza na papierze Japonia,tyle ze to sa wyliczenia papierowe.Japonczyków nikt powaznie przed mundialem nie bra³ pod uwage do wyjscia z grupy i maj± duze szanse,gdyz Polska gra tylko o honor :?

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » pn cze 25, 2018 9:44 am

gordi pisze:
Qlawy pisze:
gordi pisze:
Qlawy pisze:Akurat tu ci przyznam rację wszyscy zwalają na Lewego jakby on był wszystkiemu winien.

To Gordi mam do Ciebie szybkie pytanie.
Anglia Belgia remis i kto wygrywa grupę?
Moiim zdaniem raczej Anglia wygra te grupe,co prawda Belgia imponuje w ofensywie i ma wiecej gwiazd od repr Anglii,tyle ze jak obejrzałem ze mecze Belgów,to nie przekonuje mnie ich nie najlepsza defensywa.Anglia mimo ze moze w ofensywie odstaje od Belgów,to jednak wydaje mi sie ze jako całośc prezentuje sie nieco lepiej.Cóz zadecyduje dyspozycja dnia :roll: mnie najbardziej ciekawi sytuacja w grupie D najciezszej z grup na mundialu,czy wyjdzie Argentyna,czy tez Nigeria badz Islandia.Prawdziwy turniej zaczyna sie dopiero wtedy,gdy konczy sie faza grupowa.Bardzo ciekawi mnie tez kto wyjdzie z Polskiej grupy,czy Senegal czy Kolumbia,a moze te Japonce,o ile Polacy nie przyłoza sie do ostatniego meczu to Japonczyki wejda,ale jesli Polska przyłozy sie do Japoncow to azjaci nie wejda :roll:


Ale nie o to pytam
Pada remis w meczu Belgia - Anglia.
Kto wygrywa grupę?

Spójrz na tabelę po 2 meczach mają taki sami blalns bramek i po 6 pkt
Zdecyduje mniejsza ilosc zoltych kartek,a jak bedzie po równo to nastapi losowanie.Zasadnicze pytanie na ile gracze Angli i Belgii beda chcieli grac na całego i komu bardziej bedzie zalezało na wygranej,czy tez podejda oszczednie do tego meczu,wszak awans z grupy mają i czy beda chciec za wszelka cene wygrac grupe,wszak w fazie plaj of nie bedzie miało zadnego znaczenia z którego miejsca w grupie sie wykdzie,a moga pomyslec zeby przyoszczedzic siły na faze plaj of,albo trenerzy moga wystawic nieco rezerwowe składy :roll: wiadomon ze trafia na kogos z trójki Senegal,Kolumbia i Japonia.Najsilniejsza na papierze wydaje mi sie Kolumbia,najsłabsza na papierze Japonia,tyle ze to sa wyliczenia papierowe.Japonczyków nikt powaznie przed mundialem nie brał pod uwage do wyjscia z grupy i mają duze szanse,gdyz Polska gra tylko o honor :?


Brawo. Masz rację.
Ale tu nie chodzi o Kolumbie Japonie czy Senegal tylko ułożenie sobie drabinki dalej. Więc kombinację będą