Hutnik Kraków - Stal Rzeszów 10.03.2021 g. 14:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

pawcio
Posty: 309
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » śr mar 10, 2021 4:00 pm

Ależ mi szkoda Smuga :/ nasz najlepszy piłkarz (jakkolwiek by to nie brzmiało w wypadku drużyny ostatniej, z największą liczbą straconych bramek...), tyle razy się wykazał do tej pory a tu taki klops :/

Ale już do przerwy było widać, że cos mu nie idzie. Puste przeloty, niedokładne wybicia... Szkoda, ale uważam że nie straciliśmy przez Niego 2 punktów. Wydaje mi się, że gdyby nie ta brama, to bysmy się tak nie zmobilizowali i skończyłoby się 0:0.

Szkoda niewykorzystanych sytuacji, zwłaszcza Sobali :/ No nic, jak nie można wygrać, trzeba zremisować i to się udało 💪💪💪

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » śr mar 10, 2021 4:21 pm

taki los bramkarza.
W zeszłej rundzie mnóstwo wybronił, ale nie przełożyło się to na wiele punktów, a dzisiaj żadnego groźnego strzału i straciliśmy bramkę.

Z drugiej strony gdybyśmy byli w ataku skuteczniejsi to ten błąd i tak dałby nam 3 punkty.

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 338
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » śr mar 10, 2021 4:25 pm

Stracone 2 punkty, tak wskazywały wydarzenia na boisku, z drugiej strony fart na sam koniec. Tak to jest jak się nie prowadzi 2-0 kiedy okazje się mnożyły. Z drugiej strony 4 pkt. po dwóch meczach chyba byśmy brali w ciemno. Najważniejsza jest jednak dobra, inna gra niż na jesień. Gramy 👍

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » śr mar 10, 2021 4:25 pm

No, co Wy tacy zdziwieni? Nie dostaliście na priv info, że tym razem na remis trzeba zagrać? Najwyższy kurs był akurat na remis. Teraz już w ogóle nie prześmiewco właśnie Takiej drużynie jest miło kibicować. Brawo za walkę do końca, choć akurat meczu się mało na widziałem, bo późno się wyszło z pracy..
Mówię to co myślę, robię to co mówię

KrK_
Posty: 133
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 11:14 am

Postautor: KrK_ » śr mar 10, 2021 4:28 pm

Szkoda straconych punktów, ale brawa za wywalczony remis i grę do końca.

P.S Nie jeździć po Smugu, bo to naprawdę niezły bramkarz. Statystyki tego nie odzwierciedlają.
Hutnik Kraków

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 573
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » śr mar 10, 2021 4:41 pm

PITROL pisze:No, co Wy tacy zdziwieni? Nie dostaliście na priv info, że tym razem na remis trzeba zagrać? Najwyższy kurs był akurat na remis. Teraz już w ogóle nie prześmiewco właśnie Takiej drużynie jest miło kibicować. Brawo za walkę do końca, choć akurat meczu się mało na widziałem, bo późno się wyszło z pracy..


Pojawiają się nowe teorie spiskowe.

Tym razem,to "centrala"naciska na kluby,i już ustaliła że Hutnik ma się utrzymać :lol:

Tak stwierdzili "myśliciele"z Rzeszowa.

No bo jak.Ich Stal w ciągu 90 minut nie potrafi oddać celnego strzału.Tu musi być "wał" :wink:

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr mar 10, 2021 4:45 pm

Fan Club Kościuszkowskie pisze:Stracone 2 punkty, tak wskazywały wydarzenia na boisku, z drugiej strony fart na sam koniec. Tak to jest jak się nie prowadzi 2-0 kiedy okazje się mnożyły. Z drugiej strony 4 pkt. po dwóch meczach chyba byśmy brali w ciemno. Najważniejsza jest jednak dobra, inna gra niż na jesień. Gramy 👍


Z wytłuszczonym zgadzam się w 100 % .

mr.Vitaminka
Posty: 1898
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » śr mar 10, 2021 4:58 pm

FenRiR pisze:Pojawiają się nowe teorie spiskowe.

Tym razem,to "centrala"naciska na kluby,i już ustaliła że Hutnik ma się utrzymać :lol:

Tak stwierdzili "myśliciele"z Rzeszowa.

No bo jak.Ich Stal w ciągu 90 minut nie potrafi oddać celnego strzału.Tu musi być "wał" :wink:


napisz, że żartujesz. Przecież to jest niepojęte, żeby po takim meczu jeszcze szukać drugiego dna.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 573
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » śr mar 10, 2021 5:03 pm

mr.Vitaminka pisze:
FenRiR pisze:Pojawiają się nowe teorie spiskowe.

Tym razem,to "centrala"naciska na kluby,i już ustaliła że Hutnik ma się utrzymać :lol:

Tak stwierdzili "myśliciele"z Rzeszowa.

No bo jak.Ich Stal w ciągu 90 minut nie potrafi oddać celnego strzału.Tu musi być "wał" :wink:


napisz, że żartujesz. Przecież to jest niepojęte, żeby po takim meczu jeszcze szukać drugiego dna.


Trzeba przyznać,że większość uznaje że to dla nich fart,i nie zasłużyli na zwycięstwo.Ale część geniuszy poddaje w wątpliwość uczciwość tego wyniku.Taka ciekawostka przyrodnicza :)

wojo77
Posty: 1089
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » śr mar 10, 2021 5:27 pm

Hiszpan walczy o skład z Kendim, wszedł na boisko nie na swoją pozycję i musi go trener chyba przefarbować na pomocnika bo to co Kędziora gra w tej rundzie to nie mam pytań, co prawda mikro udział w stracie bramki miał ale dla mnie znowu zawodnik meczu, świetnie czyta grę - byle mu tylko zdrowie dopisywało
i jeszcze relacja za sf https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... ie-wygrala
co nagle to po diable, ktoś się spieszył żeby jako pierwszy wrzucić relację i chyba mecze pomylił lub dzwonił do trenera stali pytając o przebieg meczu

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » śr mar 10, 2021 6:21 pm

Do przerwy powinno być spokojnie 2:0. Kitliński fatalna skuteczność, zresztą jak cała drużyna. Jak z 3 metrów nie potrafimy strzelić. Smug od samego początku nie pewny, zdarzył mu się babol ale należy mu wybaczyć. W obronie bardzo pewnie, po raz kolejny na plus Kędziora. Oby z Lechem lepsza skuteczność...

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » śr mar 10, 2021 7:35 pm

Dobrze, że naszemu bramkarzowi akurat w takim meczu nie pykło niż w jakimś decydującym o utrzymaniu :D
Tak czy siak na remis się zapowiadało ze względu na fatalną skuteczność i remisem się na szczęście skończyło...

Zdecydowanie ważniejsze od punktu jest aspekt psychologiczny remisu chociaż z drugiej strony każdy punkt na wagę złota. Widać niesamowitą zmianę na plus i nie ma co zapeszać, ale jest DOBRZE

A Smug każdemu może się zdarzyć, jestem pewien, że jeszcze niejeden mecz nam wybroni...

Panie trenerze obrona poukładana aż miło, czas przejść do poukładania ataku w szczególności skuteczności :D

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw mar 11, 2021 7:48 am

Jak ta Stal ograla Polkowice to ja nie wiem


Zza plotu wydawało się ze mamy przewagę, ale oglądając skrót wyglądało to na totalna dominację . Niestety 2 punkty stracone. Ale na boisku, w tabeli i terminarzu wygląda to obiecująco. Gramy dalej!

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » czw mar 11, 2021 9:13 am


luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » czw mar 11, 2021 9:17 am

Wiadomo już ile będzie pauzował Hafez?