Hutnik Kraków : Stal Rzeszów 29.09 godzin. 16.00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Jaki wynik?

Czas głosowania minął sob wrz 29, 2018 6:24 pm

Wygra Hutnik?
37
79%
Remis?
10
21%
 
Liczba głosów: 47

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » sob wrz 29, 2018 6:22 pm

w 1 połowie dużo szczęścia natomiast w drugie zabrakło go odrobinę i były by 3pkt
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

1979
Posty: 1900
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » sob wrz 29, 2018 7:08 pm

Stal spokojnie do ogrania. W porównaniu z Motorem pyta, w porównaniu z KSZO całkiem nieźle. Remis sprawiedliwy że wskazaniem na Stal
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

kurant
Posty: 146
Rejestracja: czw gru 20, 2012 9:49 am

Postautor: kurant » sob wrz 29, 2018 7:13 pm

Mnie martwi granie tylko na Sobalę, szczególnie widoczne w pierwszej połowie. Ile razy można wystartować na pełnym gazie w całym meczu? 10 razy? Potem już nie był w stanie tak mocno napierać. Brakuje kogoś, kto mógłby go odciążyć w grze ofensywnej. Pierwsza połowa słaba, ale za drugą ogromne brawa. Walka, złość boiskowa, jest klimat. Fajny mecz, dużo emocji. Oprawa też zacna. Lider utrzymany, teraz powalczyć z Chełmianką i potem spokojnie zbierać punkty.

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob wrz 29, 2018 7:44 pm


Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » sob wrz 29, 2018 7:51 pm

kurant pisze:Mnie martwi granie tylko na Sobalę, szczególnie widoczne w pierwszej połowie. Ile razy można wystartować na pełnym gazie w całym meczu? 10 razy? Potem już nie był w stanie tak mocno napierać. Brakuje kogoś, kto mógłby go odciążyć w grze ofensywnej. Pierwsza połowa słaba, ale za drugą ogromne brawa. Walka, złość boiskowa, jest klimat. Fajny mecz, dużo emocji. Oprawa też zacna. Lider utrzymany, teraz powalczyć z Chełmianką i potem spokojnie zbierać punkty.


Niestety chyba inaczej się nie da. Marszalik chyba w słabszej formie bo na ławce, Pachowicz na trybunach - nasza ofensywa opierała się na Sobim i Świętym i Gaweckim. Skrzydła nie istniały. Rzeczulski (grozniejszy był tetych na jego stronie) i Radwanek niestety byli tłem.
Z Motorem też tak było tylko jedna różnica Sobala był na skrzydle mógł się rozpędzić. Grał 1 na 1. Tu odrazu go krylo 2 i zaraz faul by się nie urwał. Widać Reszow oglądał skrót z Motoru.

Punkt cieszy. Druga połowa w naszym wykonaniu niezła. Stal nic nie miała z gry. Szkoda tej ostatniej akcji meczu. Byłaby euforia.

No i na koniec. Kapitalny mecz Świętego. Nie widziałem meczu z Białej Podlaski ale z pozostałych chyba to był najlepszy jego mecz w sezonie. Kręcił gośćmi jak chciał. Rozgrywal jak prawdziwy lider zespołu

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » sob wrz 29, 2018 8:09 pm

ej tam Hutnik w 2 polowie lepszy jebac stal
Tomek83

kurant
Posty: 146
Rejestracja: czw gru 20, 2012 9:49 am

Postautor: kurant » sob wrz 29, 2018 8:19 pm

Qlawy pisze:
kurant pisze:Mnie martwi granie tylko na Sobalę, szczególnie widoczne w pierwszej połowie. Ile razy można wystartować na pełnym gazie w całym meczu? 10 razy? Potem już nie był w stanie tak mocno napierać. Brakuje kogoś, kto mógłby go odciążyć w grze ofensywnej. Pierwsza połowa słaba, ale za drugą ogromne brawa. Walka, złość boiskowa, jest klimat. Fajny mecz, dużo emocji. Oprawa też zacna. Lider utrzymany, teraz powalczyć z Chełmianką i potem spokojnie zbierać punkty.


Niestety chyba inaczej się nie da. Marszalik chyba w słabszej formie bo na ławce, Pachowicz na trybunach - nasza ofensywa opierała się na Sobim i Świętym i Gaweckim. Skrzydła nie istniały. Rzeczulski (grozniejszy był tetych na jego stronie) i Radwanek niestety byli tłem.
Z Motorem też tak było tylko jedna różnica Sobala był na skrzydle mógł się rozpędzić. Grał 1 na 1. Tu odrazu go krylo 2 i zaraz faul by się nie urwał. Widać Reszow oglądał skrót z Motoru.

Punkt cieszy. Druga połowa w naszym wykonaniu niezła. Stal nic nie miała z gry. Szkoda tej ostatniej akcji meczu. Byłaby euforia.

No i na koniec. Kapitalny mecz Świętego. Nie widziałem meczu z Białej Podlaski ale z pozostałych chyba to był najlepszy jego mecz w sezonie. Kręcił gośćmi jak chciał. Rozgrywal jak prawdziwy lider zespołu


Reczulski dal fajna zmiane, zbiegal do srodka, tego brakowalo w pierwszej polowie. Swiety spoko, ale wg mnie bez szalu, Gawecki rowniez, malo pod gra. Wreszcie dobrze Kedziora, nie wiem czemu jest 50% tego co w zeszlym sezonie. Podobal mi sie jego strzal w pierwszej polowie, widac frustracje, nic mu nie chce wejsc z odleglosci od kilku meczow. Licze, ze wreszcie z dystansu ustrzeli.

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » sob wrz 29, 2018 8:43 pm

Nie ma co rozprawiac , czy zasluzony remis czy nie .. Najwazniejsze , ze mamy druzyne jakiej nie musimy sie wstydzic ,a wręcz być z niej dumni WALCZĄCĄ
Hutnik Centrum B

Obłomow
Posty: 353
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 8:47 pm
Lokalizacja: Oświecenia NH

Postautor: Obłomow » sob wrz 29, 2018 9:34 pm

Remis ogólnie oceniam na sprawiedliwy wynik. Pierwsza połowa lepsza Stali, Hutnika druga. Szkoda poprzeczki i sytuacji z ostatniej minuty. Głupia żółta kartka dla Zająca, chyba za zwyzywanie sędziego?
Jest lepiej niż dobrze, kto by spodziewał się z 3 meczy pod rząd z ligowymi mocarzami zdobędziemy 7 punktów?
Z ciekawostek - na meczu pojawiła się Wassermann, mam nadzieję, że w zaciszu klubowego saloniku omówiono już sprawę budowy nowego stadionu:D


https://gazetakrakowska.pl/hutnik-stal-rzeszow-dwie-bramki-w-meczu-na-szczycie/ar/13534296

Obłomow
Posty: 353
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 8:47 pm
Lokalizacja: Oświecenia NH

Postautor: Obłomow » sob wrz 29, 2018 9:35 pm

Remis ogólnie oceniam na sprawiedliwy wynik. Pierwsza połowa lepsza Stali, Hutnika druga. Szkoda poprzeczki i sytuacji z ostatniej minuty. Głupia żółta kartka dla Zająca, chyba za zwyzywanie sędziego?
Jest lepiej niż dobrze, kto by spodziewał się z 3 meczy pod rząd z ligowymi mocarzami zdobędziemy 7 punktów?
Z ciekawostek - na meczu pojawiła się Wassermann, mam nadzieję, że w zaciszu klubowego saloniku omówiono już sprawę budowy nowego stadionu :D



https://gazetakrakowska.pl/hutnik-stal- ... r/13534296

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » sob wrz 29, 2018 10:04 pm

Obłomow pisze:Remis ogólnie oceniam na sprawiedliwy wynik. Pierwsza połowa lepsza Stali, Hutnika druga. Szkoda poprzeczki i sytuacji z ostatniej minuty. Głupia żółta kartka dla Zająca, chyba za zwyzywanie sędziego?
Jest lepiej niż dobrze, kto by spodziewał się z 3 meczy pod rząd z ligowymi mocarzami zdobędziemy 7 punktów?
Z ciekawostek - na meczu pojawiła się Wassermann, mam nadzieję, że w zaciszu klubowego saloniku omówiono już sprawę budowy nowego stadionu :D



https://gazetakrakowska.pl/Hutnik-stal- ... r/13534296


Akurat to dobrze widziałem. Zająć wyskoczył do liniowego bo nie gwizdnal ewidentnego spalonego tylko dał róg.
Co do tej pseudo polityczki. Sądzę że sami byśmy szybciej zbudowali stadion niż z jej pomocą.

To tak jak w kabarecie. Jak ona się za coś weźmie to zaraz wszystko pieprznie...

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz wrz 30, 2018 9:27 am

Jakiś debil darł się "konstytucja" jak Pani Gosia schodziłą z murawy.
To ty byłeś qulawy?
Bardzo fajna kobieta. Życzę jej wygrania ze starym jebanym brodatym komuchem.

HAMAS
Posty: 1580
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz wrz 30, 2018 10:29 am

Wole komucha niż pisiure.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz wrz 30, 2018 10:30 am

HAMAS pisze:Wole komucha niż pisiure.

jebać komuchów

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » ndz wrz 30, 2018 10:32 am

HKS1978 pisze:Jakiś debil darł się "konstytucja" jak Pani Gosia schodziłą z murawy.
To ty byłeś qulawy?
Bardzo fajna kobieta. Życzę jej wygrania ze starym jebanym brodatym komuchem.


Polać mu :)
To że nie jestem zwolennikiem tych ludzi nie znaczy że takie rzeczy bym wyprawial.
Nawet nie wiedziałem że była. Przed wyborami się pojawiła. Daj Panie Boze że nie wygra ale jeśli by wygrała to pojawi się znowu dopiero za 4 lata podczas następnej kampanii.
Ciekawe że przed wyborami. Obiecała junior plus???
Ale tu nie miejsce na takie dyskusje.

Szkoda ze Bienias nie strzelił w ostatniej akcji.
I to nie chodzi o punkty tylko o te tłumy co przyszły. Bo zaryzykuje stwierdzenie że liderem na koniec jesieni będziemy. Ale w wiosnę cudów już nie uwierzę.
Ciekawe ile z nich przyjdzie na Podhale. To będzie prawdziwa weryfikacja ile pod względem frekwencji dały nam te dwa mecze.