Budżet obywatelski: Wesprzyj Hutnika!

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw maja 14, 2020 10:45 am

Okazja do rehabilitacji za zeszłoroczną kompromitację

https://budzet.krakow.pl/projekty2020/2 ... _klub.html

200 tys na stole...


Jeśli tego nie podniesiemy to skończmy już pierdolic o 2 lidze, stadionie, że nas lzpn oszukuje albo miasto nie wspiera...

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 338
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » czw maja 14, 2020 11:09 am

Na stronę główną, TT, Facebooka i jedziemy z akcją ! Pełna mobilizacja. :wink:

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » pt maja 29, 2020 10:04 pm

Teraz mi się przypomniało co miałem w tym wątku napisać.:lol:
Panie i Panowie!
Sprawa wygląda tak, przeczytałem ten wpis:
dUfio pisze:.....chociaz oczywisce na zbiorowe usuwanie starych krzeselek, jesli bedzie taka potrzeba w wakacje na stadionie sie piszę 8)

...i mnie olśniło. 8) Następnym razem w kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego przecież można napisać projekt(y) dotyczący parku maszyn do pielęgnacji murawy, czy utrzymania czystości na stadionie. Przykłady:
- kosiarka wrzecionowa
- wycinarka darni
- rozsiewacz do nawozów
- wertykulator
- aerator
- myjki wysokociśnieniowe do czyszczenia siedzeń
- etc.
Przypominam, że w tym roku najdrożej wyceniony projekt dla dzielnicy XVIII to prawie 850.000zł! :shock: -> https://budzet.krakow.pl/strona_glowna/ ... elski.html

P.S. Wbrew pozorom warto zastanowić się nad wrzuceniem kilku projektów za minimalną kwotę (2500zł) albo w pobliżu tej kwoty z prostej przyczyny: takie projekty nawet jak dostaną kilka głosów to przechodzą, bo są dopychane na końcu, żeby wypełnić całą pulę przeznaczoną dla dzielnicy (w tym przypadku największą w Krakowie, bo prawie 2,2mln!). Co to może być? Wszystko! Ja myślę, że warto spytać trenerów młodzieży czego im brakuje: wody, odżywek, cokolwiek. Chyba, że punkt a propos ogólnodostępności nie pozwala tego "przepchać". W następnym roku NIE można tego odpuścić. 8)

P.S.2 W tym roku napisałem dla swojej dzielnicy (XVII) 31! projektów i we wstępnej pre-weryfikacji wszystko co napisałem bardzo dobrze mi się współpracowało z krakowskim Wydziałem Sportu.

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob maja 30, 2020 9:04 am

Myślę, że to co wpisałeś mieści się w projekcie do którego link jest powyżej. Cytat:

"Stąd też celem projektu jest pomoc klubowi w pokryciu kosztów związanych przede wszystkim z utrzymaniem boisk w 2021 r., w tym m.in. zakup środków potrzebnych do nawożenia terenów zielonych i wykonanie niezbędnych prac pielęgnacyjnych.
Po trzecie celem projektu jest też zakup sprzętu sportowego wykorzystanego w procesie szkolenia młodzieży, w tym m.in. piłek, strojów sportowych i sprzętu treningowego."

Najmniej Twoje doświadczenie na pewno się przyda osobom ogarniającym u nas temat BO, zwłaszcza w temacie tego, jak go w końcu wygrać...

wojo77
Posty: 1086
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pn sie 10, 2020 8:54 am

http://www.nh2010.pl/czytaj/newsroom/61 ... owany.html - trzeba by zrobić mega mobilizację i nagłośnić temat bo nie wiadomo ile będziemy grać na Garbarni i kasa była by jak znalazł na wynajem, może również jakieś ulotki z objaśnieniem kto może głosować i jak - dołączyć do biletów na meczach

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pt wrz 11, 2020 7:33 pm

200 tys do wzięcia. Nie sp... artolmy tego

https://budzet.krakow.pl/projekty2020/2 ... _klub.html



w naszej dzielnicy jest najwięcej projektów.

https://budzet.krakow.pl/projekty2020/dzielnica/18

I to chyba dobrze bo głosy się rozłożą.
Niestety jest też projekt szpitala Żeromskiego co w czasie straszenia "pandemia"nie wróży dobrze.

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 338
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » pt wrz 11, 2020 9:37 pm

Jest szansa przekazać rodzicom dzieciaków z Akademii jakieś info mailem, stosowną ulotką itd. jak zagłosować ? To również w ich interesie...noi jak dobrze pójdzie kilkaset głosów extra. Bo chyba wszystkim kibicom mówić nie trzeba, co należy zrobić :lol:

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt wrz 25, 2020 9:52 am

26 września (sobota) rozpoczynamy głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego miasta Krakowa, które potrwa do 5 października.
Głosować będzie można:

👉 elektronicznie💻 www.budzet.krakow.pl
👍osobiście poprzez kartę do głosowania w wybranym punkcie głosowania.📋✒️Wykaz punktów znajdziesz tu ➡️ https://bit.ly/3mSojQ0

🔵Każdy głosujący będzie miał za zadanie oddać głos na 6 różnych projektów (w tym: 3 głosy na projekty o charakterze dzielnicowym w dzielnicy swojego zamieszkania i 3 głosy na projekty o charakterze ogólnomiejskim).

🔵Najwyżej oceniony przez głosującego projekt zadania otrzymuje 3 punkty, a najniżej 1 punkt.
#bowarto #obywatelskikrakow


Oczywiście jak co roku zagłosuje i namówię domowników, natomiast bez grubej, odgórnej akcji obejmującej cały klub huja znów z tego będzie


A 200 tys w naszym 1.5 milionowym budżecie to kasa ogromna!

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt wrz 25, 2020 12:14 pm

Samo internetowe głosowanie przegramy z kretesem


Jedyna nadzieja w drukowaniu kart i zbieraniu głosów od kogo się da i zaniesienie hurtem do punktu

Karta:

https://www.bip.krakow.pl/plik.php?zid= ... t&mode=shw

Ważne jest oświadczenie ze mieszka się w dzielnicy 18 i oczywiście inne zasady głosowania, które są na karcie

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pt wrz 25, 2020 11:06 pm

Teraz bardzo ważny mecz.

Obrazek

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1971
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » ndz wrz 27, 2020 10:18 pm

Ja na liście Dzielnicy XVIII Nowa Huta widzę tylko 51 projektów. A gdzie reszta?

Czy do glosowania w lokalu potrzebny jest dowod osobisty?
Czy można glosować w dzielnicy w ktorej sie nie mieszka?

giovanni
Posty: 365
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » ndz wrz 27, 2020 10:44 pm

Jeśli chcesz głosować na Hutnika musisz podać, że mieszkasz w dzielnicy XVIII,
nie musisz z kolei być tu zameldowany.
- Hutnik NOWA HUTA -

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » ndz wrz 27, 2020 10:50 pm

głosować! bo jeszcze amatorzy Śladami Kotka Włodka przez Nową Hutę - ścieżki edukacyjnej się zmobilizują i po nas

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz wrz 27, 2020 11:53 pm

Jest jakis limit kasy na dzielnice? Pasuje oprócz Hutnika wybierać najtańsze w razie w

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1871
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pn wrz 28, 2020 8:02 am

dUfio pisze:... Pasuje oprócz Hutnika wybierać najtańsze ...

Na mój rozum najgłupsze i najmniej warte poparcia.
Mówię to co myślę, robię to co mówię