Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Hutnik - Śląsk II 11 listopada (środa) godz. 13.00

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
1950N-H

PostWysłany: Sro Lis 11, 2020 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kto to ten Miiszcz - jakiś nowy w składzie??
GrzesiekNH!

PostWysłany: Sro Lis 11, 2020 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2:5 już jest :/

Koniec meczu, przegrywamy
KORPIK

PostWysłany: Sro Lis 11, 2020 2:55 pm    Temat postu: Hutnicy - transmisja Odpowiedz z cytatem

Kolejna porażka. Smug i Święty najlepsi u nas. Z takim zaangazowaniem ciężko będzie na koniec sezonu myśleć o 16 miejscu w tabeli. To jeszczenie koniec ale powoli się tam zbliżamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alex

PostWysłany: Sro Lis 11, 2020 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz można podsumować jednym słowem: WSTYD. Czas pana Janiczaka minął. Jeżeli ma odrobinę honoru to po prostu sam zrezygnuję. Nie ma kompletnie żadnego pomysłu na tę drużynę. Przykro się na to wszystko patrzy, a na dodatek w niedziele przyjeżdżają Suwałki.
Powrót do góry
bn

PostWysłany: Sro Lis 11, 2020 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynik szczęśliwy bo nie wygląda aż tak źle jak gra. Drużyna nie istnieje. O golach zdecydowały indywidualne akcje/strzały Świątka. Smug pierwsza klasa. Do przemyślenie dla trenera, bo coś ewidentnie nie działa.
Powrót do góry
Piotrek

PostWysłany: Sro Lis 11, 2020 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alex napisał:
Mecz można podsumować jednym słowem: WSTYD. Czas pana Janiczaka minął. Jeżeli ma odrobinę honoru to po prostu sam zrezygnuję. Nie ma kompletnie żadnego pomysłu na tę drużynę. Przykro się na to wszystko patrzy, a na dodatek w niedziele przyjeżdżają Suwałki.

Na szczęście przyjeżdżają Suwałki!!!! Wg mnie to będzie albo ostatni mecz Janiczaka albo początek marszu w górę tabeli. Janiczak od zawsze mówił, że szatnię trzeba co rundę przewietrzyć.
Powrót do góry
patrix

PostWysłany: Sro Lis 11, 2020 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrek napisał:
Alex napisał:

Na szczęście przyjeżdżają Suwałki!!!! Wg mnie to będzie albo ostatni mecz Janiczaka albo początek marszu w górę tabeli. Janiczak od zawsze mówił, że szatnię trzeba co rundę przewietrzyć.

Nie ja zatrudniałem Janiczaka ale moim zdaniem i chyba zdaniem większości tu komentujących ten mecz ze Śląskiem II powinien być ostatnim jego meczem w roli trenera Hutnika bo drużyna zamiast robić postępy to z meczu na mecz stacza się w dół z formą a grają na poziomie tylko 2 zawodnicy tj. Święty i Smug.
Powrót do góry
fan

PostWysłany: Sro Lis 11, 2020 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasza gra tragedia nie ma co owijać w bawełnę jednak po wejściu Świętego trochę to lepiej wyglądało tylko dzięki temu, że sam wziął sprawy w swoje ręce.
Łudziłem się, że spokojnie się utrzymamy jednak po dwóch ostatnich tęgich laniach myślę, że będzie niezmiernie ciężko jeśli nie zmienimy trenera i nie dojdzie 2-3 graczy na poziomie conajmniej drugoligowym...
Powrót do góry
MISIEK72

PostWysłany: Sro Lis 11, 2020 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie wróciłem z meczu. Cały komentarz : smutek i żal ☹️.
Po meczu wsparliśmy dopingiem jeszcze trampkarzy w meczu z Górnikiem Wieliczka.
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Czw Lis 12, 2020 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj padło kilka mitów. Przykre
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
MISIEK72

PostWysłany: Czw Lis 12, 2020 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to jeszcze pogrzeb bo sytuacja w tabeli nie jest JESZCZE dramatyczna. Trzeba jednak działać już i natychmiast.
Chujowo byłoby po tak spektakularnej walce o awans wywiesic już białą flagę. To już jednak pole do popisu dla prezesa i reszty.
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Czw Lis 12, 2020 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez 11 kolejek żyliśmy złudzeniami ze łomoty dostajemy od drużyn z góry tabeli a z dołem gramy jak równy z równym. No i ze wszystko na wyjazdach, a u nas będziemy punktować.
Tymczasem przyjeżdża sąsiad w tabeli i ładuje nam 5 goli. Coś jest nie halo... wczorajszy mecz mógł zdołować największych optymistów i osoby najlepiej życzących klubowi...
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
wojo77

PostWysłany: Czw Lis 12, 2020 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałem żeby trener dograł do końca rundę i wtedy się zastanowić co dalej ale po wczorajszej klęsce zmieniłem zdanie, tu musi ktoś przyjść i zmienić zapach w szatni, może to nie zawsze się spełnia ale nowy trener to nowa mobilizacja zespołu, nic piłkarzy już może nie nauczy ale zmieni nastawienie, "przewietrzy szatnię" i da nowego ducha zespołowi, może ta miłość p.Janiczaka już trwa za długo z zespołem - tu się musi coś zmienić. Szacun dla obecnego trenera za wszystko co zrobił ale musi ustąpić, jest dyrektorem więc niech sam siebie zapyta czy jest OK? tracimy prawie 3 bramki na mecz to jest dramat, nie wiem jak z papierami może drugi trener albo Krzysiek Świątek do końca rundy bo nie łatwo teraz na szybko kogoś wyczarować... Rolling Eyes
Powrót do góry
KSH74NH

PostWysłany: Czw Lis 12, 2020 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na poprawe nastrojów tez mam spierdolony od wczoraj 13;20
ten sam skład wbil Stali duzo bogatszej 3 bramki w rzeszowie
Powrót do góry
fan

PostWysłany: Czw Lis 12, 2020 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wczoraj padło kilka mitów. Przykre

Przede wszystkim padł mit twierdzy Suche Stawy... i to już w drugim meczu u siebie Shocked
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

Skocz do: