Stal Rzeszów - Hutnik Kraków, 28 maja (piątek), godz. 19:44

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Stal Rzeszów - Hutnik Kraków, 28 maja (piątek), godz. 19:44

Postautor: HKS1978 » pn maja 24, 2021 8:46 am


JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn maja 24, 2021 12:32 pm

Wszędzie, że kibice pobili piłkarzy, a sami kibice twierdzą, że do czegoś takiego nie doszło:
"Przez cały mecz liczna grupa fanatyków wspiera piłkarzy głośnym dopingiem. Angażując resztę sektorów przez sporą część czasu, udało nam się stworzyć atmosferę jak w przypadku najważniejszych spotkań rozgrywanych na naszym stadionie. Po końcowym gwizdku sędziego doszło do niespotykanej sytuacji. Wszyscy kibice z górnej części trybuny oczekiwali na graczy, gdzie w naszym zwyczaju było podziękowanie piłkarzom za spotkanie i odwrotnie za doping (przy każdym spotkaniu, niezależnie od przeciwnika czy terminu mogli na to liczyć). Tym razem gwiazdeczki chyba zapomnieli o kibicach i z dumą, niektórzy nawet nie spoglądając na trybuny ruszyli do szatni, umacniając przy tym współpracę i dialog, o czym mowa w oświadczeniu klubu. Do kolejnej rozmowy doszło przy szatni piłkarzy, gdzie dalej nie widzieli z tą sytuacją żadnego problemu. Prowokatorskie odzywki i gesty doprowadziły do zamieszania, ale gadki o pobiciu piłkarzy czy trenera są herezją ludzi szukających sensacji. Tłumaczący się kopacze, postanowili odwrócić kota ogonem i zwalić winę na kibiców, którzy rzekomo podczas ostatniej rozmowy ich atakowali. Do spotkania z piłkarzami doszło po przegranym meczu w Stalowej Woli z Motorem. Grupa kibiców oczekiwała na grajków pod budynkiem klubowym, gdzie dowiadując się o tym wydzwonili oni policję, a wysiadając z autokaru nie patrząc na nas chcieli według polecenia trenera uciec do szatni. Po zatrzymaniu i męskiej rozmowie poprosili nas o wsparcie i rozliczenia po ostatnim meczu sezonu, na co otwarcie przystaliśmy, pokazując to na ostatnich dwóch meczach. Dzisiaj tworząc fejkowe konta i wylewając żale w komentarzach, czy wysyłając wiadomości do mediów (opisujących od rana sytuację wewnątrz szatni), tylko ośmieszacie się i umacniacie powszechne przekonania o tym, że jesteście tutaj w większości ze względu na przywiązanie do pieniędzy, a nie do STALI RZESZÓW."

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 565
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » pn maja 24, 2021 2:12 pm

Ciekawostka jeśli chodzi o sytuację w Rzeszowie.Napisałem Fojutowi,żeby się palnął w głowę,i wziął za uczciwą robotę.W odpowiedzi...zaprosił mnie do "znajomych" :lol:

Fan Hutnika
Posty: 1524
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » pn maja 24, 2021 2:15 pm

FenRiR pisze:Ciekawostka jeśli chodzi o sytuację w Rzeszowie.Napisałem Fojutowi,żeby się palnął w głowę,i wziął za uczciwą robotę.W odpowiedzi...zaprosił mnie do "znajomych" :lol:


moze nie w najblizszym meczu :)
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 565
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » pn maja 24, 2021 2:35 pm

Fan Hutnika pisze:
FenRiR pisze:Ciekawostka jeśli chodzi o sytuację w Rzeszowie.Napisałem Fojutowi,żeby się palnął w głowę,i wziął za uczciwą robotę.W odpowiedzi...zaprosił mnie do "znajomych" :lol:


moze nie w najblizszym meczu :)


Miałem na myśli układanie kostek,czy wylewanie asfaltu. :wink:.Mam nadzieję że "gwiazdor"z Dundee zrozumiał :).

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn maja 24, 2021 6:32 pm

Zostało ostatnie kilkanaście miejsc, zapisy do jutra do 22:00

LOKO
Posty: 615
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » śr maja 26, 2021 9:31 pm


dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr maja 26, 2021 10:55 pm

Myśli Pan już o kolejnym sezonie w kontekście Hutnika? Końcówka sezonu będzie spokojna i można już powoli zastanawiać się nad przyszłością.

- W tym tygodniu mamy mieć pierwsze rozmowy na temat przyszłości. Wiadomo, że powoli pojawiają się pierwsze nazwiska, które chcielibyśmy sprowadzić do klubu, ale nie ukrywam, że celem na letnie okienko transferowe będzie utrzymanie jak największej ilości zawodników z obecnego sezonu. Zdajemy sobie sprawę, że po tak dobrej rundzie kilku graczy nam odejdzie do lepszych klubów, bo są zapytania z Ekstraklasy i 1 ligi. Nie będziemy oczywiście nikomu robić problemów przy przenosinach, bo jeśli ktoś sobie na to zapracował, to nie ma sensu podkładać mu kłód pod nogi, tylko cieszyć się, że oddawał serce za Hutnika.


Wiadomo, że to.tylko wywiad, no ale... 🧔

mr.Vitaminka
Posty: 1846
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » czw maja 27, 2021 8:45 am

"Będziemy chcieli pokazać się z dobrej strony, choć pewnie zagramy młodzieżą".

