Sokół Ostróda - Hutnik Kraków, 12 grudnia 2020, 18.00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » sob gru 12, 2020 10:29 pm

Jedyne co możemy zrobić to pojawiać się w jak największej liczbie w rundzie rewanżowej(jeżeli będą wpuszczać kibiców) głośno dopingować i liczyc ze to cos da , do stracenia juz nie ma nic
Tomek83

Piotrek
Posty: 2983
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » sob gru 12, 2020 11:35 pm

To kiedy zebranie właścicieli klubu? Liczę na solidne sprawozdanie trenera.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » sob gru 12, 2020 11:48 pm

Dobre pytanie. KIEDY WALNE?

Yordi
Posty: 150
Rejestracja: sob sie 27, 2005 8:47 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Yordi » ndz gru 13, 2020 1:38 am

HKS1978 pisze:Dobre pytanie. KIEDY WALNE?
WALNIJ DZIŚ :P

1979
Posty: 1900
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » ndz gru 13, 2020 1:52 am

Piotrek pisze:To kiedy zebranie właścicieli klubu? Liczę na solidne sprawozdanie trenera.


Kogo?? Zarzadu, kierownictwa , sztabu trenerskiego rozumiem ,ale to chyba nie sa wlasciciele. ps. Nawet nie wiedzialem ,ze PorterHKS. na forum to prezes.
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

MISIEK72
Posty: 1580
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » ndz gru 13, 2020 9:05 am

1979 pisze:
Piotrek pisze:To kiedy zebranie właścicieli klubu? Liczę na solidne sprawozdanie trenera.


Kogo?? Zarzadu, kierownictwa , sztabu trenerskiego rozumiem ,ale to chyba nie sa wlasciciele. ps. Nawet nie wiedzialem ,ze PorterHKS. na forum to prezes.


Bo nie jest. Przynajmniej ten najważniejszy. Nie łykaj każdej półprawdy , półsłówka czy niedomówienia.

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz gru 13, 2020 6:02 pm

Pomeczowa wypowiedź trenera Leszka Janiczaka 12.12.2020

https://www.youtube.com/watch?v=h6MH3ha ... =emb_title

patrix

Postautor: patrix » ndz gru 13, 2020 6:21 pm

Z jego wypowiedzi wynika że tym składem daleko niż obecnie nie podskoczymy bo nie ma pieniędzy na lepszych zawodników i trzeba liczyć na farta i na magię większej ilości meczów w rundzie rewanżowej u nas na SS.

Tylko ja się pytam kto odpowiadał za kompletowanie tego składu? Przecież trener który jest jednocześnie w osobie Dyrektora Sportowego i miał sporo czasu na sprawdzenie różnych ustawień i zawodników pomiędzy zakończeniem rozgrywek 3 ligi a początkiem rozgrywek 2 ligi.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz gru 13, 2020 7:04 pm

patrix pisze:Z jego wypowiedzi wynika że tym składem daleko niż obecnie nie podskoczymy bo nie ma pieniędzy na lepszych zawodników i trzeba liczyć na farta i na magię większej ilości meczów w rundzie rewanżowej u nas na SS.

Tylko ja się pytam kto odpowiadał za kompletowanie tego składu? Przecież trener który jest jednocześnie w osobie Dyrektora Sportowego i miał sporo czasu na sprawdzenie różnych ustawień i zawodników pomiędzy zakończeniem rozgrywek 3 ligi a początkiem rozgrywek 2 ligi.



Nie wylewam żali po porażkach. Staram się też pisać na chłodno jakieś moje spostrzeżenia. Zachęciłeś mnie do napisanie czegoś od siebie swoim postem zwracając uwagę na pewne sprawy. Chodzi o kompletowanie składu. Latem dostało mi się tutaj za krytykowanie tzw. castingów na piłkarza Hutnika. Castingi mam wrażenie zaczęły się już wcześniej. Sprawa może zamierzchła, ale dotyczy murzyna Monsuru testowanego zimą rok temu. Gość zagrał w paru sparingach i był z drużyną dość długo. Strzelał bramki po czym zrezygnowano z niego. Komentarz Janiczaka był taki że wszystko spoko tylko że gość prezentuje poziom niższych lig i się nie nadaje. Nie wiem czy poszło o kasę czy nie, ale wyglądało na to że to nic innego jak zawracanie głowy. Zawracanie głowy murzynowi i drużynie, bo albo się gościa bierze albo nie. Gadanie przed sezonem o jakiś piłkarzach którzy mają wkomponować się w styl drużyny, pasować do niej i szukanie optymalnego wzmocnienia na tle obecnych wyników brzmią co najmniej śmiesznie. Przewinęło się wielu testowanych, zupełnie nie potrzebnie. Nieciekawa sytuacja finansowa nie zwalnia z tego by nie mieć napastnika z zespole. Nominalni napastnicy pozostający zazwyczaj w rezerwie w rundzie jesiennej nie strzelili żadnej bramki. Hafez napastnikiem nie jest i prawdę mówiąc krzywdę mu się robi wystawiając go na szpicy. W sparingach grał w środku pomocy czyli tam gdzie grać powinien. Bardziej niż obroną przejmuję się atakiem i nie rozumiem czemu nie ma na tej pozycji paru gości chociażby z 4 ligi.
Ostatnio zmieniony ndz gru 13, 2020 7:20 pm przez Aldaris, łącznie zmieniany 1 raz.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz gru 13, 2020 7:18 pm

Będą jaja jak wyjdzie na to , że kierownik cacy tylko pracownicy marni .

MISIEK72
Posty: 1580
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » ndz gru 13, 2020 7:58 pm

Już komentarz trenera po meczu z Polkowicami na tle Niedźwiedzia to był dramat. Potem było tylko gorzej. Ten komentarz po Ostródzie to jest samobój i kompromitacja. Oczywiście wszyscy na statku winni tylko nie kapitan.
A największa wina jest według kapitana statku oczywiście po stronie " hejterów."... Nie wiem co napisać by kogoś nie obrazić. Tak to jest jak z kartą rowerową siada się do bolidu F3. Garbarnia która materiał ma niewiele lepszy a jak odbiła w górę.
Trzeba robić zbiórkę i zebrać w miesiąc kilkadziesiąt tysięcy pod szyldem 2 liga dla Hutnika a co potem to czas pokaże.

Egipcjanin Sinue
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 4:22 pm

Postautor: Egipcjanin Sinue » pn gru 14, 2020 3:28 pm

Ja pierdole 6 punktów i jesteśmy w środku tabeli, Wy to albo zachwyt do bólu i od razu walka o awans albo lament. Przecież jeszcze jedna runda. Niech każdy się zmobilizuje i może wpłaci coś więcej na Klub a może coś z tego będzie.

Nie ma piniędzy to ni ma... takie życie, tylko po co jeszcze narzekać na cały świat albo po wygranym meczu hurra optymizm
Na treningach, na sparingach
Andrzej prezentowal sie znakomicie...

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 572
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » pn gru 14, 2020 4:19 pm

Egipcjanin Sinue pisze:Ja pierdole 6 punktów i jesteśmy w środku tabeli, Wy to albo zachwyt do bólu i od razu walka o awans albo lament. Przecież jeszcze jedna runda. Niech każdy się zmobilizuje i może wpłaci coś więcej na Klub a może coś z tego będzie.

Nie ma piniędzy to ni ma... takie życie, tylko po co jeszcze narzekać na cały świat albo po wygranym meczu hurra optymizm


Tylko biorąc pod uwagę naszą grę,to czarno widzę te zdobycze punktowe.Przypominam że takie same nastroje panowały na początku rundy:"na pewno do grudnia coś jeszcze ugramy,więc nie ma co się przejmować,bo to dopiero 4/5 porażka"Rzeczywistość nas zweryfikowała.

Nie przypominam sobie sytuacji,żeby trener po takiej serii porażek dalej był na stanowisku.Pewnie że decyzja należy do zarządu i spadek do III ligi nie będzie końcem świata.Tyle że pewnie znów,część osób(tych mniej przychylnych trenerowi) odpuści sobie mecze

Oświecenia :)
Posty: 190
Rejestracja: śr maja 25, 2005 8:40 pm

??

Postautor: Oświecenia :) » pn gru 14, 2020 5:15 pm

Po zimie wyjdzie ślonce trzeba wierzyc ze bedzie dobrze !!! Ave Hutnik ;)

bn
Posty: 3014
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pn gru 14, 2020 11:24 pm

6 punktów i jesteśmy w środku tabeli, Wy to albo zachwyt do bólu i od razu walka o awans albo lament. Przecież jeszcze jedna runda.
Pięć lat temu nie bardzo to pomogło, choć do końca niektórzy pisali że na pewno się uda, kilka zespołów wszystkie mecze przegra, my wygramy a kilka innych drużyn zbankrutuje i się wycofa. : )