Hutnik Kraków-Garbarnia Kraków 24.04.21 g. 16:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz kwie 25, 2021 9:26 am

dUfio pisze:Z kolei dla Kendiego byl to pierwszy gol od barazu z Barciczanka. Duża odpowiedzialnosc, brawo!

Korekta.
Strzelił jedyną bramkę w historii Dumy NH na estadio del kukurydza w wólce pekińskiej, jesienią 2018
PP w okręgu nie licząc

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz kwie 25, 2021 9:57 am

HKS1978 pisze:
dUfio pisze:Z kolei dla Kendiego byl to pierwszy gol od barazu z Barciczanka. Duża odpowiedzialnosc, brawo!

Korekta.
Strzelił jedyną bramkę w historii Dumy NH na estadio del kukurydza w wólce pekińskiej, jesienią 2018
PP w okręgu nie licząc


Faktycznie umknęlo mi. Moze dlatego ze nie z karnego.
Z pp regionu kojarzę natomiast nie strzelonego karnego z Orłem w 2019 w serii jedenastek.
W 4 lidze Łukasz mial świetną serię bodaj 8/8 plus 3/3 w seriach. Po kontuzji w roli egzekutorów zmieniali go z różnym szczęściem Święty Gamrot Kołodziej i Stawarczyk. Tym bardziej cieszy ten pewny i ważny gol.

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz kwie 25, 2021 10:29 am

Kolejny mecz obejrzany w towarzystwie kibiców zza płotu i taka refleksja.
Wytwarza się tam specyficzny hutniczy klimat. Wczoraj naprawdę wiele osób - młodych, starszych, kobiet, dzieci... Mnóstwo ludzi na rowerach.
Fani nic sobie nie robią z przemykajacych ze stanowczo zbyt dużą prędkością milicyjnych wozów, ani z sukcesywnie powtarzanych szykan gwardyjskiej formacji.
Wczoraj ujął mnie zwłaszcza widok kibicki, która przyszła z drabiną i młodej fanki, przypuszczam nastoletniej córki, w niebieskiej bluzie Hutnik, obserwujacej mecz stojąc na tej drabinie właśnie.
Ależ było mi szkoda rozładowanej komórki, może ktoś uwiecznił? Świetny obrazek.
Myślę, że te pandemiczne mecze oglądane zza ogrodzenia, te zmagania z milicjantami czy zabawne komunikaty spikera wypożyczonego z Garbarni skierowane do widzów, których nie ma. Powtarzane z barejowskim zacięciem frazy o odstępach i maseczkach. A może mu się stadiony pomyliły?
Będziemy to wspominać latami... niczym pewien "kibic" swój niezapomniany wyjazd do Mielca z Zyzolem...
Wiem na pewno 1 maja znów tam będę.

Piotrek
Posty: 2966
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz kwie 25, 2021 11:17 am

skrót
https://www.youtube.com/watch?v=nYbElb_ASPc
dobrze, że sędzia nie kazał karnego dla Garbarni powtarzać.

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz kwie 25, 2021 12:13 pm

HKS1978 pisze: zabawne komunikaty spikera wypożyczonego z Garbarni skierowane do widzów, których nie ma. Powtarzane z barejowskim zacięciem frazy o odstępach i maseczkach. A może mu się stadiony pomyliły?
.



Każdy ma swój gust ale jak dla mnie typa nie da się słuchać. Brzmi jak syntezator mowy "Ivona", a komunikaty jak puszczane z nagrania. Do bólu sztuczny. A podobno w jakiś konkursach zajmuje wysokie miejsca
Juz wolałem swojską i nieco przaśną spikerke Huka czy śp Gorczycy, albo nawet i Daniela, który ksywkę miał 15 lat wcześniej niż zaczął zajmować się spikerką

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 565
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » ndz kwie 25, 2021 12:54 pm

A ja z innej beczki napiszę.
Nie bądźmy tacy samokrytyczni w stosunku do siebie i karnych.O co mi chodzi?Praktycznie po każdym meczu "przyznajemy się", dyskutujemy o karnych które zostały słusznie podyktowane,i o tych które umknęły(?)sędziemu a powinny być.Wchodzą tutaj różni ludzie(spoza klubu),i sądząc po niektórych wpisach mogą wywnioskować że sami się zgadzamy na te "11",i ogólnie wszystko jest ok.A później przychodzi mecz,i gwiżdżą nam karne,które wcale nie muszą być dyktowane.Ale jeśli nawet nam to nie przeszkadza,to w czym problem(mogą sobie pomyśleć)?Nie kręćmy sami na siebie bata.

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz kwie 25, 2021 12:59 pm

FenRiR pisze:A ja z innej beczki napiszę.
Nie bądźmy tacy samokrytyczni w stosunku do siebie i karnych.O co mi chodzi?Praktycznie po każdym meczu "przyznajemy się", dyskutujemy o karnych które zostały słusznie podyktowane,i o tych które umknęły(?)sędziemu a powinny być.Wchodzą tutaj różni ludzie(spoza klubu),i sądząc po niektórych wpisach mogą wywnioskować że sami się zgadzamy na te "11",i ogólnie wszystko jest ok.A później przychodzi mecz,i gwiżdżą nam karne,które wcale nie muszą być dyktowane.Ale jeśli nawet nam to nie przeszkadza,to w czym problem(mogą sobie pomyśleć)?Nie kręćmy sami na siebie bata.