Czyli atakują/bronią PJS
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » czw maja 27, 2021 11:06 am

Czy Garbarnia już się odzywała? Ile dają za wygraną ze Stalą? 8)
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

mr.Vitaminka
Posty: 1846
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » czw maja 27, 2021 11:14 am

1950N-H pisze:Czy Garbarnia już się odzywała? Ile dają za wygraną ze Stalą? 8)


wiem, że sobie jajcujesz, ale biorąc pod uwagę, że grają obecnie w lidze pn. PJS to raczej nie przejmują się wynikami innych drużyn :D
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1961
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » czw maja 27, 2021 12:13 pm

dUfio pisze:Myśli Pan już o kolejnym sezonie w kontekście Hutnika? Końcówka sezonu będzie spokojna i można już powoli zastanawiać się nad przyszłością.

- W tym tygodniu mamy mieć pierwsze rozmowy na temat przyszłości. Wiadomo, że powoli pojawiają się pierwsze nazwiska, które chcielibyśmy sprowadzić do klubu, ale nie ukrywam, że celem na letnie okienko transferowe będzie utrzymanie jak największej ilości zawodników z obecnego sezonu. Zdajemy sobie sprawę, że po tak dobrej rundzie kilku graczy nam odejdzie do lepszych klubów, bo są zapytania z Ekstraklasy i 1 ligi. Nie będziemy oczywiście nikomu robić problemów przy przenosinach, bo jeśli ktoś sobie na to zapracował, to nie ma sensu podkładać mu kłód pod nogi, tylko cieszyć się, że oddawał serce za Hutnika.


Wiadomo, że to.tylko wywiad, no ale... 🧔


dUfio chyba niepotrzebnie wysuwasz takie wnioski. W ten sam sposob wypowiedzialoby sie 99% trenerow.

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » czw maja 27, 2021 12:17 pm

Winnetou pisze:
dUfio pisze:Myśli Pan już o kolejnym sezonie w kontekście Hutnika? Końcówka sezonu będzie spokojna i można już powoli zastanawiać się nad przyszłością.

- W tym tygodniu mamy mieć pierwsze rozmowy na temat przyszłości. Wiadomo, że powoli pojawiają się pierwsze nazwiska, które chcielibyśmy sprowadzić do klubu, ale nie ukrywam, że celem na letnie okienko transferowe będzie utrzymanie jak największej ilości zawodników z obecnego sezonu. Zdajemy sobie sprawę, że po tak dobrej rundzie kilku graczy nam odejdzie do lepszych klubów, bo są zapytania z Ekstraklasy i 1 ligi. Nie będziemy oczywiście nikomu robić problemów przy przenosinach, bo jeśli ktoś sobie na to zapracował, to nie ma sensu podkładać mu kłód pod nogi, tylko cieszyć się, że oddawał serce za Hutnika.


Wiadomo, że to.tylko wywiad, no ale... 🧔


dUfio chyba niepotrzebnie wysuwasz takie wnioski. W ten sam sposob wypowiedzialoby sie 99% trenerow.


Po sezonie siądzie do negocjacji, powie, uratowałem II ligę, teraz chcę tyle i tyle, dajecie - pracuję dalej, nie - mam oferty i idę tam gdzie mogę rozwijać swój warsztat trenerski (czytaj, zapłacą więcej). Proste.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » czw maja 27, 2021 12:47 pm

markow pisze:Po sezonie siądzie do negocjacji, powie, uratowałem II ligę, teraz chcę tyle i tyle, dajecie - pracuję dalej, nie - mam oferty i idę tam gdzie mogę rozwijać swój warsztat trenerski (czytaj, zapłacą więcej).

Specjalista od awansów, nowator w dziedzinie SFG, prawdopodobnie najlepszy instruktor w powiecie kocmyrzowskim tylko na to czeka. 😂

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw maja 27, 2021 1:40 pm

Winnetou pisze:
dUfio pisze:Myśli Pan już o kolejnym sezonie w kontekście Hutnika? Końcówka sezonu będzie spokojna i można już powoli zastanawiać się nad przyszłością.

- W tym tygodniu mamy mieć pierwsze rozmowy na temat przyszłości. Wiadomo, że powoli pojawiają się pierwsze nazwiska, które chcielibyśmy sprowadzić do klubu, ale nie ukrywam, że celem na letnie okienko transferowe będzie utrzymanie jak największej ilości zawodników z obecnego sezonu. Zdajemy sobie sprawę, że po tak dobrej rundzie kilku graczy nam odejdzie do lepszych klubów, bo są zapytania z Ekstraklasy i 1 ligi. Nie będziemy oczywiście nikomu robić problemów przy przenosinach, bo jeśli ktoś sobie na to zapracował, to nie ma sensu podkładać mu kłód pod nogi, tylko cieszyć się, że oddawał serce za Hutnika.


Wiadomo, że to.tylko wywiad, no ale... 🧔


dUfio chyba niepotrzebnie wysuwasz takie wnioski. W ten sam sposob wypowiedzialoby sie 99% trenerow.



Ale jakie wnioski? Przecież nic nie napisałem, ani tym bardziej nie zasugerowałem ze SzSz jest "dogadany" na nowy sezon. W to uwierzę po zmieszczenia info na 90minut.pl
Po prostu z wywiadu da się wywnioskować ze współpraca jest ok, i że są chęci zeby to kontynuować. Ale to tylko jedne ze składowych decyzji co dalej. Inne, OCZYWISTE I UNIWERSALNE WSZĘDZIE, zasygnalizował markow