Hutnik Kraków-Garbarnia Kraków 24.04.21 g. 16:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

KSH74NH
Posty: 4340
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pn kwie 26, 2021 11:31 am

SIWY 1950 pisze:Za dwa tygodnie będzie taki mecz , sobota 15 maja godzina 17 Hutnik-Motor. Myślę że pogoda i rywal zrobi swoje. Spacer na Suche Stawy wskazany... 😉


do tego czasu bardzo liczę ze otworzą w jakiejs ilości widzów stadiony

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn kwie 26, 2021 11:41 am

KSH74NH pisze:
SIWY 1950 pisze:Za dwa tygodnie będzie taki mecz , sobota 15 maja godzina 17 Hutnik-Motor. Myślę że pogoda i rywal zrobi swoje. Spacer na Suche Stawy wskazany... 😉


do tego czasu bardzo liczę ze otworzą w jakiejs ilości widzów stadiony


Na jakiej podstawie? :roll:

Stadiony to na końcu otworzą

A spacerować zawsze warto bo to zdrowe i fajne

KSH74NH
Posty: 4340
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pn kwie 26, 2021 11:46 am

dUfio pisze:
KSH74NH pisze:
SIWY 1950 pisze:Za dwa tygodnie będzie taki mecz , sobota 15 maja godzina 17 Hutnik-Motor. Myślę że pogoda i rywal zrobi swoje. Spacer na Suche Stawy wskazany... 😉


do tego czasu bardzo liczę ze otworzą w jakiejs ilości widzów stadiony


Na jakiej podstawie? :roll:

Stadiony to na końcu otworzą

A spacerować zawsze warto bo to zdrowe i fajne


ano gdzieś wyczytałem ze w polowie maja na ileś procent mają otwierać ;)
akurat pasuje na mecz z Motorem z lublina

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn kwie 26, 2021 1:18 pm

Mocno bym się zdziwił, gdyby otworzyli nawet w jakimś stopniu.

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn kwie 26, 2021 1:27 pm

KSH74NH pisze:
dUfio pisze:
KSH74NH pisze:
SIWY 1950 pisze:Za dwa tygodnie będzie taki mecz , sobota 15 maja godzina 17 Hutnik-Motor. Myślę że pogoda i rywal zrobi swoje. Spacer na Suche Stawy wskazany... 😉


do tego czasu bardzo liczę ze otworzą w jakiejs ilości widzów stadiony


Na jakiej podstawie? :roll:

Stadiony to na końcu otworzą

A spacerować zawsze warto bo to zdrowe i fajne


ano gdzieś wyczytałem ze w polowie maja na ileś procent mają otwierać ;)
akurat pasuje na mecz z Motorem z lublina


Na fb "2 i 3 liga" tym pudełku pilki niższego szczebla?

Jedyny, minimalny promyk i punkt zaczepienia to oczywiście nie szczepienia czy laska rządu a.... uefa, a konkretnie jej ciśnienie na mecze z kibicami. A jak wiadomo w Gdańsku jest 26 maja final ligi Europy. Trochę Siara robić go bez publiki skoro jest ciśnienie zeby euro bylo z (stad zmiany miast gospodarzy). Więc może być lekkie ciśnienie na to żeby dopuścić publike. A skoro w Gdańsku to czemu nie gdzie indziej? Ale to tylko moze przypuszczenia i daje temu 5%

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn kwie 26, 2021 2:40 pm

Obrazek

wojo77
Posty: 1062
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pn kwie 26, 2021 5:04 pm

Zdjęcie świetne też mi się rzuciło w oczy przegladając galerie bodajże ze strony Garbarni

mr.Vitaminka
Posty: 1846
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » wt kwie 27, 2021 12:46 pm

dUfio pisze:
KSH74NH pisze:
dUfio pisze:
KSH74NH pisze:
SIWY 1950 pisze:Za dwa tygodnie będzie taki mecz , sobota 15 maja godzina 17 Hutnik-Motor. Myślę że pogoda i rywal zrobi swoje. Spacer na Suche Stawy wskazany... 😉


do tego czasu bardzo liczę ze otworzą w jakiejs ilości widzów stadiony


Na jakiej podstawie? :roll:

Stadiony to na końcu otworzą

A spacerować zawsze warto bo to zdrowe i fajne


ano gdzieś wyczytałem ze w polowie maja na ileś procent mają otwierać ;)
akurat pasuje na mecz z Motorem z lublina


Na fb "2 i 3 liga" tym pudełku pilki niższego szczebla?

Jedyny, minimalny promyk i punkt zaczepienia to oczywiście nie szczepienia czy laska rządu a.... uefa, a konkretnie jej ciśnienie na mecze z kibicami. A jak wiadomo w Gdańsku jest 26 maja final ligi Europy. Trochę Siara robić go bez publiki skoro jest ciśnienie zeby euro bylo z (stad zmiany miast gospodarzy). Więc może być lekkie ciśnienie na to żeby dopuścić publike. A skoro w Gdańsku to czemu nie gdzie indziej? Ale to tylko moze przypuszczenia i daje temu 5%


https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... gn=SF-push

w tym sezonie chyba już po wszystkiemu...
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

1979
Posty: 1892
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » wt kwie 27, 2021 12:57 pm

Szczerze mowiac to nie wiem , gdzie sedzia widzial ten faul na Sobali.
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

mr.Vitaminka
Posty: 1846
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » wt kwie 27, 2021 1:23 pm

1979 pisze:Szczerze mowiac to nie wiem , gdzie sedzia widzial ten faul na Sobali.


drugi z karnych był kontrowersyjny a przy pierwszym to nawet szkoda gadać :)

ze skrótu wynika, że powinniśmy mocno podziękować Opatrzności za ten wynik, bo Garca miała sporo sytuacji, po których mogła a nawet powinna coś ustrzelić.

Oczywiście nie obrażę się, jeśli do końca sezonu będziemy się tak ślizgali przy jednoczesnym punktowaniu, ale wiadomo że takie cuda zdarzają się bardzo rzadko.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » wt kwie 27, 2021 1:32 pm

mr.Vitaminka pisze:
1979 pisze:Szczerze mowiac to nie wiem , gdzie sedzia widzial ten faul na Sobali.


drugi z karnych był kontrowersyjny a przy pierwszym to nawet szkoda gadać :)

ze skrótu wynika, że powinniśmy mocno podziękować Opatrzności za ten wynik, bo Garca miała sporo sytuacji, po których mogła a nawet powinna coś ustrzelić.

Oczywiście nie obrażę się, jeśli do końca sezonu będziemy się tak ślizgali przy jednoczesnym punktowaniu, ale wiadomo że takie cuda zdarzają się bardzo rzadko.


A ile razy były dyktowane karne przeciwko Nam takie na styku.
Z wiosny chociażby - Hafez w meczu z Błękitnymi (można było nie gwizdnąć), Ze Zniczem 2 karny też naciągany i chyba z Lechem jak mnie pamięć nie myli

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt kwie 27, 2021 1:36 pm

Bez przesady, poza poprzeczka i karnym nic specjalnego nie mieli. Nie angażujmy opatrzności w dwie sytuacje rywali, tyle sam Kitliński marnuje czasem w 1 połowie
Oba karne wg mnie z dupy, nasz bardziej z perspektywy yt, ale jak było NA PRAWDĘ to trzeba Sobiego zapytać :)

mr.Vitaminka
Posty: 1846
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » wt kwie 27, 2021 1:45 pm

dUfio pisze:Bez przesady, poza poprzeczka i karnym nic specjalnego nie mieli. Nie angażujmy opatrzności w dwie sytuacje rywali, tyle sam Kitliński marnuje czasem w 1 połowie


mieli, mieli m.in. sam na sam po błędzie w obronie w drugiej połowie, dwa razy główkowali groźnie z paru metrów plus 2-3 groźne strzały z pola karnego zaraz nad poprzeczką. Wiadomo, że to w porównaniu do wyczynu hutniczego Arkadiusza Klimka w meczu ze Stalą to nic, no ale :)

______


a co do karnych to zdaję sobie sprawę, że przeciwko nam gwizdali jeszcze gorsze syfy, gdzieś musi być równowaga w przyrodzie haha
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt kwie 27, 2021 1:55 pm

mr.Vitaminka pisze:
dUfio pisze:Bez przesady, poza poprzeczka i karnym nic specjalnego nie mieli. Nie angażujmy opatrzności w dwie sytuacje rywali, tyle sam Kitliński marnuje czasem w 1 połowie


mieli, mieli m.in. sam na sam po błędzie w obronie w drugiej połowie, dwa razy główkowali groźnie z paru metrów plus 2-3 groźne strzały z pola karnego zaraz nad poprzeczką. Wiadomo, że to w porównaniu do wyczynu hutniczego Arkadiusza Klimka w meczu ze Stalą to nic, no ale :)

______




Jeśli jedna z tych groźnych glowek to 3:15 https://m.youtube.com/watch?v=LSf_dMJHE ... e=youtu.be to ok mamy inna definicje 😀

mr.Vitaminka
Posty: 1846
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » wt kwie 27, 2021 2:02 pm

dUfio pisze:
mr.Vitaminka pisze:
dUfio pisze:Bez przesady, poza poprzeczka i karnym nic specjalnego nie mieli. Nie angażujmy opatrzności w dwie sytuacje rywali, tyle sam Kitliński marnuje czasem w 1 połowie


mieli, mieli m.in. sam na sam po błędzie w obronie w drugiej połowie, dwa razy główkowali groźnie z paru metrów plus 2-3 groźne strzały z pola karnego zaraz nad poprzeczką. Wiadomo, że to w porównaniu do wyczynu hutniczego Arkadiusza Klimka w meczu ze Stalą to nic, no ale :)

______




Jeśli jedna z tych groźnych glowek to 3:15 https://m.youtube.com/watch?v=LSf_dMJHE ... e=youtu.be to ok mamy inna definicje 😀


haha, oczywiście że nie.

generalnie w drugiej połowie mieli więcej sytuacji. zakończmy już może ten wątek
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata