Hutnik - Śląsk II 11 listopada (środa) godz. 13.00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

MISIEK72
Posty: 1580
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » czw lis 12, 2020 6:20 pm

Przy naszych możliwościach to jakąś opcją byłby Łukasz Sosin.
Miał propozycję z Hutnika posady dyrektorskiej którą odrzucił.
Chce widocznie iść w kierunku trenerskim. W wywiadzie mówił, że chce kiedyś spróbować trenerki seniorskiej. Z młodych juniorów z niezbyt że tak powiem mocnego materiału zrobił drużynę ponad możliwości.
Trochę w piłkę pograł, trochę świata zobaczył. Doświadczenia na poziomie seniorskim wprawdzie nie ma ale za swoje piłkarskie osiągnięcia autorytet z pewnością by miał. Ryzyko żadne bo tak naprawdę to już gorzej być nie może.
Pierwsza kwestia to czy by chciał.
Druga, że oficjalnie dotychczasowy trener musiałby być nim być dalej ze względu na warunkową licencję .
Dotychczasowy trener mógłby dalej działać i pełnić w klubie inne funkcje ku chwale klubu. Tyle i aż tyle. Tylko trzeba pokazać charakter i schować swoje ego głęboko. Pokazać , że deklaracje o Hutniku w sercu nie są czczym gadaniem.Nie każdego na to stać.
Zresztą co ja będę..... jest prezes i jego świta.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » czw lis 12, 2020 6:43 pm

Sosin to jedna z opcji i całkiem ciekawa... Wystarczy chcieć. Spróbować. Schować na chwilę ambicję do kieszeni.
U nas Zarządy mają to do siebie, że nie podejmują strategicznych decyzji w porę.
Wiosną 2016 zabrakło panom jaj by pożegnać trenera i spadliśmy z ligi. Jesienią 2016 jeszcze bawiono się w jakieś ultimatum i na mecie brakło kilku oczek do Wiślan. Bo koledzy, bo to i bo tamto.
Teraz będzie to samo.
Nowa miotła zadziałała w październiku 2016.
Teraz już nie ma prawa spróbować zamiatać?
Hutnik ponad wszystko fajne hasło...

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » czw lis 12, 2020 7:41 pm

https://www.youtube.com/watch?v=eMgF8XN ... 4d6aH-Dnms

co zrobil Olszewski przy karnym, powinien sobie trochę posiedzieć na ławie albo pograć w rezerwach, żeby to przemyśleć... tylko kim go zastąpić? Wydaje mi się, że w III lidze drużyne mieliśmy mocniejszą, ze Smugiem na bramce byłoby ok, teraz tylko kadra liczy więcej zawodników, ale jakosci nie ma

sikorek_nh
Posty: 1100
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » czw lis 12, 2020 7:47 pm

KoKoNH pisze:https://www.youtube.com/watch?v=eMgF8XNPg0I&fbclid=IwAR2QuSPr9l52ZTZxgnzZPt5Mdjj6w6GYDPn1Kalj2XhsyLIEH4d6aH-Dnms

co zrobil Olszewski przy karnym, powinien sobie trochę posiedzieć na ławie albo pograć w rezerwach, żeby to przemyśleć... tylko kim go zastąpić? Wydaje mi się, że w III lidze drużyne mieliśmy mocniejszą, ze Smugiem na bramce byłoby ok, teraz tylko kadra liczy więcej zawodników, ale jakosci nie ma


Antoniak na prawa, Tetych na lewa
Hutnik 1950 KRAKÓW.

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » czw lis 12, 2020 8:49 pm

Na mecz ze Śląskiem II sprzedano wirtualne:
7 biletów VIP
21 biletów normalnych

wojo77
Posty: 1086
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » czw lis 12, 2020 9:07 pm

HZA_Hutnik pisze:Na mecz ze Śląskiem II sprzedano wirtualne:
7 biletów VIP
21 biletów normalnych

A wiadomo ile transmisji zostało wykupionych ?

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lis 12, 2020 10:02 pm

KoKoNH pisze:https://www.youtube.com/watch?v=eMgF8XNPg0I&fbclid=IwAR2QuSPr9l52ZTZxgnzZPt5Mdjj6w6GYDPn1Kalj2XhsyLIEH4d6aH-Dnms

co zrobil Olszewski przy karnym, powinien sobie trochę posiedzieć na ławie albo pograć w rezerwach, żeby to przemyśleć... tylko kim go zastąpić? Wydaje mi się, że w III lidze drużyne mieliśmy mocniejszą, ze Smugiem na bramce byłoby ok, teraz tylko kadra liczy więcej zawodników, ale jakosci nie ma


9:45 :shock: to Drąg? :roll: :roll: :

wojo77
Posty: 1086
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » czw lis 12, 2020 10:05 pm

https://krakow.tvp.pl/50768549/porazka- ... -stadionie - wypowiedź prezesa mnie lekko mówiąc rozczarowała 🥴m.in.Śląsk był do bólu skuteczny...... 🙉 tak więc jakiekolwiek zmiany możemy sobie wybić z głowy

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lis 12, 2020 10:07 pm

U nas Zarządy mają to do siebie, że nie podejmują strategicznych decyzji w porę...


