Chojniczanka Chojnice -Hutnik Kraków 2.12.2020, g. 17:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » śr gru 02, 2020 7:08 pm

HKS1978 pisze:
Piotrek pisze:To wina trenera.

Wina Gaździckiego xD


niezbyt śmieszne.
a do tego mało kto wie o co chodzi...

Alex
Posty: 1038
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » śr gru 02, 2020 7:23 pm

Niespodzianki nie było. Chojniczanka lepsza w każdym elemencie. Ile jeszcze karnych podarujemy rywalom w tej rundzie czy na wiosnę? Nie mamy boków obrony, boków pomocy też dzisiaj nie było. Janiczak tak się wydzierał, że pewnie nie tylko w TV go słyszeli, ale i Krakowie. Masa nie dokładności, czyli nic nowego. Po stałych fragmentach w naszym wykonaniu, oczywiście bez zmian - 0 zagrożenia. Kędziora babol z Bytowem, dzisiaj też nie pewny. Jak go nazwał komentator "elektryczny". Jedyna osoba która pokazała twarz dzisiaj, to Kieliś.

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » śr gru 02, 2020 7:29 pm

Ja tam nie widziałem nikogo kogo by można wyróżnić .
Niecelność podań to jest tragedia.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr gru 02, 2020 7:37 pm

Przejebane jest to jak dużo tracimy na wyjazdach. Nie wierzę że Skra, Bytów, Katowice to gorsze drużyny niż Kalisz, Chojnice i Motor. A wyglądamy jak dzieci we mgle, 0 atutów. Wygląda na to ze kompletnie nie radzimy sobie z cyklem wyjazdowym: wyjazd dzień wcześniej, nocleg, mecz na drugi dzień wieczorem - ten schemat nas totalnie paraliżuje. Nie ma kibiców więc ten argument zupełnie odpada. U siebie będziemy wygrywać ale nie na tyle zeby nie przydały się punkty z Grudziądza czy Bytowa pod koniec rundy...

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » śr gru 02, 2020 9:05 pm

Może jak jest taka pyta na wyjazdach to spróbować na 1 mecz może nie jakiś najdalszy jechać z biegu w ten sam dzień. Nic nie stracimy bo wpierdol i tak pewnie by był a może wtedy coś zaiskrzy a jak nie to dużo przynajmniej w kasie zostanie :D

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr gru 02, 2020 10:19 pm

Chojniczanka - Hutnik Kraków 4:1 (skrót | 02.12.2020)

https://www.youtube.com/watch?v=HhQWqk1uS6M




Chojniczanka - Hutnik Kraków 4:1 (konferencja | 02.12.2020)

https://www.youtube.com/watch?v=DkqdYV6cjIA

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » śr gru 02, 2020 10:26 pm

Mecz ze Stalą odwołany wiec zostaje wyjazd do Ostródy i pewnie kolejny wpierdol
Tomek83

pawcio
Posty: 300
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » śr gru 02, 2020 10:40 pm

fan pisze:Może jak jest taka pyta na wyjazdach to spróbować na 1 mecz może nie jakiś najdalszy jechać z biegu w ten sam dzień. Nic nie stracimy bo wpierdol i tak pewnie by był a może wtedy coś zaiskrzy a jak nie to dużo przynajmniej w kasie zostanie :D


Ja już w innym temacie pisałem - jeździć normalnie w dniu meczu. Tu płacz że nie ma na trenera, a tam rozwalamy kasę na noclegi oto... Co za różnica czy dostaniemy wpierdol z autokaru czy z hotelu? Nie ma na co pieniędzy wydawać?

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » śr gru 02, 2020 11:32 pm

Co do wyjazdów, to jest kilka miejscowości gdzie śmiało można było jechać w dniu meczu. Na mecz z Motorem było zebrane 25 tysi, nie wierzę, że przy ograniczeniu przedwczesnych wyjazdów, i przełożeniu pieniędzy ze zbiórki na nowego trenera budżet się rozdupcy. Trener jaki jest każdy widzi- chce dobrze, ale pewnego progu nie przeskoczy- ot jak każdy z nas, gdzieś jest pułap możliwości, umiejętności (wyjątkiem potwierdzającym regułę są kibicie HKS). Czemu tak uważam? Kilka postów temu pisałem, że Jodłowski za Świętego, ostatnio ktoś napisał że Ozimek na prawą obronę - i co dziś mamy? czyżby trener czytał forum? A może to tylko zbieg okoliczności? Mi się nie chce wierzyć, że mając:Linca, Hafez, Święty, Drąg, Kieliś, nie jesteśmy w stanie nic ugrać. Może grajmy jak barcelona - bez nominalnego napastnika? Druga połowa dziś to każdy grał jak umiał, tylko planu trener nie nakreślił - a ponoć od tego jest.
ps. wg mnie Jodłowski przewyższa tą ligę i to z dużym zapasem.

1979
Posty: 1894
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » czw gru 03, 2020 12:03 am

fan pisze:Może jak jest taka pyta na wyjazdach to spróbować na 1 mecz może nie jakiś najdalszy jechać z biegu w ten sam dzień. Nic nie stracimy bo wpierdol i tak pewnie by był a może wtedy coś zaiskrzy a jak nie to dużo przynajmniej w kasie zostanie :D


Trzy walkowery w sezonie mozna , wiec po co tracic kase na hotele, przejazdy jak i tak trojka, czworka z tyłu... :wink:. A tak na powaznie to nie wiem czy nie lepiej bylo by szykowac u19 do rozgrywek w nastepnej rundzie w seniorach, oczywiscie z innym trenerem aby nie zdazyl ich sp...ić. Tutaj tymi zawodnikami (moze oprocz 2,3 ) i tak nic nie ugramy a nowe pokolenie moze za dwa trzy lata sobie poradzi...a moze dzieki ambicji wyprowadzi nas ze strefy spadkowej??
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » czw gru 03, 2020 1:34 am

Oglądając w tamtym sezonie 2 ligę wydawało się , że piłkarsko spokojnie sobie w niej poradzimy bo jej poziom jest mega chujowy. Zresztą były zapowiedzi , że dodamy kolorytu tej lidze... Okazuje się ,że jesteśmy chłopcami do bicia i inni poprawiają sobie na nas bilans bramkowy. Trzeba się oswoić( im wcześniej tym lepiej), że w przyszłym sezonie 3 liga i że w niej wcale nie będzie łatwo się utrzymać. Poziom centralny przerósł klub pod każdym względem niestety. Większość zawodników też chyba sobie uświadomiła, że co jak co ale to kariery w piłce nie zrobi.
Obrazem nędzy i rozpaczy jest fakt, że nawet nie stać nas na zmianę trenera.

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » czw gru 03, 2020 8:27 am

1979 napisał

,,Trzy walkowery w sezonie mozna , wiec po co tracic kase na hotele, przejazdy jak i tak trojka, czworka z tyłu... :wink:. A tak na powaznie to nie wiem czy nie lepiej bylo by szykowac u19 do rozgrywek w nastepnej rundzie w seniorach, oczywiscie z innym trenerem aby nie zdazyl ich sp...ić. Tutaj tymi zawodnikami (moze oprocz 2,3 ) i tak nic nie ugramy a nowe pokolenie moze za dwa trzy lata sobie poradzi...a moze dzieki ambicji wyprowadzi nas ze strefy spadkowej??"

Trzeba sobie uświadomić że My młodzieży co może zastąpić grajków w lidze nie mamy ,nikogo .
Możemy mówić o wychowankach za 4 lata najwcześniej.

giovanni
Posty: 364
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » czw gru 03, 2020 10:15 am

Ale bidolicie jakbyśmy już spadli. Przed nami jeszcze cała wiosna.
- Hutnik NOWA HUTA -

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw gru 03, 2020 10:42 am

Mamy 1 punkt straty do bezpiecznego miejsca a 7 punktów do środka tabeli.

Solidnie przepracowana zima, atut własnego boiska + ewentualnie totalny terror trybun na piłkarzach drużyn przeciwnych - to klucz do sukcesu.

Kto kocha ten wierzy :)
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 957
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » czw gru 03, 2020 10:45 am

Zachowajmy spokój. Jeszcze nie spadliśmy. Zarząd działa ( podobno kolejni sponsorzy są w drodze) więc może w zimie będzie pieniądz na jakiegoś napastnika i bocznego obrońcę + gramy u siebie.