Hutnik Kraków-Olimpia Elbląg sob 10.04.2021 16 00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » śr kwie 07, 2021 8:48 pm

A jakby ktoś chciał odbyć prawdziwą podróż na mecz na miarę 2021 to zapraszam po wirtualny bilet na mecz z Elblągiem:

https://sklep.nh2010.pl/pl/c/Wirtualne-bilety/3

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » czw kwie 08, 2021 8:07 am

mr.Vitaminka pisze:...

z ciekawości: który to był m/w rok i ile zapłaciłeś za ten kurs?

No rocznik to był 2000 któryś. Ze szczegółów mogę dodać, że wtedy się miejscowe gnojki takie po 17 lat kibicujące Cracovii strasznie napinały zza bramy. Gdy wysiadłem z taryfy i podbiłem pod bramę to milicjanci ich straszyli, że jak będziecie cwaniakować to was wrzucimy do ich sektora a ja dołączyłem do tej gromadki i mówię wrzucicie mnie tam. I mnie wpuścili z powrotem wróciłem z resztą zamówionym autobusem a kurs był dziwny, bo przez Niepołomice.
dzuhas pisze:...
z huty do wieliczki taksowka 40 kilka zl, z rynku 33 zl. Ceny z przed 4 lat

To mnie najwidoczniej zrobił w chuja bo to było z 10 lat wcześniej a z licznika mu wyszło też około 40 zł ale zadowolony że zdążyłem na drugą połowę nawet się nie targowałem, no może to niebyło taxi 7 ale fajnie jechał
1979 pisze:Swego czasu z N.Sacza 4 kibicow po wyjezdzie spedzilo noc na izbie po czym wracali taksowka do Krakowa. Jeden z nich mial szczescie bo wypuscili go w koszulce Hutnika z wytrzezwialki bez grosza , a zalapal sie praktycznie goniac samochod.

Też o tym słyszałem od uczestnika tego powrotu
:wink:
Mówię to co myślę, robię to co mówię

mr.Vitaminka
Posty: 1858
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » czw kwie 08, 2021 11:25 am

HZA_Hutnik pisze:Mi w głowie utkwił bus na 8 osób i wyprawa nim w 12(?) jeśli dobrze pamiętam do Zamościa. mr.Vitaminka podróżował w bagażniku?



z tego co pamiętam to w bagażniku siedziały dwie osoby w trybie hybrydowym :) być może też tam byłem chwilę
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » czw kwie 08, 2021 12:45 pm

Błyskawiczna ankieta ze strony klubu:

W najbliższą sobotę odbędzie się pierwsza transmisja ze spotkania Hutnika poprzez aplikacje eWinner. Jednak sponsor tytularny wykazał się wyrozumiałością i wsłuchał się w prośby kibiców dzięki czemu mamy możliwość przeprowadzenia równoległej transmisji w systemie PPV.

Czy myślicie, że jest sens jej przeprowadzania? Bezpieczną liczbą dzięki której klub nie straci jest liczba około 100 wykupionych transmisji. Mamy działać?

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » czw kwie 08, 2021 1:03 pm

HZA_Hutnik pisze:Błyskawiczna ankieta ze strony klubu:

W najbliższą sobotę odbędzie się pierwsza transmisja ze spotkania Hutnika poprzez aplikacje eWinner. Jednak sponsor tytularny wykazał się wyrozumiałością i wsłuchał się w prośby kibiców dzięki czemu mamy możliwość przeprowadzenia równoległej transmisji w systemie PPV.

Czy myślicie, że jest sens jej przeprowadzania? Bezpieczną liczbą dzięki której klub nie straci jest liczba około 100 wykupionych transmisji. Mamy działać?

Niech transmisja będzie z głosem i jakby się udało dołączyć komentarz Maćka.Sz byłoby OK :lol: , ja osbiście wole transmisje PPV gdzie jest komentarz no i powtórki. Po transmisji ewinner z Grudziądza zakupiłem tv z możlwością odpalenia obrazu z telefonu żeby nie męczyć się następnym razem więc i na to rozwiązanie jestem przygotowany :wink: Reasumując wolę PPV tylko obawiam się że setka może nie zapłacić, pytanie ile osób wykupiło np.ostatni mecz ze zniczem, zakładam że teraz byłoby 50/50 może trochę więcej z uwagi na większą ilość kibiców w Elblągu niż w Pruszkowie

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » czw kwie 08, 2021 3:14 pm

OK, wstępnie działamy. Oczywiście jeśli klub poprowadzi transmisje (obecnie szansę powodzenia oceniam na jakieś 95%) to transmisja będzie z komentarzem Maćka, powtórkami i żywym operatorem, który nie tylko śledzi piłkę, ale również umie zareagować na nieprzewidziane sytuacje.

Próg wyjścia na zero jest troszkę niższy niż podałem w założeniu, ale nie do końca wiemy jeszcze jakie dodatkowe koszty mogą się pojawić. Bo nie ukrywam, że nie będzie to prowadzone przez tvcom, a w inny sposób. Jaki? Mam nadzieję, że najpóźniej jutro będziemy mogli przedstawić szczegóły.

dzuhas
Posty: 2361
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » czw kwie 08, 2021 3:19 pm

HZA_Hutnik pisze:OK, wstępnie działamy. Oczywiście jeśli klub poprowadzi transmisje (obecnie szansę powodzenia oceniam na jakieś 95%) to transmisja będzie z komentarzem Maćka, powtórkami i żywym operatorem, który nie tylko śledzi piłkę, ale również umie zareagować na nieprzewidziane sytuacje.

Próg wyjścia na zero jest troszkę niższy niż podałem w założeniu, ale nie do końca wiemy jeszcze jakie dodatkowe koszty mogą się pojawić. Bo nie ukrywam, że nie będzie to prowadzone przez tvcom, a w inny sposób. Jaki? Mam nadzieję, że najpóźniej jutro będziemy mogli przedstawić szczegóły.


hah tak mi sie wlasnie wydawalo, a to ciekawostka!
pzdr Osiek

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw kwie 08, 2021 3:21 pm

Czy brak transmisji realizowanych przez klub automatycznie powoduje brak skrótów? Czy będzie to mogło być realizowane niezależnie? Z transmisji korzystam pol raza na rundę, no ale skróty to jest coś wg mnie niezbędnego..

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » czw kwie 08, 2021 3:26 pm

eWinner obecnie udoskonala swój produkt w postaci transmisji dla kibiców. Zapewne nadejdzie dzień kiedy faktycznie nie będzie możliwości zrealizowania klubowej transmisji. Trudno mi powiedzieć co wtedy ze skrótami. Bo niestety wówczas będzie się to łączyło z kosztem montażu takiego skrótu ze strony klubu i robieniem tego na bazie materiału z eWinner. Będziemy pewnie wówczas analizować dostępne opcje.

Tak, kamery eWinnera są kamerami automatycznymi, montowanymi na stałe na stadionach, jeśli dobrze kojarzę to chyba dziś odbywa się montaż u nas na stadionie.

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 568
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » czw kwie 08, 2021 4:27 pm

Ja kupuję transmisję za każdym razem jak jest oferowana,więc z Olimpią będzie tak samo.

Co do Ewinner,to oczywiste że skoro wyłożyli pieniądze na sponsoring,to chcą transmisje przeprowadzać na wyłączność.

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » czw kwie 08, 2021 4:34 pm

Może WUTE zrobiło by taniej transmisje.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » czw kwie 08, 2021 4:40 pm

dzuhas pisze:a ja poszedlem z pielgrzymka


Do Myszkowa :)

dzuhas
Posty: 2361
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » czw kwie 08, 2021 4:57 pm

Qlawy pisze:
dzuhas pisze:a ja poszedlem z pielgrzymka


Do Myszkowa :)


tak :)
pzdr Osiek

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » czw kwie 08, 2021 5:12 pm

FenRiR pisze:Co do Ewinner,to oczywiste że skoro wyłożyli pieniądze na sponsoring,to chcą transmisje przeprowadzać na wyłączność.


Oczywiście, że tak. I dlatego bardzo fajnie z ich strony, że dopóki jeszcze produkt w postaci transmisji nie jest do końca dopracowany to pozwalają realizować transmisje równoległe.

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » czw kwie 08, 2021 5:42 pm

Nie ma nawet co porównywać wolę wyłożyć 15 zeta i mieć komentarze najlepiej z Maćkiem, powtórki itd... niż jakiś badziew bez komentarza nawet jak jest free...