Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

11 70-lecia - lewy pomocnik

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Lewy pomocnik 70-lecia Hutnika
JERZY SZYDŁO
1%
 1%  [ 1 ]
ZYGMUNT DROŹDZIOK
0%
 0%  [ 0 ]
CZESŁAW SZCZEPANKIEWICZ
0%
 0%  [ 0 ]
BOGDAN SYSŁO
9%
 9%  [ 5 ]
MAREK ORZEŁ
0%
 0%  [ 0 ]
LESZEK KRACZKIEWICZ
88%
 88%  [ 46 ]
Wszystkich Głosów : 52

Autor Wiadomość
HKS1978

PostWysłany: Wto Lut 04, 2020 6:59 am    Temat postu: 11 70-lecia - lewy pomocnik Odpowiedz z cytatem

Kibice Hutnika wybierają "11" 70-lecia HKS. Przed nami wybór siódmego piłkarza do tego grona - lewego pomocnika. Nominowaliśmy 6 piłkarzy. Ten który zdobędzie najwięcej głosów trafi do "Jedenastki 70-lecia". Głosowanie w tym samym czasie odbywa się także na Facebooku Hutnika. Głosy będą zsumowane. Głosujemy do Czwartku 6 LUTEGO, do godziny 20:00.
NOMINOWANI PIŁKARZE (mecze/bramki): JERZY SZYDŁO 192/61, ZYGMUNT DROŹDZIOK 166/71, CZESŁAW SZCZEPANKIEWICZ 108/26, BOGDAN SYSŁO 222/35, MAREK ORZEŁ 147/15, LESZEK KRACZKIEWICZ 236/23.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojo77

PostWysłany: Wto Lut 04, 2020 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu jeżeli chodzi o głosowanie emocje będą jak na grzybach Smile
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Wto Lut 04, 2020 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety jak zacząłem interesować się Hutnikiem Kraczkiewicz już gral w Górniku...

Wiec może ktoś starszy opowie skąd taki fenomen? Jakieś wspomnienia, gole, najlepsze mecze, anegdoty? Smile
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
HKS1978

PostWysłany: Wto Lut 04, 2020 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dUfio napisał:
Niestety jak zacząłem interesować się Hutnikiem Kraczkiewicz już gral w Górniku...

Wiec może ktoś starszy opowie skąd taki fenomen? Jakieś wspomnienia, gole, najlepsze mecze, anegdoty? Smile

Wpisz w google wywiad z Leszkiem Kraczkiewiczem nh2010.pl. maj 2018. Polecam
Powrót do góry
Winnetou

PostWysłany: Wto Lut 04, 2020 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego jest wogole nie wystawiony M.Wawrow, ktory gral na lewej pomocy i inni bohaterzy z czasow gry w Pucharze UEFA? Na przyklad Duda, Motyka, Hajduka tez pewnie nie bedzie.
Powrót do góry
HKS1978

PostWysłany: Wto Lut 04, 2020 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Winnetou napisał:
Dlaczego jest wogole nie wystawiony M.Wawrow, ktory gral na lewej pomocy i inni bohaterzy z czasow gry w Pucharze UEFA? Na przyklad Duda, Motyka, Hajduka tez pewnie nie bedzie.

Nie załapali się. Sorry. Za mało miejsc. Takie są kandydatury i trzeba głosować. Może za 5 lat ty ogarniesz nowa edycję z wawrowem i Hajdukiem. Zachęcam.
Jest to wszystko organizowane przeze mnie jednoosobowo. Zresztą tak jak i cała strona od listopad 2016.
Duda Hajduk Motyka daloeo poza top 6 na swoich pozycjach. Wawrow blisko ale nie na tyle by być w tym gronie.
Takie są MOJE decyzję.
Powrót do góry
MISIEK72

PostWysłany: Wto Lut 04, 2020 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez grama złośliwości.

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=613 bez komentarza
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=1409 bez komentarza
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=2310 tu komentarz się znajdzie. Zastanawiam się kto go wytrzasnął i jakim cudem wytrzymał w Hutniku tak długo ( chyba około 120 meczy). Jak dla mnie mniej niż przeciętny.
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=387 Krzychu najlepszy z nich wszystkich ale zapewne jest większą legendą Vistuli Garfield....
Myślę ,że HKS1978 idealnie skomponował kandydatów. Brawo On.👍

Ostatnio zmieniony przez MISIEK72 dnia Wto Lut 04, 2020 5:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
MISIEK72

PostWysłany: Wto Lut 04, 2020 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój głos na Bogusia Sysłe nic nie zmieni bo Mały jest poza zasięgiem.
Powrót do góry
HAMAS

PostWysłany: Wto Lut 04, 2020 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak uważam.
Powrót do góry
HKS1978

PostWysłany: Wto Lut 04, 2020 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze w temacie Wawrowa trochę się wahałem czy dać niego czy Marka Orła, ale jednak dałem tego drugiego. Generalnie mało jest tu gości z ekipy Kasalika. Fakt. Nie ma Ozimka Kaliszana Prokopa i tych co kolega Winnetou napisał. Przyszli, spadli, poszli. Kilku jeszcze się skurwilo. Ale kilku jeszcze będzie... Romuzga, Stolik, Jamróz, Adamczyk. No i oczywiście Wasz ulubiony Bukalski.
Powrót do góry
Fan Club Kościuszkowskie

PostWysłany: Wto Lut 04, 2020 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dUfio napisał:

"Małego" pamiętam jako główny motor napędowy akcji Hutnika, kilku reprezentantów Polski w tamtym czasie bywało ośmieszanych wielokrotnie (Jóżwiak, Kruszankin, Łukasik czy Nawrocki z Szewczykiem) . Doskonała technika i ciąg na bramę, wkręcał obronę jak chciał, niespożyte siły, zawsze walczył do granicy możliwości-zazwyczaj schodził dopiero jak łapały go skurcze. Najbardziej zapamiętałem mecze PP 89/90' z Górnikiem, Lechem i Gieksą oraz oczywiście wkład w awans do I ligi Wink
Powrót do góry
Fan Club Kościuszkowskie

PostWysłany: Wto Lut 04, 2020 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam jeszcze, że za czasów Strejlaua był obserwowany pod kątem gry w reprezentacji. Selekcjoner wypowiadał się z uznaniem ale...w ostateczności nic z tego nie wyszło chyba dlatego, że Hutnik po pierwszym świetnym sezonie w I lidze dość mocno sprzeciętniał i siłą rzeczy grali inni z mocniejszych klubów...
Powrót do góry
HKS1978

PostWysłany: Czw Lut 06, 2020 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z przewidywaniami Mały w 11 70-lecia.
Znamy 7 z 11. Urbańczyk - Makuch, Walankiewicz, Węgrzyn, Kruszec - Zięba, ??, Kraczkiewicz - ??
Przed nami jeszcze dwa głosowania, oba podwójne i chyba najciekawsze. Kandydatów 24 - plejada gwiazd. Miejsc tylko 4.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: