GKS Katowice - Hutnik Kraków 6.03.2021 g. 17:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » ndz mar 07, 2021 11:55 am

2 połowa to typowy hokej zamknęli nas w zamku i przez 40 minut bili głowa w mur jedna setka dla gks nie wykorzystana przez Sanockiego u nas 2 dobre kontry i piekny strzał Kędziory
Tomek83

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » ndz mar 07, 2021 1:12 pm

centrum nh pisze:
Qlawy pisze:Jeśli Hafez rzeczywiście go opluł to brak komentarza w takiej sytuacji w takim meczu - na szczeście się udało.

Wydaje mi się ze skrótu, że ani główny ani liniowy tego nie widzieli tylko z okrzyków dali czerwień.

Jeżeli go opluł i mu to przybiją to obstawiam że w dobie covidowej zarazy zostanie zawieszony przez ligę, i to nie na 1-2 mecze. Jemu trzeba chyba psychologa opłacić bo mu sie beret gotuje.


Absolutna racja ale w 1 połowie w narożniku pola karnego zrobił kolesia jak dziecko

dUfio
Posty: 9090
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz mar 07, 2021 1:36 pm

Qlawy pisze:
centrum nh pisze:
Qlawy pisze:Jeśli Hafez rzeczywiście go opluł to brak komentarza w takiej sytuacji w takim meczu - na szczeście się udało.

Wydaje mi się ze skrótu, że ani główny ani liniowy tego nie widzieli tylko z okrzyków dali czerwień.

Jeżeli go opluł i mu to przybiją to obstawiam że w dobie covidowej zarazy zostanie zawieszony przez ligę, i to nie na 1-2 mecze. Jemu trzeba chyba psychologa opłacić bo mu sie beret gotuje.


Absolutna racja ale w 1 połowie w narożniku pola karnego zrobił kolesia jak dziecko


Ogolnie gdy gral byl bardzo przydatny, z dwójki napastników ewidentnie jest tym cofniętym, dobrze się czuje w rozgrywaniu ze Świętym, Linca itd, przez to Kitliński ma więcej miejsca co zaowocowalo golem. No ale cóż z tego skoro glowa nie dojeżdża, z drugiej strony ze skrótu trudno rozkminienic co tam się odjebało. Bardziej wyraźne bylo pchnięcie go przez rywala..
Co do Sobiego to z całym uznaniem i sympatią dla tego gościa wydaje się ze wpuszczanie go na końcowe 20-30 minut to optymalne rozwiązanie, które nam przyniosło przybicie zwycięstw wczoraj i ze Skrą

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » ndz mar 07, 2021 2:00 pm

Moim zdaniem, a stałem blisko, nie tyle go opluł co krzycząc z bólu opryskał śliną

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz mar 07, 2021 2:03 pm

Zastanawia jeszcze sam koniec po gwizdku. Jakaś wymiana słowna jednego z cyganów ze Smugiem. Może coś przyjacielskiego, ale wygląda bardziej na jakąś spinę i wymianę uprzejmości.

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 338
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » ndz mar 07, 2021 3:28 pm

Świetny początek, 3 punkty u lidera i naprawdę dobra gra. Wykorzystany słaby dzień GKS-y w 100%😉 Cały czas miałem wrażenie, że jest nas więcej na boisku, porządek w obronie, pewność z przodu i siła do 90 minuty. Fajny, obiektywny komentarz w relacji TV, docenili naszą grę. Hafez opamiętaj się wreszcie🤦Wierzę, że na tym nie koniec i potwierdzimy zmianę gry w kolejnych meczach. Jedziemy dalej💪

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » ndz mar 07, 2021 6:40 pm


dUfio
Posty: 9090
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz mar 07, 2021 6:53 pm

Na boksie przebijał się news o 5 meczach kary dla Hafeza...

pawcio
Posty: 306
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » ndz mar 07, 2021 8:44 pm

Fajnie, że ktoś to w końcu poruszył, bo ja mam na temat Hafeza zdanie jak Hajto o Dawidowiczu - na siłę próbuje się zrobic z Niego mega piłkarza. Ja mam mieszane uczucia. Ok, technicznie większość chłopaków przewyższa, ale ile tak naprawdę mieliśmy z Niego pożytku? Częściej drużynę osłabiał niż faktycznie dał jakąś wyrazna korzyść. Dla mnie było mega szokiem, że został wybrany naszym 2 najlepszym piłkarzem roku...

Obawiam się że karę może dostać... Jak by nie było, PZPN zapewne oprze się na zdaniu sędziów, bo z nagrania niewiele wynika, a nie sądzę żeby było inne. Nawet jakichś większych protestów nie było, zaskakująco łatwe pogodzenie się jak na to że miałby być niewinny.

bn
Posty: 3012
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz mar 07, 2021 9:40 pm

Według mnie to klub się powinien odwołać od tej czerwonej kartki. Oglądnąłem nagranie kilka razy i nie widzę tam żadnego plucia. Że niby jak siedział, to mu but opluł? Bądźmy poważni. Raczej powiedziałbym, że odpuszczona została presja na sędziego, żeby gieksiak dostał czerwień za odepchnięcie.

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz mar 07, 2021 10:29 pm

Po tym co uslyszec mozna było od naszego obecnego drugiego trenera w zagetych na Hutniku to wydaje sie, iz takiego sztabu to jeszcze nie mielismy....

Zwyciezcow sie nie sadzi, ale moim okiem ten Kacper Jodlowski to odstawał od reszty trzy razy, chociaż moze to takie wrazenie nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn mar 08, 2021 12:47 am

ksh72 pisze:
JOK_NH pisze:Zajebisty mecz, kurwa powinniśmy tam być i świętować to w sektorze gości!
:evil:


" I to wszystko na oczach kilkunastoosobowej grupy kibiców Hutnika, która nie wiadomo czemu weszła na spotkanie i głośno zaznaczała swoją obecność."


:lol: :D :D

http://gieksa.pl/podejrzany-mecz-bardzo-podejrzany/


Dla mnie to, że ktoś z zarządu tam był nie oznacza, że mecz zaliczony z udziałem kibiców. Jasno napisałem, że w sektorze gości - to byłby wyjazd sezonu, jak nie dziesięciolecia.

dUfio
Posty: 9090
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn mar 08, 2021 9:42 am

pawcio pisze:ale ile tak naprawdę mieliśmy z Niego pożytku? Częściej drużynę osłabiał niż faktycznie dał jakąś wyrazna korzyść.


Jakims fanem Hafeza na pewno nie jestem, a nawet zaluje ze nie udało się go opylic w zimie, choć opcje byly za wysokie jak na nas sumy (rekord nh2010 bylby na pewno). Natomiast suche liczby:
2 gole i tu zależy od źródła 4 lub 5 asyst, czyli w klasyfikacji kanadyjskiej 2 miejsce za Świętym (6+2) lub ex aequo z Kielisiem (3+3). Czyli chcąc nie chcąc ważny element naszej ofensywy do tej pory. Oczywiście wszystko okraszone 7 kartkami jesienią, które spowodowały jedną pauze

dUfio
Posty: 9090
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn mar 08, 2021 3:52 pm

https://pilkanozna.pl//index.php/Wydarz ... -ligi.html



Stawarczyk (Hutnik) - meczem z Gieksą przypomniał o swoich najlepszych czasach.

Kędziora (Hutnik) - dzielnie sekundował Stawarczykowi

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn mar 08, 2021 4:32 pm

Sobala super zmiana, ale raz w naszym polu karnym zachował się tragicznie.
Zamiast wybijać piłkę nabijał przeciwnika, żeby wyszła na aut bramkowy.
Tak to jest jak napastnik pomaga w bronieniu...