Motor - Hutnik KRAKÓW 22.11 / 19:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » pn lis 23, 2020 11:42 pm

Jeśli tak to nie wierze że Kołodziej by nie został za taką kase a przynajmniej ograny i młody.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn lis 23, 2020 11:47 pm

Kołodziej miał ofertę za ponad dwa razy tyle z GKS Tychy i nie chciał tam iść.

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt lis 24, 2020 12:36 am

PennyWise pisze:
metal pisze:Tysiąc lat nie było tak gorąco na Forum :)

Proponuję ostudzić nastroje i zdać sprawę, że dla nas (kibiców) Hutnik to wiara i najwyższa wartość, a dla (większości) piłkarzy praca.
Nie powinniśmy od nich wymagać, że będą wyznawać nasze wartości, bo choć ideałem byłaby drużyna złożona z Gumiorów z krwi i kości, to (jak sądzę) taka drużyna nie wyskoczyłaby poza poziom IV ligi.

Rozliczajmy siebie - za dopingowanie i wspieranie Klubu a piłkarzy, trenerów - za wyniki sportowe.

I kończąc - na Hutniku zawsze lubiliśmy mieć wroga, jak się nie dało go znaleźć na zewnątrz, to szukaliśmy we własnym gronie. Odpuśćmy, włóżmy to zdarzenie do szufladki z napisem "AFERY KOPERKOWE" :)

Zdrowia dla wszystkich!

Jeśli idzie o wyniki sportowe, to tabela mówi sama za siebie :D.
a tak w ogóle, to pamiętajcie-Polacy, nic się nie stało.


PennyWise nie siej kurwa fermentu. Ujawniles się by siać gównoburze?
Jak miałeś jeszcze lewackie poglądy to popierdalałeś na Polonie Warszawa potem ci się styki pozmieniały i zapałałeś miłością do Legii.
Mimo tego nikt ci nie każe wypierdalać. Weź wyluzuj i zajmij się lepiej zdjęciami do Stadionowych Oprawców.

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt lis 24, 2020 12:42 am

patryk pisze:
fan pisze:
Co do meczu z Motorem... Ktoś tu Stawarczykowi błąd przy 2 bramce wytknął... A co zrobił tam Reczulski?? Stawarczyk ma 37 lat i jak dla mnie zasuwa i walczy, chociaż w tym wieku powinien właściwie grać ekonomicznie i kierować wybieganymi kolegami. Ja bym go imiennie nie linczował... Daje dużo obronie. Takie moje zdanie... Nakręciliśmy się wszyscy na ten mecz. A właściwie nie wszyscy... Niestety obserwując kilka meczów w tym sezonie nie dawałem naszym chłopakom cienia szans. Nie dlatego, że nie chcieli, bo wiem że ambicji na pewno im odmówić nie można. Po prostu nie byli w stanie... Właściwie to mam wrażenie, że nie wiedzieli co na tym boisku grać... Dlatego taktyka "lufa do przodu" na napastnika obstawionego przez 3 obrońców była jedyną zauważalną powtarzalną koncepcją gry w tym meczu...Wszystko ok, gdyby Motor był Bayernem tej ligi...Niestety Motor był słaby i spokojnie wygrał 3:0......


Jeśli uważasz, że Stawarczyk grał dobrze ... to chyba dwa różne mecze oglądaliśmy


Może z tym, że grał dobrze to przesada, ale...
Od 37 letniego chłopa nie oczekuję, że będzie biegał tylko ustawiał młodych... Tymczasem on czasami biega więcej niż 20 latkowie...Oczekiwałem po nim doświadczenia, ale faktycznie za całokształt generalnie dupy nie urwał... Po prostu sama młodzież w obronie to zazwyczaj katastrofa... Stąd pierwotnie pokusiłem się o obronę typa.
Tymczasem on czasami biega więcej niż 20 latkowie...
Po nagraniu z autokaru niech spierdala. Ot jak ja w tym momencie podsumowuję moją ocenę o tym Panu.

Misiek72 - piszesz nie zachowujmy się jak pizdy, wstańmy otrząśnijmy się itp..
Pełna zgoda.. tylko dla mnie właśnie reakcją powinno być stanowcze wypierdalaj. Bo pizdy przejdą do porządku dziennego po tych 17 sekundach... I nikt tu nie lamentuje, po prostu się ulało. Nie chcę myśleć co by było, gdyby film trwał dłużej...
Jeżeli drugim walecznym był Zając to... wypierdalaj!

I tyle w temacie...


Przecież jak mówią chłopy z twojego osiedla to chyba z pare dobrych lat na meczu nie byłeś ale na forum łatwo wpaść by komuś dojebac.
I tyle w temacie

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » wt lis 24, 2020 12:48 am

MISIEK72 pisze:
PennyWise pisze:
metal pisze:Tysiąc lat nie było tak gorąco na Forum :)

Proponuję ostudzić nastroje i zdać sprawę, że dla nas (kibiców) Hutnik to wiara i najwyższa wartość, a dla (większości) piłkarzy praca.
Nie powinniśmy od nich wymagać, że będą wyznawać nasze wartości, bo choć ideałem byłaby drużyna złożona z Gumiorów z krwi i kości, to (jak sądzę) taka drużyna nie wyskoczyłaby poza poziom IV ligi.

Rozliczajmy siebie - za dopingowanie i wspieranie Klubu a piłkarzy, trenerów - za wyniki sportowe.

I kończąc - na Hutniku zawsze lubiliśmy mieć wroga, jak się nie dało go znaleźć na zewnątrz, to szukaliśmy we własnym gronie. Odpuśćmy, włóżmy to zdarzenie do szufladki z napisem "AFERY KOPERKOWE" :)

Zdrowia dla wszystkich!

Jeśli idzie o wyniki sportowe, to tabela mówi sama za siebie :D.
a tak w ogóle, to pamiętajcie-Polacy, nic się nie stało.


PennyWise nie siej kurwa fermentu. Ujawniles się by siać gównoburze?
Jak miałeś jeszcze lewackie poglądy to popierdalałeś na Polonie Warszawa potem ci się styki pozmieniały i zapałałeś miłością do Legii.
Mimo tego nikt ci nie każe wypierdalać. Weź wyluzuj i zajmij się lepiej zdjęciami do Stadionowych Oprawców.

Stadionowych oprawców?
Wypraszam sobie xd.
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt lis 24, 2020 12:55 am

Nie świruj. A kto biegał swego czasu po murawie z akredytacją SO? 8)

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » wt lis 24, 2020 12:57 am

MISIEK72 pisze:Nie świruj. A kto biegał swego czasu po murawie z akredytacją SO? 8)

Nie wiem, może Ty?
Bo na pewno nie ja.
BOG Z Nami, chuj z Nimi.

Oldschool Fan

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt lis 24, 2020 1:00 am


Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » wt lis 24, 2020 1:02 am

MISIEK72 pisze:https://m.facebook.com/StadionowiOprawcy.net/photos/a.474537052630164/3345204502230057/?type=3&source=48

Zdjęcie moje, oczywiście.
Tylko, ze zajumane przez nich, stala praktyka przez nich uprawiana.
BOG Z Nami, chuj z Nimi.

Oldschool Fan

Piotrek
Posty: 2985
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt lis 24, 2020 1:09 am

Burza, napięcie itd. Jest źle. Jeżeli to Stawarczyk i Zając, to zgadnijcie kto bramki zawalił. A poza tym to nie lubię piwa z tej reklamy.

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 573
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » wt lis 24, 2020 2:40 am

Piotrek pisze:Burza, napięcie itd. Jest źle. Jeżeli to Stawarczyk i Zając, to zgadnijcie kto bramki zawalił. A poza tym to nie lubię piwa z tej reklamy.
Piwo z Lublina dobre,bo mi moją byłą(ze Stali Stalowa Wola) przypomina :lol: .

Nie doszukujmy się analogii z 2005,i meczu...z Motorem(wtedy).Kiedy nasze skórokopy musiały się spowiadać w prokuraturze we Wrocławiu.

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » wt lis 24, 2020 9:33 am

MISIEK72 pisze:
patryk pisze:
fan pisze:
Co do meczu z Motorem... Ktoś tu Stawarczykowi błąd przy 2 bramce wytknął... A co zrobił tam Reczulski?? Stawarczyk ma 37 lat i jak dla mnie zasuwa i walczy, chociaż w tym wieku powinien właściwie grać ekonomicznie i kierować wybieganymi kolegami. Ja bym go imiennie nie linczował... Daje dużo obronie. Takie moje zdanie... Nakręciliśmy się wszyscy na ten mecz. A właściwie nie wszyscy... Niestety obserwując kilka meczów w tym sezonie nie dawałem naszym chłopakom cienia szans. Nie dlatego, że nie chcieli, bo wiem że ambicji na pewno im odmówić nie można. Po prostu nie byli w stanie... Właściwie to mam wrażenie, że nie wiedzieli co na tym boisku grać... Dlatego taktyka "lufa do przodu" na napastnika obstawionego przez 3 obrońców była jedyną zauważalną powtarzalną koncepcją gry w tym meczu...Wszystko ok, gdyby Motor był Bayernem tej ligi...Niestety Motor był słaby i spokojnie wygrał 3:0......




Jeśli uważasz, że Stawarczyk grał dobrze ... to chyba dwa różne mecze oglądaliśmy


Może z tym, że grał dobrze to przesada, ale...
Od 37 letniego chłopa nie oczekuję, że będzie biegał tylko ustawiał młodych... Tymczasem on czasami biega więcej niż 20 latkowie...Oczekiwałem po nim doświadczenia, ale faktycznie za całokształt generalnie dupy nie urwał... Po prostu sama młodzież w obronie to zazwyczaj katastrofa... Stąd pierwotnie pokusiłem się o obronę typa.
Tymczasem on czasami biega więcej niż 20 latkowie...
Po nagraniu z autokaru niech spierdala. Ot jak ja w tym momencie podsumowuję moją ocenę o tym Panu.

Misiek72 - piszesz nie zachowujmy się jak pizdy, wstańmy otrząśnijmy się itp..
Pełna zgoda.. tylko dla mnie właśnie reakcją powinno być stanowcze wypierdalaj. Bo pizdy przejdą do porządku dziennego po tych 17 sekundach... I nikt tu nie lamentuje, po prostu się ulało. Nie chcę myśleć co by było, gdyby film trwał dłużej...
Jeżeli drugim walecznym był Zając to... wypierdalaj!

I tyle w temacie...


Przecież jak mówią chłopy z twojego osiedla to chyba z pare dobrych lat na meczu nie byłeś ale na forum łatwo wpaść by komuś dojebac.
I tyle w temacie


Ochujałeś??
Albo nie wiesz do kogo piszesz...
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt lis 24, 2020 11:16 am

patryk pisze:
MISIEK72 pisze:
patryk pisze:
fan pisze:
Co do meczu z Motorem... Ktoś tu Stawarczykowi błąd przy 2 bramce wytknął... A co zrobił tam Reczulski?? Stawarczyk ma 37 lat i jak dla mnie zasuwa i walczy, chociaż w tym wieku powinien właściwie grać ekonomicznie i kierować wybieganymi kolegami. Ja bym go imiennie nie linczował... Daje dużo obronie. Takie moje zdanie... Nakręciliśmy się wszyscy na ten mecz. A właściwie nie wszyscy... Niestety obserwując kilka meczów w tym sezonie nie dawałem naszym chłopakom cienia szans. Nie dlatego, że nie chcieli, bo wiem że ambicji na pewno im odmówić nie można. Po prostu nie byli w stanie... Właściwie to mam wrażenie, że nie wiedzieli co na tym boisku grać... Dlatego taktyka "lufa do przodu" na napastnika obstawionego przez 3 obrońców była jedyną zauważalną powtarzalną koncepcją gry w tym meczu...Wszystko ok, gdyby Motor był Bayernem tej ligi...Niestety Motor był słaby i spokojnie wygrał 3:0......




Jeśli uważasz, że Stawarczyk grał dobrze ... to chyba dwa różne mecze oglądaliśmy


Może z tym, że grał dobrze to przesada, ale...
Od 37 letniego chłopa nie oczekuję, że będzie biegał tylko ustawiał młodych... Tymczasem on czasami biega więcej niż 20 latkowie...Oczekiwałem po nim doświadczenia, ale faktycznie za całokształt generalnie dupy nie urwał... Po prostu sama młodzież w obronie to zazwyczaj katastrofa... Stąd pierwotnie pokusiłem się o obronę typa.
Tymczasem on czasami biega więcej niż 20 latkowie...
Po nagraniu z autokaru niech spierdala. Ot jak ja w tym momencie podsumowuję moją ocenę o tym Panu.

Misiek72 - piszesz nie zachowujmy się jak pizdy, wstańmy otrząśnijmy się itp..
Pełna zgoda.. tylko dla mnie właśnie reakcją powinno być stanowcze wypierdalaj. Bo pizdy przejdą do porządku dziennego po tych 17 sekundach... I nikt tu nie lamentuje, po prostu się ulało. Nie chcę myśleć co by było, gdyby film trwał dłużej...
Jeżeli drugim walecznym był Zając to... wypierdalaj!

I tyle w temacie...


Przecież jak mówią chłopy z twojego osiedla to chyba z pare dobrych lat na meczu nie byłeś ale na forum łatwo wpaść by komuś dojebac.
I tyle w temacie


Ochujałeś??
Albo nie wiesz do kogo piszesz...


Na Bohaterów mówią co mówią ale to nie jest sedno sprawy.
Weźcie wszyscy wyluzujcie.
Tak naprawdę to tylko dUfio i ci co byli przed autokarem mają moralne prawo oceniać tą sytuację.
Reakcji piłkarzy w stylu : zajebiście, fajnie,konkret itp itp oczywiście nikt nie komentuje bo filmiku z tego nie było a one były i to w duże ilości.
Ogólnie sytuacja jest nerwowa i na chuj jeszcze akcje dywersyjne, chyba by już całkiem pociągnąć wszystko w dół

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » wt lis 24, 2020 11:33 am

A kto jeśli można spytać?

Bo raczej tłumów to tutaj za Hutnikiem nie ma...
Czyżby również ktoś z 72 w nicku??
Ostatnio zmieniony wt lis 24, 2020 11:34 am przez patryk, łącznie zmieniany 1 raz.
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Kolor1980
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 07, 2007 11:20 am

Postautor: Kolor1980 » wt lis 24, 2020 11:37 am

Nie Ty będziesz mi mówił kto ma moralne prawo żebym to oceniał.Kim Ty dla mnie jesteś żeby podejmować arbitralnie takie decyzje.