Hutnik Kraków Motor Lublin 15 maja 2021 g. 17

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

robnh
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 06, 2009 7:59 pm
Lokalizacja: Węgrzce, kiedyś BW

Postautor: robnh » wt maja 11, 2021 2:37 pm

dUfio pisze:
pawcio pisze:
Poza tym, nie do końca czaje te krytykę Zarządu w tym wypadku. Jeśli się nie mylę, to propozycja karnetów za 100 wyszła z forum. Nie chcę mi się szukać, ale chyba Dufio proponował (jeśli nie to wybacz). Ja też uważam że nie jest to dobry pomysł, ale co się niektórzy nakręcają to szok.


Tak, z tym ze moj pomysł zakładał karnety-cegielki PLUS bilety

Po prostu znam środowisko kibiców Hutnika i wiem ze jest grupa osób która bez zająknięcia rzuci 100 za karnet, ale są też osoby dla których to może być problem i w te parę dni prędzej uciulaliby 20, 30 lub 40 zl (w zależności od ustalonej kwoty) na bilet. Jeśli tych pierwszych mamy 400 to nie będzie tematu.


Oby nie było tematu, bo będzie kompromitacja jak na motorze nie będzie dozwolonego kompletu. Jak dla mnie ryzykowna decyzja zarządu. Żeby nie skończyło się to setką widzów ze średnią wieku 45 lat.
BYŁ, BĘDZIE, JEST !!! Hutnik HKS !!!

KrK_
Posty: 133
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 11:14 am

Postautor: KrK_ » wt maja 11, 2021 3:49 pm

Z perspektywy uśpionego kibica, który był na 1 meczu w tym sezonie i to nie na SS, tylko na Garbarni (Olimpia Grudziądz). Taka decyzja zarządu odnośnie biletów, a raczej karnetów jest niekorzystna dla mnie, ale nie dlatego, że mnie nie stać, tylko dlatego, że po za meczem z Motorem na dwóch pozostałych meczach na SS mnie nie będzie i dlatego też muszę zrezygnować z wizyty na tym ważnym meczu.

P.S Z mojej strony mogę dodać, że już w mojej sytuacji lepiej jest coś kupić w sklepie klubowym, niż iść na mecz.
Hutnik Kraków

wojo77
Posty: 1086
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » wt maja 11, 2021 4:01 pm

Myślę że zarząd powinien dać możliwość kupienia biletów np.po 35 zł i wrzucić je do puli w piatek

robnh
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 06, 2009 7:59 pm
Lokalizacja: Węgrzce, kiedyś BW

Postautor: robnh » wt maja 11, 2021 4:25 pm

A dlaczego 35 zł?
Nie widzę powodu dlaczego bilet miał by być droższy niż ustalone wcześniej 20 zł. A karnet za 100, powinien uprawniać do większej ilości meczów, np. trzech teraz i dwóch na jesieni.

Tak czy inaczej kupię kupię go za 100 i w sobotę będę na SS;)
BYŁ, BĘDZIE, JEST !!! Hutnik HKS !!!

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » wt maja 11, 2021 7:10 pm

Można zrobić tak:

karnet na 3 spotkania po stówce, a jak nie zejdą wszystkie to na każdy mecz pula biletów, która pozostanie w cenie 20 zl

Kto chce wesprzeć klub, ewentualnie być pewny miejsca na stadionie zakupi karnet.

Nie każdego kibic stać zaplacic za mecz 33 zł, a niewypełnione trybuny byłyby nasza porażka.

robnh
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 06, 2009 7:59 pm
Lokalizacja: Węgrzce, kiedyś BW

Postautor: robnh » wt maja 11, 2021 7:34 pm

Jeśli to tylko technicznie możliwe, to chyba idealne rozwiązanie w zaistniałej sytuacji
BYŁ, BĘDZIE, JEST !!! Hutnik HKS !!!

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » wt maja 11, 2021 9:03 pm

Odmów sobie jeden z drugim jednego melanzu i będzie ok. Nie chcę nikomu przypominać, ale Zarzad w zimie zagrał vabank stawiając wszystko na jedną kartę. Nikomu nie trzeba na tym forum też przypominać ze jedna z pozycji budżetu naszego klubu jest wpływ za bilety z dnia meczowego, a takowych nie bylo z powodu tej pseudo pandemii.
Moim zdaniem każdy zdeklarowany kibic na tym forum powinien karnet zakupić bez względu czy będzie na 1, 2 czy 3 meczach, albo w ogóle. Zarząd i chłopaki zrobili wszystko żeby 2 liga została w Nowej Hucie, teraz my pokażmy im że było warto!

luke.krak
Posty: 958
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » wt maja 11, 2021 9:25 pm

a ja mam pytanie takie: Czy karnety są imienne czy jak wezmę kupię karnet na siebie a wiem że tylko dam radę pójść na jeden mecz a z kolei kumpel nie da rady na ten co ja a na inny chętnie to czy on wejdzie na moim karnecie? Wiem wiem powinniśmy dać ja stówe i kolega stówe i po problemie ale niestety zarobki są jakie są w tym kraju i za jeden mecz 100zl to trochę drogo w moim przypadku na obecnym etapie życia.

luke.krak
Posty: 958
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » wt maja 11, 2021 9:39 pm

wojo77 pisze:Myślę że zarząd powinien dać możliwość kupienia biletów np.po 35 zł i wrzucić je do puli w piatek



To by było jakieś rozwiązanie bo to nie o to chodzi że kogoś nie stać 33zł za mecz tylko jak nie da rady iść na wszystkie mecze to mu się robi kwota dużo wyższa już nie mówiąc o tym że w statystykach ktoś będzie na meczu ale na stadionie pusto bo pewnie dużo ludzi taką sytuację będzie miało także nie ma to jak normalny bilet zakupić, owszem może już być w tej wyższej cenie ale na poszczególne mecze kto da rade to idzie a kto nie to inny się cieszy bo kupi i wejdzie. pozdro

wojo77
Posty: 1086
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » wt maja 11, 2021 9:58 pm

luke.krak pisze:
wojo77 pisze:Myślę że zarząd powinien dać możliwość kupienia biletów np.po 35 zł i wrzucić je do puli w piatek



To by było jakieś rozwiązanie bo to nie o to chodzi że kogoś nie stać 33zł za mecz tylko jak nie da rady iść na wszystkie mecze to mu się robi kwota dużo wyższa już nie mówiąc o tym że w statystykach ktoś będzie na meczu ale na stadionie pusto bo pewnie dużo ludzi taką sytuację będzie miało także nie ma to jak normalny bilet zakupić, owszem może już być w tej wyższej cenie ale na poszczególne mecze kto da rade to idzie a kto nie to inny się cieszy bo kupi i wejdzie. pozdro

Takie sytuacje też napewno będą miały miejsce ale ja miałem na myśli młodsze niepracujące pokolenie które po hajs musi iść do staruszków, rodziny a pewnie trudniej prosić o stówkę niż o przykładowo 35zł, poza tym ojciec z synem płaci 135 a nie 200, tu na forum też takie zapytania padały o pociechy

Fan Hutnika
Posty: 1528
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » wt maja 11, 2021 9:59 pm

a najgorsze ze nikt z zarządu nic ani słowa na rzucane świetne pomysly
a czasu coraz mniej , cos czuje ze zostaje jak jest
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

wojo77
Posty: 1086
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » wt maja 11, 2021 10:18 pm

Fan Hutnika pisze:a najgorsze ze nikt z zarządu nic ani słowa na rzucane świetne pomysly
a czasu coraz mniej , cos czuje ze zostaje jak jest

Spokojnie HZA pisał że przekaże zapytania zarządowi i w środę da odpowiedź na forum, jak będą jakieś zmiany to też jest czas poinformować

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » wt maja 11, 2021 11:05 pm

Odpowiadając na pytania:

Karnety są imienne, imię i nazwisko znajduje się na karnecie + na liście w klubie. Można kupić dowolną liczbę karnetów podając dane właścicieli.

Biletów w sprzedaży nie będzie. Nie wiadomo też czy będzie sprzedaż w dniu meczu nawet jeśli zostaną karnety.

Karnety są przypisane do konkretnej trybuny:
- Trybuna od strony budynku klubowego
- Nowa trybuna część lewa (bliżej zegara) - tutaj prowadzony będzie doping
- Nowa trybuna część prawa - dla osób "spokojniejszych" (chociaż mam nadzieję, że wszyscy włączą się w doping, również z tej strony)
Kupując karnet należy wskazać trybunę na którą kupuje się karnet.

robnh
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 06, 2009 7:59 pm
Lokalizacja: Węgrzce, kiedyś BW

Postautor: robnh » wt maja 11, 2021 11:23 pm

Mam nadzieję, że temat został gruntownie przemyślany. Bo frekwencja, w sobotę, poniżej 400 osób to będzie porażka osób decyzyjnych.
BYŁ, BĘDZIE, JEST !!! Hutnik HKS !!!

luke.krak
Posty: 958
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » wt maja 11, 2021 11:36 pm