Z Przytuła pożegnaliśmy się w odpowiednim momencie, gdy zaczął na konferencjach gadać ze nie gramy o awans

wichura91
Posty: 39
Rejestracja: sob mar 21, 2009 10:30 am

Postautor: wichura91 » czw lis 12, 2020 10:07 pm

dUfio pisze:
KoKoNH pisze:https://www.youtube.com/watch?v=eMgF8XNPg0I&fbclid=IwAR2QuSPr9l52ZTZxgnzZPt5Mdjj6w6GYDPn1Kalj2XhsyLIEH4d6aH-Dnms

co zrobil Olszewski przy karnym, powinien sobie trochę posiedzieć na ławie albo pograć w rezerwach, żeby to przemyśleć... tylko kim go zastąpić? Wydaje mi się, że w III lidze drużyne mieliśmy mocniejszą, ze Smugiem na bramce byłoby ok, teraz tylko kadra liczy więcej zawodników, ale jakosci nie ma


9:45 :shock: to Drąg? :roll: :roll: :
Lodzia

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » czw lis 12, 2020 10:23 pm

wojo77 pisze:
HZA_Hutnik pisze:Na mecz ze Śląskiem II sprzedano wirtualne:
7 biletów VIP
21 biletów normalnych

A wiadomo ile transmisji zostało wykupionych ?


Takie informacje pewnie będę miał dopiero w drugiej połowie przyszłego tygodnia. Ale oczywiście wrzucę.

Jeszcze informacyjnie: z każdej transmisji 3 zł jest dla Tvcom, a 12 dla klubu. Klub ponadto oczywiście musi opłacić firmę realizującą transmisje (CF Sport).

1979
Posty: 1900
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » czw lis 12, 2020 10:51 pm

Dla tych co chca odejscia Janiczaka, po ogladnieciu skrotu i popisow obrony to nawet Łobanowski za najlepszych lat ,by sobie nie poradzil. Dobrze ze sobie nóg nie polamali przy tych interwencjach
Ostatnio zmieniony czw lis 12, 2020 10:59 pm przez 1979, łącznie zmieniany 2 razy.
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

bn
Posty: 3014
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » czw lis 12, 2020 10:52 pm

dUfio pisze:
U nas Zarządy mają to do siebie, że nie podejmują strategicznych decyzji w porę...


Z Przytuła pożegnaliśmy się w odpowiednim momencie, gdy zaczął na konferencjach gadać ze nie gramy o awans


Czy wtedy nie doszedł jeszcze lekki konflikt personalny / inna wizja klubu?

Jego dwaj następcy już kończyli kiedy postanowili odejść sami, podejrzewam że tak też będzie w przypadku obecnego trenera. : )

Jeśli chodzi o Sosina, czy to nie zbyt przesadny eksperyment? Idzie mu dobrze w CLJ-17 ale to przecież kilka wygranych meczów młodszych juniorów. Poza tym oby nie zamienić dobrego trenera juniorów na kiepskiego seniorów.

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 338
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » czw lis 12, 2020 10:56 pm

HZA_Hutnik pisze:
wojo77 pisze:
HZA_Hutnik pisze:Na mecz ze Śląskiem II sprzedano wirtualne:
7 biletów VIP
21 biletów normalnych

A wiadomo ile transmisji zostało wykupionych ?


Takie informacje pewnie będę miał dopiero w drugiej połowie przyszłego tygodnia. Ale oczywiście wrzucę.

Jeszcze informacyjnie: z każdej transmisji 3 zł jest dla Tvcom, a 12 dla klubu. Klub ponadto oczywiście musi opłacić firmę realizującą transmisje (CF Sport).


Czy przy okazji (na ile się da) byłaby możliwość wrzucić raz w tygodniu małą garść informacji typu: co w drużynie, jak treningi, co trener sądzi o bieżącej sytuacji, czy mamy jakieś pomysły, czy nastroje całkiem do niczego itd. ? Nie mówię o jakiś wywiadach czy filmach, choć parę zdań. Ostatnio bardzo, bardzo mało tego...Zwłaszcza, że w obecnych warunkach o kontakt z "Suchymi" trudniej. Mam wrażenie, że żyjemy od meczu do meczu. :?:

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 572
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » pt lis 13, 2020 1:15 am

W tym momencie jesteśmy na poziome Wisły Sandomierz/Wólczanki Wólka Pełkińska/Siarki Tarnobrzeg.Mieliśmy szczęście,i kilka znanych osób(Borek,Smokowski,Stanowski)za nami się opowiedziało w sporze z Motorem.Gdyby runda została rozegrana do końca,to awansu by nie było,taka prawda.Gdy Leszek Janiczak mowił w wywiadzie z "Podkarpacie.live"że będą "3-4 transfery",ale ogólnie chcemy ogrywać młodych,to już mi się zapaliła "czerwona lampka"...tak wiem,pieniądze,budżet.Zostańmy średniakiem III ligowym,i pożegnajmy "szefa"w dwóch osobach.Lepiej tak,niż co mecz dostawać wpierdol i udawać że wszystko jest "ok"