Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Hutnik Kraków-GKS Katowice 30.08 (niedziela) 13:30

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Qlawy

PostWysłany: Nie Sie 30, 2020 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czytałem na 90minut komentarz do kolesia z bloku obok stadionu że dawno nie było takiego dopingu na Garbarni - o ile to nie jakiś fejk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Qlawy

PostWysłany: Nie Sie 30, 2020 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fan Hutnika napisał:
Yordi napisał:
Fan Hutnika napisał:
Niech mnie ktoś oświeci proszę przecież jak, to jest drużyna Katowice aspirująca do awansu to my też jesteśmy faworytem
Ale ktoś mnie oświeci i wymieni bez których 8 podstawowych graczy dIsiaj graliśmy???? Według mojego ulubionego komentatora Macka
Ktoś wie?
Chodziło mu pewnie o Yahaye ,Waligórę i Kraczkiewicza ,no i jeszcze Szypowski miał jakiś tam uraz Smile

Dobre dobre a tak teraz poważnie?

7 wymienię od ręki.
Bramka Dul nawet na rezerwie nie było go
Obrona Czarnecki po kontuzji i Pyciak brak na rezerwie
Pomocnicy Linca stawiam że ma niestety koronowirusa. Kurek i reczulski
Atak handzlik

Tej 7 nie było w protokole meczowym a 8 stawiam Wójcik lub Matysek o ile im forma pozwoliła na pierwszy skład
Powrót do góry
HKS1978

PostWysłany: Nie Sie 30, 2020 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda kontuzje nas trochę przetrzebiły. Wójcik i Matysek chyba są ok. Więc chyba 7 nie 8 faktycznie. Ósmy to był Hafez, który bierze jakiś antybiotyk. A do tego wyskoczył mu bark! Lodzia to już 9!
Mam nadzieję że oprócz trójki (Kurek, Pyciak , Czarny - powazniejsze urazy) reszta wróci na Lecha. Ten co ma kovida (nazwisko nieważne) nie ma żadnych objawów więc chyba formalność. Ale zależy od testu!
Zdrowiejcie chłopaki!
Powrót do góry
Yordi

PostWysłany: Nie Sie 30, 2020 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładna burza hejtu kibiców Gieksy w strone swojego klubu Very Happy ,tam faktycznie z tego co widze nie jest wesoło ,kibice nalegali już na zmiany prowadzenia klubu w "poprzednim sezonie" jadą po piłkarzach jak tylko mogą Razz https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3540364139340938&set=p.3540364139340938&type=3&theater

Ostatnio zmieniony przez Yordi dnia Nie Sie 30, 2020 9:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
ksh72

PostWysłany: Nie Sie 30, 2020 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przecież poza Lincą u innych też zdiagnozowali covid więc po co te tajemnice????

gdyby to była jakaś inna wstydliwa choroba to bym rozumiał
HKS1978

PostWysłany: Nie Sie 30, 2020 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksh72 napisał:
przecież poza Lincą u innych też zdiagnozowali covid więc po co te tajemnice????

To napisz nazwiska jesli jest to według Ciebie ok.
Powrót do góry
ksh72

PostWysłany: Nie Sie 30, 2020 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HKS1978 napisał:
ksh72 napisał:

To napisz nazwiska jesli jest to według Ciebie ok.

To napisz mi co dolega Dulowi że nie grał w rezerwach ani na lawie nawet nie byl??

Huta jest za mała że to się ukryło.
SopL

PostWysłany: Nie Sie 30, 2020 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, a wiadomo co po dzisiejszym meczu z Hafezem i Przemkiem Antoniakiem? Na pomeczowej wywiadzie Lodzia mówił, że to stłuczenie palca i że raczej nic groźnego i rokowania są dobre. Macie jakieś przecieki?
bn

PostWysłany: Nie Sie 30, 2020 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fantastyczne rozpoczęcie sezonu na szczeblu centralnym i mecz, który długo będzie się pamiętać. Może jeszcze nie jak Hutnik-Cracovia 5:2, ale coś w rodzaju Hutnik-Motor 5:3. Nie ukrywam, że ta wspaniała postawa jest miłym zaskoczeniem biorąc pod uwagę wyniki w sparingach i ogóle rotowanie składem. Z pewnością nie był to też najlepszy mecz gości, ale to już ich problem. Nasza drużyna pokazała niezłe momenty i wynik był cały czas kontrolowany.

Hafez - niezły debiut, i otwarcie wyniku dzięki karnemu na nim. Dobry występ i oby tak dalej, mam nadzieję że szybko powróci.
Stawarczyk - przyznam że w ogóle nie słyszałem o tym zawodniku dopóki nie pojawił się u nas a jestem pod wrażeniem, pełny spokój i pewność w obronie, tego nam brakowało do tej pory przez ostatnich kilka sezonów, gol też mu się należał
Kędziora - dobry występ i cieszy że po tak długiej przerwie jest na dobrym poziomie
Antoniak - rezerwowy marzenia, zawsze po wejściu znajduje się na właściwym miejscu we właściwym czasie i strzela kluczowe bramki, tak było i tym razem, mam nadzieję że z palcem wszystko ok
Świątek - pełną gębą kapitan, lider i podpora drużyny. Trochę się obawiałem jak to będzie przy braku Gamrota ale widać że z powrotem Święty zajął miejsce kreatora akcji
Sobala - zabrakło trochę szczęścia ale poprawny występ, widać że dobrze się rozumieją ze Świątkiem
Smug - super debiut na bramce, obronił wszystko co mógł i jeszcze trochę
Ozimek - super rajd przez całe boisko i wyłożenie setki Hajdukowi, który powinien strzelić czwartą
Hajduk - pokazał że ma potencjał niemniej spory zawód ze względu na zachowanie sam na sam, a mogła być czwórka i po meczu

Brawa dla całej drużyny. Ogólnie mecze potwierdził tezę, że w tej lidze z każdym można wygrać, nawet z klubem o budżecie 12 razy wyższym (według Przeglądu Sportowego). Zapewne z każdym można też przegrać. Teraz jednak czas na świętowanie i obyśmy kontynuowali dobrą passę.
Powrót do góry
FenRiR

PostWysłany: Nie Sie 30, 2020 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serio nie słyszałeś o Stawarczyku Shocked?Rozegrane 185 spotkań w Ekstraklasie,podpora defensywy Ruchu W.Fornalika.
Powrót do góry
Piotrek

PostWysłany: Nie Sie 30, 2020 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z lepszych meczów Hutnika odkąd sięgam pamięcią TOP10. Stawarczyk - spokój i umiejętność gry ciałem. Mega robotę zrobił Sobala przy 2 i 3 bramce.
Co do transmisji i komentarza to kiepsko, 60 minuta "Hutnik się topi" po czym ciśniemy giekse przez 10 minut - kilka rożnych, 85 minuta schodzi Sobala - "zawodnik ma braki szybkościowe". Onyszko w studio w przerwie "sędzia stał tyłem jak karnego gwizdał" - zresztą gościowi słabo przez gardło szło pozytywne mówienie o Hutniku.
Gratulacje dla całej drużyny!!!!
Powrót do góry
bn

PostWysłany: Nie Sie 30, 2020 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FenRiR napisał:
Serio nie słyszałeś o Stawarczyku :shock:?Rozegrane 185 spotkań w Ekstraklasie,podpora defensywy Ruchu W.Fornalika.

No właśnie jakoś zupełnie mi nie utkwił w pamięci. Zdziwiłem się że jest przez kogokolwiek rozpoznawany. Możliwe, że to dlatego że ostatnie kilka lat interesowała mnie najbardziej trzecio/czwartoligowa piłka ; )
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Pon Sie 31, 2020 6:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brak słów, coś pięknego zaległa Radość po awansie!

Dziś w tvp sport powtórka o 14.45, nagranie nadal dostępne tu:

https://sport.tvp.pl/49556339/Hutnik-krakow-gks-katowice-2-liga-transmisja-meczu-online-na-zywo-live-stream-w-tvp-sport-i-tvpsportpl
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
wojo77

PostWysłany: Pon Sie 31, 2020 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yordi napisał:
Ładna burza hejtu kibiców Gieksy w strone swojego klubu Very Happy ,tam faktycznie z tego co widze nie jest wesoło ,kibice nalegali już na zmiany prowadzenia klubu w "poprzednim sezonie" jadą po piłkarzach jak tylko mogą Razz https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3540364139340938&set=p.3540364139340938&type=3&theater

Mi się bardzo spodobał jeden komentarz z fejsa Gieksy dotyczący wyniku:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=321244622638148&set=p.321244622638148&type=3
Laughing Laughing Laughing

Ostatnio zmieniony przez wojo77 dnia Pon Sie 31, 2020 12:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
enhaman

PostWysłany: Pon Sie 31, 2020 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Respekt.W takim upale dali radę, nie cofnęli się by bronić wyniku.Rezerwowi też dużo wnieśli.Nasi grali od początku bez tremy, świetnie i mądrze,czym zaskoczyli przeciwnika, komentatorów tv itd.
Czy na meczu był ktoś z Magdeburga?

Szkoda że tak niewielu może oglądać na żywo.Jak ta cholera minie, to stadion będzie pełny.Oby na Suchych Stawach.

Jeszcze raz : szybkość i kondycją to podstawa.

Hutnik70-Tradycja i Ambicja

Hutnik70-Zadna droga za daleka.Zadna góra za wysoka.
Hutnik - najlepiej rokujący klub w Polsce.
Każdy/a na Stawy.

1918 - 2018 100 lat Niepodległości Polski.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 11 z 14

Skocz do: