Hutnik Kraków - Bytovia Bytów sobota, 28.11.2020 g.13:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Yordi
Posty: 150
Rejestracja: sob sie 27, 2005 8:47 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Yordi » sob lis 28, 2020 4:27 pm

Brawo chłopaki,Kieliś Linca zdecydowanie najlepsi ,duży potencjał u obu panów i chęć gry mam nadzieje że da to kopa do dalszych meczów i miłe niespodzianki z następnymi rywalami z "górnej półki".

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » sob lis 28, 2020 4:31 pm

tomabon pisze:
Alex pisze: Oby nie pokazali tej sytuacji na skrócie, bo będzie nie zły śmiech.


oby nie pokazali tej z podaniem do bramkarza z połowy boiska, które o mało co nie zakończyło się samobójem, bo to kwalifikowało się do cyklu "Piłkarskiej jaja"


Również się zgodzę. Dawno takiej głupoty nie widziałem. Przypadkiem taki "mądry" w tej sytuacji nie był Kędziora?

wojo77
Posty: 1089
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » sob lis 28, 2020 5:45 pm

Brawo Hutnicy wielka ambicja popłaciła, widać było jak bardzo chcieliście wygrać ten mecz !!! zdecydowały indywidualne umiejętności więc nie możemy mówić że nie mamy dobrych zawodników. Taktycznie zarówno my jak i Bytovia słabo, na środku boiska można byłoby przywiązać młodego cielaka i bardzo by nie przeszkadzał w grze taka tam dziura była, cios za cios na szczęście z naszym happy endem, nie mamy wogóle stałych fragmentów gry o czym świadczy fakt że jak jest rzut wolny w pobliżu pola karnego to my podajemy do najbliższego i gramy dalej jakbyśmy podali z autu, po prostu brak wytrenowania tego elementu tak samo rzut rożny. Gramy co mecz innym składem w obronie, jak chłopaki mają się zgrać i rozumieć ? Jest koniec rundy a my dalej się zgrywamy a mieliśmy jeszcze kilka miesięcy przed rozpoczęciem sezonu żeby się zgrać ale wszystkie sparingi graliśmy w innym składzie, Reasumując trener Janiczak jest w stanie zmobilizować drużynę w trudnym momencie, jest w stanie nauczyć gry do przodu grając tzw,"krakowską piłkę"robi coś źle lub nie robi nic jeżeli chodzi o nauczenie tzw.automatyzmów poprzez zgranie np formacji obronnej i totalny brak trenowania stałych fragmentów gry więc pytanie jeżeli nie możemy zatrudnić innego trenera to nie wiem weźmy jakiegoś taktyka na 1/5 etatu nawet z nazwiskiem żeby przekazał trochę wiedzy i raz w tygodniu robił trening taktyczny który nasz trener mógłby podglądając robić również prowadząc własne treningi, będziemy prekursorami takiej metody :lol: Jeszcze raz brawo chłopaki i Święty który zrobił w tym chaosie przewagę używając mózgu

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob lis 28, 2020 7:27 pm

Co do Ozimka to na pewno lepiej wygląda na skrzydle niz na środku: struś pędziwiatr do przodu i wyłozenie komuś na środku to może byćnasza bron, jeśli, no właśnie, to zgramy... Na pewno napastnika i playmakera z niego nie będzie, ale ma atuty, które moglibyśmy wykorzystać.
Obrona niezależnie od zestawienia to niestety palpitacje co akcję. Czasem az się prosi żeby piłkę po prostu wyp...

Akcja na 2:1 petarda, od utrzymania się przy piłce, zmianę skrzydła, po dośrodkowanie i wykończenie

wojo77
Posty: 1089
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » sob lis 28, 2020 7:43 pm

Ozimek ma dobry odbiór jak już tak próbujemy to ja bym go spróbował na prawej obronie zamiast Jaklika, robiłby też świetną przewagę w akcjach ofensywnych, Piszczek też kieduś grał w ataku.....

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob lis 28, 2020 7:50 pm

"Dobrze spotkanie drużyna Hutnik" czyli zawodnik gości o meczu

https://youtu.be/kimpQbdXOw8


Co ciekawe przyjezdni robili z meczu transmisję... radiową

https://m.youtube.com/watch?feature=you ... W8qYAIWOHY

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 338
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » sob lis 28, 2020 8:34 pm

O to chodziło, w pełni zasłużone 3 punkty. Miała być inna drużyna i była! Oby nie był to jednorazowy wyskok, tylko zapowiedź lepszej serii. Linca show, reszta na ambicji. Walczymy!

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob lis 28, 2020 9:18 pm


HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » sob lis 28, 2020 9:20 pm

A jakby ktoś chciał wesprzeć klub po zwycięstwie to wirtualne bilety nadal są dostępne:
https://sklep.nh2010.pl/pl/c/Wirtualne-bilety/3

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » sob lis 28, 2020 9:35 pm

po raz 1 od początku sezonu umyślnie nie oglądałem meczu i wygrali ,ot co, chyba prosta idze z tego lekcjia
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » sob lis 28, 2020 9:50 pm

Linca Światek Kieliś Kędziora i Hafez ,mamy naprawdę świetna pomoc szkoda tylko ze obrona nie daje rady i nie ma typowego napastnika który by przytrzymał pilke albo cos ukuł z głowy(Smug tez daje radę)
Tomek83

Rafał_Hutnik
Posty: 340
Rejestracja: wt sie 31, 2004 11:18 am

Postautor: Rafał_Hutnik » ndz lis 29, 2020 9:06 am

W skrócie od CF 2 czy 3 pierwsze sytuacje sytuacje pokazali Bytovii, ale oglądając mecz miałem wrażenie że przez pierwsze 20-30minut to ich gnieciemy, nie schodziliśmy prawie z ich połowy, chociaż klarownych sytuacji faktycznie z tego nie było. Szczęście, że się nie zemściło. W pierwszej połowie była jeszcze ładna dla oka akcja ze Świętym w roli głównej, wypuścił chyba Ozimka, ale ten się nie popisał. To mógł być "mecz życia" naszego prawego obrońcy, przez grzeczność nie wymienie z nazwiska.

no i martwi, że Smug bez formy, to już drugi nieobroniony karny z rzędu ;)

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz lis 29, 2020 11:49 am

4 mecze na Suchych Stawach w 2 lidze, 9 goli, wszystkie w 2 polowach na bramkę pod zegarem
Czy to oznacza że źle wchodzimy w mecze? Niekoniecznie
Ze Śląskiem cały mecz do bani, ale z Wigrami 1 polowa lepsza. Wczoraj tez pierwsza połowa przyzwoita.

Niestety, jeśli jakościowo nie wszyscy dojeżdżają to możemy punktować jedynie determinacja, ambicja, koncentracją, wspinaniem się na wyżyny. Innej opcji nie ma.
Teraz widzę ze ten śniady pilkarz z Bytova ma w cv 7 sezonów regularnego grania w Ekstraklasie, a przy 2 bramce dal sobie przerzucić piłkę Sobali do Lincy jak amator...

Po meczu z Motorem ktoś tu napisał, że możliwe ze wygramy z Bytovią, ale żeby się utrzymać to trzeba wygrywać często. Okazji jest wiele, ale z kolejki na kolejkę coraz mniej... Chojnice wczoraj ostry łomot od Sokoła, więc nie są niezniszczalni... bez punktów z wyjazdów będzie ciężko (bilans 1-0-8 )

KORPIK
Posty: 176
Rejestracja: pt kwie 13, 2012 3:55 pm

Hutnicy - relacja Bytovia

Postautor: KORPIK » ndz lis 29, 2020 11:55 am

Cała relacja i komentarze CAŁKOWICIE ZAPOMNIAŁY (!!!) nie wspominając nawet o tym, że przed meczem była minuta ciszy jaką poświęcono Królowi jaki odszedł w tym tygodniu a jest tylko jeden Diego Armando Maradona. Wielu kibiców odczuwa koniec sportu jaki znaliśmy. Duch Diego był w tym meczu nad SS. A tak odnośnie ligii to wyniki Bytovii z naszymi kolejnymi rywalami, to wygrana z Chojniczanką 3-2, remis 3-3 ze Stalą i wygrana 1-0 z Ostródą. Oby powielić te wyniki w trzech ostatnich kolejkach. Niech moc będzie z Nami

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » ndz lis 29, 2020 4:08 pm

Na plus występ Sobali - aktywny i asysta.
Kędziora świetne podanie przez pół boiska do Lincy (sytuacja Świętego).
Dziwilo mnie, że trener mimo minimalnego prowadzenie nie robił zmian taktycznych.