III liga IV grupa 2018/19

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » czw lis 15, 2018 10:05 am

No ja bym jeszcze dorzucił do tego towarzystwa Polonię Warszawa, która jakby się sprężyła też mogłaby powalczyć o II ligę. Byłby mecz Hutnika w stolicy po ponad 20 latach. Prywatne rachunki też bym przy okazji pozałatwiał :)
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » czw lis 15, 2018 10:35 am

1979 pisze:
gordi pisze:,druga liga to duze koszty i wyjazd bardzo dalekie:
gdyby brać 2 ligę teraz i trochę pogdybac to na wyjazdach możemy nawet zyskać niż stracić. Niewykluczone że spadnie Wejherowo, Stargard Szczeciński, Elbląg, Siedlce a do pierwszej wejdą Grudziądz Toruń Łódź, choć ten ostatni to nie daj Boże bo to byłby dla nas hit, chyba od czasów derbow z Cracovia największy. Z pierwszej spada Katowice, nieciecza (choć lepiej Tychy) i garbarnia. Wchodzą jakieś dwie po 300 km i wcale tak to źle nie wygląda 8) teraz masz 6 wyjazdów ponad 250 km


Trudno gdybać kto spadnie a kto wejdzie, ale chyba koszty wyjazdów i noclegów są do pokonanania.
Wiekszy problem to budzet idący na wypłaty dla piłkarzy.
Już teraz w 3 lidze jestesmy raczej w dolnej czesci tabeli wypłat.
Więc tu koszty najbardziej wzrastaja.
I na to trzeba glownie pieniedzy., a nie na wyjazdy

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » czw lis 15, 2018 11:13 pm

Po awansie możne łatwiej by było o jakiegoś sponsora wiec licze ze bedziemy sie bic do konca:)
Tomek83

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » pt lis 16, 2018 6:28 am

Taki Motor czy Stal już kilka lat chcą awansować mimo, że hajsu jak lodu :D

Więc jak się przytrafi okazja do awansu to trzeba go zrobić z rozpędu bo przykład tych dwóch klubów pokazuje, że pieniądze nie grają i sam hajs to nie wszystko...

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » pt lis 16, 2018 1:17 pm

Jutro ciekawy mecz,bo jego wynik ważny dla nas.Podhale:Stal Rzeszów.Chyba remis dla nas najlepszy.
Oprócz tego to gdyby Jaśkowice nie przegrały z Motorem, to ulozyloby się optymalnie Oczywiście my wygrywamy z Sołą.
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

1979
Posty: 1894
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » sob lis 17, 2018 1:46 am

enhaman pisze:Jutro ciekawy mecz,bo jego wynik ważny dla nas.Podhale:Stal Rzeszów.Chyba remis dla nas najlepszy.
Oprócz tego to gdyby Jaśkowice nie przegrały z Motorem, to ulozyloby się optymalnie Oczywiście my wygrywamy z Sołą.
ja tam jestem za Podhalem, wątpię, aby coś zdziałał na wiosnę, a lepiej aby Stal potracila punkty, gdzie i jak się da. Poza tym lepiej chyba nie być liderem na półmetku, bo to zwiększy oczekiwania i nastawienie do nas innych na wiosne
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » sob lis 17, 2018 8:45 am

Liga już zna naszą siłę.

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » sob lis 17, 2018 2:50 pm

Jeżeli prawdą jest , że w NT padł remis ...............

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » sob lis 17, 2018 2:57 pm

Tak motor też remis

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » sob lis 17, 2018 3:22 pm

Super, ale z Oświęcimia nikt nie nadaje.
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » sob lis 17, 2018 3:55 pm

bn pisze:
MISIEK72 pisze:Wygrywamy 2 mecze i zakładając że Stal nie wygra w Nowym Targu a KSZO nie przegra z Podhalem będziemy mistrzem jesieni......


Jestem prawie pewien że Stal obydwa mecze wygra. Bardziej niepewny jest tu nasz komplet zwycięstw.


Na szczęście to moje wizje się urealniły.
Lidera mamy za chuja go nie oddamy!!!!!!!!

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » sob lis 17, 2018 8:41 pm

To prawda. I bardzo dobrze!

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » sob lis 17, 2018 9:06 pm

Na wiosnę będziemy odliczać kolejki do końca rundy. W chuj ciężki terminarz. Choć pierwsze dwa mecze powinniśmy utrzymać fotel lidera. Szkoja jeszxze że nie ma np pucharu za tydzień forma jest i Węgrzce byłyby lykniete na koniec

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » ndz lis 18, 2018 9:26 am

Stal Rz i Motor pokaza³y ze s± Lechem i Legia tej trzeciej ligi,czyli wielkie pompowanie przed sezonem o awansie i wielka presja na druga lige,tyle ze boisko zweryfikowa³o te zapêdy :roll: cóz jesli chodzi o HKS to zaskoczenie tak wysokie miejsce jak na beniaminka,przed sezonem wydawa³o sie ze maks srodek tabeli.Ja przypomne sytuacje z poprzedniego sezonu tej trzeciej ligi kiedy beniaminek Jaskowice czarowa³ dobra gra na jesieni i by³ w scis³ej czo³owce,ale wiosna wszystko sie posypa³o i Jaskowice zrobily sie sredniakiem.Takze nie powtórzyc syndromu Jaskowic na wiosne,bo mozliwe ze ktos odejdzie w zimie i spadnie si³a druzyny :?

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » ndz lis 18, 2018 10:27 am

gordi pisze:Stal Rz i Motor pokazały ze są Lechem i Legia tej trzeciej ligi,czyli wielkie pompowanie przed sezonem o awansie i wielka presja na druga lige,tyle ze boisko zweryfikowało te zapędy :roll: cóz jesli chodzi o HKS to zaskoczenie tak wysokie miejsce jak na beniaminka,przed sezonem wydawało sie ze maks srodek tabeli.Ja przypomne sytuacje z poprzedniego sezonu tej trzeciej ligi kiedy beniaminek Jaskowice czarował dobra gra na jesieni i był w scisłej czołowce,ale wiosna wszystko sie posypało i Jaskowice zrobily sie sredniakiem.Takze nie powtórzyc syndromu Jaskowic na wiosne,bo mozliwe ze ktos odejdzie w zimie i spadnie siła druzyny :?


No to wskaż sezon w którym legia zdobyła tytuł z pełną dominacja ligi. Zawsze wygrywała go w końcówce. Ostatnich kolejkach. Więc wiesz. Stal ma idealna pozycje na wiosnę punkt straty. Motor po zmianie trenera odrobił straty i na koniec trzema remisami czołówka uciekła.
Porównując do ekstraklasy powrócił kolejny zespół w walce o awans na który po pierwszych kolejkach typowalem do awansu Jagiellonia 3 ligi. Wisła Puławy.

Ogólnie na duży plus Hutnik i Podhale drużyny na miejsca 4-7 przed sezonem a największy minus KSZO Ostrowiec.
Juz ten wpierdol w wolce pelkinskiej mozna przyjąć jako wypadek przy pracy. Żal tylko jednego meczu. Podhale u siebie a nie runda tylko cały rok 2018 byłby wymarzony