Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Sezon 2020/21 - transfery, sparingi, info

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 37, 38, 39  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
snuff

PostWysłany: Pią Paź 30, 2020 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli Jodłowski jednak w pierwszej drużynie a nie rezerwy jak pisało 90minut
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
fan

PostWysłany: Pią Paź 30, 2020 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W rezerwach raczej mógłby się marnować... patrzą na jego CV
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dUfio

PostWysłany: Pią Paź 30, 2020 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

snuff napisał:
Czyli Jodłowski jednak w pierwszej drużynie a nie rezerwy jak pisało 90minut

Pojawiło się i takie i takie info na 90minut.pl. dopóki jest ograniczenie wewnętrznych transferów pewnie sztab będzie musiał się zdecydować gdzie ma grać Very Happy
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
fan

PostWysłany: Pią Paź 30, 2020 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pojawiło się i takie i takie info na 90minut.pl. dopóki jest ograniczenie wewnętrznych transferów pewnie sztab będzie musiał się zdecydować gdzie ma grać Very Happy

Jak to ograniczenie się utrzyma to rezerwy lecha jak i śląska polecą z hukiem do 3 ligi Very Happy
Powrót do góry
HKS1978

PostWysłany: Pią Paź 30, 2020 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fan napisał:
Cytat:

Jak to ograniczenie się utrzyma to rezerwy lecha jak i śląska polecą z hukiem do 3 ligi Very Happy

Być może ograniczenie dotyczy rezerw nie objętych badaniami od 3 ligi w dół. Skoro 1 i 2 są objęte testami w tych dwóch klubach to ich nie dotyczy. Choć brak jest jasnego komunikatu w tej sprawie.
Powrót do góry
Qlawy

PostWysłany: Sob Paź 31, 2020 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Górnik 2 Zabrze w 3 lidze grupa 3 - ma dziś podobno zrzuty z 1 drużyny z szerokiego składu
Powrót do góry
wichura91

PostWysłany: Nie Lis 01, 2020 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wie ktoś jak wyglada sytuacja z Czarnieckim? Kurkiem? I Zdebskim? Na jakim sa etapie powrotu na boisko?
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Sro Lis 04, 2020 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper Jodłowski piłkarzem Hutnika. Dziś pomocnik podpisał kontrakt do 30 czerwca 2021.
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
snuff

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już testujemy:

Dziś na Suchych Stawach odbył się sparing wewnętrzny pierwszej drużyny. "Żółci" pokonali "białych" 4-1. Wszystkie bramki dla zwycięzców strzelił Szymon Hajduk, bramkę dla pokonanych uzyskał zawodnik testowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
HAMAS

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś mi umknęło mamy nowego trenera że testują nowych zawodników.
Powrót do góry
patrix

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAMAS napisał:
Coś mi umknęło mamy nowego trenera że testują nowych zawodników.

Nie, podejrzewam że za chwilę będzie oświadczenie zarządu że stary trener zostaje ponieważ nikt nie zamierza mu dziękować za pracę a prezes czeka nie wiem na co, chyba na samodzielną dymisję trenera która nigdy nie nastąpi.
Powrót do góry
Winnetou

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

snuff napisał:
Już testujemy:

Dziś na Suchych Stawach odbył się sparing wewnętrzny pierwszej drużyny. "Żółci" pokonali "białych" 4-1. Wszystkie bramki dla zwycięzców strzelił Szymon Hajduk, bramkę dla pokonanych uzyskał zawodnik testowany.

Czy Hajduk nie mogl grac tak w lidze?
Powrót do góry
dzuhas

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dzisiaj po 4 latach i 68 dniach poprowadziłem ostatni trening pierwszej drużyny Dumy Nowej Huty, z którą przebyłem długą, ale niezapomnianą drogę. Przeżyliśmy momenty trudne, zarówno pod względem sportowym jak i finansowym. Znacznie więcej było jednak tych szczęśliwych, które na zawsze będą zapisane w kartach historii klubu, jak i w mojej pamięci. Dla mnie jako trenera i jako człowieka był to piękny czas, w którym udało się osiągnąć wiele sukcesów. Zaczęło się od roku 2016, w którym uporządkowaliśmy wiele spraw, mających duży wpływ na dalsze funkcjonowanie klubu. Pod względem sportowym był to czas bardzo udany. W drugim sezonie uzyskaliśmy promocję do trzeciej ligi, następnie po kolejnych dwóch latach, awans na szczebel centralny, gdzie Hutnik był nieobecny prawie 20 lat. Do tego doszło zwycięstwo w wojewódzkim Pucharze Polski, które pozwoliło nam posmakować tego poziomu już w roku 2019. Jestem dumny, że mogłem przewodzić drużynie, która zrobiła tak wiele dla bliskiego mi klubu, mozolnie odbudowując dawną legendę. Oczywiście obecne okoliczności i wyniki pozostawią rysę w tej historii. Jednak jestem pewny, że z perspektywy czasu spoglądając na te lata, będzie można docenić to wszystko co się wydarzyło, bez względu na przebieg. W sporcie zawsze zdarzają się wzloty i upadki, które dotykały również nas, ale nigdy nie złamały całkowicie tego, co stworzyliśmy wspólnymi siłami.
Chciałbym bardzo podziękować wszystkim osobom, które również wkładały wiele serca w ten projekt. W pierwszej kolejności mojemu sztabowi, a przede wszystkim trenerowi Łukaszowi Kawie, który pracował ze mną najdłużej, dzieląc się swoją merytoryczną wiedzą oraz ambicją, której nigdy mu nie brakowało. Ponadto ogromne podziękowania należą się trenerowi Rafałowi Skórskiemu, który zawsze znakomicie podchodził do swojej pracy z bramkarzami. Trenerowi Piotrowi Gaździckiemu, który był z nami najkrócej, lecz jego pasja do piłki nożnej niejednokrotnie dostarczała nam energii do działania. Kierownikowi Maciejowi Zyskowi, bez którego ta drużyna nigdy nie byłaby taka sama oraz Łukaszowi Łojkowi, który był nieodłączną częścią zespołu, w świetny sposób wypełniając obowiązki fizjoterapeuty.
Ponadto wielkie podziękowania należą się zawodnikom, niektórzy przez cały ten okres byli oddani Hutnikowi, przechodząc z IV do II ligi. Dziękuję członkom zarządu klubu, którzy wspólnie ze mną z dużym poświęceniem starali się, by zbudować w klubie solidne fundamenty do dalszego funkcjonowania.
Dziękuję wiernym kibicom i tym wszystkim, którzy byli po naszej stronie i wspierali nas nie tylko w dobrych, ale przede wszystkim w trudnych momentach.
Na zakończenie chciałem życzyć powodzenia nowemu trenerowi. Mam nadzieję, że będzie mu dane tworzyć kolejne sukcesy klubu, który na to ogromnie zasługuje. Ja zawsze dawałem z siebie wszystko i wszelkie moje działania i decyzje były podejmowane dla dobra zespołu, klubu i całej społeczności Dumy Nowej Huty.
Był, będzie, jest!

fb Leszek Janiczak
HAMAS

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisana prawda .
Dziękuje trenerze za prace dla dobra Hutnika.
Powrót do góry
Winnetou

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trenerze - DZIEKUJEMY!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 37, 38, 39  Następny
Strona 31 z 39

Skocz do: