Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Hutnik Kraków-Garbarnia Kraków 24.04.21 g. 16:00

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawcio

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mr.Vitaminka napisał:
dUfio napisał:
KSH74NH napisał:
dUfio napisał:
KSH74NH napisał:
SIWY 1950 napisał:
Za dwa tygodnie będzie taki mecz , sobota 15 maja godzina 17 Hutnik-Motor. Myślę że pogoda i rywal zrobi swoje. Spacer na Suche Stawy wskazany... 😉

do tego czasu bardzo liczę ze otworzą w jakiejs ilości widzów stadiony

Na jakiej podstawie? Rolling Eyes

Stadiony to na końcu otworzą

A spacerować zawsze warto bo to zdrowe i fajne

ano gdzieś wyczytałem ze w polowie maja na ileś procent mają otwierać Wink
akurat pasuje na mecz z Motorem z lublina

Na fb "2 i 3 liga" tym pudełku pilki niższego szczebla?

Jedyny, minimalny promyk i punkt zaczepienia to oczywiście nie szczepienia czy laska rządu a.... uefa, a konkretnie jej ciśnienie na mecze z kibicami. A jak wiadomo w Gdańsku jest 26 maja final ligi Europy. Trochę Siara robić go bez publiki skoro jest ciśnienie zeby euro bylo z (stad zmiany miast gospodarzy). Więc może być lekkie ciśnienie na to żeby dopuścić publike. A skoro w Gdańsku to czemu nie gdzie indziej? Ale to tylko moze przypuszczenia i daje temu 5%

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/935958/wiemy-kiedy-fani-wroca-na-pilkarskie-stadiony-w-polsce-dobre-i-zle-informacje?utm_medium=push&utm_source=pushpushgo&utm_campaign=SF-push

w tym sezonie chyba już po wszystkiemu...

Dlaczego? Po 26 mamy jeszcze Ostróde u siebie, więc może być zakończenie sezonu z kibicami. Myślę że jak otworzą Gdańsk, to nie będzie argumentów żeby nie wpuszczać na inne. A może jeszcze na Chojniczankę zdążą? Artykuł był bardziej oczywiście o ekstraklasie gdzie faktycznie będzie już po sezonie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KSH74NH

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też liczę jednak ze kolo polowy maja otworzą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
mr.Vitaminka

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawcio napisał:
mr.Vitaminka napisał:
dUfio napisał:
KSH74NH napisał:
dUfio napisał:
KSH74NH napisał:
SIWY 1950 napisał:
Za dwa tygodnie będzie taki mecz , sobota 15 maja godzina 17 Hutnik-Motor. Myślę że pogoda i rywal zrobi swoje. Spacer na Suche Stawy wskazany... 😉

do tego czasu bardzo liczę ze otworzą w jakiejs ilości widzów stadiony

Na jakiej podstawie? Rolling Eyes

Stadiony to na końcu otworzą

A spacerować zawsze warto bo to zdrowe i fajne

ano gdzieś wyczytałem ze w polowie maja na ileś procent mają otwierać Wink
akurat pasuje na mecz z Motorem z lublina

Na fb "2 i 3 liga" tym pudełku pilki niższego szczebla?

Jedyny, minimalny promyk i punkt zaczepienia to oczywiście nie szczepienia czy laska rządu a.... uefa, a konkretnie jej ciśnienie na mecze z kibicami. A jak wiadomo w Gdańsku jest 26 maja final ligi Europy. Trochę Siara robić go bez publiki skoro jest ciśnienie zeby euro bylo z (stad zmiany miast gospodarzy). Więc może być lekkie ciśnienie na to żeby dopuścić publike. A skoro w Gdańsku to czemu nie gdzie indziej? Ale to tylko moze przypuszczenia i daje temu 5%

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/935958/wiemy-kiedy-fani-wroca-na-pilkarskie-stadiony-w-polsce-dobre-i-zle-informacje?utm_medium=push&utm_source=pushpushgo&utm_campaign=SF-push

w tym sezonie chyba już po wszystkiemu...

Dlaczego? Po 26 mamy jeszcze Ostróde u siebie, więc może być zakończenie sezonu z kibicami. Myślę że jak otworzą Gdańsk, to nie będzie argumentów żeby nie wpuszczać na inne. A może jeszcze na Chojniczankę zdążą? Artykuł był bardziej oczywiście o ekstraklasie gdzie faktycznie będzie już po sezonie

to już jedynie nasze domysły, ale może być też tak że jeśli nie otworzą e-klapy to solidarnie do końca sezonu wszystko w dół także będzie zamknięte. hujwi
dUfio

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otwarcie stadionu w Gdańsku zeby się przypodobac uefa, przy jednoczesnym zamknięciu stadionow dla kilkudziesięciu-kilkuset kibiców setek klubów z niższych lig to byłoby jawne skurwysynstwo. Ale oczywiście są do tego zdolni.
KSH74NH

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak już przekazali info ze hotele otwieraja gdzie to pomieszczenie zamkniete no to tym bardziej otwieramy stadiony Smile
na mecz z Motorem ileś % otworza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
JOK_NH

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2021 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

8 maja zapraszam na protest, gdzie możemy jako kibice wyrazić swoje zdanie na temat zamkniętych stadionów.
08.05.2021 godz. 12:00 - Barbakan.
Zawsze mega mnie dziwi naiwność ludzi, że te rządy coś zrobią dla ludzi - jak teraz z tym otwarciem stadionów. Najbardziej pasuje mi ta wersja napisana przez Dufio - tych skurwysynów na to stać, bo i tak każdą ich chujową decyzję przebija 500 plus i to, że za "peło było gorzej". Wyborcy PiS to takie same kasztany, jak wyborcy PO - bez żadnej zdolności do wyciągania wniosków - więc nie liczyłbym nagle na zmianę podejścia, bo dupsko się tej postkomunie nie pali, żeby szli na jakieś ugody. Wybory też się nie zbliżają.
ksh72

PostWysłany: Sro Maj 05, 2021 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=ycJHZVm17lw
JOK_NH

PostWysłany: Sro Maj 05, 2021 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie też zrobiona, spoko ujęcia przed meczem. Takie sceny, jak tego piłkarza Garcy drącego się, że dadzą radę, bo nie z takiego gówna wychodzili, przywracają wiarę w romantyzm piłki, że chcę się tam chłopakom zapierdalać, a dywagacje na temat meczów bywają różne.
Szkoda, że ucięli drugą bramkę i za to wstawili pretensje po meczu do sędziego. Wygląda jakby to był powód ich porażki.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Skocz do: