Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2020/2021

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz maja 30, 2021 5:56 pm

co prawda do zakończenia sezonu mamy jeszcze jeden mecz, a w sumie zostały dwie kolejki, ale powoli mozna robic pewne podsumowania, zwlaszcza, ze cel podstawowy zostal w piątek zaklepany.

to co juz za nami to mecze wyjazdowe. Bilans jest imponujacy: 7 meczów, 5 wygranych, 2 remisy i ani jednej porażki! Ostatnia taka historia miala miejsce w IV lidze wiosną 2011 roku (wtedy dwa remisy i cztery zwyciestwa w roli goscia - niketóre mecze rozegrane zostaly w NH). Wyjazdowe porazki w kazdej rundzie zdarzaly nam sie nawet w sezonach awansowych (11/12, 17/18). No ale co tu porównywać, 4 liga a 2
Patrząc na jesien (1-0-10) i to z kim teraz gralismy (3 wygrane z zespolami z pierwszej szostki) - czapki z głów


inna sprawa, ze nawet gdybysmy jesienia zdobyli 0 punktów, i mieli teraz na koncie tylko dorobek z wiosny, to dalej bysmy byli w grze o utrzymanie:D
oczywiscie przesadzam, bo jesli jesienia mielibysmy 0 to Bytovia, Elblag, Grudziadz itd mialyby wiecej niz teraz. No ale tylko pokazuje jakiej rundy jestesmy swiadkiem. Wiosną tylko Polkowice maja wiecej punktów od nas - o 1 (choc wiadomo, nie wszyscy rowno grali)

wojo77
Posty: 1061
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » czw cze 03, 2021 10:44 pm

Drużyna i trener zrobili swoje trzeba by ich wynagrodzić i ktoś fajnie wymyślił stówę na Hutnika. Widzę natomiast że miałoby to wiekszy rozmach gdyby można było zrobić przelew. Przelew do klubu jak już ktoś wspomniał idzie na cele statutowe. Wobec tego mam pytanie czy ktoś będący blisko klubu lub ktoś mający duże zaufanie na forum nie mógłby tego zbierać na prywatne konto a potem wpłacić do skarbonki? Napewno zwiększyłoby to zbiórkę. Przelew np.w tytule premia dla Hutników.... HZA pytanie czy nie można by na Twoje konto wpłacać? Jeżeli trzeba mogę na priv udostępnić swoje konto a po zbiórce podjechać do klubu🙄

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pt cze 04, 2021 3:26 pm

wojo77 pisze:Drużyna i trener zrobili swoje trzeba by ich wynagrodzić i ktoś fajnie wymyślił stówę na Hutnika. Widzę natomiast że miałoby to wiekszy rozmach gdyby można było zrobić przelew. Przelew do klubu jak już ktoś wspomniał idzie na cele statutowe. Wobec tego mam pytanie czy ktoś będący blisko klubu lub ktoś mający duże zaufanie na forum nie mógłby tego zbierać na prywatne konto a potem wpłacić do skarbonki? Napewno zwiększyłoby to zbiórkę. Przelew np.w tytule premia dla Hutników.... HZA pytanie czy nie można by na Twoje konto wpłacać? Jeżeli trzeba mogę na priv udostępnić swoje konto a po zbiórce podjechać do klubu🙄


Bardzo mi miło, że stawiasz mnie w takiej roli. Niemniej sądzę przeglądając forum, że wyniknęłoby z tego tylko więcej problemów :wink:

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pt cze 04, 2021 7:05 pm

Informujemy, że skarbonka "na premie dla zawodników" przy okazji jutrzejszego meczu dostępna będzie w punkcie wydawania akredytacji prasowych. Punkt zlokalizowany jest w prawej części hali, okienko otwierane, bez konieczności wchodzenia do hali i czynny w godzinach 15:30-16:30.

fan
Posty: 960
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » sob cze 05, 2021 11:24 am

Czy nie może druga skarbonka być przy wejściu od strony Mogiły ? Cześć osób nie wie o akcji i się nie pofatyguje pod halę...

pawcio
Posty: 296
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » sob cze 05, 2021 2:01 pm

fan pisze:Czy nie może druga skarbonka być przy wejściu od strony Mogiły ? Cześć osób nie wie o akcji i się nie pofatyguje pod halę...


No dajmy już spokój z tym koncertem życzeń. Sam uważałem, że zbiórka tylko do skarbony w tygodniu jest kiepskim rozwiązaniem, no ale już bez przesady. Może jeszcze niech parę osób pojeździ po hucie, bo może ktoś się nie pofatyguje pod halę...

Jak ktoś nie wie o akcji, to choćby miał skarbonkę od Mogiły to nie wrzuci. Jak wie i będzie chciał to pójdzie pod halę, a jak nie to nie. Trudno, szkłem się dupy nie wytrze.