Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

   III liga IV grupa 2018/19

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ksh72



Dołączył: 27 Sie 2004

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 6:14 pm    Temat postu: III liga IV grupa 2018/19 Odpowiedz z cytatem

Skład III ligi gr. IV 2018/19

Hutnik Kraków, Avia Świdnik, Chełmianka Chełm, Czarni Połaniec, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Motor Lublin, Orlęta Radzyń Podlaski, Podhale Nowy Targ, Podlasie Biała Podlaska, Sokół Sieniawa, Soła Oświęcim, Spartakus Daleszyce, Stal Kraśnik, Stal Rzeszów, Wisła Puławy, Wisła Sandomierz, Wiślanie Jaśkowice, Wólczanka Wólka Pełkińska.

Z II ligi spadła Wisła Puławy.
Z IV ligi awansowały: Hutnik Kraków, Stali Kraśnik, Sokoła Sieniawa, Czarnych Połaniec.

Terminarz i tabela:

http://www.90minut.pl/liga/1/liga10016.html

http://www.mzpnkrakow.pl/terminarze/iii_liga_grupa_4_1819

Rozgrywki prowadzi Małopolski Związek Piłki Nożnej.

Awans z III ligi jedna drużyna, spadek trzy ostatnie plus ilość drużyn spadających z II z naszego regionu oraz które nie spełnią wymogów licencyjnych w wyższych ligach, a będą miały prawo gry w III lidze.


Awans do rozgrywek III ligi w następnym sezonie uzyskają 4 zespoły IV ligi -mistrzowie rozgrywek IV ligi w Lubelskim ZPN, Małopolskim ZPN, Podkarpackim ZPN i Świętokrzyskim ZPN (po 1 zespole z każdego WZPN).

szczegółowy regulamin rozgrywek III ligi IV grupy:

http://www.mzpnkrakow.pl/media/files/regulaminy/regul_3liga_2018_19_bdb.pdf



Trener: Leszek Janiczak, II trener: Łukasz Kawa, Trener bramkarzy: Rafał Skórski,
Kierownik drużyny: Andrzej Zieliński, Fizjoterapeuta: Łukasz Łojek

Kadra zawodników (numer na koszulce, imię i nazwisko, rok ur., ostatni klub, oficjalne mecze i gole w I zespole Hutnika, stan na 25.06.2018)

Bramkarze:
22 Adam Dul 2000, SMS Kraków, 0/0
12 Dawid Migdał 1998, Pcimianka Pcim, 29/0
1 Mateusz Zając 1996, Dalin Myślenice, 0/0
Obrońcy:
13 Przemysław Antoniak 1992, wychowanek, 196/6
6 Mariusz Bienias 1992, Proszowianka, 155/14
2 Tomasz Jaklik 1996, LKS Pisarowce, 53/2
27 Kamil Janecki 1999, Cracovia, 6/0
4 Łukasz Kędziora 1998, Wieczysta Kraków, 70/23
14 Patryk Kołodziej 1995, Karpaty Krosno, 45/10
3 Oskar Lejda 1999, Progres Kraków, 8/1
18 Norbert Leśniak 2000, Tramwaj Kraków, 0/0
5 Jakub Ptak 1998, Soła Oświęcim, 0/0
15 Bartosz Tetych 1996, Tomasovia Tomaszów Lub., 18/2
Pomocnicy:
16 Kamil Broda 2000, Wanda Kraków, 0/0
11 Dariusz Gawęcki 1983, MKS Trzebinia, 36/17
20 Dawid Linca 1999, Progres Kraków, 0/0
10 Grzegorz Marszalik 1996, BKS Bochnia, 0/0
30 Szymon Pietrzyk 1998, Pcimianka Pcim, 0/0
19 Błażej Radwanek 1998, Progres Kraków, 36/9
28 Mateusz Reczulski 1999, Progres Kraków, 0/0
26 Gor Sargsyan 1997, Orzeł Iwanowice, 17/4
8 Kamil Sobala 1987, Polonia Poraj, 50/40
7 Krzysztof Świątek 1987, Szreniawa Nowy Wiśnicz, 284/117
17 Oskar Świeca 2000, Zieleńczanka Zielonki, 1/0
Napastnicy:
21 Mateusz Kotwica 1994, Cracovia Kraków, 74/21
9 Hubert Pachowicz 1997, Proszowianka, 45/22
_________________
https://www.facebook.com/sklephks/?ref=ts&fref=ts


Ostatnio zmieniony przez ksh72 dnia Wto Sie 07, 2018 9:25 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ksh72



Dołączył: 27 Sie 2004

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia
11 sierpnia
Wisła Puławy-Wisła Sandomierz 17:00
Czarni Połaniec-Podlasie Biała Podlaska 17:00
Hutnik Kraków-Spartakus Daleszyce 17:00
Stal Kraśnik-Avia Świdnik 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski-Wiślanie Jaśkowice 17:00
Stal Rzeszów-Wólczanka Wólka Pełkińska 17:00
Chełmianka Chełm-Podhale Nowy Targ 17:30
Orlęta Radzyń Podlaski-Motor Lublin 17:00

12 sierpnia
Sokół Sieniawa-Soła Oświęcim 17:00
_________________
https://www.facebook.com/sklephks/?ref=ts&fref=ts
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bn



Dołączył: 06 Maj 2005
Skąd: 100% KRK

PostWysłany: Sob Sie 11, 2018 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z meczów faworytów spodziewane wygrane Stali i KSZO ale wtopa Motoru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gordi



Dołączył: 09 Cze 2017

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stal Rz. plus KSZOki,Motor,Puławy i moze ktoś jeszcze to najwięksi faworyci do awansu Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fan Hutnika



Dołączył: 14 Lis 2004

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie faworytem po kolei moim zdaniem
Wisla Pulawy
Stal Rzeszow
Motor
Stal KRasnik
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38LhykE&feature=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek



Dołączył: 09 Wrz 2008
Skąd: kur2nów

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktos wie, czy gdzies jest lub będzie aktualna tabela "pro junior"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HKS1978



Dołączył: 15 Kwi 2009

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrek napisał:
Ktos wie, czy gdzies jest lub będzie aktualna tabela "pro junior"?


https://www.laczynaspilka.pl/pro-junior-system,ekstraklasa,1.html

W związku z zapisem że liczą się punkty zawodnika który zagrał w min 5 meczach oraz minimum 270 minut w nich to póki co nie ma nic jeszcze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ksh72



Dołączył: 27 Sie 2004

PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

II kolejka

Wisła Sandomierz-Podhale Nowy Targ 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska-Chełmianka Chełm 17:00
Wiślanie Jaśkowice-Stal Rzeszów17:00
w Skawinie
Orlęta Radzyń Podlaski-KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17:00
Avia Świdnik-Motor Lublin 17:00
Soła Oświęcim-Stal Kraśnik 12:00
Spartakus Daleszyce-Sokół Sieniawa 17:00
Podlasie Biała Podlaska-Hutnik Kraków 12:00
Wisła Puławy-Czarni Połaniec 17:00
_________________
https://www.facebook.com/sklephks/?ref=ts&fref=ts
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gordi



Dołączył: 09 Cze 2017

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksh72 napisał:
II kolejka

Wisła Sandomierz-Podhale Nowy Targ 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska-Chełmianka Chełm 17:00
Wiślanie Jaśkowice-Stal Rzeszów17:00
w Skawinie
Orlęta Radzyń Podlaski-KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17:00
Avia Świdnik-Motor Lublin 17:00
Soła Oświęcim-Stal Kraśnik 12:00
Spartakus Daleszyce-Sokół Sieniawa 17:00
Podlasie Biała Podlaska-Hutnik Kraków 12:00
Wisła Puławy-Czarni Połaniec 17:00
Najciekawiej w tej kolejce bedzie na Jaskowicach ze Stala Rz. i rzeszowiaki beda faworytem tego meczu,byc moze jakas wiksza ambicji i lepsza znajomośc sprawi,ze Jaskowice jakimś cudem uciułają remisik,chociaz ciezkie zadanie Rolling Eyes mocne wydają mi sie tez KSZoki.Motor i Puławy tez spore ambicje mają w kwesti awansu,tyle ze zwłaszcza Motor co roku szumne zapowiedzi o jak wielie cele maja walczyc i potem wszystko to sie jakoś rozmywa Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bn



Dołączył: 06 Maj 2005
Skąd: 100% KRK

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czołówce ciasno. Stal, Motor, Chełmianka i Puławy idą ostro.

HKS1978 napisał:
Piotrek napisał:
Ktos wie, czy gdzies jest lub będzie aktualna tabela "pro junior"?


https://www.laczynaspilka.pl/pro-junior-system,ekstraklasa,1.html

W związku z zapisem że liczą się punkty zawodnika który zagrał w min 5 meczach oraz minimum 270 minut w nich to póki co nie ma nic jeszcze.


Niestety brak naszej ligi na tej stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stazyja69



Dołączył: 28 Maj 2010
Skąd: NH

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2018 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Puławy - Lublin do przerwy bezbramkowy remis
I takim wynikiem zakończyło się to spotkanie .
Czyli przynajmniej do środy - mamy lidera Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gordi



Dołączył: 09 Cze 2017

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stazyja69 napisał:
Puławy - Lublin do przerwy bezbramkowy remis
I takim wynikiem zakończyło się to spotkanie .
Czyli przynajmniej do środy - mamy lidera Very Happy
Puławy to jest bardzo mocna druzyna,Motor to wiadoma sprawa Legia III Ligi grupy IV Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1950N-H



Dołączył: 02 Lip 2005
Skąd: Nowa-Huta ZGODY

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obyś miał racje z tą Legią, 3 pkt pewne
_________________
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HKS1978



Dołączył: 15 Kwi 2009

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AVIA -Stal Rzeszów na żywo
2-0 35 min
https://youtu.be/WgPCVGNZQ2U
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Qlawy



Dołączył: 23 Cze 2007

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HKS1978 napisał:
AVIA -Stal Rzeszów na żywo
2-0 35 min
https://youtu.be/WgPCVGNZQ2U

2-1 lider pozostanie w Hucie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB (C) 2001, 2005 phpBB Group
Theme Tesko 1.3 created by JR9 Styles