Hutnik Kraków - Wigry Suwałki 15.11.2020 g. 13:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 338
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » ndz lis 15, 2020 5:06 pm

Tu nie chodzi o "branie pod uwagę" skoro na tę chwilę na zmianę trenera i nowych zawodników nas nie stać. Trzeba się z tym pogodzić. Nie mamy w cale takiej złej tej kadry. Kwestia poukladania klocków, zaskoczenia i wejścia we właściwy rytm. Janiczak zna ich najlepiej, i nie wyglada mi też żeby zespol go nie chcial.
Co do dzisiejszego meczu...jeżeli to był vice lider (spadkowicz z 1) to jestem zdumiony. Nie pokazali nic nadzwyczajnego, a na pewno były tu lepsze ekipy. Który to juz raz ? To są jakieś jaja, że jesteśmy tak nisko. Musi w końcu ta karta się odwrócić. No ale jeżeli drugi mecz pod rząd dajemy za darmo takiego samego karnego (czyli z dupy) to cos tu jest nie tak...Obiektywnie nie było źle, może też przez slabe tempo meczu, ale graliśmy uważnie, bylo widać zmianę sposobu gry. Ale to musi być konsekwencja, poważne podejście przez CAŁY mecz. Dobrze ktos napisał...pół akcji gości i 2 gole.
Trzeba zrobić wszystko na boisku i poza nim żeby uniknąć spadku.

wojo77
Posty: 1089
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » ndz lis 15, 2020 7:55 pm

Mecz faktycznie nie wyglądał źle z naszej strony ale trzeba wziąść pod uwagę że Wigry wystąpiły bez czterech podstawowych zawodników w tym swoich "gwiazd" o których w wywiadzie mówił nasz trener ekstraklasowego Babiarza oraz strzelcy 8 bramek Adamka wiec siłę ognia mieli mocno ograniczoną a mimo to bez większego wysiłku zdobyli 3pkt. Może z motorem bedzie jakieś przełamanie, podobała mi sie gra Jodłowskiego mimo że był krótko na boisku, może warto dać mu szanse w większym wymiarze czasu

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz lis 15, 2020 10:52 pm

Z poziomu jednostronnie przegrywanych wysoko meczów, wróciliśmy do poziomu nieznacznie/głupio przegrywanych. Brakuje jednak koncepcji, walki drużynowej. Jak nie będzie indywidualnej akcji, to bramki nie będzie. Rzuty wolne dla nas ewidentnie nam przeszkadzają. 20-25 metrów i krótka/wycofanie? Rozumiem, że może za daleko żeby strzelać, ale czy nie warto pokusić się o dośrodkowanie jeśli z akcji nam nie idzie?

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Re: Hutnicy - transmisja Wigry

Postautor: ksh72 » pn lis 16, 2020 12:33 am

patrix pisze: na forum to sobie można gdybać i narzekać bez końca i i tak nikt tego "z góry" pod uwagę nie bierze.


I bardzo dobrze jeśli tak jest. Nie wyobrażam sobie, aby ktoś poważny prowadził klub wg. pomysłów z forum czy fb (szczególnie tam po każdej porażce uaktywniaja się hejterzy).

patrix pisze:Wszelkie prośby do zarządu o zmianę trenera, opinie i uwagi trzeba pisać tu: http://www.nh2010.pl/kontakt.html albo bezpośrednio do prezesa NH2010 Artura Trębacza na a.trebacz@nh2010.pl [/b].

Z tymi mailami to dobry pomysł, zwłaszcza że zmiana trenera wiąże się z dodatkowym wydatkiem fiansowym.
Zarząd będzie mógł sprawdzić czy piszący maile wpierają Hutnika również w inny sposób niż tylko dobrą radą.



Jeśli ktoś domaga się zmiany trenera ( i najlepiej jeszcze nowych zawodników) to niech poda też jakiś pomysł pozytywny bo na razie widziałem tylko jeden:

LOKO pisze:W przerwie zimowej chyba jakaś akcja kibiców w stylu "Dycha na Hutnika" by jakoś wzmocnić ten skład bo w tym zestawieniu raczej bez szans na utrzymanie.
Trzeba zrobić wszystko co się da by się utrzymać bo o kolejny awans z tej wyrównanej 3 ligi może być ciężko...


ps.
dla osób nie mających konta na fb to informuję, że padają tam ciekawe nazwiska kandydatów na trenerów np. Sysło, Miś 8)

wojo77
Posty: 1089
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pn lis 16, 2020 7:26 am

http://www.nh2010.pl/czytaj/newsroom/64 ... klubu.html
dobrze że takie oświadczenie się pojawiło, może ostudzi to nasze gorące głowy. Swoją drogą to trener podał się sam do siebie bo jest w zarządzie ale to tak pół żartem pół serio dobrze że wyszła w końcu jakaś oficjalna informacja od władz klubu

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pn lis 16, 2020 11:56 am

Gdyby ktoś chciał posłuchać wypowiedzi trenerów czy zaglądnąć do szatni przed meczem:
https://www.youtube.com/watch?v=AViLVsgVw-M

"Bliżej Hutnika" to stawiający pierwsze i bardzo nieśmiałe kroczki nowy projekt realizowany dzięki zaangażowaniu naszego sponsora - firmy TST.

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pn lis 16, 2020 12:32 pm

Na mecz Hutnik - Wigry Suwałki sprzedano wirtualnie 3 bilety VIP i 8 biletów normalnych (zakupu dokonało 5 kibiców).

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » pn lis 16, 2020 1:47 pm

HZA_Hutnik pisze:Gdyby ktoś chciał posłuchać wypowiedzi trenerów czy zaglądnąć do szatni przed meczem:
https://www.youtube.com/watch?v=AViLVsgVw-M

"Bliżej Hutnika" to stawiający pierwsze i bardzo nieśmiałe kroczki nowy projekt realizowany dzięki zaangażowaniu naszego sponsora - firmy TST.


Słowo klucz - Gimbal.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pn lis 16, 2020 2:10 pm

MISIEK72 pisze:
LOKO pisze:W przerwie zimowej chyba jakaś akcja kibiców w stylu "Dycha na Hutnika" by jakoś wzmocnić ten skład bo w tym zestawieniu raczej bez szans na utrzymanie.
Trzeba zrobić wszystko co się da by się utrzymać bo o kolejny awans z tej wyrównanej 3 ligi może być ciężko...


Pomysł ok. Wątpię by jednak znalazło się tysiąc osób które wpłaci po 200 zł.... Umówmy się, że 200 k to minimum na nowego trenera i 2/3 zawodników.( Mówimy o jednej rundzie. Pomysł ok


Loko podrzucił ciekawy pomysł. Nie konsultowałem go jeszcze z zarządem, więc nie wiem czy byłoby tym zainteresowanie. Nie wiem czy jest on realny także technicznie w wykonaniu. Jednak zanim do jego weryfikacji przejdziemy to pytanie czy kibice chcieliby go zrealizować.

Bo Misiek zwrócił uwagę na istotny aspekt. Myślę że koszt zawodnika na poziomie 2.Ligi z opłatami, podatkami etc. to jakieś 50 000 zł za pół roku (i to nie będzie najlepszy zawodnik tylko solidny ligowiec). Nie musimy od razu zebrać na kilku. Pierwszym celem może być jeden.

Ale czy stać kibiców Hutnika na taki zryw i taką zbiórkę? Bo zapewne akcja jak się pojawi to szybko zostanie podchwycona przez media, brak jej powodzenia będzie miało negatywny wpływ na wizerunek całego przedsięwzięcia jakim jest Hutnik. Bo Hutnik to nie tylko część sportowa, to przede wszystkim kibice na których zawsze można liczyć. Dlatego warto aby po takiej akcji nadal można było to samo powiedzieć.

Dla statystyki podam ostatnie akcje, które organizowaliśmy, o których mówiły media, które wspomagali także kibice innych klubów:
- Łączna kwota na obóz po zsumowaniu: kwoty od inicjatora akcji, "Przygotujmy ich!" oraz licytacji koszulek i odznak na FB to 11 854,75 zł.
- Wirtualne bilety: Akcja Cały Hutnik Zawsze Razem zgromadziła ponad 17 000 złotych.

Stać nas na akcję w zimie, która zgromadzi co najmniej 50 000 zł?

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » pn lis 16, 2020 2:49 pm

Widząc po ilości sprzedanych biletów nie nie uda się
jeden raz jak dobrze pamiętam była zrzutka na zakupy na bodajże start chyba w którejś lidze gdzie zebraliśmy koło nie pamiętam 70 80 tysięcy ktoś pamięta ? było to na fejsie i zebraliśmy solidne kilkadziesiąt tysiecy nie pamiętam na co to było
ta akcja się nie powiedzie , poza tym to może być chwilowe i padnie
może posypią sie gromy na mnie ale na prawde moim zdaniem grajmy tam gdzie nas na to stać nie ma co liczyć na kibiców bo jest ich niewielu chętnych do pomocy .
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pn lis 16, 2020 3:03 pm

Wtedy sporą sumę dorzucili kibice FCM. Nie wiem czy nawet nie była to większą część uzbieranej kwoty.

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » pn lis 16, 2020 3:14 pm

moze sie 50 tysiecy nie uzbiera ale jak sie uzbiera nawet 10 to bedzie ok i jak sie zrobi szum medialny to moze jakis bogaty dobrodziej dołoży.

Poza tym ladnie to bedzie w mediach wygladac.
pzdr Osiek

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn lis 16, 2020 3:35 pm

MISIEK72 pisze:Wtedy sporą sumę dorzucili kibice FCM. Nie wiem czy nawet nie była to większą część uzbieranej kwoty.


Jest to do sprawdzenia nawet na tym forum, z tego co pamiętam ok 12 tys z dwóch zbiórek plus kupowane przez nich gadżety na aukcjach, razem myślę ze ok 20% uzbieranej przez nas sumy. Ogromnej i chyba niepowtarzalna. Szkoda ze kolo zostało wtedy odrzucone i polecieliśmy z hukiem mimo ze byliśmy po jesieni na 4 miejscu...

Wcześniej była "10 na Hutnika " gdy chyba zebrało się 20 tys. Te aktualne czyli obóz i pakiety tez co najmniej przyzwoicie, jak na czas pandemia, która dotyka portfele chyba wszystkich..

Czy akcja "pilkarz ratownik" ma szansę powodzenia? Niestety mam wątpliwości. Raz że ciężko moze byc zebrać te 50 tys dwa o ile wzrosną nasze szanse na utrzymanie gdy sprowadzimy 1 niezłego piłkarza. To może być kropla w morzu...

Moze z tego co mamy i będziemy mieć na wiosnę da się wycisnąć więcej i zmobilizować szatnie?

Pamiętam, że był kiedyś pomysł premii za awans w sezonie 18/19, może w ta stronę isc? Premia za utrzymanie w lidze? Tu mogliby się wykazać tez nasi sponsorzy w postaci barterow dla piłkarzy za osiągnięcie celu jakim jest utrzymanie. Jeśli by nie pyklo kapitał zostałby na wsparcie nowej drużyny w kolejnym sezonie

LOKO
Posty: 627
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » pn lis 16, 2020 3:49 pm

Nawet jak uzbieramy 30 tys. To mam wrażenie że też się przyda
Runda wiosenna startuje planowo końcem lutego, trochę czasu jest.
Jeśli nie będzie na zakontraktowanie sensownego zawodnika to na bieżące potrzeby pierwszej drużyny.
Tak jak pisałem pasuje zrobić co tylko się da by utrzymać tą drugą ligę
Akcię należy konkretnie naglosnić wśród kibiców, nadać jakieś chwytliwe hasło w stylu RAZEM O UTRZYMANIE....

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pn lis 16, 2020 4:30 pm

dUfio pisze:Pamiętam, że był kiedyś pomysł premii za awans w sezonie 18/19, może w ta stronę isc? Premia za utrzymanie w lidze? Tu mogliby się wykazać tez nasi sponsorzy w postaci barterow dla piłkarzy za osiągnięcie celu jakim jest utrzymanie. Jeśli by nie pyklo kapitał zostałby na wsparcie nowej drużyny w kolejnym sezonie


Dobra droga .