Bytovia Bytów-Hutnik Kraków 19.05.21 g. 18

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Bytovia Bytów-Hutnik Kraków 19.05.21 g. 18

Postautor: dUfio » ndz maja 16, 2021 6:28 pm

Już za 3 dni kolejne emocje. Jeśli dobrze liczę nasza wygrana przy remisie Elbląga ze Stargardem zapewni nam utrzymanie

Awatar użytkownika
a.bilbao17
Posty: 87
Rejestracja: ndz lut 01, 2009 2:51 pm
Lokalizacja: Bohaterów Września

Postautor: a.bilbao17 » ndz maja 16, 2021 7:38 pm

A czy będzie gdzieś można ten meczyk zobaczyć ? Na sportize nie ma, tvp sport transmituje Motor - GKS więc może youtube ?

Krzysiek
Posty: 33
Rejestracja: wt lis 24, 2020 10:27 pm
Lokalizacja: Szkolne

Re: Bytovia Bytów-Hutnik Kraków 19.05.21 g. 18

Postautor: Krzysiek » ndz maja 16, 2021 8:42 pm

dUfio pisze:Już za 3 dni kolejne emocje. Jeśli dobrze liczę nasza wygrana przy remisie Elbląga ze Stargardem zapewni nam utrzymanie


Prawie :) te wyniki sprawią, że Elbląg i Bytów nas nie przeskoczą. Ale jest jeszcze Grudziądz, który musi zgubić 4pkt. To tak czysto matematycznie.
Huta była wolnym miastem. Huta wolna będzie zawsze!

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Bytovia Bytów-Hutnik Kraków 19.05.21 g. 18

Postautor: dUfio » ndz maja 16, 2021 8:46 pm

Krzysiek pisze:
dUfio pisze:Już za 3 dni kolejne emocje. Jeśli dobrze liczę nasza wygrana przy remisie Elbląga ze Stargardem zapewni nam utrzymanie


Prawie :) te wyniki sprawią, że Elbląg i Bytów nas nie przeskoczą. Ale jest jeszcze Grudziądz, który musi zgubić 4pkt. To tak czysto matematycznie.



Grudziadz tak, ale w mojej wyliczance nie wyprzedzi nas Stargard, który teraz ma tyle meczów co my.
po remisie bedzie mial 34, my 43 po wygranej, 3 mecze do konca, ale mamy lepszy bilans meczów bezposrednich 8)
wygrana Stargardu lub Elblaga daje im jeszcze szanse na wyprzedzenie nas

Piotrek
Posty: 2966
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz maja 16, 2021 8:52 pm

To będzie mecz, który pokaże gdzie jesteśmy. Czy potrafimy grać na wysokim poziomie co 3 dni, czy po mega meczu mobilizacja gdzieś ucieknie. Mało czasu na regenerację, kawałek do przejechania. Jak dla mnie mecz TEST.

Krzysiek
Posty: 33
Rejestracja: wt lis 24, 2020 10:27 pm
Lokalizacja: Szkolne

Re: Bytovia Bytów-Hutnik Kraków 19.05.21 g. 18

Postautor: Krzysiek » ndz maja 16, 2021 8:55 pm

dUfio pisze:
Krzysiek pisze:
dUfio pisze:Już za 3 dni kolejne emocje. Jeśli dobrze liczę nasza wygrana przy remisie Elbląga ze Stargardem zapewni nam utrzymanie


Prawie :) te wyniki sprawią, że Elbląg i Bytów nas nie przeskoczą. Ale jest jeszcze Grudziądz, który musi zgubić 4pkt. To tak czysto matematycznie.



Grudziadz tak, ale w mojej wyliczance nie wyprzedzi nas Stargard, który teraz ma tyle meczów co my.
po remisie bedzie mial 34, my 43 po wygranej, 3 mecze do konca, ale mamy lepszy bilans meczów bezposrednich 8)
wygrana Stargardu lub Elblaga daje im jeszcze szanse na wyprzedzenie nas


Przepraszam, masz rację. Nie spojrzałem, że mają mecz więcej rozegrany niż reszta dołu i faktycznie remisując, przy naszych 3pkt mają gorszy bilans spotkań z nami. W takim razie oglądamy w środę 2 mecze z emocjami!
Huta była wolnym miastem. Huta wolna będzie zawsze!

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Re: Bytovia Bytów-Hutnik Kraków 19.05.21 g. 18

Postautor: tomabon » ndz maja 16, 2021 10:31 pm

dUfio pisze:ale mamy lepszy bilans meczów bezposrednich


może być (teoretycznie) mała tabelka z Lechem i wtedy nas wyprzedzi mając tyle samo punktów

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » wt maja 18, 2021 8:38 am

a.bilbao17 pisze:A czy będzie gdzieś można ten meczyk zobaczyć ? Na sportize nie ma, tvp sport transmituje Motor - GKS więc może youtube ?


Mam informację bezpośrednio od sportize. Mecz będzie dostępny na platformie. Był problem ze słońcem świecącym w kamerę w Bytowie i rozwiązywali problem.

dzuhas
Posty: 2360
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » wt maja 18, 2021 8:55 am

Jezus Maria
pzdr Osiek

mr.Vitaminka
Posty: 1846
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » wt maja 18, 2021 8:56 am

HZA_Hutnik pisze:
a.bilbao17 pisze:A czy będzie gdzieś można ten meczyk zobaczyć ? Na sportize nie ma, tvp sport transmituje Motor - GKS więc może youtube ?


Mam informację bezpośrednio od sportize. Mecz będzie dostępny na platformie. Był problem ze słońcem świecącym w kamerę w Bytowie i rozwiązywali problem.


Zamówili deszcz? 😂
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » wt maja 18, 2021 9:32 am

mr.Vitaminka pisze:
HZA_Hutnik pisze:
a.bilbao17 pisze:A czy będzie gdzieś można ten meczyk zobaczyć ? Na sportize nie ma, tvp sport transmituje Motor - GKS więc może youtube ?


Mam informację bezpośrednio od sportize. Mecz będzie dostępny na platformie. Był problem ze słońcem świecącym w kamerę w Bytowie i rozwiązywali problem.


Zamówili deszcz? 😂

Przesunęli boisko w kierunku N/S
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » wt maja 18, 2021 12:32 pm

markow pisze:
mr.Vitaminka pisze:
HZA_Hutnik pisze:
a.bilbao17 pisze:A czy będzie gdzieś można ten meczyk zobaczyć ? Na sportize nie ma, tvp sport transmituje Motor - GKS więc może youtube ?


Mam informację bezpośrednio od sportize. Mecz będzie dostępny na platformie. Był problem ze słońcem świecącym w kamerę w Bytowie i rozwiązywali problem.


Zamówili deszcz? 😂

Przesunęli boisko w kierunku N/S


Zmienili lokalizacje kamery, ale doceniam Waszą kreatywność :lol:

dzuhas
Posty: 2360
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » wt maja 18, 2021 12:46 pm

Niezmiernie cieszy mnie fakt, że jeszcze zobaczę słońce. Wcześniejsze wieści były niepokojące, stałem się osowiały.
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » wt maja 18, 2021 1:32 pm

dzuhas pisze:Niezmiernie cieszy mnie fakt, że jeszcze zobaczę słońce. Wcześniejsze wieści były niepokojące, stałem się osowiały.

Do tej pory nie było na Bytovi nic widać na prawo, teraz nie będzie widać na wprost.
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS

mr.Vitaminka
Posty: 1846
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » wt maja 18, 2021 2:14 pm

markow pisze:
dzuhas pisze:Niezmiernie cieszy mnie fakt, że jeszcze zobaczę słońce. Wcześniejsze wieści były niepokojące, stałem się osowiały.

Do tej pory nie było na Bytovi nic widać na prawo, teraz nie będzie widać na wprost.


teraz nie będzie nic widać, bo zapowiadają deszcz
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata