Hutnik Kraków - Stal Rzeszów 10.03.2021 g. 14:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » czw mar 11, 2021 11:02 am

po tym skrócie, wydaje mi się że troszke nam murawa przeszkadzała.
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » czw mar 11, 2021 11:14 am

luke.krak pisze:Wiadomo już ile będzie pauzował Hafez?


gdyby jego opluli to komisja by sie błyskawicznie zebrała żeby potepić ten rasistowski postępek, a info o karze podałby onet, a może nawet tvn.
A tak to trzeba czekać i szukać wnikliwie na necie.

wojo77
Posty: 1086
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » czw mar 11, 2021 11:37 am

Niestety w przypadku Hafeza minimalna kara to 3 mecze cyt. "jeżeli przewinienie, za które zawodnik został wykluczony z gry w wyniku samoistnej czerwonej kartki polegało na: naruszeniu nietykalności cielesnej, znieważeniu lub zniesławieniu lub innym, wysoce niesportowym zachowaniu przed, w czasie meczu lub bezpośrednio po nim, to organ dyscyplinarny po przeprowadzeniu postępowania dyscyplinarnego wymierza: karę dyskwalifikacji, w wymiarze nie niższym niż 3 mecze albo karę dyskwalifikacji czasowej"

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw mar 11, 2021 2:48 pm

Cieszę się, że nie oglądałem tej transmisji za hajs, bo jak słyszę tych drących ryja jeden przez drugiego nazwijmy to "komentatorów", to mnie chuj strzela. Weźcie to ogarnijcie, bo to jest żenada.

wojo77
Posty: 1086
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » czw mar 11, 2021 3:46 pm

JOK_NH pisze:Cieszę się, że nie oglądałem tej transmisji za hajs, bo jak słyszę tych drących ryja jeden przez drugiego nazwijmy to "komentatorów", to mnie chuj strzela. Weźcie to ogarnijcie, bo to jest żenada.

Z każdej wykupionej transmisji leci jakaś kasa do klubu więc może wykup i wycisz komentatorów :lol: przy okazji już niedługo będą transmisje bez koment. na ewinner - swoją drogą ten który się tak wydziera to nie od dzisiaj wiadomo, że jest sympatykiem naszego klubu więc emocje wzięły góre, ja bym go za to nie krytykował :wink:

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 338
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » czw mar 11, 2021 4:38 pm

wojo77 pisze:
JOK_NH pisze:Cieszę się, że nie oglądałem tej transmisji za hajs, bo jak słyszę tych drących ryja jeden przez drugiego nazwijmy to "komentatorów", to mnie chuj strzela. Weźcie to ogarnijcie, bo to jest żenada.

Z każdej wykupionej transmisji leci jakaś kasa do klubu więc może wykup i wycisz komentatorów :lol: przy okazji już niedługo będą transmisje bez koment. na ewinner - swoją drogą ten który się tak wydziera to nie od dzisiaj wiadomo, że jest sympatykiem naszego klubu więc emocje wzięły góre, ja bym go za to nie krytykował :wink:


100% racji 👍

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » czw mar 11, 2021 4:41 pm

Cieszę się, że nie oglądałem tej transmisji za hajs, bo jak słyszę tych drących ryja jeden przez drugiego nazwijmy to "komentatorów", to mnie chuj strzela. Weźcie to ogarnijcie, bo to jest żenada.


Chłopie ogarnij się... komentarze bardzo znośne - w porównaniu do innych wyjazdowych meczów Hutnika gdzie komentatorzy są tak stronniczy, że aż się kiepsko to słucha - i nie od dziś wiadomo, że Maciek jest sympatykiem naszego klubu więc nie wiem o co ci chodzi...

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 338
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » czw mar 11, 2021 4:42 pm

dUfio pisze:Jak ta Stal ograla Polkowice to ja nie wiem


Zza plotu wydawało się ze mamy przewagę, ale oglądając skrót wyglądało to na totalna dominację . Niestety 2 punkty stracone. Ale na boisku, w tabeli i terminarzu wygląda to obiecująco. Gramy dalej!


Po obejrzeniu na spokojnie....12 dogodnych akcji zmarnowanych🙄
Stworzyliśmy tego tyle co w kilku meczach z jesieni na raz.
A i tak mogliśmy dostać w palę. Niebywałe.

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » czw mar 11, 2021 4:57 pm

Fan Club Kościuszkowskie pisze:
dUfio pisze:Jak ta Stal ograla Polkowice to ja nie wiem


Zza plotu wydawało się ze mamy przewagę, ale oglądając skrót wyglądało to na totalna dominację . Niestety 2 punkty stracone. Ale na boisku, w tabeli i terminarzu wygląda to obiecująco. Gramy dalej!


Po obejrzeniu na spokojnie....12 dogodnych akcji zmarnowanych🙄
Stworzyliśmy tego tyle co w kilku meczach z jesieni na raz.
A i tak mogliśmy dostać w palę. Niebywałe.


Niebywałe było też to, że w posiadaniu piłki też dostaliśmy w pałę, a sytuacji mieliśmy tak dużo, że wstyd, że tego nie wykorzystaliśmy.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » czw mar 11, 2021 10:34 pm

* Mecz ze Stalą Rzeszów to pierwszy w II lidze w obecnym sezonie bez żółtej kartki dla Hutnika. Biorąc pod uwagę skuteczność gry defensywnej układa się to w całość z czystszą grą.
* Bramki Bernala (5 min w debiucie) i Kitlinskiego (13 minuta w debiucie) to jedne z najszybciej zdobytych w debiutach w klubowej historii.

Takie nudy...

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » pt mar 12, 2021 8:07 am

moim zdaniem to pierwszy przypadek w historii Hutnika, a może i całego futbolu że drużyna w dwóch kolejnych meczach strzela bramki w ostatniej akcji meczu

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt mar 12, 2021 8:29 am

Obrona była na tyle szczelna, ze Smug się nudził niemal cały mecz i w braku koncentracji upatruje błędu w 90 minucie meczu.

No ale wole zeby się nudził niż bronil rzuty karne w przegranych meczach, co może fajnie wygląda w komplikacjach na YouTube, ale pożytek z tego żaden. Wierzę że to jego ostatni babol w tym sezonie...

I ze nasi nastawia celowniki bo to szwankowało strasznie. Ciekawe czy to kwestia np murawy i braku obycia z naturalna plyta po zimie czy np Kitliński tak ma, ze czasem wykorzysta jedyną okazję jak z GKS-em, a czasem seryjnie pudłuje (co mu się juz zdarzało w sparingach z Polonią i Stalową)

Ogólnie rozwiązań ofensywnych mamy sporo, nie tylko napastnicy, Święty i Linca, ale też ewidentnie sa pomysły jak uruchomić Stawarczyka przy sfg.

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt mar 12, 2021 10:37 am

tomabon pisze:moim zdaniem to pierwszy przypadek w historii Hutnika, a może i całego futbolu że drużyna w dwóch kolejnych meczach strzela bramki w ostatniej akcji meczu



Odrobienie gola straconego w 90 minucie to tez chyba u nas jakiś historyczny ewenement

Podobna sytuacja była niedawno w meczu Sassuolo-Napoli
http://www.90minut.pl/news/310/news3103 ... kiego.html

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt mar 12, 2021 11:06 am

fan pisze:
Cieszę się, że nie oglądałem tej transmisji za hajs, bo jak słyszę tych drących ryja jeden przez drugiego nazwijmy to "komentatorów", to mnie chuj strzela. Weźcie to ogarnijcie, bo to jest żenada.


Chłopie ogarnij się... komentarze bardzo znośne - w porównaniu do innych wyjazdowych meczów Hutnika gdzie komentatorzy są tak stronniczy, że aż się kiepsko to słucha - i nie od dziś wiadomo, że Maciek jest sympatykiem naszego klubu więc nie wiem o co ci chodzi...


Mi chodzi o techniczną formę tego po prostu. Przy bramkach ciężko się tego słucha moim zdaniem i tyle. Reszty mi tam nie musisz tłumaczyć.
P.S. Mimo wszystko jednak wolę zza płotu oglądać. :D

Awatar użytkownika
SopL
Posty: 323
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 7:23 pm
Lokalizacja: Stoki

Postautor: SopL » pt mar 12, 2021 2:24 pm

https://www.youtube.com/watch?v=AQoRYIJzdds&ab_channel=StalRzesz%C3%B3w

Stal wrzuciła kulisy meczu.
Kolejne "gwiazdy" nieukontentowane stanem naszego obiektu/murawy.
Biało-Błekitno-Niebieskie - te barwy mówia WSZYSTKO...