1/32 PP: Hutnik Kraków - Resovia Rzeszów 15:30 25.09.2019

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw wrz 26, 2019 2:59 pm

3 bramka to kryminał....

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » czw wrz 26, 2019 3:20 pm

2 i 3 bramka ten sam zawodnik - nie wiem czy dobrze dostrzegłem - Kurek?
2 razy mu obrońca zza pleców strzelił gola.

A co finału racja United - Bayern - wczoraj każdy miał opóźnione myślenie.

A na powtórkach ewidentnie widać jak Pyciak bezmyślnie fauluje - i tak cud że dotrwał do 110 minuty

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » czw wrz 26, 2019 5:05 pm

z tymi błędami Zająca to mocno przesadzacie
jak nad nim powątpiewałem, gdy wszyscy się nim zachwycali, to teraz zacznę chłopa bronić - może przy trzeciej bramce zawalił ale w 123 minucie łatwo stracić koncentrację

ZBYCHO
Posty: 669
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » czw wrz 26, 2019 5:28 pm

Pyciak w ostatnich meczach łapał kartki.
Tylko w Kielcach nie dostał bo za krótko grał.
W tych meczach co łapał żółte to nawet czerwa powinien dostać.

Zajebiste wzmocnienie

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » czw wrz 26, 2019 5:52 pm

ZBYCHO pisze:Pyciak w ostatnich meczach łapał kartki.
Tylko w Kielcach nie dostał bo za krótko grał.
W tych meczach co łapał żółte to nawet czerwa powinien dostać.

Zajebiste wzmocnienie


Jak się nie ma siły i kondycji to pracuje rękami i fauluje, bo nic innego nie potrafi.
Mialy być poważne wzmocnienia z Garbarni, a jak się okazuje dostaliśmy sam szrot nic nie warty.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw wrz 26, 2019 5:55 pm

a najgorsze jest to, że jak nie awansujemy i nie będzie pewnie widoków na pewną walkę za rok to jedyny udany transfer czyli Gamrot nam odfrunie do wyższej ligi...

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » czw wrz 26, 2019 6:04 pm

Każdemu ciężko po wczorajszym meczu. To było wydarzenie niespotykane w naszej historii klubowej. Ja osobiście z trudem dochodzę do siebie.
Wytknięcie błędów i złych wyborów temu czy temu piłkarzowi, trenerowi? Nie ma problemu... Wiadomo kto i gdzie zawalił.
Ale moment!
Jak słyszę teksty ludzi którzy w 119 minucie dochodzili do orgazmu, a 5 minut później twierdzą że ich noga długo nie postanie na Suchych Stawach to się po raz kolejny cieszę...
To mecz który oddziela Kibiców Hutnika od zwykłych cip!
Nie wyobrażam sobie by ludzi dla których Hutnik jest czymś na równi, albo może i więcej niż rodzina, życie - nie przyszli w najbliższą niedzielę na mecz z Wisłoką.
I nie podnieśli chłopaków od pierwszego gwizdka. Oni teraz potrzebują tego bardzo. Pyciak, Zając, Gamrot, Krzysiu każdy. O młodych nie wspomnę.
Mam nadzieję że mnie zrozumiecie. Wypełnijmy stadion z Wisłoką i podnieśmy ich.
Dziękuję chłopakom za walkę wczoraj. Wszystkim! Ogarowi , Zającowi Pyciakowi też! W niedzielę jestem z Wami.
I jeszcze słowo do ludzi domagających się zmiany trenera.Szanujcie to co macie. Nie jest prosto zwolnić trenera. Przyjdzie następny, okaże się nieudacznikiem niczym poprzednik Leszka i kogo wtedy wyjebiecie w kosmos? Może cały zarząd na czele z kolegą?
Także nie pierdolcie mi tu bzdur koledzy.
Z pozdrowieniem
Bartek S.

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 330
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » czw wrz 26, 2019 6:56 pm

...a kto tu mówi, że jego noga dlugo na Hutniku nie zawita ?
Jest po prostu mega rozgoryczenie po ciężkim nokaucie w doliczonym czasie....
Śmiem twierdzić, że "odsiew" nastąpił juz daaawno temu i tylko Ci najbardziej szajbnieci na punkcie Hutnika zostali.
Skupmy się na lidze i z taką grą jak wczoraj awans jest realny.
Skrót meczu niestety nie leczy....a wręcz przeciwnie 😕

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » czw wrz 26, 2019 8:27 pm

Fan Club Kościuszkowskie pisze:Skupmy się na lidze i z taką grą jak wczoraj awans jest realny.


Awansu nie będzie! Z artykułu wynika, że nikt nie będzie się o niego starał, nie tylko w tym sezonie, ale w ogóle.

"Obecnie sytuacja jest taka, że na mecze Hutnika (III liga) może przyjść do 999 osób. Klub nie może bowiem organizować na stadionie przy ul. Ptaszyckiego imprez masowych. Do tego, by otrzymać zgodę na przeprowadzenie takich wydarzeń konieczny jest cyfrowy monitoring i elektroniczna identyfikacja kibiców, a tego brakuje. Potrzeba na to ok. 500 tys. zł. Bez tego Hutnik nie mógłby grać w II lidze na swoim obiekcie, gdyby do niej awansował."

Nawiązując do dyskusji. Zająca można krytykować, ale zamiana na Dula nie wyszła by na dobre.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » czw wrz 26, 2019 9:33 pm

Awansu nie będzie! Z artykułu wynika, że nikt nie będzie się o niego starał, nie tylko w tym sezonie, ale w ogóle.

"Obecnie sytuacja jest taka, że na mecze Hutnika (III liga) może przyjść do 999 osób. Klub nie może bowiem organizować na stadionie przy ul. Ptaszyckiego imprez masowych. Do tego, by otrzymać zgodę na przeprowadzenie takich wydarzeń konieczny jest cyfrowy monitoring i elektroniczna identyfikacja kibiców, a tego brakuje. Potrzeba na to ok. 500 tys. zł. Bez tego Hutnik nie mógłby grać w II lidze na swoim obiekcie, gdyby do niej awansował."

Nawiązując do dyskusji. Zająca można krytykować, ale zamiana na Dula nie wyszła by na dobre.


Ty naprawdę myślisz, że miasto w przypadku awansu nie wyłoży tej kasy żeby dostasować obiekt na 2 ligę póki co ???

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pt wrz 27, 2019 12:26 am

Ktoś napisał, że wina Kurka przy bramkach. Ok - gość zagrał pierwsze 30? minut po 7 miesiącach kontuzji i to w jednym z najważniejszych meczy(ów) sezonu. Trener liczył na cud? w tym momencie. Janecki kilkanaście minut dreptał przy linii bocznej.....
No i ogar precz!!!!!!! te dwie bramki to sobie zobaczcie na skrócie, jak on walczył zaciekle.

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pt wrz 27, 2019 12:28 am

fan pisze:
Awansu nie będzie! Z artykułu wynika, że nikt nie będzie się o niego starał, nie tylko w tym sezonie, ale w ogóle.

"Obecnie sytuacja jest taka, że na mecze Hutnika (III liga) może przyjść do 999 osób. Klub nie może bowiem organizować na stadionie przy ul. Ptaszyckiego imprez masowych. Do tego, by otrzymać zgodę na przeprowadzenie takich wydarzeń konieczny jest cyfrowy monitoring i elektroniczna identyfikacja kibiców, a tego brakuje. Potrzeba na to ok. 500 tys. zł. Bez tego Hutnik nie mógłby grać w II lidze na swoim obiekcie, gdyby do niej awansował."

Nawiązując do dyskusji. Zająca można krytykować, ale zamiana na Dula nie wyszła by na dobre.


Ty naprawdę myślisz, że miasto w przypadku awansu nie wyłoży tej kasy żeby dostasować obiekt na 2 ligę póki co ???

Będziemy grać na Garbarni .... to taki gupi żart :?

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » pt wrz 27, 2019 12:46 am

HKS1978 wskaż kto po tym meczu domagał się dymisji trenera bądź zarządu??

Ja chyba jako jedyny napisałem, że trener nie udźwignął rangi meczu co nie jest jednoznaczne z jego zwolnieniem.
Fakt każdy z nas ma do tej pory chyba jakieś poczucie niesprawiedliwości.
Sam napisałem swoją opinię - co po 20 latach spędzonych na Hutniku nie jest chyba czymś wybitnym (swoją drogą forum i całe HKS się raczej opiera na osobach po 30 lub 40 pamiętających ekstraklasę itp.)

Podtrzymam swoje zdanie o trenerze (wyłącznie w tym meczu) w 3 aspektach:
- zmiana Tetycha na Ogara - po pierwsze Pyciu z żółta kartką śmierdział czerwienią już w 2 połowie - fakt Tetych zrobił karnego ale był dużo lepszy - nie znam szczegółów np jego kondycji ale można było wprowadzić bocznego obrońcę i dać Tetycha do pomocy ściągając Pyciaka
I tutaj największe słowa uznania za ten mecz dla Antoniaka. Lodzia dzignął mecz jak lewy pomocnik a potem prawy obrońca - prawie strzelając gola (pominę brak zablokowania przy na skrzydle przy golu na 1-1)
- drugi aspekt - po co my ściągamy Sobalę w 87 min wiedząc że zaraz będzie dogrywka i 10 min przerwy gdzie jeden z naszych najlepszych zawodników się odbuduje i 10-15 min znowu pobiega (jedyna myśli że Handzlik strzeli gola i nie będzie dogrywki - swoją drogą chłopak pokazał kawał dobej piłki dryblingami i on powinien wejść pierwszy nie Ogar.
- i najważniejszy - mama 120 min - mamy zmianę w zanadrzu. Na co my czekamy. Wchodzi zmiennik kradniemy czas i wygrywamy 2-1

Moje subiektywne spostrzeżenia. Jako wieloletniego kibica.
Tak samo Kurek - nic mu nie będę zarzucać bo chłopak po ciężkiej kontuzji ale unikał kontaktu (co jest oczywiste) i jak dobrze widziałem oba gole zawodnika, którego krył - może nie warto było wpuszczać.

Wiadomo, że Resovia podobno zagrała pół rezerwowym składem i z każdą zmianą wzmacniała skład a my odwrotnie wpuszczaliśmy słabszego zawodnika - temu dogrywka po zejściu Lincy i Sobali tak wyglądała.

Żal straszny żal bo było tak blisko - zostaje pytanie czemu zawsze MY.

Na koniec zadam pytanie czy zamiast Ogara mógłby grać nasz zawodnik co oddał serce w młynie w dopingu podczas meczu. Na pewno nie byłby gorszy - czy wynik byłby lepszy nie wiem.

Mecz i atmosfera do zapamiętania na lata.
Jak wspomniał Dufio brakuje nam tego jak tlenu - o 15.30 na stadionie nie było więcej niż 300 może 400 osób - w dogrywce śmiem twierdzić nawet 1,5 tyś -jak na Iławie z jedną różnicą że całe trybuny i piłkarze chcieli wygrać!!!!

Brawo HKS i powtórka w niedzielę z żabolami

LOKO
Posty: 619
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » pt wrz 27, 2019 12:11 pm

1/16 Resovia - Lech Poznań

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » pt wrz 27, 2019 12:16 pm

Analiza naszego meczu w Pucharze Polski:
https://www.youtube.com/watch?v=QSwlt63gH70