Hutnik Kraków Motor Lublin 15 maja 2021 g. 17

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pn maja 10, 2021 10:22 pm

markow pisze:
HZA_Hutnik pisze:
Qlawy pisze:
HZA_Hutnik pisze:Wszystkie dodatkowe pytania dotyczące karnetów przedyskutuje jutro z zarządem i w środę podrzucę odpowiedź.


Mnie interesuje czy z 8 letnim dzieckiem mogę wejść na stadion. Nie muszę iść w sektor mogę nawet z boku ale czy na 1 karnecie wejdę


Na to już odpowiedz padła. Karnet = miejsce na stadionie, które mamy wyliczone. Czyli wprowadzona została zasada, ze nie płacimy za dzieci które mogą siedzieć na kolanach. Przyjęto granice 4 lata.


Jak chcecie weryfikować wiek dziecka, które nie chodzi do szkoły?


Rodzice z dziećmi, które chcą wprowadzić za darmo będą przychodzić 2 godziny przed meczem. Koło wejścia ustawione będą krzesła i jeśli rodzic utrzyma 90 minut przed meczem dziecko na kolanach to będzie mógł skorzystać z darmowego wejścia dla swojej pociechy.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn maja 10, 2021 11:43 pm

jakby ci trebaczu-porterze pytanko umknęło to powtorze czy w sobotę znowu będą szykany milicji za plotem? czy tym razem bedzie mozna spokojnie ogladac mecz zza zegara? Albo może zrob ulgowe za zegar za dyche bez milicji? Zawsze jakiś grosz...

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1971
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » pn maja 10, 2021 11:55 pm

Czy karnety poprzez emaila mozna rezerwowac tylko dla siebie czy dla kilku znajomych osob rowniez?

Krzysiek
Posty: 35
Rejestracja: wt lis 24, 2020 10:27 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: Krzysiek » wt maja 11, 2021 6:36 am

Czy będą potwierdzenia na maila o rezerwacji karnetu? I czy wszystkie rezerwacje muszą być odebrane w czwartek? Nie będzie możliwości odebrania w środę lub piątek (syn ma treningi w te dni)?
Huta była wolnym miastem. Huta wolna będzie zawsze!

pawcio
Posty: 306
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » wt maja 11, 2021 11:13 am

HKS1978 pisze:jakby ci trebaczu-porterze pytanko umknęło to powtorze czy w sobotę znowu będą szykany milicji za plotem? czy tym razem bedzie mozna spokojnie ogladac mecz zza zegara? Albo może zrob ulgowe za zegar za dyche bez milicji? Zawsze jakiś grosz...


To juz Prezes Hutnika (pisanie nazwiska mała litera nie będę komentował, to świadczy o Tobie jak Twój co drugi post) odpowiada nawet za działania Policji poza stadionem? To ja bym na Twoim miejscu uważal. Miejscy na rozkaz Prezesa (może jednak Kaczyńskiego?) Już Cię śledzą i tylko czyhają gdzie Ci blokadę na koło wpierdzielic.

Poza tym, nie do końca czaje te krytykę Zarządu w tym wypadku. Jeśli się nie mylę, to propozycja karnetów za 100 wyszła z forum. Nie chcę mi się szukać, ale chyba Dufio proponował (jeśli nie to wybacz). Ja też uważam że nie jest to dobry pomysł, ale co się niektórzy nakręcają to szok.

giovanni
Posty: 365
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » wt maja 11, 2021 11:28 am

Karnety i tak nie zejdą wszystkie, bo nigdy tyle nie sprzedaliśmy, więc w kasie przed meczem będzie możliwość ich kupienia.
- Hutnik NOWA HUTA -

wojo77
Posty: 1085
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » wt maja 11, 2021 11:40 am

pawcio pisze:
HKS1978 pisze:jakby ci trebaczu-porterze pytanko umknęło to powtorze czy w sobotę znowu będą szykany milicji za plotem? czy tym razem bedzie mozna spokojnie ogladac mecz zza zegara? Albo może zrob ulgowe za zegar za dyche bez milicji? Zawsze jakiś grosz...


To juz Prezes Hutnika (pisanie nazwiska mała litera nie będę komentował, to świadczy o Tobie jak Twój co drugi post) odpowiada nawet za działania Policji poza stadionem? To ja bym na Twoim miejscu uważal. Miejscy na rozkaz Prezesa (może jednak Kaczyńskiego?) Już Cię śledzą i tylko czyhają gdzie Ci blokadę na koło wpierdzielic.

Poza tym, nie do końca czaje te krytykę Zarządu w tym wypadku. Jeśli się nie mylę, to propozycja karnetów za 100 wyszła z forum. Nie chcę mi się szukać, ale chyba Dufio proponował (jeśli nie to wybacz). Ja też uważam że nie jest to dobry pomysł, ale co się niektórzy nakręcają to szok.


HKS 1978 twoje pytanie nadane jest w takim tonie, że co poniektórzy nieznający naszego Prezesa mogliby pomyśleć że to on dzwonił na pały żeby przyjechały i spisywały :shock: Dawno nie komentowałem twoich postów bo stwierdziłem "nie ruszaj gówna nie będzie śmierdziało" ale teraz mocno przegiołeś, chyba uczysz się propagandy od najlepszych :roll:

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » wt maja 11, 2021 11:41 am

Co do wielkości liter to nie wyciągałbym takich radykalnych wniosków kolego Pawcio. Czasem poprostu z telefonu tak jest wygodniej i tak się pisze.
Natomiast co do milicji i kibiców. Prezes Hutnika dbał swego czasu o warunki oglądania meczów kibiców HKS w klatce w Daleszycach. Pisał rzewne oświadczenia, sprawa "zwierzęcej klatki" nawet w europejskich mediach była nagłośniona.
A teraz nie ma kompletnie reakcji na szykany pod własnym okiem? że teren nie jest Hutnika tylko siemachy to sprawa załatwiona, ręce umyte, można szykanować wlepiać mandaty, spisywać, pałowac i gazować. To już nie są Ci kibice o których dobro tak się troszczył? Moze inni?
Pomyśl nad tym dysonansem? Nie widzisz tu żadnej sprzeczności?

Co do karnetów za 100 złotych na 3 mecze to tak jak napisałem sa zbyt tanie.
A moje pytanie o obecnosc milicji w sobote zasadne.
Jaka juz tabuny kiboli HKS odejdą z kwitkiem od kas to chcieli by wiedziec czy znow za płotem bedzie akcja zomowców ...
Ostatnio zmieniony wt maja 11, 2021 11:43 am przez HKS1978, łącznie zmieniany 1 raz.

wojo77
Posty: 1085
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » wt maja 11, 2021 11:43 am

HKS1978 pisze:jakby ci trebaczu-porterze pytanko umknęło to powtorze czy w sobotę znowu będą szykany milicji za plotem? czy tym razem bedzie mozna spokojnie ogladac mecz zza zegara? Albo może zrob ulgowe za zegar za dyche bez milicji? Zawsze jakiś grosz...

HKS 1978 twoje pytanie nadane jest w takim tonie, że co poniektórzy nieznający naszego Prezesa mogliby pomyśleć że to on dzwonił na pały żeby przyjechały i spisywały :shock: Dawno nie komentowałem twoich postów bo stwierdziłem "nie ruszaj gówna nie będzie śmierdziało" ale teraz mocno przegiołeś, chyba uczysz się propagandy od najlepszych :roll:
ps.Sprawa milicji była poruszana w ostatnich "Zagiętych na Hutnika" i Prezes był mocno oburzony całą sytuacją i mówił że kroki zostaną podjętę i że zarząd jest cała sytuacją zbulwersowany, HKS oglądnij może Cię to uspokoi, podpowiem dyskusja od ok.50min
Ostatnio zmieniony wt maja 11, 2021 12:16 pm przez wojo77, łącznie zmieniany 2 razy.

mr.Vitaminka
Posty: 1889
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » wt maja 11, 2021 11:56 am

Podsłuchane dziś pod klubem:

Artur T.: Halo?! Milicja?! Wiąże się z taki problemem... proszę o przyjazd 10 patroli i jednostki SWAT pod stadion Suche Stawy. W sobotę odbędzie się nielegalne zgromadzenie ojców z dziećmi. Bardzo proszę o możliwe zagazowanie i spałowanie. Najbardziej proszę skupić się na p. HKS1978. Będę wdzięczny.

_____

tak było. nie kłamię.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

dUfio
Posty: 9089
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt maja 11, 2021 11:57 am

pawcio pisze:
Poza tym, nie do końca czaje te krytykę Zarządu w tym wypadku. Jeśli się nie mylę, to propozycja karnetów za 100 wyszła z forum. Nie chcę mi się szukać, ale chyba Dufio proponował (jeśli nie to wybacz). Ja też uważam że nie jest to dobry pomysł, ale co się niektórzy nakręcają to szok.


Tak, z tym ze moj pomysł zakładał karnety-cegielki PLUS bilety

Po prostu znam środowisko kibiców Hutnika i wiem ze jest grupa osób która bez zająknięcia rzuci 100 za karnet, ale są też osoby dla których to może być problem i w te parę dni prędzej uciulaliby 20, 30 lub 40 zl (w zależności od ustalonej kwoty) na bilet. Jeśli tych pierwszych mamy 400 to nie będzie tematu.

PAHKS
Posty: 385
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 9:01 pm

Postautor: PAHKS » wt maja 11, 2021 12:06 pm

mr.Vitaminka pisze:Podsłuchane dziś pod klubem:

Artur T.: Halo?! Milicja?! Wiąże się z taki problemem... proszę o przyjazd 10 patroli i jednostki SWAT pod stadion Suche Stawy. W sobotę odbędzie się nielegalne zgromadzenie ojców z dziećmi. Bardzo proszę o możliwe zagazowanie i spałowanie. Najbardziej proszę skupić się na p. HKS1978. Będę wdzięczny.

_____

tak było. nie kłamię.


Mistrzostwo :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
tym samym uciąłeś temat ,a nasz Prezes Pan Artur vel Porter nie musi odpowiadać
PrzyArceHKS
Bylismy jestesmy bedziemy

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » wt maja 11, 2021 12:29 pm

ps.Sprawa milicji była poruszana w ostatnich "Zagiętych na Hutnika" i Prezes był mocno oburzony całą sytuacją i mówił że kroki zostaną podjętę i że zarząd jest cała sytuacją zbulwersowany, HKS oglądnij może Cię to uspokoi, podpowiem dyskusja od ok.50min


było to emitowane przed kaliszem. I co z tego oburzenia i mówienia wynikło?
kroki podjeto?
to gratulacje
efekt widzieliśmy na kaliszu
7 radiowozow, około 30 kiboli i ok 50 milicjantów
spisywanie z terminala itp szykany, kto chodzi to wie

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » wt maja 11, 2021 12:47 pm

HKS1978 pisze:
ps.Sprawa milicji była poruszana w ostatnich "Zagiętych na Hutnika" i Prezes był mocno oburzony całą sytuacją i mówił że kroki zostaną podjętę i że zarząd jest cała sytuacją zbulwersowany, HKS oglądnij może Cię to uspokoi, podpowiem dyskusja od ok.50min


było to emitowane przed kaliszem. I co z tego oburzenia i mówienia wynikło?
kroki podjeto?
to gratulacje
efekt widzieliśmy na kaliszu
7 radiowozow, około 30 kiboli i ok 50 milicjantów
spisywanie z terminala itp szykany, kto chodzi to wie


Przypomina mi to trochę twit Tuska w którym pisał:
Przykra sprawa, nie lekceważę jej, w poniedziałek o 15 odniosę się do niej publicznie na konferencji.
Po prostu sprawa się już sama załatwiła, masz kupić karnet i być na meczu, a nie za ogrodzeniem za darmochę oglądać mecz. Proste, czego HKS1978 nie rozumiesz?
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

wojo77
Posty: 1085
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » wt maja 11, 2021 2:34 pm

Mam wobec przeciwników Prezesa pytanie: Co można zrobić ew.w jaki sposób zapobiec przyjazdu milicji na mecz ? :roll: Dajcie jakiś pomysł który może okazać się skuteczny