Hutnik Kraków-Garbarnia Kraków 24.04.21 g. 16:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

pawcio
Posty: 300
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » wt kwie 27, 2021 2:49 pm

mr.Vitaminka pisze:
dUfio pisze:
KSH74NH pisze:
dUfio pisze:
KSH74NH pisze:
SIWY 1950 pisze:Za dwa tygodnie będzie taki mecz , sobota 15 maja godzina 17 Hutnik-Motor. Myślę że pogoda i rywal zrobi swoje. Spacer na Suche Stawy wskazany... 😉


do tego czasu bardzo liczę ze otworzą w jakiejs ilości widzów stadiony


Na jakiej podstawie? :roll:

Stadiony to na końcu otworzą

A spacerować zawsze warto bo to zdrowe i fajne


ano gdzieś wyczytałem ze w polowie maja na ileś procent mają otwierać ;)
akurat pasuje na mecz z Motorem z lublina


Na fb "2 i 3 liga" tym pudełku pilki niższego szczebla?

Jedyny, minimalny promyk i punkt zaczepienia to oczywiście nie szczepienia czy laska rządu a.... uefa, a konkretnie jej ciśnienie na mecze z kibicami. A jak wiadomo w Gdańsku jest 26 maja final ligi Europy. Trochę Siara robić go bez publiki skoro jest ciśnienie zeby euro bylo z (stad zmiany miast gospodarzy). Więc może być lekkie ciśnienie na to żeby dopuścić publike. A skoro w Gdańsku to czemu nie gdzie indziej? Ale to tylko moze przypuszczenia i daje temu 5%


https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... gn=SF-push

w tym sezonie chyba już po wszystkiemu...


Dlaczego? Po 26 mamy jeszcze Ostróde u siebie, więc może być zakończenie sezonu z kibicami. Myślę że jak otworzą Gdańsk, to nie będzie argumentów żeby nie wpuszczać na inne. A może jeszcze na Chojniczankę zdążą? Artykuł był bardziej oczywiście o ekstraklasie gdzie faktycznie będzie już po sezonie

KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » wt kwie 27, 2021 2:53 pm

Ja też liczę jednak ze kolo polowy maja otworzą

mr.Vitaminka
Posty: 1858
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » wt kwie 27, 2021 2:59 pm

pawcio pisze:
mr.Vitaminka pisze:
dUfio pisze:
KSH74NH pisze:
dUfio pisze:
KSH74NH pisze:
SIWY 1950 pisze:Za dwa tygodnie będzie taki mecz , sobota 15 maja godzina 17 Hutnik-Motor. Myślę że pogoda i rywal zrobi swoje. Spacer na Suche Stawy wskazany... 😉


do tego czasu bardzo liczę ze otworzą w jakiejs ilości widzów stadiony


Na jakiej podstawie? :roll:

Stadiony to na końcu otworzą

A spacerować zawsze warto bo to zdrowe i fajne


ano gdzieś wyczytałem ze w polowie maja na ileś procent mają otwierać ;)
akurat pasuje na mecz z Motorem z lublina


Na fb "2 i 3 liga" tym pudełku pilki niższego szczebla?

Jedyny, minimalny promyk i punkt zaczepienia to oczywiście nie szczepienia czy laska rządu a.... uefa, a konkretnie jej ciśnienie na mecze z kibicami. A jak wiadomo w Gdańsku jest 26 maja final ligi Europy. Trochę Siara robić go bez publiki skoro jest ciśnienie zeby euro bylo z (stad zmiany miast gospodarzy). Więc może być lekkie ciśnienie na to żeby dopuścić publike. A skoro w Gdańsku to czemu nie gdzie indziej? Ale to tylko moze przypuszczenia i daje temu 5%


https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... gn=SF-push

w tym sezonie chyba już po wszystkiemu...


Dlaczego? Po 26 mamy jeszcze Ostróde u siebie, więc może być zakończenie sezonu z kibicami. Myślę że jak otworzą Gdańsk, to nie będzie argumentów żeby nie wpuszczać na inne. A może jeszcze na Chojniczankę zdążą? Artykuł był bardziej oczywiście o ekstraklasie gdzie faktycznie będzie już po sezonie


to już jedynie nasze domysły, ale może być też tak że jeśli nie otworzą e-klapy to solidarnie do końca sezonu wszystko w dół także będzie zamknięte. hujwi
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt kwie 27, 2021 3:02 pm

Otwarcie stadionu w Gdańsku zeby się przypodobac uefa, przy jednoczesnym zamknięciu stadionow dla kilkudziesięciu-kilkuset kibiców setek klubów z niższych lig to byłoby jawne skurwysynstwo. Ale oczywiście są do tego zdolni.

KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » wt kwie 27, 2021 3:08 pm

jak już przekazali info ze hotele otwieraja gdzie to pomieszczenie zamkniete no to tym bardziej otwieramy stadiony :)
na mecz z Motorem ileś % otworza :)

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr kwie 28, 2021 9:16 am

8 maja zapraszam na protest, gdzie możemy jako kibice wyrazić swoje zdanie na temat zamkniętych stadionów.
08.05.2021 godz. 12:00 - Barbakan.
Zawsze mega mnie dziwi naiwność ludzi, że te rządy coś zrobią dla ludzi - jak teraz z tym otwarciem stadionów. Najbardziej pasuje mi ta wersja napisana przez Dufio - tych skurwysynów na to stać, bo i tak każdą ich chujową decyzję przebija 500 plus i to, że za "peło było gorzej". Wyborcy PiS to takie same kasztany, jak wyborcy PO - bez żadnej zdolności do wyciągania wniosków - więc nie liczyłbym nagle na zmianę podejścia, bo dupsko się tej postkomunie nie pali, żeby szli na jakieś ugody. Wybory też się nie zbliżają.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » śr maja 05, 2021 9:18 am


JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr maja 05, 2021 12:47 pm

Fajnie też zrobiona, spoko ujęcia przed meczem. Takie sceny, jak tego piłkarza Garcy drącego się, że dadzą radę, bo nie z takiego gówna wychodzili, przywracają wiarę w romantyzm piłki, że chcę się tam chłopakom zapierdalać, a dywagacje na temat meczów bywają różne.
Szkoda, że ucięli drugą bramkę i za to wstawili pretensje po meczu do sędziego. Wygląda jakby to był powód ich porażki.