Sezon 2020/21 - transfery, sparingi, info

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » ndz sie 02, 2020 5:00 pm

wojo77 pisze:Proponuje w tym temacie żebyśmy zabawili się w scoutów.


Ostatnio napisał do mnie jeden ze starszych kibiców Hutnika. Kibic, o którym śmiało można powiedzieć, że Hutnikowi poświęcił swoje życie. Napisał, że kibice powinni stać się "przedstawicielami handlowymi" klubu. Pijąc piwo z kolegą, odwiedzając wujka w niedzielę, spotykając na mieście znajomego, to właśnie w ten sposób kibice mają okazję pozyskać sponsorów dla klubu. Kibice prowadzący swoje firmy będące sponsorami powinni zachęcić tych, którzy jeszcze nie dołączyli do grona partnerów/sponsorów. W wielu wypadkach to może być współpraca barterowa, stworzenie jakiegoś produktu dla nas, który można sprzedać w sklepie klubowym, przekazanie przedmiotów, które mogą przydać się drużynie.

To nie powinno polegać na przepisaniu Panoramy Firm i wklejeniu na forum, tylko na namówieniu kogoś do wsparcia klubu i dopiero wtedy poproszeniu o udział w finalizacji rozmów, któregoś z prezesów.

Mamy środowisko niezbyt liczne, ale brakuje nam "mody na Hutnika" w tym środowisku. Tak jak panuje to w wielu innych klubach. Gdzie członkowie stowarzyszeń wzajemnie namawiają się na dołączenie do stowarzyszenia. Gdzie partnerzy/sponsorzy namawiają innych. Takie początki zazwyczaj odbywają się podczas prywatnych spotkań towarzyskich. Gdzie każdy jest dumny i chwali się, że jest członkiem stowarzyszenia/partnerem/sponsorem klubu.

Może taka inicjatywa, którą podpowiedział jeden z kibiców, zamiast bycia scoutem byłaby ciekawsza wśród naszych kibiców?

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz sie 02, 2020 5:49 pm

W sierpniu gramy sparingi z klubami z wyższych lig

5.08 Podbeskidzie (Ustronie) 18:00
8.08 Resovia (SS) 11:00
11.08 Sandecja (NS)

Zarówno w głosie jak i Kronice Trener mówi o planowanych wzmocnieniach (śo, po, skrzydło), póki co bez konkretów

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 569
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » ndz sie 02, 2020 7:16 pm

Oczywiste jest że rutyniarz,mający doświadczenie przyda się, bo sami młodzi zawodnicy mogą mieć problem,by w niektórych spotkaniach udźwignąć ciężar tych meczów.O tym jak liga może być wyrównana,pokazał już zakończony sezon.Co do transferów,Adam Mójta odszedł z Siedlec.Ma doświadczenie i wiek(34 lata).I to jest też minusem, ale swoje mógł by wnieść.

KSH74NH
Posty: 4347
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » ndz sie 02, 2020 8:24 pm

Mojta jest solidnym graczem
Przydałby się

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » ndz sie 02, 2020 8:42 pm

Bardziej chyba w Wieczystej by się przydał.....
W Hutniku ( na szczęście) nie płaci się takich pensji jakiej oczekiwalby ten piłkarz.

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » ndz sie 02, 2020 8:50 pm

Z komentarzy na 90 minut:

2006/2007 jesienią był zawodnikiem Miedzi Legnica, klub spadł po tym sezonie do III ligi
2007/2008 znajdował się w kadrze Korony Kielce, klub zdegradowany z ekstraklasy za korupcję
2009/2010 jako zawodnik Odry Wodzisław spadek z ekstraklasy
2012/2013 jesienią zaliczył kilka występów w Warcie Poznań, po sezonie klub spadł z 1 ligi
2014/2015 spadek z Bełchatowem z ekstraklasy
2015/2016 spadek z Podbeskidziem z ekstraklasy
2016/2017 fatalna seria meczów bez wygranej Wisły Kraków z Mójtą w kadrze
Koniec końców transfer do Piasta Gliwice, który z wicemistrza Polski staje się drużyną broniącą się przed spadkiem...

KSH74NH
Posty: 4347
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » ndz sie 02, 2020 9:16 pm

To jaja. A napisalem o przydatności bo oglądałem go w kilku meczach i zły nie był.

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 569
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » ndz sie 02, 2020 9:20 pm

Wieczysta to pewnie może sobie pozwolić na kontrakt dla Flavio,ale nie o to chodzi.Dalem przykład Mójty bo odszedł,i jak zakładam jest wolnym zawodnikiem.Musi być ktoś z doświadczeniem kto uporządkuje grę.W czwartej lidze byli Makuch i przede wszystkim Gawecki(błąd zamierzony, bo telefon nie pozwala). Obecnie mamy Pyciaka w zabezpieczeniu tyłów,i to wszystko.

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » ndz sie 02, 2020 9:20 pm

Może nie jest taki zły ale z pewnością w przeciwieństwie do Bartka Tetycha lepiej go nie mieć niż mieć 😎

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pn sie 03, 2020 11:22 am

HZA_Hutnik pisze:
wojo77 pisze:Proponuje w tym temacie żebyśmy zabawili się w scoutów.


Ostatnio napisał do mnie jeden ze starszych kibiców Hutnika. Kibic, o którym śmiało można powiedzieć, że Hutnikowi poświęcił swoje życie. Napisał, że kibice powinni stać się "przedstawicielami handlowymi" klubu. Pijąc piwo z kolegą, odwiedzając wujka w niedzielę, spotykając na mieście znajomego, to właśnie w ten sposób kibice mają okazję pozyskać sponsorów dla klubu. Kibice prowadzący swoje firmy będące sponsorami powinni zachęcić tych, którzy jeszcze nie dołączyli do grona partnerów/sponsorów. W wielu wypadkach to może być współpraca barterowa, stworzenie jakiegoś produktu dla nas, który można sprzedać w sklepie klubowym, przekazanie przedmiotów, które mogą przydać się drużynie.

To nie powinno polegać na przepisaniu Panoramy Firm i wklejeniu na forum, tylko na namówieniu kogoś do wsparcia klubu i dopiero wtedy poproszeniu o udział w finalizacji rozmów, któregoś z prezesów.

Mamy środowisko niezbyt liczne, ale brakuje nam "mody na Hutnika" w tym środowisku. Tak jak panuje to w wielu innych klubach. Gdzie członkowie stowarzyszeń wzajemnie namawiają się na dołączenie do stowarzyszenia. Gdzie partnerzy/sponsorzy namawiają innych. Takie początki zazwyczaj odbywają się podczas prywatnych spotkań towarzyskich. Gdzie każdy jest dumny i chwali się, że jest członkiem stowarzyszenia/partnerem/sponsorem klubu.

Może taka inicjatywa, którą podpowiedział jeden z kibiców, zamiast bycia scoutem byłaby ciekawsza wśród naszych kibiców?

Za 10 lat udało mi się załatwić w ten sposób 2 komplety strojów
sportowych dla młodych siatkarzy.Zaproponuj temu kibicowi żeby pochodził, poszukał, zadzwonił do wujka.

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pn sie 03, 2020 11:38 am

Żeby była jasność ja nie mam swojej firmy a w tej gdzie pracuję już próbowałem ale teraz to moja firma potrzebuje sponsora żeby przetrwać, nie mam też znajomego ani wujka który prowadzi działalność i byłby w stanie sypnąć kasą, moja propozycja co do zabawy w scoutów była luźną opinią na forum i nie wiedziałem że tyle z niej wyniknie złego jak widzę :roll:

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » pn sie 03, 2020 4:47 pm

FenRiR pisze:http://www.90minut.pl/skarb.php?id_klub=74&id_sezon=97

Z tego co podaje 90 minut,to tylko...1000 miejsc.Myślałem że więcej.
Obecnie 25%,więc wychodzi 250


A nie zmienili tego na 50% ostatnio? Jechałem tydzień temu ma wakacje w sobotę mówili w radiu że rząd poluzował rystrykcje. Ale mogłem się przeslyszec.

A co z kibicami gości i wyjazdami?
Też dalej zakaz?

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn sie 03, 2020 4:56 pm

Zmienili, jest 50%, już Widzew się na złapał wpuszczając 9 tys na Znicz


Wyjazdy widzę cienko, już zydki mają zakaz na superpuchar, w niższych ligach juz oficjalnie. Niektórzy jeżdżą, czasem się udaje (Chełm na Sandomierzu), czasem nie (Ruch ostatnio zawrócony)

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » pn sie 03, 2020 4:57 pm

Czyli jest szansa że będą bilety w sprzedaży na lige;)

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn sie 03, 2020 6:50 pm

snuff pisze:Bramkarz testowany Dawid Smuga - spoko CV - Inter Mediolan ;-) http://www.90minut.pl/kariera.php?id=20269