Dużo racji. Podobnie dziwnie wygląda reakcja naszej drużyny po karnych dla rywali. Zazwyczaj zero dyskusji, spuszczone głowy, akceptacja decyzji...
Mowa ciała ważna rzecz.
Wiadomo decyzji nie zmieni, ale ten ze Zniczem może jakby dostał charakterny opierdol to drugiego by nie dał?
Pamietam Kraśnik, przerwa, 2-0 w dupe i w pomieszczeniu przed szatniami Święty mało nie rozszarpał sędziego Myszki ze Stalowej Woli. Po przerwie inny mecz, Myszka glupio już nie gwizdał, wygraliśmy 3-2.

1979
Posty: 1892
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » ndz kwie 25, 2021 1:11 pm

Piotrek pisze:skrót
https://www.youtube.com/watch?v=nYbElb_ASPc
dobrze, że sędzia nie kazał karnego dla Garbarni powtarzać.


Wlasnie to samo pomyslalem ogladajac karnego na fb. Teraz nie , ale nastepnym razem kto wie
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 565
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » ndz kwie 25, 2021 1:19 pm

HKS1978 pisze:
FenRiR pisze:A ja z innej beczki napiszę.
Nie bądźmy tacy samokrytyczni w stosunku do siebie i karnych.O co mi chodzi?Praktycznie po każdym meczu "przyznajemy się", dyskutujemy o karnych które zostały słusznie podyktowane,i o tych które umknęły(?)sędziemu a powinny być.Wchodzą tutaj różni ludzie(spoza klubu),i sądząc po niektórych wpisach mogą wywnioskować że sami się zgadzamy na te "11",i ogólnie wszystko jest ok.A później przychodzi mecz,i gwiżdżą nam karne,które wcale nie muszą być dyktowane.Ale jeśli nawet nam to nie przeszkadza,to w czym problem(mogą sobie pomyśleć)?Nie kręćmy sami na siebie bata.


Dużo racji. Podobnie dziwnie wygląda reakcja naszej drużyny po karnych dla rywali. Zazwyczaj zero dyskusji, spuszczone głowy, akceptacja decyzji...
Mowa ciała ważna rzecz.
Wiadomo decyzji nie zmieni, ale ten ze Zniczem może jakby dostał charakterny opierdol to drugiego by nie dał?
Pamietam Kraśnik, przerwa, 2-0 w dupe i w pomieszczeniu przed szatniami Święty mało nie rozszarpał sędziego Myszki ze Stalowej Woli. Po przerwie inny mecz, Myszka glupio już nie gwizdał, wygraliśmy 3-2.
Zapomniałem o tym wspomnieć.Presja wywierana na sędziego,to też część gry psychologicznej.Wszyscy to stosują,i to jest ok.Jeśli jesteśmy przekonani,że nas skrzywdzono to nie ma co grać potulnych.Najwyżej wpadnie żółta za dyskusje.Jeśli jeszcze jeszcze jesteśmy przy meczu ze Zniczem,to taką modelową sytuacją jest akcja na Kędziorze.

https://www.youtube.com/watch?v=_giaqOojUhM (4:17)

Nasz obrońca trafiony nogą,w nogę.Później jeszcze doszedł do tego bark.U nas zero reakcji.Przecież tam co najmniej 6 zawodników powinno otoczyć sędziego i domagać się "11".

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz kwie 25, 2021 2:01 pm

Sobi znowu zrobił wynik. Brawo!! 💪⚽

wojo77
Posty: 1062
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » ndz kwie 25, 2021 5:47 pm


wier<N>y
Posty: 226
Rejestracja: pn gru 01, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: wier<N>y » ndz kwie 25, 2021 11:08 pm

1979 pisze:
Piotrek pisze:skrót
https://www.youtube.com/watch?v=nYbElb_ASPc
dobrze, że sędzia nie kazał karnego dla Garbarni powtarzać.


Wlasnie to samo pomyslalem ogladajac karnego na fb. Teraz nie , ale nastepnym razem kto wie


Na stopklatce widać że Arek wstrzelił się perfekcyjnie. Idealnie oderwał dużego palca lewej nogi od lini w momencie strzału :lol:

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » pn kwie 26, 2021 7:43 am

Ale Wojcinowicz wbiegł za wcześnie w pole karne

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn kwie 26, 2021 8:25 am

HKS1978 pisze:Wytwarza się tam specyficzny hutniczy klimat.


Wytwarza się? Od początku był nasz klimat i mam nadzieję, że cały czas będzie, a kibiców wbrew jebanej milicyjnej kurwie będzie więcej. Poszedłbym o krok dalej i zrobił mobilizację na jakiś mecz, ostatnio po czymś takim było widać, że nawet nie próbowali podchodzić, bo było dużo ponad 100 -150 osób. Zaczęli cwaniakować dopiero, gdy z 60 osób wyszło.
Ciekawe, czy trybunka, która stoi pod balonem jest mobilna?

SIWY 1950
Posty: 272
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 4:40 pm
Lokalizacja: Południe Polski..

Postautor: SIWY 1950 » pn kwie 26, 2021 11:28 am

Za dwa tygodnie będzie taki mecz , sobota 15 maja godzina 17 Hutnik-Motor. Myślę że pogoda i rywal zrobi swoje. Spacer na Suche Stawy wskazany... 😉
FC PORĘBA