Do III ligi wracamy! Sezon 18/19 (transfery, sparingi, info)

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » pt cze 29, 2018 11:09 pm

Michał pograł dla Hutnika i dzięki .Trener ma inną koncepcję i trzeba to uszanować.
Dzięki Michał i powodzenia.
Cały Hutnik zawsze razem tu masz rację.

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » pt cze 29, 2018 11:13 pm

Qlawy pisze:
ksh72 pisze:
Qlawy pisze:
Alex pisze:
Tomek83 pisze:Wg trenera może przyjść Dariusz Kołodziej 😒


Nawet nie strasz, dziadków nam nie potrzeba. Chyba, że do oldboyów miałby iść to co innego. Poza tym ten pan ma chyba coś wspólnego z korupcją z dawnych czasów...


Tu jest błąd chodzi o Dariusza Kołodzieja który teraz przebywa na testach w Sosnowcu


tu też jest błąd bo w Sosnowcu testują Patryka Kołodzieja


Co o Guji to na pewno jest słabszy niż kilka lat temu
Alex pisze:Spadek formy - serio? Jak na pomocnika bilans 30/13 jest bardzo dobry.


w lidze strzelił 9 bramek

jeśli weźmiemy pod uwagę, że strzeliliśmy 126 bramek (średnia na zawodnika z pola 12,6 br) to już tak imponująco nie wygląda.
Kadrę kompletuje Janiczak i on ponosi odpowiedzialność za wynik.


Co do Michała trener tak to wytłumaczy:
– Zdecydowaliście się nie przedłużać umowy z Michałem Gują. Zaskoczenie. – Zadecydowała polityka kadrowa. Oczywiście Michał ze swoimi umiejętnościami byłby przydatny w Hutniku, ale nie możemy sobie pozwolić, by zawodnicy na tym poziomie, na kontraktach w miarę wysokich jak na nasze warunki, siedzieli na ławce. Chcemy jak najwięcej młodzieży, chcemy grać trzema młodzieżowcami cały czas, m.in. również z myślą o Pro Junior System. I jak analizowaliśmy kadrę, to bok pomocy – gdzie Michał ostatnio grał, zresztą z musu – będzie raczej przewidziany dla młodzieżowca. W środku pola mamy Krzyśka Świątka i Darka Gawęckiego, z którymi podpisaliśmy kontrakty, także okazałoby się, że jeden z tej trójki musiałby być rezerwowym. Dobrze dla trenera mieć taką ławkę, ale Hutnika na to nie stać. Z bólem serca musieliśmy podjąć taką decyzję.

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/sport/a/l ... ,13300051/

Fajnie by było jakby został w klubie w innej roli, ale może ma jeszcze ambicje grać


Stanie w banie. Czym my się różnimy od Wisły zwalniajacej Głowackiego czy Brożka. Czyli liczy się tylko kasa a nie zasługi dla klubu? Nawet gdyby miał wchodzić w każdym meczu na 45 min nie licząc kartek czy kontuzji to byłby wartością dodana. Jeśli to jest decyzja Michała ok. Jeśli klubu uważam kompromitacja. Sami śpiewamy cały Hutnik zawsze razem a wywalamy ikonę. Jaki sygnał dajemy? On był zawsze dla Hutnika i co dostał w zamian?
Powinien zostać do końca i za kilka lat z Świętym stworzyć duet trenerski.

My byliśmy coś więcej niż zwykły klub piłkarski. Kibice piłkarze działacze wszyscy jedność.


Dokładnie, to wszystkich boli. Ładna burza jest na FB. Zarząd jeszcze tego pożałuję i to bardzo. Ile ludzi jest za Gują? Nie ujmując innym, ale przedłużono kontrakt z Lejdą (który miał "olbrzymi" udział w awansie), a Michał podobno nie dostał propozycji przedłużenia kontraktu? Plany już są w kontekście nawet 2 ligi, a pozbywamy się kluczowego zawodnika. Dla wielu osób zarząd podpał swoją decyzją w tym momencie. Chyba nie chcemy być dostarczycielem punktów w 3 lidze?

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pt cze 29, 2018 11:25 pm

http://www.dziennikpolski24.pl/sport/re ... ,13148938/

To ilu wtedy siedzialo tych zawodnikow w szatni z Guja trzech.....?????
Moje zdanie jest takie,ze jesli Guja nie chcial sam odejsc to jest zwyczajne skurwysynstwo.
http://www.gol24.pl/wywiady/180/
Janiczak moze opowiadac jakies wydumane argumenty(pierdolic farmazony), ale to bedzie nadal skurwysynstwo.

Krzych1980
Posty: 229
Rejestracja: pn sie 16, 2010 7:17 pm

Postautor: Krzych1980 » sob cze 30, 2018 6:50 am

Mam nadzieje że jest też w tym troche decyzji Michała i jakieś wytłumaczenie sensowne że może organizm już nie daje rady itp.do tego jest On trenerem u nas?jak to jest rozwiązane?jak zostanie to znaczy że decyzja o braku umowy była obustronną decyzją.jak nie to jest mi zwyczajnie po ludzku kurewsko żal i będę miał spiry niesmak jeszcze bardzo długo.wiem że zasługi nie grają ale Michał był był jednym z niewielu którzy grali i walczyli w ciężkich czasach za obiecanki cacanki.a na dodatek nie umiem wyobrazić sobie szatni bez tak mega sympatycznego i doświadczonego grajka.w środku pola brak miejsca dla 3 doświadczonych graczy?nie kupuje takiego tłumaczenia

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » sob cze 30, 2018 10:08 am

Mam złe info. Odchodzi Adrian Siatka. Janiczak idzie po bandzie.

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 573
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » sob cze 30, 2018 10:42 am

Nawet nie chce myśleć,jakie to będzie miało przełożenie na atmosferę w szatni.

Koonraadoo
Posty: 88
Rejestracja: śr kwie 22, 2009 5:50 pm

Postautor: Koonraadoo » sob cze 30, 2018 11:44 am

Siatka to może sobie odchodzić strata żadna.

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » sob cze 30, 2018 12:43 pm

Siatka to kolejny defensywny pomocnik po Kedziorze. Guja też tam mógł grać. Z kim będzie grał Gawedzki na defensywnym. Czystki jakby jakieś gwiazdy miały przychodzić.
Makuch Byrski Guja Siatka (jeśli to prawda) Kędziora a sądzę że to nie koniec. Miały być wzmocnienia a my uzupełnimy kadrę juniorami, którzy byli nie ograni nawet w 4 lidze. Za dwa lata była mowa o awansie do 2 ligi... Żebyśmy znowu nie szykowali się za rok na Pcim Ryczow czy Wieliczke

Wypowiedź Michała na fb daje do myślenia. Brak komentarza

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob cze 30, 2018 2:23 pm

Komentarz Gui na fb

W związku z zaistniałą sytuacją, chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim kibicom za wieloletnie wsparcie oraz okazaną sympatię.
Chciałbym abyście wiedzieli ,że Hutnik był dla mnie zawsze czymś więcej niż tylko klubem.
Był moim drugim domem.
Jako zawodnik spędziłem tu 6 lat.
W tym czasie w klubie przeżywaliśmy okresy lepsze i gorsze, jednak zawsze starałem się na miarę swoich możliwości dawać z siebie wszystko.
Osobne podziękowania należą się moim kolegom z którymi dzieliłem szatnie przez wszystkie te lata.
Wielokrotnie powtarzałem ,że Hutnicza szatnia jest wyjątkowa.
Szczególne słowa uznania kieruję do mojego przyjaciela Krzyśka Świątka który zawsze stał przy mnie i na którego mogłem liczyć nie tylko na boisku.
Był to dla mnie wielki zaszczyt grać z takim piłkarzem i człowiekiem jak Ty.
Jest mi równocześnie niezmiernie przykro ,że odchodzę z klubu w takich okolicznościach.
Nie mam w zwyczaju udzielać się publicznie na forach internetowych, jednak dostałem od Was mnóstwo telefonów i wiadomości z zapytaniami, za które bardzo dziękuję.
Dlatego chciałbym sprostować pewne kwestie.
Zostałem zaproszony na rozmowę do sklepu sportowego znajdującego się obok klubu podczas której Trener- Dyrektor jednoosobowo oznajmił mi ,że nie ma dla mnie miejsca w zespole na przyszły sezon.
Chciałbym zaznaczyć ,że wbrew niektórym opiniom z którymi się spotkałem nie została przedstawiona mi żadna propozycja pozostania w klubie, więc finanse nie miały tu żadnego znaczenia. Dlatego jest mi przykro ,że w niektórych mediach pojawiły się informacje, że klubu nie stać na to aby płacić wysoki kontrakt zawodnikowi który byłby tylko rezerwowym.
Z drugiej strony intrygujące jest dla mnie to ,że ktoś jest w stanie stwierdzić przed sezonem kto będzie rezerwowym.
Oczywiście szanuję podjętą decyzję, jedyną rzeczą z którą nie mogę się pogodzić jest fakt w jaki sposób zostałem potraktowany.
Dziękuję wszystkim za ten wspólnie spędzony czas i mocno trzymam kciuki za Chłopaków w przyszłym sezonie.
Był, będzie, Jest…!!

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » sob cze 30, 2018 3:20 pm


MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » sob cze 30, 2018 3:26 pm

Tak to jest jak sie daje za duzo wladzy jednemu czlowiekowi. Prezes raczej nie wyglada na czlowieka ktory moze tupnac noga i spierdolic Janiczaka. Nie mowmy tez o jego zaslugach, bo to pilkarze graja i mysle,ze kazdy by z ta druzyna awansowal,nawet babcia klozetowa z szaletu na placu Szczepanskim. Janiczak czysci konkurencje. Bo Guja w perspektywie czasu to dla niego konkurencja jesli chodzi o odgrywanie wiodacych rol w klubie.
Czyli co Hutnik to nie jest juz klub kibolski......? Bo jesli tak i kibice maja cos jeszcze do powiedzenia to jest czas by to naprawic.

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » sob cze 30, 2018 3:32 pm

To oswiadczenie to typowe pierdolenie o Szopenie. Jakos tego nie kupuje. Nikt o minimalnym ilorazie inteligencji tego nie lyknie.

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » sob cze 30, 2018 3:37 pm

Skoro bierzemy bardzo czynny udział w tym programie Pro Junior System, to wystawmy 11 młodzieżowców. Wtedy bez problemów wygramy 400 tys, ale z hukiem spadniemy z ligi. Oświadczenie tylko, żeby się wybielić. Byle już więcej burzy nie było. Rozstanie z zawodnikiem, który był w klubie przed trenerem i prezesem.

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob cze 30, 2018 3:49 pm

Ja pierdole to moze robimy zrzute na pensje dla Gui skoro na taka bieda? jak to przejdzie to ja daje stowe miesiecznie i chuj, niech sobie nawet hamak rozłoży na ławce rezerwowych :wink:

Krzycho
Posty: 702
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » sob cze 30, 2018 3:58 pm

huteusz pisze:Ja pierdole to moze robimy zrzute na pensje dla Gui skoro na taka bieda? jak to przejdzie to ja daje stowe miesiecznie i chuj, niech sobie nawet hamak rozłoży na ławce rezerwowych :wink:


to samo sobie pomyślałem, myślę, że znalazłoby się trochę osób chętnych dołożyć się do kontraktu Michała.
walka z pijaństwem obowiązkiem społecznym