Hutnik Kraków-Olimpia Elbląg sob 10.04.2021 16 00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » sob kwie 10, 2021 11:38 pm

Runda wiosenna zaczęła się w lutym.
Ale masz rację to nie Szydełko jest odpowiedzialny za to że jesteśmy w dupie w tabeli tylko Janiczak i ci co nie reagowali na serie porażek jesienią.
Aczkolwiek totalne futbolowe dno jakie dziś widzieliśmy wszyscy, zero celnych strzałów, zero rzutów różnych to już produkt nowego szkoleniowca.
Punkt za takie coś to i tak wielka nagroda.
Oby to był punkt na wagę utrzymania.

pawcio
Posty: 300
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » ndz kwie 11, 2021 7:11 am

HKS1978 pisze:Runda wiosenna zaczęła się w lutym.


Nieprawda - pierwsza kolejkę z GKSem graliśmy 6 marca. Ostatnia kolejka jesieni (gdzie pauzowalismy) była 27-28 lutego.

Fan Hutnika
Posty: 1526
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » ndz kwie 11, 2021 7:56 am

HKS1978 pisze:
KSH74NH pisze:
snuff pisze:Systemy nie grają. Dziś było widać ( byłem na 2 połowie), że mieliśmy pilnować tyłów. Z przodu nadal brakuje egzekutora - to co miał Kitliński po podaniu Świętego to musi być gol. Przerażający zjazd Lincy - co gość dziś grał piach po wejściu to głowa mała a miała być ESA
- :cry:


ponoc jest jedna noga gdzie indziej ,tak pisal jeden z naszych forumowiczów


Nie ponoć tylko jest już dogadany z wieczystą... idzie w slady gamrota i kolodzieja


To nie wiem po jaka cholere puszczać go do gry jak żyje w innym świecie co widać zresztą że to nie ten sam gracz
Z takich grajków nic nie ma
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz kwie 11, 2021 8:52 am

pawcio pisze:
HKS1978 pisze:Runda wiosenna zaczęła się w lutym.


Nieprawda - pierwsza kolejkę z GKSem graliśmy 6 marca. Ostatnia kolejka jesieni (gdzie pauzowalismy) była 27-28 lutego.


OK. Jeśli tak to traktujesz to odejmij w tej tabelce nam i Stali punkt za remis w zaległym.

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » ndz kwie 11, 2021 9:20 am

Nie ponoć tylko jest już dogadany z wieczystą... idzie w slady gamrota i kolodzieja


Trochę nie rozumiem takiego podejścia. Przecież talent i możliwości ma, żeby próbować conajmniej jedną ligę wyżej a idzie do wieczystej gdzie zarobi nieźle, ale znając kwietnia to 2-3 lata pogra i będzie za słaby na wieczystą bo przecież inne gwiazdy w kolejce czekają...

sikorek_nh
Posty: 1100
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » ndz kwie 11, 2021 4:49 pm

91 minuta karny ewidentny za odepchniecie i uniemozliwienie proby przyjecia pilki. Szczegolnie wlasnie, ze pilka byla w kontakcie.

94 minuta nie ma mowy o karnym. Reka naturalnie, pilka niespodziewana.
Hutnik 1950 KRAKÓW.

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 330
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » ndz kwie 11, 2021 6:41 pm

HKS1978 pisze:Runda wiosenna zaczęła się w lutym.
Ale masz rację to nie Szydełko jest odpowiedzialny za to że jesteśmy w dupie w tabeli tylko Janiczak i ci co nie reagowali na serie porażek jesienią.
Aczkolwiek totalne futbolowe dno jakie dziś widzieliśmy wszyscy, zero celnych strzałów, zero rzutów różnych to już produkt nowego szkoleniowca.
Punkt za takie coś to i tak wielka nagroda.
Oby to był punkt na wagę utrzymania.


Rozumiem, że teraz bierzesz się za Szydełkę ?? Nasz system 3/5/2 już Ci się nie podoba ? Parę razy już skład ustalałeś, chłopie może Ty się marnujesz ? Wywalamy nowego trenera bo przecież drużynę, którą prowadzi, z totalnego dziadostwa wyciągnął póki co na 6 miejsce wg wyników w tej rundzie... Postaraj się być bardziej obiektywny.
Może coś o nowej stronie, mediach klubowych :?:

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz kwie 11, 2021 7:22 pm

Fan Club Kościuszkowskie pisze:Rozumiem, że teraz bierzesz się za Szydełkę ??
Nasz system 3/5/2 już Ci się nie podoba ? Parę razy już skład ustalałeś, chłopie może Ty się marnujesz ? Wywalamy nowego trenera bo przecież drużynę, którą prowadzi, z totalnego dziadostwa wyciągnął póki co na 6 miejsce wg wyników w tej rundzie... Postaraj się być bardziej obiektywny.
Może coś o nowej stronie, mediach klubowych :?:


Szydełko to młody trener, któremu podoba się gra Juventusu i wymyślił sobie, że będzie wierny systemowi taktycznemu 352.
Ok. Akceptuję to. Pod warunkiem, że będzie przynosić nam zysk. Pal sześć antyfutbol, jeśli będą punkty. Tymczasem widać, że ze Zniczem i Olimpią to się nie sprawdziło. Liczę, że trener przeanalizuje jeszcze raz te mecze i wyciągnie należyte wnioski. Z moich obserwacji wygląda na to, że inni trenerzy świetnie wiedzą jakie są słabe punkty naszego zespołu i tego systemu w naszym wykonaniu. Oczekiwałbym od trenera jakiejś reakcji nawet podczas spotkań. Wcielenie planu B, jakiegoś zaskoczenia przeciwnika. Niczego takiego nie widzę.
Oczywiście nie chcę zmiany trenera. Zgadzam się z z Tobą, że wyprowadził zespół z totalnego dziadostwa. Nawet mi to przez myśl nie przeszło.
Od lat oceniam, dywaguję i wyrażam tutaj swoje zdanie. To chyba nikogo nie powinno dziwić na forum, a jednak wciąż to święte oburzenie... ;) Zabawne...

Pytasz mnie o witrynę www Hutnika? Krótko. Nie podzielam entuzjazmu co do nowej strony. Firma wykonała usługę, wystawiła rachunek i mamy produkt jaki mamy.
Forma przeciętna, ale to nieistotne. Największy szok to brak treści z ostatnich 11 lat.
Mam nadzieję, że to archiwum zostanie gdzieś zamieszczone.
Inaczej byłoby to barbarzyństwo.

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz kwie 11, 2021 8:45 pm

Porusza te Twoje wypowiedzi tutaj, bo Ty tylko pierdolisz jak to jest źle, a sam jak byłeś blisko, to zjebałeś robotę jak frajer, stąd każdy ma w dupie Twoje wypociny - czego nie rozumiesz chłopie?

Ani razu nie słyszałem tutaj jakiejś pochlebnej opinii z Twojej strony, chyba że pisałeś o Twojej "pracy". Nie piszesz merytorycznie, tylko w kółko się przyczepiasz o coś i nie dziw się, że ludzie mają Cię dość. Musisz być prywatnie bardzo smutnym człowiekiem.

Fan Hutnika
Posty: 1526
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » ndz kwie 11, 2021 8:52 pm

Tyle ze gosc ma czesto sporo racji a reszta milczy
o lincy pisal ze spierdala od nas i chuja gra mamy odpowiedz reszta ma to w dupie
jak stawar zajebal nam mecz to pisali nie ktorzy o wypadku przy pracy , 1978 nie glaskal po glowie i dobrze pisal ze do wyjebania do rezerw
rozumiem ma konlikt z zarzadem i prawda gdzies lezy zawsze po srodku wiec pisze jak jest a cacy nie jest.
Ma ostry jezyk ale taki jest nie pierdoli sie .
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 330
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » ndz kwie 11, 2021 9:00 pm

HKS1978 pisze:
Fan Club Kościuszkowskie pisze:Rozumiem, że teraz bierzesz się za Szydełkę ??
Nasz system 3/5/2 już Ci się nie podoba ? Parę razy już skład ustalałeś, chłopie może Ty się marnujesz ? Wywalamy nowego trenera bo przecież drużynę, którą prowadzi, z totalnego dziadostwa wyciągnął póki co na 6 miejsce wg wyników w tej rundzie... Postaraj się być bardziej obiektywny.
Może coś o nowej stronie, mediach klubowych :?:


Szydełko to młody trener, któremu podoba się gra Juventusu i wymyślił sobie, że będzie wierny systemowi taktycznemu 352.
Ok. Akceptuję to. Pod warunkiem, że będzie przynosić nam zysk. Pal sześć antyfutbol, jeśli będą punkty. Tymczasem widać, że ze Zniczem i Olimpią to się nie sprawdziło. Liczę, że trener przeanalizuje jeszcze raz te mecze i wyciągnie należyte wnioski. Z moich obserwacji wygląda na to, że inni trenerzy świetnie wiedzą jakie są słabe punkty naszego zespołu i tego systemu w naszym wykonaniu. Oczekiwałbym od trenera jakiejś reakcji nawet podczas spotkań. Wcielenie planu B, jakiegoś zaskoczenia przeciwnika. Niczego takiego nie widzę.
Oczywiście nie chcę zmiany trenera. Zgadzam się z z Tobą, że wyprowadził zespół z totalnego dziadostwa. Nawet mi to przez myśl nie przeszło.
Od lat oceniam, dywaguję i wyrażam tutaj swoje zdanie. To chyba nikogo nie powinno dziwić na forum, a jednak wciąż to święte oburzenie... ;) Zabawne...

Pytasz mnie o witrynę www Hutnika? Krótko. Nie podzielam entuzjazmu co do nowej strony. Firma wykonała usługę, wystawiła rachunek i mamy produkt jaki mamy.
Forma przeciętna, ale to nieistotne. Największy szok to brak treści z ostatnich 11 lat.
Mam nadzieję, że to archiwum zostanie gdzieś zamieszczone.
Inaczej byłoby to barbarzyństwo.


Nikt nie broni dyskusji, zwłaszcza obiektywnej, konstruktywnej, wnoszącej coś pozytywnego...u Ciebie to rzadkość.
"Swięte oburzenie" ? Raczej uśmiech politowania, wobec wiecznego niezadowolenia. Do tego puszczane między wierszami śmierdzące bąki (vide ostatnio Święty) przyznasz, nie poprawiają atmosfery w klubie i wśród nas wszystkich...
Na temat nowej stronki dokładnie tego z Twojej strony się spodziewałem. 8)

KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » ndz kwie 11, 2021 9:37 pm

kto to w 90 min odpychal w polu karnym ?
prawda jest taka ze jakby byl to ten szrek z kielc czy ta druga nam nie przychylna menda to rzuty karne by przeciwko nam podyktowal

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz kwie 11, 2021 9:55 pm

KSH74NH pisze:kto to w 90 min odpychal w polu karnym ?

Jodłowski

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn kwie 12, 2021 9:07 am

Fan Hutnika pisze:Tyle ze gosc ma czesto sporo racji a reszta milczy
.



Co ty pierdolisz?

Pierwszy lepszy przykład...

Fan Hutnika pisze:jak stawar zajebal nam mecz to pisali nie ktorzy o wypadku przy pracy , 1978 nie glaskal po glowie i dobrze pisal ze do wyjebania do rezerw
.




Cytaty z tematu o zniczu:


KSH74NH pisze:Stawar wyglada jakby gral z jakas niedyspozycja to juz drugi raz nie nadaza


1979 pisze:Bardzo slaba obrona dzis niestety. Stawarczyk przy karnym zachowal sie jak junior ktory nie wiedzial co ma robic i sfaulowal.



luke.krak pisze:Dzisiaj Święty i Stawarczyk nie nadążają.. Stawarczyk zrobił karnego i dwa błędy po których mogło być już 1:3. Ciekawe czy go zmieni SzSz a jak tak to za kogo? Jaklik?


Tomek83 pisze:Jakby trafil tym wslizgiem w nogi przeciwnika to by mu chyba nogi połamał przy tej drugiej akcji sam na sam


tomabon pisze:Karny ewidentny
Hutnik-Stawarczyk 1:2




giovanni pisze:dziś bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu, a Stawarczyk dwa karne bez sensu




fan pisze:Ja pierdolę czy Stawarczyk musi grać ? jest jakaś opcja za niego ???

Przecież to każda drużyna by się podłamała jak im kolega z drużyny 2 karne prowokuje :evil:


KrK_ pisze:Gość u schyłku kariery i prokuruję 2 karne dla gości? hmm..... Mam nadzieję, że na fryzjera wystarczy. :x




Więc albo zacznij czytać uważnie forum albo rozpędz się i....

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn kwie 12, 2021 9:39 am

dUfio pisze:
Fan Hutnika pisze:Tyle ze gosc ma czesto sporo racji a reszta milczy
.



Co ty pierdolisz?

Pierwszy lepszy przykład...

Fan Hutnika pisze:jak stawar zajebal nam mecz to pisali nie ktorzy o wypadku przy pracy , 1978 nie glaskal po glowie i dobrze pisal ze do wyjebania do rezerw
.




Cytaty z tematu o zniczu:


KSH74NH pisze:Stawar wyglada jakby gral z jakas niedyspozycja to juz drugi raz nie nadaza


1979 pisze:Bardzo slaba obrona dzis niestety. Stawarczyk przy karnym zachowal sie jak junior ktory nie wiedzial co ma robic i sfaulowal.



luke.krak pisze:Dzisiaj Święty i Stawarczyk nie nadążają.. Stawarczyk zrobił karnego i dwa błędy po których mogło być już 1:3. Ciekawe czy go zmieni SzSz a jak tak to za kogo? Jaklik?


Tomek83 pisze:Jakby trafil tym wslizgiem w nogi przeciwnika to by mu chyba nogi połamał przy tej drugiej akcji sam na sam


tomabon pisze:Karny ewidentny
Hutnik-Stawarczyk 1:2




giovanni pisze:dziś bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu, a Stawarczyk dwa karne bez sensu




fan pisze:Ja pierdolę czy Stawarczyk musi grać ? jest jakaś opcja za niego ???

Przecież to każda drużyna by się podłamała jak im kolega z drużyny 2 karne prowokuje :evil:


KrK_ pisze:Gość u schyłku kariery i prokuruję 2 karne dla gości? hmm..... Mam nadzieję, że na fryzjera wystarczy. :x




Więc albo zacznij czytać uważnie forum albo rozpędz się i....



Poszukajmy kompromisu:

Tyle ze gosc ma czesto sporo racji


:D :wink: