Hutnik Kraków - Wisła Puławy 19.08.2018 g. 17:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

pawcio
Posty: 307
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » ndz sie 19, 2018 8:12 pm

Niezmiennie robi na mnie wrazenie tempo zmian nastawienia z walki o awans na walke o utrzymanie :)

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » ndz sie 19, 2018 8:29 pm

Nie no z tą walką o utrzymanie to kogoś grubo poniosło...

Po prostu trafiliśmy na całkiem niezły zespół dawno nie oglądany na Suchych Stawach i w połączeniu z naszą wyjątkową nieporadnością tego dnia 0:1 to najniższy wymiar kary.

1 połowa nie była zła a w 2 Puławy grały niesamowitym pressingiem a my po 4 lidze nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Trzeba się do tego przystosować bo jeszcze kilka takich meczów będzie w tej rundzie.

Na razie jest bardzo dobra sytuacja i trzeba walczyć i ogrywać się w tej lidze bo to już nie są chłopcy do bicia. Kto by nie brał 6 punktów po 3 kolejkach w ciemno ?

Swoją drogą niezłego mamy w końcu bramkarza...

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » ndz sie 19, 2018 8:54 pm

Dokładnie.Wisla to poukładana,wybiegana .W pierwszej połowie prezentowaliśmy nieźle, były szansę, jednak trener gości wywierał skuteczną presję na liniowego, który co rusz machał nam spalonego.Przegralismy z lepszym,a to żaden wstyd czy ujma.Druzyna się starała.Jednak w tym momencie nie dała rady.Tak jak już napisano: beniaminek z 6 punktami po 3 kolejkach jest okay

A frekwencja też okay.
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

Piotrek
Posty: 2984
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz sie 19, 2018 8:55 pm

Jeżeli najlepszym zawodnikiem był bramkarz, tzn że było kiepsko. Tragiczny występ Marszalika, nie wiem czy zanotował choć jedno udane zagranie. Puławy były dzis lepsze. Pewnie niestety przegramy jeszcze kilka meczów w tej lidze, więc nie ma się co załamywać, tylko walczyć dalej o kolejne punkty.

KSH74NH
Posty: 4365
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » ndz sie 19, 2018 8:58 pm

przekonamy się na koniec sezonu
owszem też chcialbym nie rozpaczać po jednym zjebanym nie udanym meczu ,ale ze spratakusem tez ledwo co wygralismy ,2 polowa byla tez kiepska
z tym ktory dzisiaj dostal piątke od beniaminka z krasnika
co do tego lepszego zespolu , to beniaminek z polanca potrafil u nich urwac remis ,mieli okazji tez sporo , my dzisiaj nic .druga polowa to bylo nie do wiary co my gramy .
ok to wystarczy na temat tego meczu
troche mnie nerwy poniosly po tym dzisiejszym meczu i z tym utrzymaniem ,ale usppokoilem sie jak zobaczylem co gra lider extraklasy ze slabym zespolem z krk , po prostu miel cholernie slabszy dzien tak jak my

Fan Hutnika
Posty: 1528
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » ndz sie 19, 2018 9:03 pm

KSH74NH pisze:przekonamy się na koniec sezonu
owszem też chcialbym nie rozpaczać po jednym zjebanym nie udanym meczu ,ale ze spratakusem tez ledwo co wygralismy ,2 polowa byla tez kiepska
z tym ktory dzisiaj dostal piątke od beniaminka z krasnika
co do tego lepszego zespolu , to beniaminek z polanca potrafil u nich urwac remis ,mieli okazji tez sporo , my dzisiaj nic .druga polowa to bylo nie do wiary co my gramy .
ok to wystarczy na temat tego meczu
troche mnie nerwy poniosly po tym dzisiejszym meczu i z tym utrzymaniem ,ale usppokoilem sie jak zobaczylem co gra lider extraklasy ze slabym zespolem z krk , po prostu miel cholernie slabszy dzien tak jak my


spokojnie , fakt ze po takim meczu mozna dostac wkurwa i byc na maxa zrezygnowanym ,ale w/g mnie o czym pisalem nie dawno w jednym z tematów to gralismywg mnie z faworytem nr 1
dla mnie faworytem po kolei moim zdaniem
Wisla Pulawy
Stal Rzeszow
Motor
Stal KRasnik


z drugiej strony tak pomyslalem patrząc też na wyniki resovii to ta 2 liga jest bardzo mocna i te puławy to dzisiaj pokazaly
chlopek z 94 ką nieźle zawijał
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

PAHKS
Posty: 385
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 9:01 pm

Postautor: PAHKS » ndz sie 19, 2018 9:06 pm

KSH74NH pisze:przekonamy się na koniec sezonu
owszem też chcialbym nie rozpaczać po jednym zjebanym nie udanym meczu ,ale ze spratakusem tez ledwo co wygralismy ,2 polowa byla tez kiepska
z tym ktory dzisiaj dostal piątke od beniaminka z krasnika
co do tego lepszego zespolu , to beniaminek z polanca potrafil u nich urwac remis ,mieli okazji tez sporo , my dzisiaj nic .druga polowa to bylo nie do wiary co my gramy .
ok to wystarczy na temat tego meczu
troche mnie nerwy poniosly po tym dzisiejszym meczu i z tym utrzymaniem ,ale usppokoilem sie jak zobaczylem co gra lider extraklasy ze slabym zespolem z krk , po prostu miel cholernie slabszy dzien tak jak my


albo Motor z juniorami wczoraj ;)
nie każdy zespół czuje się dobrze na takich upałach ;)
PrzyArceHKS
Bylismy jestesmy bedziemy

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » ndz sie 19, 2018 9:39 pm

najlepsze na meczu były kiełbaski i bramkarz hutnika to o czymś świadczy
Tomek83

patrix

Postautor: patrix » ndz sie 19, 2018 10:10 pm


Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » ndz sie 19, 2018 10:16 pm

z tych zdjec wynika ze kibice hutnika słuchają dobrej muzyki:)
Tomek83

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz sie 19, 2018 10:22 pm


patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » pn sie 20, 2018 8:11 am

Przyszła pierwsza od dawien dawna porażka, bo przyjść musiała.

Puławy dużo lepsze. Szybka i prosta gra, wysoki pressing w 2 połowie. Powinno być z 0:5, ale na szczęście bramkarz zagrał w niedzielę wspaniały mecz.

W polu nie ma za bardzo kogo wyróżnić. Mnie natomiast osobiście bardzo zawiódł Kędziora. Tylu strat co w tym meczu nie miał w całym tamtym sezonie... Powinien zapomnieć o testach w ekstraklasach i pierwszych ligach, bo z taką grą to za chwilę się do 11 nie złapie...

Generalnie dostaliśmy coś, od czego się przez ostatni sezon odzwyczailiśmy. Dobry przeciwnik, porażka, strata punktów.

Mnie martwi kolejna - po Daleszycach - słaba druga połowa.

I nie wiem czy nie byłoby dobrym rozwiązaniem wrócenie do Sobali na szpicy. Kiedyś to wyglądało dobrze, może warto spróbować.
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » pn sie 20, 2018 8:30 am

huteusz pisze:http://galeria.Hutnik.org/index.php?sfpg=MjAxOC0xOS9IdXRuaWstV2lzbGEgUHVsYXd5LyoqNTQ2ZjY5MDM4MjFlOTc2OTM3NTdjMGEyYTYwOTVkY2U


Jak zwykle super serwis fotograficzny.
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » pn sie 20, 2018 8:34 am

Trzeci mecz z rzędu.Moze coś z przygotowaniem fizycznym jest słabo?

A poza tym to jakiej telewizji udzielał wywiadu prezes przed meczem?
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

pawcio
Posty: 307
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » wt sie 28, 2018 8:09 pm

Widziałem skrót meczu z Puławami i to już co najmniej druga sytuacja (nie pamiętam na którym meczu jeszcze, ale przynajmniej jednym), gdzie przed rozpoczęciem meczu kapitan przeciwników wręcza nam proporczyk, a u nas biedaaaaaaaa. Wiemy ile mogą takie kosztować? Może sobie sprawmy, tak smutno to wygląda. :oops:

Możemy w opcji oszczędnościowej, obczajać, czy przeciwnicy wnoszą proporczyk na murawę i jak tak to też im dać, a jak nie to pożydzić :twisted: